02.12.21, 18:24Fot. screenshot - YouTube (PRESS.WARSZAWA)

Żenujący kabaret Trzaskowskiego. ,,PiS próbuje napisać własną historię’’

Nadszedł wreszcie dzień, w którym Rafał Trzaskowski wziął udział w zdalnym spotkaniu jednej z podkomisji Kongresu USA. Wiceprzewodniczący Platformy Obywatelskiej postanowił zaprezentować obraz Polski, w której… odważni nauczyciela uczą „zakazanej” historii Lecha Wałęsy, a Polska pozostaje demokratyczna tylko dzięki partiom opozycyjnym.

Rafał Trzaskowski, razem z włodarzami Budapesztu, Pragi i Bratysławy uczestniczył dziś zdalnie w posiedzeniu Podkomisji Spraw Zagranicznych Izby Reprezentantów ds. Europy, Energetyki, Środowiska oraz Cybernetyki Kongresu USA.

Prezydent Warszawy odniósł się m.in. do Lecha Wałęsy przekonując, że polski rząd uniemożliwia dzieciom naukę o przywódcy „Solidarności”.

- „Dziś rząd PiS próbuje napisać własną wersję historii i wymazać Lecha Wałęsę z książek historycznych. Tylko dzięki odwadze naszych nauczycieli, polskie dzieci mogą się o nim uczyć”

- mówił.

Przekonywał też, że Polska jest dziś demokratyczna dzięki działalności opozycyjnych partii.

- „Polska nie została jeszcze przekształcona w niedemokratyczne państwo dzięki partiom opozycyjnym oraz odwadze i dynamice naszego społeczeństwa obywatelskiego. Polska nadal jest i pozostaje demokratyczna, bo przytłaczająca większość Polaków nie zrezygnowała z takich wartości”

- podkreślał.

Przestrzegał jednak, że w naszym kraju toczy się walka, a rządzący dążą do autorytaryzmu.

kak/Interia.pl, wPolityce.pl

Komentarze

man.of.Stagira2021.12.3 11:18
OBWIESZCZENIE do ludności niemieckiej narodu polskiego; „Wzywamy niniejszym oficjalnie wszystkich, którzy chcą się włączyć w niemiecką wspólnotę narodową, by zgłaszali się na niemiecką listę narodowościową (Volksliste). Tą odezwą daje się każdemu szansę stać się pożytecznym członkiem niemieckiej wspólnoty. Właśnie teraz, gdy naród niemiecki wiedzie bój o swój byt i wolność, musimy mieć jasność, kogo na tym pograniczu uważamy za Niemca, a kogo za Polaka. Wielu tych, którzy przez ostatnie 20 lat nie okazywali publicznie swojej niemieckości, może ją teraz swym aktywnym uczestnictwem wykazać. Kto natomiast to odrzuca, winien być świadom, że będzie traktowany jako do niemieckości nie przynależny, oznakowany na zewnątrz jako Polak i regulacjom dla Polaków podległy. Rozumie się przy tym samo przez się, że oznaczać to będzie zrównanie z najgorszym wrogiem narodu niemieckiego.”// Podpisano: Reichsgau Warschau, Gauleiter Rafał Tschaschkosky: Fernschreiben vom Kanzlei der Oppositonsfürer und Stellvertretender Reichsprotektor in Polen -Donald Tusk.
robaczek2021.12.3 9:43
PRAWDE CHOP MÓWI .................... to trzeba ośmieszyc ;] ........ zdeprecjonowac ........................ OJ ZALOSNA PROPAGANDA DLA LUDZI PO PODSTAWOWCE ;]
Anonim2021.12.3 9:42
Faktycznie - żenujace, prezydent, który mówi dobrze i składnie po angielsku. Nie to co Adrian "dysys....eeeeeee.....eeeee.....dysys maj......eeeeeeee...mmmmmm....eeeee.... ", albo konus, który ani be, ani me w żadnym języku (no, może chociaż ruskim).😁😁😁😁
Grizzly2021.12.3 8:38
Ra-wale zajmij się szambem we Wiśle!
kefas2021.12.3 8:17
pisowiecki skowyt i ból doopy to miód na moje serce.
Dam2021.12.3 8:01
Przecież to jest fakt. Przejrzyjcie podręcznik do historii, i okaże się, że Wałęsy tam dziwnie brak, za to pełno "żołnierzy wyklętych". I jakoś nie wspominają tam, że niektórzy z nich byli zabijającymi dzieci bandytami.
Piotrowicz2021.12.3 6:51
Państwo PiS. Państwo afer, chaosu i kłamstwa lejącego się z ust rządzących. Państwo zniszczonych instytucji KRS,TK,SN ,edukacji, służby cywilnej, dyplomacji, sił zbrojnych. Państwo sponiewieranej Konstytucji, praworządności i trójpodziału władzy. Państwo skłócone z sąsiadami, i instytucjami międzynarodowymi. Państwo nieuznające wyroków sądów i trybunałów międzynarodowych, a także sądów krajowych. Państwo klerykalne i homofobiczne. Polska, państwo upadłe....
Roman2021.12.3 6:04
Pan Trzaskowski musiał w to wystąpienie włożyć "kupę serducha".
matis892021.12.2 22:17
Pan Jezus w Orędziach Ostrzeżenie przestrzegał przed TRUJĄCYMI SZCZEPIENIAMI i je przepowiedział 17.06.2012r. tak samo jak przepowiedział obalenie Benedykta XVI i ustanowienie Fałszywego Proroka ........... ,,Moja droga umiłowana córko, plany masońskich grup przejęcia światowych walut są coraz bliższe ukończenia. Ich nikczemne plany obejmują również nowe globalne szczepienia, które spowodują choroby na całym świecie, wywołujące cierpienia na skalę nie widzianą nigdy wcześniej. Unikajcie takiego nagle ogłoszonego globalnego szczepienia ponieważ będzie was ono ZABIJAĆ.......''
Skrzypek na dachu2021.12.2 22:16
Pan Rafcio bije brawo dla Mutti Merkel , ktora w tej chwili robi nocne parade pruskiego wojska z pochodniami i orkiestra Bundeswehru w Berlinie , gdzie dzisiaj wprowadzaja segregacje poslusznych i nieposlusznych . Nowy Bundeskanclerz Szultz grozi ze ukara Polske za przesladowania migrantow aborcjonistek i tenczowych bezboznych globalistow .
matis892021.12.2 22:08
A wy towarzysze jewreje co zapomniieli jazyk naszej ojczyzny Rad. Drzyjcie mordy po polskiemu. ___________________________________________________________________________________________________ 🔴 Hymn ZSRR !!! 🔴 ___________________________________________________________________________________________________ Niezłomny jest związek republik swobodnych, Ruś Wielka na setki złączyła je lat. Niech żyje potężny jednością narodów, z ich woli zrodzony nasz kraj, Związek Rad! Chwała ci, Ojczyzno, tyś ziemia swobody, ludów przyjaźni ostoja i straż! Sztandar radziecki, sztandar ludowy, drogą zwycięstwa niech kraj wiedzie nasz! Skroś burze świeciło nam słońce swobody, nas wiódł wielki Lenin, wskazywał nam cel, wychował nas Stalin w wierności ludowi, do wielkich zapalił nas trudów i dzieł. Chwała ci, Ojczyzno, tyś ziemia swobody, szczęścia narodów ostoja i straż! Sztandar radziecki, sztandar ludowy, drogą zwycięstwa niech kraj wiedzie nasz! Okrzepła nam armia w bitewnym mozole. Najeźdźców zmieciemy, zetrzemy ich ślad! My w bitwach stanowim o losach pokoleń, my sławą okryjem ojczysty kraj Rad! Chwała ci, Ojczyzno, tyś ziemia swobody, sławy narodów ostoja i straż! Sztandar radziecki, sztandar ludowy, drogą zwycięstwa niech kraj wiedzie nasz! _______________________________________________________________________________________________________ Ура! Ура! Ура! Чапаев герой! 🔴 🔴 🔴 🔴 _______________________________________________________________________________________________________ Za Rodinu! Za Stalina! Na boj, na boj, na boj!
matis892021.12.2 22:17
DO LEWACKIEGO PODSZYWA i LEWACKICH TROLOWNI POPIS: Pan Jezus w Orędziach Ostrzeżenie przestrzegał przed TRUJĄCYMI SZCZEPIENIAMI i je przepowiedział 17.06.2012r. tak samo jak przepowiedział obalenie Benedykta XVI i ustanowienie Fałszywego Proroka ........... ,,Moja droga umiłowana córko, plany masońskich grup przejęcia światowych walut są coraz bliższe ukończenia. Ich nikczemne plany obejmują również nowe globalne szczepienia, które spowodują choroby na całym świecie, wywołujące cierpienia na skalę nie widzianą nigdy wcześniej. Unikajcie takiego nagle ogłoszonego globalnego szczepienia ponieważ będzie was ono ZABIJAĆ.......''
matis892021.12.2 21:50
Pan Jezus w Orędziach Ostrzeżenie przestrzegał przed TRUJĄCYMI SZCZEPIENIAMI i je przepowiedział 17.06.2012r. tak samo jak przepowiedział obalenie Benedykta XVI i ustanowienie Fałszywego Proroka ........... ,,Moja droga umiłowana córko, plany masońskich grup przejęcia światowych walut są coraz bliższe ukończenia. Ich nikczemne plany obejmują również nowe globalne szczepienia, które spowodują choroby na całym świecie, wywołujące cierpienia na skalę nie widzianą nigdy wcześniej. Unikajcie takiego nagle ogłoszonego globalnego szczepienia ponieważ będzie was ono ZABIJAĆ.......''
Skrzypek na dachu2021.12.2 21:46
Kiedy w Styczniu 2021 zaczela sie trzecia Prezydentura Baaraka Obamby z Wiceprezydentowa Hiliary Klintonowa , to musieli to zlegalizowac , podstawiajac hologramoe Dzoe Bajdona i Kamalala Harrys , ktora juz nie zyje , ale dopiero bedzie wymieniona na Michaela Obamba w Styczniu 2022 , a Let's Go Brandon bedzie zgaszony w Lutym 2022 .
Nie słuchałem, bo wiem, jaki to pajac.2021.12.2 21:44
Znaczenie tego wystąpienia jest ZEROWE! Tak jak mnie gówno obchodzi ten sfrustrowany palant Trzaskowski. Podobne zainteresowanie wykazała podkomisja, w tym przypadku: Subcommittee; Who Gives a Flying Fuck. A tak na marginesie; przeciętna noc w hotelu w Washington DC kosztuje minimum $200, a nieogolony kütas reprezentujący stolice Polski zapewne miał coś reprezentacyjnego za $300 - 400 za noc plus jego "towarzystwo". Kompletny ABSURD! Z budżetu miasta W-wy!
Skrzypek na dachu2021.12.2 22:05
Pan Jeffery Epstein dzisiaj zyje pod zmienionym nazwiskiem w panstwie wschodniowsrodziemnomorskim tam gzie szumia jodly w Tel Awiwie , a ten trup w wiezieniu to jakis bezdomny narkoman podstawiony jako sobotwor na zmylenie pogoni naiwniakow ogladajacych zastempczy cyrk marionetek , a Pani Maxwell rzuca blotem na winnych i niewinnych . Pan deBill Wroty dalej uparcie twierdzi ze to bylo samobojstwo i dlatego koniec i sprawy nie ma .
Skrzypek co sra z dachu2021.12.2 22:07
A wy towarzysze jewreje co zapomniieli jazyk naszej ojczyzny Rad. Drzyjcie mordy po polskiemu. ___________________________________________________________________________________________________ 🔴 Hymn ZSRR !!! 🔴 ___________________________________________________________________________________________________ Niezłomny jest związek republik swobodnych, Ruś Wielka na setki złączyła je lat. Niech żyje potężny jednością narodów, z ich woli zrodzony nasz kraj, Związek Rad! Chwała ci, Ojczyzno, tyś ziemia swobody, ludów przyjaźni ostoja i straż! Sztandar radziecki, sztandar ludowy, drogą zwycięstwa niech kraj wiedzie nasz! Skroś burze świeciło nam słońce swobody, nas wiódł wielki Lenin, wskazywał nam cel, wychował nas Stalin w wierności ludowi, do wielkich zapalił nas trudów i dzieł. Chwała ci, Ojczyzno, tyś ziemia swobody, szczęścia narodów ostoja i straż! Sztandar radziecki, sztandar ludowy, drogą zwycięstwa niech kraj wiedzie nasz! Okrzepła nam armia w bitewnym mozole. Najeźdźców zmieciemy, zetrzemy ich ślad! My w bitwach stanowim o losach pokoleń, my sławą okryjem ojczysty kraj Rad! Chwała ci, Ojczyzno, tyś ziemia swobody, sławy narodów ostoja i straż! Sztandar radziecki, sztandar ludowy, drogą zwycięstwa niech kraj wiedzie nasz! _______________________________________________________________________________________________________ Ура! Ура! Ура! Чапаев герой! 🔴 🔴 🔴 🔴 _______________________________________________________________________________________________________ Za Rodinu! Za Stalina! Na boj, na boj, na boj!
MEGA MASAKRA!!!2021.12.2 21:42
A wy towarzysze jewreje co zapomniieli jazyk naszej ojczyzny Rad. Drzyjcie mordy po polskiemu. ___________________________________________________________________________________________________ 🔴 Hymn ZSRR !!! 🔴 ___________________________________________________________________________________________________ Niezłomny jest związek republik swobodnych, Ruś Wielka na setki złączyła je lat. Niech żyje potężny jednością narodów, z ich woli zrodzony nasz kraj, Związek Rad! Chwała ci, Ojczyzno, tyś ziemia swobody, ludów przyjaźni ostoja i straż! Sztandar radziecki, sztandar ludowy, drogą zwycięstwa niech kraj wiedzie nasz! Skroś burze świeciło nam słońce swobody, nas wiódł wielki Lenin, wskazywał nam cel, wychował nas Stalin w wierności ludowi, do wielkich zapalił nas trudów i dzieł. Chwała ci, Ojczyzno, tyś ziemia swobody, szczęścia narodów ostoja i straż! Sztandar radziecki, sztandar ludowy, drogą zwycięstwa niech kraj wiedzie nasz! Okrzepła nam armia w bitewnym mozole. Najeźdźców zmieciemy, zetrzemy ich ślad! My w bitwach stanowim o losach pokoleń, my sławą okryjem ojczysty kraj Rad! Chwała ci, Ojczyzno, tyś ziemia swobody, sławy narodów ostoja i straż! Sztandar radziecki, sztandar ludowy, drogą zwycięstwa niech kraj wiedzie nasz! _______________________________________________________________________________________________________ Ура! Ура! Ура! Чапаев герой! 🔴 🔴 🔴 🔴 _______________________________________________________________________________________________________ Za Rodinu! Za Stalina! Na boj, na boj, na boj!
MEGA MASAKRA!!!2021.12.2 21:41
MY CHCEMY JĘZ. RADZIECKI !!! MY CHCEMY JIDYSZ WSZĘDZIE!!! . . . . . . . . . . . . . . A teraz towarzysze jewreje wspólnie zaśpiewajmy hymn naszej ukochanej ojczyzny. ___________________________________________________________________________________________________ 🔴 Гимн Советского Союза!!! 🔴 ___________________________________________________________________________________________________ Союз нерушимый республик свободных Сплотила навеки Великая Русь. Да здравствует созданный волей народов Единый, могучий Советский Союз! Славься, Отечество наше свободное, Дружбы народов надёжный оплот! Знамя советское, знамя народное Пусть от победы к победе ведёт! Сквозь грозы сияло нам солнце свободы, И Ленин великий нам путь озарил: Нас вырастил Сталин – на верность народу, На труд и на подвиги нас вдохновил! Славься, Отечество наше свободное, Счастья народов надёжный оплот! Знамя советское, знамя народное Пусть от победы к победе ведёт! Мы армию нашу растили в сраженьях. Захватчиков подлых с дороги сметём! Мы в битвах решаем судьбу поколений, Мы к славе Отчизну свою поведём! Славься, Отечество наше свободное, Славы народов надёжный оплот! Знамя советское, знамя народное Пусть от победы к победе ведёт! _______________________________________________________________________________________________________ Ура! Ура! Ура! Чапаев герой! 🔴 🔴 🔴 🔴 _______________________________________________________________________________________________________ Za Rodinu! Za Stalina! Na boj, na boj, na boj!
MEGA MASAKRA!!!2021.12.2 21:29
„Szaleństwem jest demonizowanie prezydenta Rosji” – mówił w 2018 r. w dzienniku „La Repubblica” premier Węgier Viktor Orbán. "W Europie bardzo ryzykowne jest wypowiedzenie choćby pół słowa przychylnego Putinowi. Przedstawiany jest z kopytkami i rogami, jak diabeł. Aby być uznanym za dobrego Europejczyka obowiązkowe jest opisywanie Putina jako diabła" - stwierdził Orban. Węgierski premier zaznaczył, że Putin "rządzi wielkim i prastarym imperium" i odbudował wielkość swego kraju, a Rosja odgrywa znów pierwszoplanową rolę w światowej polityce. "UE nie rozumie Rosji" - dodał premier Węgier.
Orban Viktor z Budapesztu2021.12.2 21:53
Nie wystarczy obronic granice panstwa , ale trzeba tez pogonic Fundacje sorosowskie Otwarte Granice bo to sieje zament wewnentrzny i miedzynarodowe bezbozne dezinformacje na szeroki swiat .
Skrzypek na dachu2021.12.2 21:26
Pan Tenczowski proboje wybielic donosy swojej matki agentki NKWD .
Laki2021.12.3 7:31
Nie, wybiela te donosy od Balbiny.
matis892021.12.2 21:22
Pan Jezus w Orędziach Ostrzeżenie przestrzegał przed TRUJĄCYMI SZCZEPIENIAMI i je przepowiedział 17.06.2012r. tak samo jak przepowiedział obalenie Benedykta XVI i ustanowienie Fałszywego Proroka ........... ,,Moja droga umiłowana córko, plany masońskich grup przejęcia światowych walut są coraz bliższe ukończenia. Ich nikczemne plany obejmują również nowe globalne szczepienia, które spowodują choroby na całym świecie, wywołujące cierpienia na skalę nie widzianą nigdy wcześniej. Unikajcie takiego nagle ogłoszonego globalnego szczepienia ponieważ będzie was ono ZABIJAĆ.......''
matis892021.12.2 21:16
MY CHCEMY JĘZ. RADZIECKI !!! MY CHCEMY JIDYSZ WSZĘDZIE!!! . . . . . . . . . . . . . . A teraz towarzysze jewreje wspólnie zaśpiewajmy hymn naszej ukochanej ojczyzny. ___________________________________________________________________________________________________ 🔴 Гимн Советского Союза!!! 🔴 ___________________________________________________________________________________________________ Союз нерушимый республик свободных Сплотила навеки Великая Русь. Да здравствует созданный волей народов Единый, могучий Советский Союз! Славься, Отечество наше свободное, Дружбы народов надёжный оплот! Знамя советское, знамя народное Пусть от победы к победе ведёт! Сквозь грозы сияло нам солнце свободы, И Ленин великий нам путь озарил: Нас вырастил Сталин – на верность народу, На труд и на подвиги нас вдохновил! Славься, Отечество наше свободное, Счастья народов надёжный оплот! Знамя советское, знамя народное Пусть от победы к победе ведёт! Мы армию нашу растили в сраженьях. Захватчиков подлых с дороги сметём! Мы в битвах решаем судьбу поколений, Мы к славе Отчизну свою поведём! Славься, Отечество наше свободное, Славы народов надёжный оплот! Знамя советское, знамя народное Пусть от победы к победе ведёт! _______________________________________________________________________________________________________ Ура! Ура! Ура! Чапаев герой! 🔴 🔴 🔴 🔴 _______________________________________________________________________________________________________ Za Rodinu! Za Stalina! Na boj, na boj, na boj!
matis892021.12.2 21:22
DO LEWACKIEGO PODSZYWA i LEWACKICH TROLOWNI POPIS: Pan Jezus w Orędziach Ostrzeżenie przestrzegał przed TRUJĄCYMI SZCZEPIENIAMI i je przepowiedział 17.06.2012r. tak samo jak przepowiedział obalenie Benedykta XVI i ustanowienie Fałszywego Proroka ........... ,,Moja droga umiłowana córko, plany masońskich grup przejęcia światowych walut są coraz bliższe ukończenia. Ich nikczemne plany obejmują również nowe globalne szczepienia, które spowodują choroby na całym świecie, wywołujące cierpienia na skalę nie widzianą nigdy wcześniej. Unikajcie takiego nagle ogłoszonego globalnego szczepienia ponieważ będzie was ono ZABIJAĆ.......''
matis892021.12.2 21:25
A wy towarzysze jewreje co zapomniieli jazyk naszej ojczyzny Rad. Drzyjcie mordy po polskiemu. ___________________________________________________________________________________________________ 🔴 Hymn ZSRR !!! 🔴 ___________________________________________________________________________________________________ Niezłomny jest związek republik swobodnych, Ruś Wielka na setki złączyła je lat. Niech żyje potężny jednością narodów, z ich woli zrodzony nasz kraj, Związek Rad! Chwała ci, Ojczyzno, tyś ziemia swobody, ludów przyjaźni ostoja i straż! Sztandar radziecki, sztandar ludowy, drogą zwycięstwa niech kraj wiedzie nasz! Skroś burze świeciło nam słońce swobody, nas wiódł wielki Lenin, wskazywał nam cel, wychował nas Stalin w wierności ludowi, do wielkich zapalił nas trudów i dzieł. Chwała ci, Ojczyzno, tyś ziemia swobody, szczęścia narodów ostoja i straż! Sztandar radziecki, sztandar ludowy, drogą zwycięstwa niech kraj wiedzie nasz! Okrzepła nam armia w bitewnym mozole. Najeźdźców zmieciemy, zetrzemy ich ślad! My w bitwach stanowim o losach pokoleń, my sławą okryjem ojczysty kraj Rad! Chwała ci, Ojczyzno, tyś ziemia swobody, sławy narodów ostoja i straż! Sztandar radziecki, sztandar ludowy, drogą zwycięstwa niech kraj wiedzie nasz! _______________________________________________________________________________________________________ Ура! Ура! Ура! Чапаев герой! 🔴 🔴 🔴 🔴 _______________________________________________________________________________________________________ Za Rodinu! Za Stalina! Na boj, na boj, na boj!
matis892021.12.2 21:48
DO LEWACKIEGO PODSZYWA i LEWACKICH TROLOWNI POPIS: Pan Jezus w Orędziach Ostrzeżenie przestrzegał przed TRUJĄCYMI SZCZEPIENIAMI i je przepowiedział 17.06.2012r. tak samo jak przepowiedział obalenie Benedykta XVI i ustanowienie Fałszywego Proroka ........... ,,Moja droga umiłowana córko, plany masońskich grup przejęcia światowych walut są coraz bliższe ukończenia. Ich nikczemne plany obejmują również nowe globalne szczepienia, które spowodują choroby na całym świecie, wywołujące cierpienia na skalę nie widzianą nigdy wcześniej. Unikajcie takiego nagle ogłoszonego globalnego szczepienia ponieważ będzie was ono ZABIJAĆ.......''
matis892021.12.2 21:10
MY CHCEMY JĘZ. RADZIECKI !!! MY CHCEMY JIDYSZ WSZĘDZIE!!! . . . . . . . . . . . . . . A teraz towarzysze jewreje wspólnie zaśpiewajmy hymn naszej ukochanej ojczyzny. ___________________________________________________________________________________________________ 🔴 Гимн Советского Союза!!! 🔴 ___________________________________________________________________________________________________ Союз нерушимый республик свободных Сплотила навеки Великая Русь. Да здравствует созданный волей народов Единый, могучий Советский Союз! Славься, Отечество наше свободное, Дружбы народов надёжный оплот! Знамя советское, знамя народное Пусть от победы к победе ведёт! Сквозь грозы сияло нам солнце свободы, И Ленин великий нам путь озарил: Нас вырастил Сталин – на верность народу, На труд и на подвиги нас вдохновил! Славься, Отечество наше свободное, Счастья народов надёжный оплот! Знамя советское, знамя народное Пусть от победы к победе ведёт! Мы армию нашу растили в сраженьях. Захватчиков подлых с дороги сметём! Мы в битвах решаем судьбу поколений, Мы к славе Отчизну свою поведём! Славься, Отечество наше свободное, Славы народов надёжный оплот! Знамя советское, знамя народное Пусть от победы к победе ведёт! _______________________________________________________________________________________________________ Ура! Ура! Ура! Чапаев герой! 🔴 🔴 🔴 🔴 _______________________________________________________________________________________________________ Za Rodinu! Za Stalina! Na boj, na boj, na boj!
matis892021.12.2 21:23
DO LEWACKIEGO PODSZYWA i LEWACKICH TROLOWNI POPIS: Pan Jezus w Orędziach Ostrzeżenie przestrzegał przed TRUJĄCYMI SZCZEPIENIAMI i je przepowiedział 17.06.2012r. tak samo jak przepowiedział obalenie Benedykta XVI i ustanowienie Fałszywego Proroka ........... ,,Moja droga umiłowana córko, plany masońskich grup przejęcia światowych walut są coraz bliższe ukończenia. Ich nikczemne plany obejmują również nowe globalne szczepienia, które spowodują choroby na całym świecie, wywołujące cierpienia na skalę nie widzianą nigdy wcześniej. Unikajcie takiego nagle ogłoszonego globalnego szczepienia ponieważ będzie was ono ZABIJAĆ.......''
matis892021.12.2 21:26
A wy towarzysze jewreje co zapomniieli jazyk naszej ojczyzny Rad. Drzyjcie mordy po polskiemu. ___________________________________________________________________________________________________ 🔴 Hymn ZSRR !!! 🔴 ___________________________________________________________________________________________________ Niezłomny jest związek republik swobodnych, Ruś Wielka na setki złączyła je lat. Niech żyje potężny jednością narodów, z ich woli zrodzony nasz kraj, Związek Rad! Chwała ci, Ojczyzno, tyś ziemia swobody, ludów przyjaźni ostoja i straż! Sztandar radziecki, sztandar ludowy, drogą zwycięstwa niech kraj wiedzie nasz! Skroś burze świeciło nam słońce swobody, nas wiódł wielki Lenin, wskazywał nam cel, wychował nas Stalin w wierności ludowi, do wielkich zapalił nas trudów i dzieł. Chwała ci, Ojczyzno, tyś ziemia swobody, szczęścia narodów ostoja i straż! Sztandar radziecki, sztandar ludowy, drogą zwycięstwa niech kraj wiedzie nasz! Okrzepła nam armia w bitewnym mozole. Najeźdźców zmieciemy, zetrzemy ich ślad! My w bitwach stanowim o losach pokoleń, my sławą okryjem ojczysty kraj Rad! Chwała ci, Ojczyzno, tyś ziemia swobody, sławy narodów ostoja i straż! Sztandar radziecki, sztandar ludowy, drogą zwycięstwa niech kraj wiedzie nasz! _______________________________________________________________________________________________________ Ура! Ура! Ура! Чапаев герой! 🔴 🔴 🔴 🔴 _______________________________________________________________________________________________________ Za Rodinu! Za Stalina! Na boj, na boj, na boj!
matis892021.12.2 21:49
DO LEWACKIEGO PODSZYWA i LEWACKICH TROLOWNI POPIS: Pan Jezus w Orędziach Ostrzeżenie przestrzegał przed TRUJĄCYMI SZCZEPIENIAMI i je przepowiedział 17.06.2012r. tak samo jak przepowiedział obalenie Benedykta XVI i ustanowienie Fałszywego Proroka ........... ,,Moja droga umiłowana córko, plany masońskich grup przejęcia światowych walut są coraz bliższe ukończenia. Ich nikczemne plany obejmują również nowe globalne szczepienia, które spowodują choroby na całym świecie, wywołujące cierpienia na skalę nie widzianą nigdy wcześniej. Unikajcie takiego nagle ogłoszonego globalnego szczepienia ponieważ będzie was ono ZABIJAĆ.......''
matis892021.12.2 21:10
Pan Jezus w Orędziach Ostrzeżenie przestrzegał przed TRUJĄCYMI SZCZEPIENIAMI i je przepowiedział 17.06.2012r. tak samo jak przepowiedział obalenie Benedykta XVI i ustanowienie Fałszywego Proroka ........... ,,Moja droga umiłowana córko, plany masońskich grup przejęcia światowych walut są coraz bliższe ukończenia. Ich nikczemne plany obejmują również nowe globalne szczepienia, które spowodują choroby na całym świecie, wywołujące cierpienia na skalę nie widzianą nigdy wcześniej. Unikajcie takiego nagle ogłoszonego globalnego szczepienia ponieważ będzie was ono ZABIJAĆ.......''
matis892021.12.2 21:11
A wy towarzysze jewreje co zapomniieli jazyk naszej ojczyzny Rad. Drzyjcie mordy po polskiemu. ___________________________________________________________________________________________________ 🔴 Hymn ZSRR !!! 🔴 ___________________________________________________________________________________________________ Niezłomny jest związek republik swobodnych, Ruś Wielka na setki złączyła je lat. Niech żyje potężny jednością narodów, z ich woli zrodzony nasz kraj, Związek Rad! Chwała ci, Ojczyzno, tyś ziemia swobody, ludów przyjaźni ostoja i straż! Sztandar radziecki, sztandar ludowy, drogą zwycięstwa niech kraj wiedzie nasz! Skroś burze świeciło nam słońce swobody, nas wiódł wielki Lenin, wskazywał nam cel, wychował nas Stalin w wierności ludowi, do wielkich zapalił nas trudów i dzieł. Chwała ci, Ojczyzno, tyś ziemia swobody, szczęścia narodów ostoja i straż! Sztandar radziecki, sztandar ludowy, drogą zwycięstwa niech kraj wiedzie nasz! Okrzepła nam armia w bitewnym mozole. Najeźdźców zmieciemy, zetrzemy ich ślad! My w bitwach stanowim o losach pokoleń, my sławą okryjem ojczysty kraj Rad! Chwała ci, Ojczyzno, tyś ziemia swobody, sławy narodów ostoja i straż! Sztandar radziecki, sztandar ludowy, drogą zwycięstwa niech kraj wiedzie nasz! _______________________________________________________________________________________________________ Ура! Ура! Ура! Чапаев герой! 🔴 🔴 🔴 🔴 _______________________________________________________________________________________________________ Za Rodinu! Za Stalina! Na boj, na boj, na boj!
matis892021.12.2 21:23
DO LEWACKIEGO PODSZYWA i LEWACKICH TROLOWNI POPIS: Pan Jezus w Orędziach Ostrzeżenie przestrzegał przed TRUJĄCYMI SZCZEPIENIAMI i je przepowiedział 17.06.2012r. tak samo jak przepowiedział obalenie Benedykta XVI i ustanowienie Fałszywego Proroka ........... ,,Moja droga umiłowana córko, plany masońskich grup przejęcia światowych walut są coraz bliższe ukończenia. Ich nikczemne plany obejmują również nowe globalne szczepienia, które spowodują choroby na całym świecie, wywołujące cierpienia na skalę nie widzianą nigdy wcześniej. Unikajcie takiego nagle ogłoszonego globalnego szczepienia ponieważ będzie was ono ZABIJAĆ.......''
matis892021.12.2 21:25
A wy towarzysze jewreje co zapomniieli jazyk naszej ojczyzny Rad. Drzyjcie mordy po polskiemu. ___________________________________________________________________________________________________ 🔴 Hymn ZSRR !!! 🔴 ___________________________________________________________________________________________________ Niezłomny jest związek republik swobodnych, Ruś Wielka na setki złączyła je lat. Niech żyje potężny jednością narodów, z ich woli zrodzony nasz kraj, Związek Rad! Chwała ci, Ojczyzno, tyś ziemia swobody, ludów przyjaźni ostoja i straż! Sztandar radziecki, sztandar ludowy, drogą zwycięstwa niech kraj wiedzie nasz! Skroś burze świeciło nam słońce swobody, nas wiódł wielki Lenin, wskazywał nam cel, wychował nas Stalin w wierności ludowi, do wielkich zapalił nas trudów i dzieł. Chwała ci, Ojczyzno, tyś ziemia swobody, szczęścia narodów ostoja i straż! Sztandar radziecki, sztandar ludowy, drogą zwycięstwa niech kraj wiedzie nasz! Okrzepła nam armia w bitewnym mozole. Najeźdźców zmieciemy, zetrzemy ich ślad! My w bitwach stanowim o losach pokoleń, my sławą okryjem ojczysty kraj Rad! Chwała ci, Ojczyzno, tyś ziemia swobody, sławy narodów ostoja i straż! Sztandar radziecki, sztandar ludowy, drogą zwycięstwa niech kraj wiedzie nasz! _______________________________________________________________________________________________________ Ура! Ура! Ура! Чапаев герой! 🔴 🔴 🔴 🔴 _______________________________________________________________________________________________________ Za Rodinu! Za Stalina! Na boj, na boj, na boj!
matis892021.12.2 21:51
DO LEWACKIEGO PODSZYWA i LEWACKICH TROLOWNI POPIS: Pan Jezus w Orędziach Ostrzeżenie przestrzegał przed TRUJĄCYMI SZCZEPIENIAMI i je przepowiedział 17.06.2012r. tak samo jak przepowiedział obalenie Benedykta XVI i ustanowienie Fałszywego Proroka ........... ,,Moja droga umiłowana córko, plany masońskich grup przejęcia światowych walut są coraz bliższe ukończenia. Ich nikczemne plany obejmują również nowe globalne szczepienia, które spowodują choroby na całym świecie, wywołujące cierpienia na skalę nie widzianą nigdy wcześniej. Unikajcie takiego nagle ogłoszonego globalnego szczepienia ponieważ będzie was ono ZABIJAĆ.......''
Alojz2021.12.2 21:03
Mądrość Pis-u, mądrością narodu! Mejza na prezydenta!
Skrzypek na dachu2021.12.2 21:29
Brawo Pan Lukasz Mejza , za to ze jestes moje lustrzane odbicie .
Nie ufać siostrom Karnowskim2021.12.2 21:01
Dziś @trzaskowski_ wyjaśniał amerykańskim politykom jak wygląda "demokracja" w wydaniu Kaczyńskiego. Miał silne wsparcie burmistrza Budapesztu. Trzeba walczyć z PiS i Fidesz na każdym polu.
Skrzypek na dachu2021.12.2 20:51
Maseczki to glupota , kto naklada , ten idiota . Pan Tenczowski nie jest w USA na tej starej fotce .
K-22021.12.2 20:44
ᴘɪꜱɪꜱᴍᴏ ᴇꜱᴛᴀꜱ ʟᴀ ꜱᴛᴀᴛᴏ ᴅᴇ ᴍᴇɴꜱᴏ.
Prognoza Political Changes z 30.11.212021.12.2 20:33
KO, 24% Polska 2050, 24% PiS, 20% Konfederacja, 9% PSL, 7% Lewica, 6% Agrounia, 4% Kukiz15, 2%
Czy "Political Changes"2021.12.2 20:48
mają coś wspólnego z Changing Diapers? Właśnie dzwonią się po ciebie.... Hurry, hurry harry ..
Szczery2021.12.2 21:03
Gubi se, lamerĉulo :-P
After you change diapers2021.12.2 21:19
https://www.youtube.com/watch?v=WDVvDr4OMkw
Skrzypek na dachu2021.12.2 20:49
Tylko w twojej glowie , czy z palca wyssane PPCiu .
­2021.12.2 21:10
Zamałczi, Tevje. Skrol ty bezumnyj.
Skrzypek na dachu2021.12.2 22:22
Ty durak malczij .
Nie słuchałem, bo wiem, jaki to pajac.2021.12.2 20:31
Znaczenie tego wystąpienia jest ZEROWE! Tak jak mnie gówno obchodzi ten sfrustrowany palant Trzaskowski. Podobne zainteresowanie wykazała podkomisja, w tym przypadku: Subcommittee; Who Gives a Flying Fuck. A tak na marginesie; przeciętna noc w hotelu w Washington DC kosztuje minimum $200, a nieogolony kütas reprezentujący stolice Polski zapewne miał coś reprezentacyjnego za $300 - 400 za noc plus jego "towarzystwo". Kompletny ABSURD! Z budżetu miasta W-wy!
Art2021.12.3 0:45
Kolejny mądry inaczej. Fakty swoje, prawicowiec oczywiście swoje. Trzaskowski wypowiada się przed podkomisja amerykańskiego Kongresu, a typowy prawicowiec na to, że to nieważne. A potem rozjeżdżają się wam rzeczywistość i chciejstwo i obwiniacie o wszystko żydów, gejów, migrantow i cyklistów. Żadnej refleksji. Dosłownie żadnej. A tak na marginesie nie ośmieszają się z tymi cenami hotelu. Co dzień lecą 2 kary na 1,5 mln euro za działania Twojego ulubionego szeryfa, wiec te 300 dolcow to raczej pikus.
man.of.Stagira2021.12.2 20:31
MY CHCEMY JĘZ. RADZIECKI !!! MY CHCEMY JIDYSZ WSZĘDZIE!!! . . . . . . . . . . . . . . A teraz towarzysze jewreje wspólnie zaśpiewajmy hymn naszej ukochanej ojczyzny. ___________________________________________________________________________________________________ 🔴 Гимн Советского Союза!!! 🔴 ___________________________________________________________________________________________________ Союз нерушимый республик свободных Сплотила навеки Великая Русь. Да здравствует созданный волей народов Единый, могучий Советский Союз! Славься, Отечество наше свободное, Дружбы народов надёжный оплот! Знамя советское, знамя народное Пусть от победы к победе ведёт! Сквозь грозы сияло нам солнце свободы, И Ленин великий нам путь озарил: Нас вырастил Сталин – на верность народу, На труд и на подвиги нас вдохновил! Славься, Отечество наше свободное, Счастья народов надёжный оплот! Знамя советское, знамя народное Пусть от победы к победе ведёт! Мы армию нашу растили в сраженьях. Захватчиков подлых с дороги сметём! Мы в битвах решаем судьбу поколений, Мы к славе Отчизну свою поведём! Славься, Отечество наше свободное, Славы народов надёжный оплот! Знамя советское, знамя народное Пусть от победы к победе ведёт! _______________________________________________________________________________________________________ Ура! Ура! Ура! Чапаев герой! 🔴 🔴 🔴 🔴 _______________________________________________________________________________________________________ Za Rodinu! Za Stalina! Na boj, na boj, na boj!
man.of.Stagira2021.12.2 20:22
OBWIESZCZENIE do ludności niemieckiej narodu polskiego; „Wzywamy niniejszym oficjalnie wszystkich, którzy chcą się włączyć w niemiecką wspólnotę narodową, by zgłaszali się na niemiecką listę narodowościową (Volksliste). Tą odezwą daje się każdemu szansę stać się pożytecznym członkiem niemieckiej wspólnoty. Właśnie teraz, gdy naród niemiecki wiedzie bój o swój byt i wolność, musimy mieć jasność, kogo na tym pograniczu uważamy za Niemca, a kogo za Polaka. Wielu tych, którzy przez ostatnie 20 lat nie okazywali publicznie swojej niemieckości, może ją teraz swym aktywnym uczestnictwem wykazać. Kto natomiast to odrzuca, winien być świadom, że będzie traktowany jako do niemieckości nie przynależny, oznakowany na zewnątrz jako Polak i regulacjom dla Polaków podległy. Rozumie się przy tym samo przez się, że oznaczać to będzie zrównanie z najgorszym wrogiem narodu niemieckiego.”// Podpisano: Reichsgau Warschau, Gauleiter Rafał Tschaschkosky: Fernschreiben vom Kanzlei der Oppositonsfürer und Stellvertretender Reichsprotektor in Polen -Donald Tusk.
Katoliku, katoliku2021.12.2 20:43
żal.pl
Skrzypek na dachu2021.12.2 20:46
Folksdojczkom Butem w Morde .
Obleśny2021.12.2 20:17
jak Tyfusk D.. Fuj!
J232021.12.2 20:13
Leming to stan umysłu.
Anonim2021.12.2 20:02
A kiedy jakiś członek PiSuaru brał udział w posiedzeniu Kongresu USA? Czekam na merytoryczną odpowiedź
Anonim2021.12.2 20:15
Zdalny połączenie z jakąś podkomisją to jeszcze nie udział w posiedzeniu Kongresu USA. Zamiast bawić się laptopem pan Rafał powinien pracować, bo ma co robić tam gdzie go zatrudnili Warszawiacy.
Pewnie2021.12.2 20:24
ŻADEN nie jest volksdeutsche -jak Trzaskowski Rafau (PO).
Anonim2021.12.2 20:36
A który z PiSuaru zna angielski, no może jeden który się ciągle uczy.
Skrzypek na dachu2021.12.2 21:24
Kabaret w USA to odrzucenie nominacji Prezydenta Ronalda Reagana , Judge Robert Borke , do Supreme Court na podstawie wypaczonych oszczerstw Joe Bidena , ktore byly wysmiane przez Pana Professora Thomas Sowell przed komisia senacka chyba w 1987 . Judge Robert Borke wydal wyrok w lat 70tych ze prawo . ktore zakazuje w USA dyskryminacje czlowieka na podstawie rasowej czy dyskryminacja koloru skory , to nie ma mocy takiej ze zakazuje dyskryminacje kobiet , a glupi Dzoe na okraglo upieral sie ze Pan Sedzia Borke uwaza ze kobiety nie sa rownouprawnione , az Pan Thomas Sowell rozesmial sie bo w koncu zobaczyl ze czyta Bajdon z kartki ciagle to samo . Jeszcze mozna zobaczyc stary film na yutubie , Biden and Sowell talk about Borke .
katolik indultowy2021.12.2 20:00
Pisowczyki, budzicie mój niesmak.
Viktor Budapestről2021.12.2 19:58
Brawo, panie Trzaskowski. Wkrótce pokonamy populistów w naszych krajach.
Wuhan2021.12.2 19:56
Rafał Trzaskowski -z partii koloru GNOJU -do Boju!
Skrzypek na dachu2021.12.2 19:54
Ludzie nie dajcie sie nabrac na te nudne medialne klamstwa , bo pseudoplandemia to sciema i pseudoszczepionka jest gorsza niz zaraza .Tenczowe tramwaje to nie jest zaden interes , bo ludzie sie boja ze dostana Aids , a Pan Minister Niedzielski zabroni podawania skutecznego bezpiecznego i taniego lekarstwa AZT antyretrowirusowe ktore zabilo wiecej chorych niz uleczylo . Do dzisiaj nie ma segregacji zboczencow i dewiantow zarazonych ani paszporty zdrowotne dla sodomitow , ale firma farmaceutyczna Pfajzer zmusza do zastrzykow eksperymentalnych mRNA retrowirusowych i segregacje na grype katary i zwykle zaziebienie .
Nie słuchałem, bo wiem, jaki to pajac.2021.12.2 19:53
Znaczenie tego wystąpienia jest ZEROWE! Tak jak mnie gówno obchodzi ten sfrustrowany palant Trzaskowski. Podobne zainteresowanie wykazała podkomisja, w tym przypadku: Subcommittee; Who Gives a Flying Fuck. A tak na marginesie; przeciętna noc w hotelu w Washington DC kosztuje minimum $200, a nieogolony kütas reprezentujący stolice Polski zapewne miał coś reprezentacyjnego za $300 - 400 za noc plus jego "towarzystwo". Kompletny ABSURD! Z budżetu miasta W-wy!
matis892021.12.2 19:52
MY CHCEMY JĘZ. RADZIECKI !!! . . . . . . . . . . . . . . A teraz towarzysze jewreje wspólnie zaśpiewajmy hymn naszej ukochanej ojczyzny. ___________________________________________________________________________________________________ 🔴 Гимн Советского Союза!!! 🔴 ___________________________________________________________________________________________________ Союз нерушимый республик свободных Сплотила навеки Великая Русь. Да здравствует созданный волей народов Единый, могучий Советский Союз! Славься, Отечество наше свободное, Дружбы народов надёжный оплот! Знамя советское, знамя народное Пусть от победы к победе ведёт! Сквозь грозы сияло нам солнце свободы, И Ленин великий нам путь озарил: Нас вырастил Сталин – на верность народу, На труд и на подвиги нас вдохновил! Славься, Отечество наше свободное, Счастья народов надёжный оплот! Знамя советское, знамя народное Пусть от победы к победе ведёт! Мы армию нашу растили в сраженьях. Захватчиков подлых с дороги сметём! Мы в битвах решаем судьбу поколений, Мы к славе Отчизну свою поведём! Славься, Отечество наше свободное, Славы народов надёжный оплот! Знамя советское, знамя народное Пусть от победы к победе ведёт! _______________________________________________________________________________________________________ Ура! Ура! Ура! Чапаев герой! 🔴 🔴 🔴 🔴 _______________________________________________________________________________________________________ Za Rodinu! Za Stalina! Na boj, na boj, na boj!
matis892021.12.2 21:09
DO LEWACKIEGO PODSZYWA i LEWACKICH TROLOWNI POPIS: Pan Jezus w Orędziach Ostrzeżenie przestrzegał przed TRUJĄCYMI SZCZEPIENIAMI i je przepowiedział 17.06.2012r. tak samo jak przepowiedział obalenie Benedykta XVI i ustanowienie Fałszywego Proroka ........... ,,Moja droga umiłowana córko, plany masońskich grup przejęcia światowych walut są coraz bliższe ukończenia. Ich nikczemne plany obejmują również nowe globalne szczepienia, które spowodują choroby na całym świecie, wywołujące cierpienia na skalę nie widzianą nigdy wcześniej. Unikajcie takiego nagle ogłoszonego globalnego szczepienia ponieważ będzie was ono ZABIJAĆ.......''
Gizzeh2021.12.2 19:50
Czy ten volksdeutsche Trzaskowski umył się chociaż przed wystąpieniem? Ulica -zagranica.
ak2021.12.2 19:50
No to jak to spotkanie to taki kabaret, badziewie, coś co jest nic nie warte, to po co mu poświęcacie tyle uwagi ? Tyle szczekania, zajadłości ? Sami się zdradzacie. Tak tak pisiorki. Zazdrość. Złość. Bo to nie NASZ. Mali jesteście.
matis892021.12.2 19:40
Pan Jezus w Orędziach Ostrzeżenie przestrzegał przed TRUJĄCYMI SZCZEPIENIAMI i je przepowiedział 17.06.2012r. tak samo jak przepowiedział obalenie Benedykta XVI i ustanowienie Fałszywego Proroka ........... ,,Moja droga umiłowana córko, plany masońskich grup przejęcia światowych walut są coraz bliższe ukończenia. Ich nikczemne plany obejmują również nowe globalne szczepienia, które spowodują choroby na całym świecie, wywołujące cierpienia na skalę nie widzianą nigdy wcześniej. Unikajcie takiego nagle ogłoszonego globalnego szczepienia ponieważ będzie was ono ZABIJAĆ.......''
Skrzypek na dachu2021.12.2 19:37
Pan Rafcio Tenczowski teraz ubiera sie w dlugie zlote sukienke wieczorowe bo idzie na spotkanie z Pretendentem Dzoe Bajdenem . Najnowsze wycieki CIA i FBI ponad 3600 dokumentow ujawnione na wikileaks zbrodnie agentow CIA i FBI za ktore nikt nigdy nie musial odpowiadac przed wymiarem sprawiedliwosci USA . Agent Mossadu Pan Jeffery Epstein dobrze wiedzial dlaczego sorosowskie organizacje Bildeberg i Fundacja Batorego starannie dobieraja swoich przedstawicieli , ktorzy czesto udaja milosnikow zwierzat . Pan John MacAfee tez sam sie nie wykomczyl , a Pan Michael Obama juz wydal wyrok na Juliana Assangea za to ze wydal takie osobiste tajemnice rodziny Obambow .
Jarek (mocny kaczysta z Żoliborza)2021.12.2 19:51
Tewje, nie pij tyle śliwowicy, bo spadniesz z krzesła przed 20:30.
Skrzypek na dachu2021.12.2 20:31
Dziekuje Panie Jaro za te dobre rady , ale nie pije sliwowice juz od 1976 , chyba latem , w Szklarskiej Porembie az do nieprzytomnosci . Zostalo zdjecie slicznej dziewczyny z ktora tanczylem przez trzy tygodnie , ale juz zapomnialem jej imie i nazwisko .
GÓWNO wiesz o USA!2021.12.2 19:55
Jedyne wycieki to masz z niezmienionej pieluchy! Dumb as fuck kike!
Nie słuchałem, bo wiem, jaki to pajac.2021.12.2 19:36
Znaczenie tego wystąpienia jest ZEROWE! Tak jak mnie gówno obchodzi ten sfrustrowany palant Trzaskowski. Podobne zainteresowanie wykazała podkomisja, w tym przypadku: Subcommittee; Who Gives a Flying Fuck. A tak na marginesie; przeciętna noc w hotelu w Washington DC kosztuje minimum $200, a nieogolony kütas reprezentujący stolice Polski zapewne miał coś reprezentacyjnego za $300 - 400 za noc plus jego "towarzystwo". Kompletny ABSURD! Z budżetu miasta W-wy!
Skrzypek na dachu2021.12.2 20:21
Takie spotkania sa po to aby przekazac wynik rozmow miedzy bezboznym globalistem Sorosem a poboznym banksterem Rotszczyldem co do uzgodnionych nowych podzialow interesow na terenach Trojmorza dla goscia przedstawiciela Bildeberga- Batorego z Warszawy . Slowa Trzaskowskiego to cyrk dla idiotow , tyle samo znaczy co jak to czasem huczy wiatr w lesie albo szumia jodly w Tel Awiwie . Dla tych co nie wiedza , to Pan Premier Naftali Bennet juz dwa tygodnie temu cwiczyl inscenyzacje wariantu Omega i wydal rozkazy i nakazy ktore dzisiaj Austriacy Niemcy i USA poslusznie nasladuja . Pseudoplandemia to sciema , zastrzyk Pfajzera to eksperymentalna biotoksyna mRNA retrowirusowa . Pytanie zostalo w czyjim interesie wspolpracowaly Kitaje i USA aby wyprodukowac przekazne warianty grypy uzywajac techniki genetycznej modyfikacji podobnych do retrowirusowego aids-hiw biotoksyny z lat 80tych . Jakby tego nie dosc to jeszcze agresywna Uganda robi inwazje na bezbronne Kongo pod pretekstem zwalczania terrorystow .
Skrzypek na dachu2021.12.2 20:35
,,,,,Austriacy Niemcy USA i Anglicy tez....
Za czasów #Kaczyński-ego2021.12.2 19:28
W Polsce do głosu dochodzi soldateska jak w jakiejś latynoamerykańskiej bananowej republice.
Kłamczuszek2021.12.2 19:28
ten volksdeutsche Trzaskowski. Oj, kłamczuszek.
Te Rafau2021.12.2 19:23
ty tak na prawdę? Boisz się wysyłać dzieci na lekcje historii? Uczą o antysemityzmie? Uh?...
Paweł2021.12.2 19:16
Fronda krytykuje Prezydenta Rafała Trzaskowskiego za mówienie prawdy. Pragnę przypomnieć, że w 2014 roku Andrzej Duda jako eurodeputowany w Europarlamencie oskarżał polskie władze o sfałszowanie wyborów samorządowych, nie mając żadnych dowodów. W okresie tym Tadeusz Rydzyk i Zbigniew Ziobro w Brukseli twierdzili, że Polska nie jest krajem demokratycznym i domagali się ingerencji Unii Europejskiej w nasze wewnętrzne sprawy. Aktualnie w związku z łamaniem praworządności przez rządzących w Polsce wstrzymano wypłaty pieniędzy z Funduszu Odbudowy. Jest to sabotaż polskiego rządu w stosunku do własnego państwa. Dla polityków partii rządzącej "suwerenność" polega na łamaniu Konstytucji RP i prawa unijnego. Rządzącym udało się ogłupić znaczną część narodu!
Paweł2021.12.2 19:22
wybacz, coś ci z tyłka wypadło! Jeszcze paruje ...
Pawełku2021.12.2 19:49
To sobie to włóż do buzi i popij herbatką z pokrzywy.
Teraz czas na te prawdy. Czekam.2021.12.2 19:23
"Fronda krytykuje Prezydenta Rafała Trzaskowskiego za mówienie prawdy."
Paweł2021.12.3 8:21
Przeczytaj co Rafał Trzaskowski powiedział w amerykańskim kongresie, to będziesz wiedział.
Tylko kilka liczb.2021.12.2 19:15
Podkomisja Izby Reprezentantów co wysłuchała Trzaske ma takie znaczenie co Podkomisja Izby Reprezentantów do Łapania Ryb na Rękę. Takich podkomisji jest; w US Senacie 70, w Izbie Reprezentantów 104.
­2021.12.2 19:36
Daję 4 razy czerwoną łapkę w dół i zgłaszam do moderacji.
Zimny Lech2021.12.2 19:15
O, mocy niebieska. Jakieś trole Minony i Stagiry. Po prostu żal.pl :/
matis892021.12.2 19:14
MY CHCEMY JĘZ. RADZIECKI !!! . . . . . . . . . . . . . . A teraz towarzysze jewreje wspólnie zaśpiewajmy hymn naszej ukochanej ojczyzny. ___________________________________________________________________________________________________ 🔴 Гимн Советского Союза!!! 🔴 ___________________________________________________________________________________________________ Союз нерушимый республик свободных Сплотила навеки Великая Русь. Да здравствует созданный волей народов Единый, могучий Советский Союз! Славься, Отечество наше свободное, Дружбы народов надёжный оплот! Знамя советское, знамя народное Пусть от победы к победе ведёт! Сквозь грозы сияло нам солнце свободы, И Ленин великий нам путь озарил: Нас вырастил Сталин – на верность народу, На труд и на подвиги нас вдохновил! Славься, Отечество наше свободное, Счастья народов надёжный оплот! Знамя советское, знамя народное Пусть от победы к победе ведёт! Мы армию нашу растили в сраженьях. Захватчиков подлых с дороги сметём! Мы в битвах решаем судьбу поколений, Мы к славе Отчизну свою поведём! Славься, Отечество наше свободное, Славы народов надёжный оплот! Знамя советское, знамя народное Пусть от победы к победе ведёт! _______________________________________________________________________________________________________ Ура! Ура! Ура! Чапаев герой! 🔴 🔴 🔴 🔴 _______________________________________________________________________________________________________ Za Rodinu! Za Stalina! Na boj, na boj, na boj!
matis892021.12.2 19:40
DO LEWACKIEGO PODSZYWA i LEWACKICH TROLOWNI POPIS: Pan Jezus w Orędziach Ostrzeżenie przestrzegał przed TRUJĄCYMI SZCZEPIENIAMI i je przepowiedział 17.06.2012r. tak samo jak przepowiedział obalenie Benedykta XVI i ustanowienie Fałszywego Proroka ........... ,,Moja droga umiłowana córko, plany masońskich grup przejęcia światowych walut są coraz bliższe ukończenia. Ich nikczemne plany obejmują również nowe globalne szczepienia, które spowodują choroby na całym świecie, wywołujące cierpienia na skalę nie widzianą nigdy wcześniej. Unikajcie takiego nagle ogłoszonego globalnego szczepienia ponieważ będzie was ono ZABIJAĆ.......''
matis892021.12.2 19:55
A wy towarzysze jewreje co zapomniieli jazyk naszej ojczyzny Rad. Drzyjcie mordy po polskiemu. ___________________________________________________________________________________________________ 🔴 Hymn ZSRR !!! 🔴 ___________________________________________________________________________________________________ Niezłomny jest związek republik swobodnych, Ruś Wielka na setki złączyła je lat. Niech żyje potężny jednością narodów, z ich woli zrodzony nasz kraj, Związek Rad! Chwała ci, Ojczyzno, tyś ziemia swobody, ludów przyjaźni ostoja i straż! Sztandar radziecki, sztandar ludowy, drogą zwycięstwa niech kraj wiedzie nasz! Skroś burze świeciło nam słońce swobody, nas wiódł wielki Lenin, wskazywał nam cel, wychował nas Stalin w wierności ludowi, do wielkich zapalił nas trudów i dzieł. Chwała ci, Ojczyzno, tyś ziemia swobody, szczęścia narodów ostoja i straż! Sztandar radziecki, sztandar ludowy, drogą zwycięstwa niech kraj wiedzie nasz! Okrzepła nam armia w bitewnym mozole. Najeźdźców zmieciemy, zetrzemy ich ślad! My w bitwach stanowim o losach pokoleń, my sławą okryjem ojczysty kraj Rad! Chwała ci, Ojczyzno, tyś ziemia swobody, sławy narodów ostoja i straż! Sztandar radziecki, sztandar ludowy, drogą zwycięstwa niech kraj wiedzie nasz! _______________________________________________________________________________________________________ Ура! Ура! Ура! Чапаев герой! 🔴 🔴 🔴 🔴 _______________________________________________________________________________________________________ Za Rodinu! Za Stalina! Na boj, na boj, na boj!
»kaku« masz problem z doborem zdjęć?2021.12.2 19:12
To może zrób sprawność poszukiwacza na platformie Google.com.
Skrzypek na dachu2021.12.2 19:12
Agentka " Jolanda " Gontarczyk , donosicielka Nkwd , ktora w 1987 otrula Ks Franciszka Blachnickiego , pracuje do dzisiaj w Ratuszu Warszawskim jako kierowniczka sorosowskich bojowych oddzialow genderowskich LKGBPQZ , aborcofeministek i kodomitow ktore juz ponad piec lat bezkarnie terroryzuja Stolice Polski .
Minona 😀2021.12.2 19:09
Tylko dzięki odwadze naszych nauczycieli, polskie dzieci mogą się o nim uczyć -volksdeutsche Trzaskowski.
Po 11 ...2021.12.2 19:02
Bardzo dobre wystąpienie. Wyglądał rewelacyjnie (Fronda pokazuje zdjęcie z innej imprezy), mówił spokojnie, dobitnie, składnie. Mówił jak prezydent. Ani jedno słowo nie padło o ostrej mgle, o uczeniu się, ani nawet byciu twardym. Profeska.
Anonim2021.12.2 20:17
Szkoda, że treść była miałka.
man.of.Stagira2021.12.2 19:02
Olga Tokarczuk: "In Mythen steckt die pure Geschichte" -Historia polega na czystych Mitach Herr Czaszkowsky!
wyciekło z Kongresu - wyrok tylko jeden2021.12.2 18:58
usunięcie Trzaskowskiego z Urzędu Prezydenta
Piotr2021.12.2 19:18
Ja chcę usunięcia Andrzeja Dudy z funkcji Prezydenta Polski za wielokrotne złamanie Konstytucji RP i Trybunału Konstytucyjnego dla niego!
Piotr2021.12.2 19:29
Pomyliłem się. Miałem napisać Trybunału Stanu, a nie Trybunału Konstytucyjnego. Trybunału Konstytucyjnego nie mamy tylko jego atrapę zarządzaną przez Julię Przyłębską!
Człapka ma inaczej na imię2021.12.2 20:37
człapaj dalej
idź do kościoła Śmierdząco latającego spaghetti2021.12.2 20:36
i wyciśnij pryszcz na czole matole
QWE2021.12.2 18:58
Ale żal wam d.... PISiory ściska.
Rumcajs2021.12.2 19:17
A Bąkiewicz i tak zrobi Trzaskowskiego na szaro
Gadał z kumplami swej matki2021.12.2 18:56
...żydówki z SB.
Jan2021.12.2 18:55
Powiedział sama prawdę. Gdzie tu kabaret? Chyba że tytuł mieliście wcześniej przygotowany ....
Rafala Czosnkowska wygłosiła mowę2021.12.2 18:54
do żydów z antypolskiej loży, by żebrać o kasę na walkę z Polakami.
man.of.Stagira2021.12.2 18:54
Olga Tokarczuk: "In Mythen steckt die pure Geschichte" -Historia polega na czystych Mitach.
Anonim2021.12.2 18:49
Jeżeli coś jest żenujące to obrona Mejzy przez Kaczyńskiego.
Anonim2021.12.2 19:41
Nie mogę zrozumieć jakim trzeba być debilem aby bronić Mejzy. No ale to Fronda, portal katolicki.
Skrzypek na dachu2021.12.2 21:39
Brawo Pan Lukasz Mejza , za to ze jestes z wygladu niczym moim lustrzanym odbiciem .
matis892021.12.2 18:46
Pan Jezus w Orędziach Ostrzeżenie przestrzegał przed TRUJĄCYMI SZCZEPIENIAMI i je przepowiedział 17.06.2012r. tak samo jak przepowiedział obalenie Benedykta XVI i ustanowienie Fałszywego Proroka ........... ,,Moja droga umiłowana córko, plany masońskich grup przejęcia światowych walut są coraz bliższe ukończenia. Ich nikczemne plany obejmują również nowe globalne szczepienia, które spowodują choroby na całym świecie, wywołujące cierpienia na skalę nie widzianą nigdy wcześniej. Unikajcie takiego nagle ogłoszonego globalnego szczepienia ponieważ będzie was ono ZABIJAĆ.......''
Felek2021.12.2 18:46
Nie jestem fanem Trzasowskiego, ale gdzie ten żenujący kabaret Frondo? Bez obrażania powiedział prawdę. PiSto zbiór nieudaczników, którzy kreują się na mężów stanu, na wielkich antykomunstów mając wieluj komuchów w swoich szeregach i socjalistyczny beton w głowie. Biedny Kaczyński chciałby być zapamiętany jako ten co obalił komunę, ale niestety spał do południa i jest parodią tego co marzy mu się aby zapisano o nim w książkach.
Qrva jesteś2021.12.2 18:51
nie Felek!, 'Felek'.
Felek2021.12.2 19:08
oj argumentów brakło i płaczesz w internecie?
Qrva?2021.12.2 19:20
...
Skrzypek na dachu2021.12.2 20:45
Ku RNA wirus nie istnieje . To jest nudna eskimoska sciema .
Kola2021.12.2 18:37
Kto to finansuje?
man.of.Stagira2021.12.2 18:36
OBWIESZCZENIE do ludności niemieckiej narodu polskiego; „Wzywamy niniejszym oficjalnie wszystkich, którzy chcą się włączyć w niemiecką wspólnotę narodową, by zgłaszali się na niemiecką listę narodowościową (Volksliste). Tą odezwą daje się każdemu szansę stać się pożytecznym członkiem niemieckiej wspólnoty. Właśnie teraz, gdy naród niemiecki wiedzie bój o swój byt i wolność, musimy mieć jasność, kogo na tym pograniczu uważamy za Niemca, a kogo za Polaka. Wielu tych, którzy przez ostatnie 20 lat nie okazywali publicznie swojej niemieckości, może ją teraz swym aktywnym uczestnictwem wykazać. Kto natomiast to odrzuca, winien być świadom, że będzie traktowany jako do niemieckości nie przynależny, oznakowany na zewnątrz jako Polak i regulacjom dla Polaków podległy. Rozumie się przy tym samo przez się, że oznaczać to będzie zrównanie z najgorszym wrogiem narodu niemieckiego.”// Podpisano: Reichsgau Warschau, Gauleiter Rafał Tschaschkosky: Fernschreiben vom Kanzlei der Oppositonsfürer und Stellvertretender Reichsprotektor in Polen -Donald Tusk.