Z okazji Świąt Bożego narodzenia życzenia do Polaków skierował prezes Prawa i Sprawiedliwości Jarosław Kaczyński. Wicepremier zwrócił uwagę, że Święta Bożego Narodzenia niosą nadzieję i z nadzieją patrzymy na przyszłość, wierząc w pokonanie kryzysu związanego z pandemią. Podkreślił też, że to święta jedności, której dziś wszyscy bardzo potrzebujemy.

- „Wierzę, że przyszły zbliżający się 2021 rok, będzie rokiem, w którym ta zaraza, która nas dotknęła się zakończy, że potrafimy zwyciężyć, byśmy odetchnęli, byśmy mogli spokojnie dalej żyć, pracować, bawić się” – powiedział Jarosław Kaczyński, składając świąteczne życzenia Polakom.

- „Święta Bożego Narodzenia to także święta jedności. Święta jedności, która jest na wszystkim bardzo, ale to bardzo potrzebna, szczególnie w trudnym czasie Jestem przekonany że ten trudny czas mija. Tego wszystkim życzę, wszystkim Polakom, niezależnie od tego gdzie są, kim są, jakie mają poglądy, czym się od siebie różnią. Jesteśmy jedną wielką rodziną i chcemy nią być. Wierzę że ta rodzina będzie częścią, ale bardzo ważną i samodzielną, częścią wielkiej europejskiej rodziny” – dodał wicepremier.

kak/PAP