07.03.20, 18:40Jacek Kurski/YT/TVP INFO

Dlaczego nie wolno odwoływać Jacka Kurskiego

Decyzja o odwołaniu Jacka Kurskiego ze stanowiska prezesa TVP spadła na opinię publiczną – można powiedzieć – jak grom z jasnego nieba. Czy to dobra czy zła decyzja?

Opinie jak zawsze są i będą podzielone zarówno po stronie PiS i Zjednoczonej Prawicy oraz ich sympatyków, jak też po stronie bardzo szeroko rozumianej opozycji.

Ci bardziej wysublimowani zarzucają Kurskiemu zrobienie z TVP telewizji w stylu disco polo bez ambitnych programów mających służyć wypełnianiu misji, jaką TVP posiada, chciaż programów ambitnych też było sporo. Ale nie ulega wątpliwości, że pod rządami Jacka Kurskiego TVP to obecnie technicznie jedna z najlepszych i najbardziej zaawansowanych platform medialnych na świecie. Nie ulega też wątpliwości, że zasięg TVP po latach suszy i wręcz upadku za czasów PO/PSL wystrzelił znacznie do góry.

 

Poniżej jeden z takich głosów w obronie Jacka Kurskiego zacytowany w całości z profilu FB Leona Żuchowskiego:

Kiedy 4 lata wstecz, powołano Pana Jacka Kurskiego na stanowisko szefa TVP, jego osoba wydawała mi się dosyć niepewna. Jeden Kurski w TVP, drugi w gnie wybiórczym… a to jednak bracia. Nie wiedziałem co o tym myśleć. W zasadzie byłem przeciwny tej kandydaturze. Dzisiaj – wiem, że był to strzał w dziesiątkę. Z zaściankowego telewizyjnego grajdołka, zrobił TV na skalę światową. Oglądalność, bo to jest najważniejsze dla nadawcy, wzrosła. Komercyjne stacje zaczęły gonić w piętkę. Co jednak najważniejsze, to to, że polskojęzyczne telewizje przestały mieć monopol na pokazywanie i mówienie ,,prawdy’’ ,,prawdy PO i KO muny’’ Komu Pan ustąpił pola? Tym z sokuzburaka? Kodziarzom? UBywatelom? A może tęczowej lewicy? Panie Prezydencie, oni Pana nienawidzą i naiwnością jest staranie się o ich głosy. Dzisiaj, ni z gruszki, ni z pietruszki Pan Kurski – Jacek - zostaje odwołany ze swojego stanowiska, piszą, z Pańskiego polecenia, z Pana aprobatą. Tyle wstępu. Proszę? Nie – nie proszę - jako wyborca, jako jedno ośmiomilionowa część elektoratu żądam od Pana Prezydenta Dudy odpowiedzi na moje pytanie. Dlaczego? i kto go do podjęcia tej decyzji namówił? Z imienia i nazwiska proszę. Jakimi argumentami przekonał Pana Prezydenta. Jakie stanowisko w tej sprawie mieli koalicjanci. Pan Kaczyński, Pan Ziobro, i Pan Gowin. Myślę, że mam prawo oczekiwać odpowiedzi, ja - a i inni niezadowoleni z tej decyzji. Odpowiedź w kabaretowym stylu ,,ufojta mi, ufojta'' Mnie nie zadowoli. Kończąc. Panie Prezydencie, by wygrać te wybory, potrzebuje Pan 50% wszystkich oddanych głosów, no i ten najważniejszy +1. Nie pomyślał Pan, że to brakujące +1 - to może być głos jakiegoś wkurzonego Kowalskiego, do tej pory wiernego wyborcy PiS? Który zamiast do urny, pójdzie na piwo.

 

mp/fb jacek żuchowski

Komentarze

Alojzy Cedzidło2020.03.8 17:30
Ale jestem z tyłu z wiedzą o tym co się obok mnie dzieje . Niech mi ktoś napisze odpowiedz jednoznaczną : TEN KURSKI JEST JESZCZE PREZESEM TVP z planem na odwołanie go , czy tez jest już odwołany Jeśli ODWOŁANY to rad bym poczytać uzasadnienie . Bo z tego co się dzieje to nie Kurski ocenił nas jako ,,ciemny lud " Ktoś inny teraz tak uważa
Bewq2020.03.8 15:17
Brońmy propagandy, Kurski rewelacyjnie ją realizuje! Prosty rządowy elektorat pięknie ją łyka.
genus2020.03.8 11:58
Zdradziecka opozycja gdyby tak bardzo troszczyła się o chorych nowotworowo to wyszła by z inicjatywą zabezpieczenia 2 mld w budżecie, Robienie polityki na chorych jest barbarzyństwem, Nie wspomnę o obsesyjnym opluwaniu w UE demokratycznego rządu
Czesc kotku2020.03.8 11:22
Cześć kotku, szukasz seksu, przelotnej znajomości lub związku? Nie czekaj tylko dołącz do nas na http://www.xlove.com.pl Tysiące samotnych kobiet czeka aż wreszcie ktoś zrobi krok w ich kierunku! Specjalny lokalizator pomoże Ci znaleźć Twoją kobietę w zasięgu co do 10km Nie daj im czekać tylko dołącz już dziś!
Art2020.03.8 11:02
Chłopina wydaje 10 mln. dziennie a wy chcecie go odwoływać, przecież to uczeń Balcerowicza
anonim2020.03.8 10:16
chyba nikt już nie wierzy w to, że TVP jest telewizją publiczną? każdy następny prezes TVP musi wykonywać polecenia obozu władzy, jeśli jest jakiś margines w TVP, to są to programy sportowe, seriale, muzyka, stąd nie ma co przyżywać wyrzucenie J. Kurskiego, jest wielu chętnych gojów ze stronnictwa jerozolimskiego do służby w TVP, kasa nie śmierdzi?
jeśli zamienimy go na Leszka Żebrowskiegio2020.03.8 10:00
to czemu nie. Zamiast usia sisusia cepeliada:o palonych przez sowietow i ich pomagierow z AL =PPR wsiach polskich:https://www.youtube.com/watch?v=Kl_O8JAPtns
anonim2020.03.8 10:12
czy p.Leszk Żebrowski pozwoli sobie być sterowanym przez osoby cienie z drugiego fotela z tyłu, czytaj prezesa PiS i jemu podobnym politykom? chyba nikt już nie wierzy w to, że TVP jest telewizją publiczną?
Polexit2020.03.8 9:53
Nie tylko Kurskiego, ale też jego "przyjaciela" Czabańskiego (15 lat akt. czł. PZPR!) na zbity pysk, albo na śmietnik Historii!!! wywalić!!!
jax2020.03.8 9:42
Prezydent Duda stosuje szantaż wobec swojej partii, a wtrącając się do rządu przekracza swoje kompetencje.
Foster2020.03.8 9:00
Być może został po to odwołany aby ratować kampanię prezydencką Andrzeja DUDY.
czekista2020.03.8 7:15
Nie wolno, bo nie i tyle w temacie. Zrozumiano???
RHQQ22020.03.8 4:08
Błagam, zostawcie Kurskiego, nikt tak skutecznie nie obrzydza obecnej władzy i nie ośmiesza PiS jak kurwizja pod zarządem Kurskiego.
Kudlaty772020.03.8 1:39
Ewentualna decyzja o odwołaniu Pana Jacka Kurskiego z funkcji to oddanie pola śmiertelnemu wrogowi niepodległej Polski czyli postkomunie i nie zyskanie niczego poza utratą wyborców i zaufania patriotów w naszej ojczyżnie Polsce . Panie Andrzeju nie rób rzeczy które szkodzą naszej ojczyżnie i narażają Polskę na przejęcie przez zdrajców i politycznych oszustów czekających na możliwość rozgrabienia majątku narodowego , Jacek z FMW.
Piotr Nowak2020.03.7 23:43
Hej wy ! Opętani TVN-em PO-je-by – znowu się PIS nie podobie ?!! No to wygrajcie sobie szczochy wybory z PIS-em, a koryto wróci do was ! I pośpieszcie się, bo PIS planuje, za reparacje wojenne od Niemców i Ruskich, zakupić dla was jedną z bezludnych wysp greckich i tam was osiedlić. Na waszej „obiecanej” ziemi będziecie mogli budować własne liberalne państwo z ideologią LGBT. Będą, jak mówi Kidawa, rzeki płynęły ....... będzie wszędzie zielono ....... będzie słońce świeciło, bez lotnych bojówek, bez SSoków z buraków, bez farm trolowskich, bez onetu.pl . Zabierzecie sobie waszych posłów i senatorów – będzie po prostu Bosko !!! He, he, he, he, he ........
aktorzyna z PGR2020.03.8 0:12
Chyba przesadziłeś z tą "dezynfekcją" w sobotni wieczór. I nie, nie jestem PO-je-bem.
Zosia. 2020.03.8 0:42
Nowak co ty wciągasz pisowska ku-rwo, wydymańcu?
Japa2020.03.8 19:04
Odkąd to zwykły furman to baba i to z ładnym imieniem Chociaż jak by się uprzeć to furmany w stosunku do tych od ,,soku z buraka czy Farmy są o niebo kulturalniejsi..
moderator2020.03.7 23:41
Internetowe portale – to miejsca gdzie większość głu-pców „komentuje” notki lub artykuły różnych , na ogół mądrych autorów. Jedną grupą tych komentatorskich zaj-obów to skrajni lewaccy debile lub bezrozumne świry, bluzgający jedem, nienawiścią i wulgaryzmami ! Ci są nieuleczalnymi osobnikami. Zaliczam do nich, m.in. Piotr Nowak, Leszek, katolik, Urszula, Marek, Pisbusters ... Drugą grupę stanowią osoby, którym głównie TVN wyprał mózgi do tego stopnia, że oni zło mylą z dobrem, prawdę z kłamstwem i fakty z propagandą. Ich myślenie jest ograniczone, a uważają, że to właśnie oni mają rację, ba, są nawet dumni ze swoich komentatorskich wymiocin. Członkowie tej grupy są wprawdzie uleczalni, ale jeśli poddają się terapii psychiatrycznej, to będzie ona trwała długo. Natomiast czytam komentarze tych o prawicowych pogłądach i stwierdzam, że są merytoryczne, logiczne, poparte faktami i prawdą. I do tych właśnie ludzi kieruję apel ! Nie czytajcie „komentarzy” osób z wymienionych powyżej grup, a jeśli już przeczytacie – to ignorujcie te wymioty, bo naprawdę nie warto zaśmiecać sobie głowy taką „twórczością” !!!
Stalker2020.03.7 23:39
Nie wolno - bo nie !!! PO-je-by lewackie !!! Tak, stracili prawie wszystko ! Stracili koryto, stracili ciepłe posadki w spółkach skarbu państwa, ulica nie działa, zagranica nie działa, stracili TK, KRS, niebawem stracą SN – ale zyskali to co najważniejsze dla nich, mianowicie zyskali senat z łapówkarzem na czele !!! Piszę „prawie wszystko”, bo czeka ich jeszcze dokończenie reformy sądownictwa, głównie ikwidacji sądów apelacyjnych wraz z sędziami, repolonizacja mediów i weryfikacja rektorów i urzędników – całkiem spokojnie.
janek2020.03.8 10:49
Ile płacą za te bluzgi? Może i ja zostanę k ..za kasę
Japa2020.03.8 18:55
To o ,,Stalkerze" mowa ? Ej Jasiu Jasiu , Dawno z przedszkola ukończyłeś ? Im już tak piszesz . A moze to ten buraczany sok ...
Zarabiaj na kryptowalutach2020.03.7 23:32
Hej, Zarabiaj na Bitcoinach, Kryptowalutach oraz akcjach tak jak lubisz i ile chcesz! Nic nie ogranicza Cię w zyskaniu swoich pierwszych bitcoinów za tak niewielką kwotę. Rejestracja w programie jest darmowa. Do rozpoczęcia inwestycji i zarabiania potrzebne jest 250$ czyli ok. 1000zł. Doświadczeni eksperci pomogą Ci wielokrotnie pomnożyć tą kwotę odpowiednio inwestując w kryptowaluty. Wiele osób już na tym skorzystało, nie czekaj dłużej i dołącz do nich Wejdź na: https://inwestcrypto.com.pl
edward2020.03.7 23:32
Kołodziejski, Czabański, Lichocka to faworyci Kaczyńskiego, dlaczego więc byli za odwołaniem Kurskiego? Trudno uwierzyć, że prezes był za Kurskim, raczej go poświęcił. W imię czego?! Niemniej jest to decyzja tak znacząca w nadchodzących wyborach, że pan prezes Kaczyński MUSI nam wyborcom tą sytuację szczegółowo wyjaśnić! Chowanie głowy w piasek, to powstrzymanie wielu setek wyborców do ruszenia na głosowanie .
Janek2020.03.7 23:25
Mie wolno odwoływać Kurskiego ( wg PIS) tylko z jednego powodu - nikt tak bezczelnie nie bedzie kłamał jak on. I nikt z taką bezczelnościa nie wprowadzi zasad Goebbelsa. Bo trudno znalerźć osobę aż tak podłą
Stalker2020.03.7 23:40
Ty Janek z PGR-u, a "mie" wolno napisać, że jesteś debilem !!!
Janek2020.03.8 0:34
Różnica między nami jest taka że tobie za hejt płacą a ja piszę to do czego jestem przekonany. .
t2020.03.7 23:08
Duda to jednak Adrian. Robi co każe, jak nie pani Zosia, to pani Jola
aktorzyna z PGR2020.03.7 22:56
#Odlot na łamach frondy zazwyczaj następował w piątkowe wieczory. A to w wydaniu niestrudzonego tropiciela komunistów Bodakowskiego, a to spod pióra bezkompromisowej Pani Marii. Dzisiaj jednak można było zaobserwować podobne zjawisko dziejące się w sobotni wieczór. Naprawdę posiadacie sieć piętnastu regionalnych oddziałów? A czy w Chicago również takowy działa?
PiS błądzi2020.03.7 22:34
BARDZO ZŁA DECYZJA!!!!!!!
Urszula2020.03.7 21:52
"Ważny polityk PiS: Wszyscy główni gracze zaczęli grać tylko na siebie i zapomnieli, ile zawdzięczają Jarosławowi Kaczyńskiemu. Jak go zabraknie w polityce, to już otwarcie się rzucą sobie do gardeł" – napisał Pereira w pierwszym z dwóch tweetów na ten temat. O tym, że na prawicy źle się dzieje, Fronda nie napisze.
Japa2020.03.8 18:48
No to jazda z tematem , panu,,Urszulko" Jazda . Chętnie poczytam , jakem nie polityk.
ak2020.03.7 21:25
"Ale nie ulega wątpliwości, że pod rządami Jacka Kurskiego TVP to obecnie technicznie jedna z najlepszych i najbardziej zaawansowanych platform medialnych na świecie".... No nie. Był już taki prezes tvp, który też doprowadził ówczesną tv na szczyty techniki. Przy okazji były to też szczyty manipulacji Polakami, wtłaczania im w głowy nachalnej propagandy. Była to tzw. propaganda sukcesu. Nazywał się on Szczepański... Było to w czasach Edwarda Gierka I sekretarza KC PZPR... Historia jak widać lubi się powtarzać...
ola2020.03.7 21:14
Prezydencie oszczędz Kurskiego bo wybiorą Sakiewicza i dopiero z TVP będzie radio Erewań
pistoleto2020.03.7 21:14
czas spuścić do kanalizacji wybitnego stratego towarzysza jk i jego formację to drugie peowskie szambo
TrwamskaKurwizjaPropagandowoKlerykalna2020.03.7 21:10
Kurwizja ogłupia kato-ciemnotę tanim blichtrem i drogą propagandą. Czy może na odwrót... Nieważne. Jest to dla PiSowskich wyborców rozrywkowa alternatywa wobec TeleTrwamstwa, nużąco spływającego kato-flakami w oleju po ekranie, na którym stoi zestaw plastikowych figur pambuka, bozi, jezuśka, JanaPapyBisa i jamiołków.
helmut2020.03.7 21:59
nie przypuszczałem ze takie prostactwo intelektualne i moralne jeszcze spotkam
Bibi2020.03.8 9:30
Jestem wyborcza PiS i powiem ci ty czerwona zarazo słowami Żałoby "by końmi cię przerwano, zdrajca po trzykroc zdrajco" na usługach moskiewskich i franfurtckich neomarksistow
Japa2020.03.8 18:44
Panie ,,T.K.P.K." Wie Pan co ? Nie wierzę w Pana odwagę .Kichać po PiS-e TV Trwam ,Panu Bogu , każdy może . Bezkarnie . Tak juz jest w Polsce . Udowodni Pan swoja odwagę jak Pan palnie kilka podobnych uwag na Allacha No ..dobra , dobra .. Jeszcze nie skończyłem a Pan juz ma pełne gacie .No dobra , Skończyłem bo śmierdzi.
stm.2020.03.7 20:35
Zmiana Kurskiego to błąd dla obozu prawicy. To właśnie On zrobił TV , którą chce się oglądać, poziom bardzo wysoki ... i ma zapłatę. Ktoś robi prezent wszystkim,co nie cierpią Polski, zwłaszcza opozycji . Od wczoraj michniki i inne sk... wznoszą toasty..
anonim2020.03.7 21:11
o jakim obozie prawicy mówisz? kto, jak nie Kurski TVP systematycznie niszczył i dzielił obóz prawicy? Dziś, gdy druga tura wyborów jest mozliwa to nie ma do kogo po prawej stronie odwołać się z prośbą o głosy. To dzięki takim Kurskim z TVP. "michniki i inne sk..." mają swoje media jak GW tj. gazeta dla żydów i TVN i Polsat oraz Muzeum Polin skąd leje sie ztrugami lewacka masońska antypolska propaganda.
malina2020.03.7 19:35
odwołonie pana Jacka Kurskiego to osłabienie telewizji polskiej.to odpowiedni Prezes.na tym stanowisku i tylko niemu sa rzetelne ciekawe programy dla mnie przeciętnego widza.dlatego,że jest dobrym menadzerem to jest nagonka żeby go odwołać,mój głos jest przeciwny
anonim2020.03.7 19:34
nie tylko należało odwołać J. Kurskiego, ale wywalić go na zbity pysk! to dzięki takim Kurskim w Polsce władzę przejmuje lewactwo, to dzięki takim Kurskim Polska nie obudowała wielką prawicę na czele z PiS-em, która mogła mieć większość parlamentarną do zmiany Konstytucji! toporna stalinowska propaganda TVP odpycha ludzi prawych o pogłądach prawicowych i chrześcijańskich od PiS-u! i tylko zaślepiony pisowiec z wypranym przez TVP mózgiem nie może tego zauważyć, brawo Rada! brawo PAD!
kibic2020.03.8 14:45
Lewactwo przejęło władzę dzięki Schetynie,który ich zaprosił na listy wyborcze.PO dla obalenia PISu zjednoczyło sie z lewactwem i choćby z samym diabłem ,by odzyskać stołki i wielkie pieniądze do zagarnięcia.Polacy straca wszelka pomoc i opiekę na starość,bo złodzieje z KO wszystko zabiorą.Musi wygrać Duda,bo to mniejsze zło dla Polski i Polaków.A potem won na wieki wieków.Bo jest nienauczalny.
anonim2020.03.7 19:33
nie tylko należało odwołać J. Kurskiego, ale wywalić go na zbity pysk! to dzięki takim Kurskim w Polsce władzę przejmuje lewactwo, to dzięki takim Kurskim Polska nie obudowała wielką prawicę na czele z PiS-em, która mogła mieć większość parlamentarną do zmiany Konstytucji! toporna stalinowska propaganda TVP odpycha ludzi prawych o pogłądach prawicowych i chrześcijańskich od PiS-u! i tylko zaślepiony pisowiec z wypranym przez TVP mózgiem nie może tego zauważyć, brawo Rada! brawo PAD!
luka2020.03.8 11:07
TY KANALIO
Japa2020.03.8 18:35
To tak ci ,,dato " Czarzasty " pisać nakazał. przecież się uspokój , zetrzyj z buzi ślinę .
Glaudiusman2020.03.7 19:31
Zostawić Jacka Kurskiego w spokoju i nie słuchać lewactwa !!!!!!
anonim2020.03.7 21:16
dzięki Kurskiemu i niszczeniu i dzieleniu prawicy w TVP nie ma do kogo zwracać się po prawej stronie o głosy dla PAD w drugiej turze wyborów? jeśli jakimś cudem PAD przegra to będzie to wina Kurskiego!
czekista2020.03.7 21:55
Jezeli PAD przegra, to bedzie wina PAD-a
Po 11 NIE BADZ OBOJETNY2020.03.7 19:14
Ogłaszam, inicjuję, nowy, spontaniczny, narodowy SZTURM MODLITEWNY za błogosławionego, prawie świętego, brata naszego umiłowanego Jacosława Skurkowanego.
stm.2020.03.7 20:38
Przykro ale z burakiem się nie dyskutuje.
czekista2020.03.7 21:53
A ja za kozka spod siodemki
anonim2020.03.7 19:14
Oczywiście to kwestia odniesień i oczekiwań, osobiście uważam, że gęba doprawiana przez opozycję nadal ma duży ciężar gatunkowy, zbyt duży jak na ogromną pracę dla wspólnoty, wykonaną przez naszych reprezentantów. Nie do końca docieramy z przekazem, nie do końca udaje się nam przebić przez potwarz i oczernienie. A wyczyny wrogich wspólnocie ideologów i zwykłych oszustów powalają! To kwestia zaufania, rola mediów jest tu zasadnicza.
Czesc2020.03.7 19:03
Szukam miłego i kulturalnego faceta na miłe spotkania lub stały związek. Mam na imię Lena lat 25, wzrost 169cm, Moje kontakt do mnie telefon tu - http://www.xlove.com.pl Znajdź mnie po niku: Lenka25x napisz do mnie spotkajmy się!
mordechaj2020.03.7 19:07
wolę Semkę :))))))))
nolens volens2020.03.8 6:53
zadzwoń do Niesiołowskiego
Po 11 NIE BADZ OBOJETNY2020.03.7 18:59
Czasem aż oczy bolą patrzeć, jak się dla naszego Kraju poświęca, prezes Kurski, prezes naszej jedynej telewizji TVP. Ciągle pracuje! Wszystkiego przypilnuje i jeszcze inni, niektórzy, wtykają mu szpilki. To nie ludzie – to wilki! To mówiłam ja – Holecka, prezenter drugiej klasy. Niech żyje nam prezes sto lat! To jeszcze ja – Holecka, bo w zeszłym tygodniu nie mówiłam, bo byłam chora. Mam zwolnienie. Łubu dubu, łubu dubu, niech żyje nam prezes naszej TV. Niech żyje nam! To śpiewałam ja – Holecka.
west..2020.03.7 22:19
Po 11..nie..bądź... A POZA TYM, CO NAPISAŁEŚ, TO CZUJESZ SIE DOBRZE, NIC CIĘ WIĘCEJ NIE BOLI??
Po 11 NIE BADZ OBOJETNY2020.03.7 22:52
Szkoda, że nie jesteś członkiem klubu TĘCZA. Szkoda, że nie ogarniasz...
luka2020.03.8 8:09
bezmyślny ignorancie poszoł won
Japa2020.03.8 18:27
I bardzo słusznie .Po 11 nie badz obojętny . przepraszam do końca nie kapuję jaki mam być . To co pan zaprezentował w swoim wpisie , to ma by , ta ,,nie obojętność " Bez jaj Panie ,,11 itd .."bez jaj .
Tomasz2020.03.7 18:52
Odwołanie P Kurskiego to PRZEGRANE WYBORY P Prezydenta, Prezydencie nie rozbijaj prawicy, schowaj swe żale do kieszeni i nie rozbijaj prawicy!
Marek2020.03.7 19:24
a ty nie rycz, nie wszystko jeszcze stracone, Tomek współczuje ci, schowaj swe żale , nas to nie interesuje
Maciuś2020.03.7 22:32
Jakiej prawicy? To, że PiS nadstawia odbyt kościołowi i modli sie na pokaz to jeszcze nie czyni z nich prawicy. Za to dają wybranym grupom obywateli pieniążki zabrane pod przymusem wszystkim (tym, co dostaja też) bo władza wie lepiej czego chce obywatel. Poza tym PiS jest zwolennikiem centralnego zarządzania państwem, jak każdy system komunistyczny, więc PiS jest LEWICĄ!!!
Japa2020.03.8 17:49
No no no ..Ujawnił się nam nowy spec od ideologii. Panie ,,Maciuś " nim pan zacznie pouczać innych nadrób Pan swoją wiedzę , Bo to ,że mówiło się , np ,że PRL to był socjalizm a CCCP to komunizm to wielkie pójście na skrót etymologiczny.
Reytan2020.03.8 18:07
Kurwinowcy zawsze byli lewucowymi liberalami antykatolickimi.
mordechaj2020.03.7 18:51
Kurski zrujnował TVP. Zadłużył TVP na 2 MILIARDY złotych. Dlatego PiS i Duda wydarli te pieniądze chorym na raka Polkom i Polakom i przekazali na propagandę pisowska w TVP, którą niewielu już ogląda. Na TVP powinni płacić tylko zwolennicy PiS, bo tylko oni oglądają to badziewie. Jak chcą oglądać, to niech płacą ze swoich.Dlaczego przyzwoity człowiek ma płacić na dziesiątki tysięcy pensji dla Holeckiej czy innego Klarenbacha ?
Goń bolszewika2020.03.7 19:10
To wytłumacz mi matole, dlaczego ja mam fundować pensje tym złodziejom, szubrawcom i szmalcownikom z PO??? A może chciałbyś dotacje dla GW Jeruzalem Post???
mordechaj2020.03.7 19:23
do Goń Bolszewika - a dlaczego masz fundować coś tylko PO. Dotacje na partie biorą wszyscy. ja nie neguję tego, że płaci się ministrom z PiS. To oczywiste. natomiast neguję potrzebę wydzierania pieniędzy chorym na nowotwory i przekazywanie ich na propagandę PiS i różne podejrzane firmy producenckie, które obrosły TVP
Japa2020.03.8 17:41
,,Mordechaj " nie pisz na bani . Ta gadka o zabraniu chorym na raka już nie modna . A ja tak dla równowagi . Kto utrzymuje te niemieckie TVN-y . Z reklam, powiesz ? Pewno tak . Tyle że to wygląda tak jak by za zapalniczkę zapłacić tyle co za Ferrari. Tusek wiedział co robi namawiając do niepłacenia abonamentu..
nie ślepy2020.03.7 19:49
Takim tłukom, jak ty, co mordeich.ja mają w głowie nic się nie da wytłumaczyć! Za twoich kacapów nie było i na telewizję i na całe lecznictwo! I przestań morde drzeć jakiś ty niby przyzwoity człowiek...
rozbawiony głupotą śmiecia2020.03.7 22:43
kto ci prymitywny śmieciu tak zrył ten twój głupawy móżdżek?
jerzy2020.03.8 4:08
mordechaj - jedź do "ojczyzny", zgwałć jakąś Palestynkę, zatłucz kolbą jakiegoś starca Palestyńczyka, ulżyj sobie - bo na dekiel i się rzuca, i jesteś, nawet jak na żyda, beznadziejnie tępy... rób to na czym się znasz, co lubisz - do spraw ludzi się nie mieszaj...
luka2020.03.8 8:07
Ty bezmózgowcu - szarlatan z PO
xxxxxxxxx2020.03.8 8:48
Ty masz raka mózgu i tobie zabrali te pieniądze;
Dziadek 19422020.03.8 20:09
Jesteś komuchem, który udaje polskiego Żyda
ethacridine lactate2020.03.7 18:49
— Dlaczego nie wolno odwoływać Jacka Kurskiego? Dlatego, że jest autorem słynnego powiedzenia „Ciemny lud w to uwierzy”.