10.05.19, 08:45

Żydowski polityk Jair Lapid znowu ohydnie opluwa Polaków

Jair Lapid, żydowski polityk znany z brutalnych i cynicznych ataków na Polskę, znowu opluwa nasz naród.

 

W ubiegłym roku przy okazji ustawy o prawdzie historycznej w obszarze Holocaustu, Jair Lapid oskarżał Polaków o współudział w mordowaniu Żydów. "Setki tysięcy Żydów zostało zamordowanych, choć nawet nie widzieli niemieckiego żołnierza. Były polskie obozy śmierci i żadne prawo nie może tego zmienić" - twierdził wówczas kłamliwie Lapid.

Teraz portal "Onet" opublikował wywiad, jakiego Jair Lapid udzielił izraelskiemu dziennikarzowi Nissanowi Tzurowi. Znowu mamy do czynienia z obrzydliwymi atakami na Polskę.

"Chodzi o to, że obozy zagłady były niemieckie, a Niemcy i hitlerowcy byli głównymi winowajcami. Hitleryzm był ideologią niemiecką, ale obozy powstały przy czynnej pomocy Polaków. Polacy współpracowali przy tworzeniu i prowadzeniu obozów zagłady, Polacy wydawali Żydów Niemcom i tym samym wysyłali ich na śmierć. Było wielu polskich Sprawiedliwych wśród Narodów Świata, którzy ratowali Żydów i jesteśmy im za to po wsze czasy wdzięczni. Ale czy można udawać, że nie było polskich pomocników w obozach zagłady? Oczywiście, byli! Nie przypadkiem hitlerowcy stworzyli swoje centrum zagłady w Polsce. Wiedzieli, że ludność polska im pomoże" - powiedział Lapid.

"[Niemcy] utworzyli obozy śmierci w Polsce, bo wiedzieli, że w Polsce jest antysemityzm i miejscowa ludność będzie im pomocna. Oczywiście, mam nadzieję, że wraz z upływem lat skala antysemityzmu w Polsce zmniejszy się, ale nie nastąpi to, jeśli rząd pomaga ukryć przeszłość, zamiast się uczyć od niej" - stwierdził dalej.

Następnie Lapid przekonywał, że Żydom trzeba oddać ich mienie. Mówił o tym tak, jakby Polacy... zabijali Żydów w nadziei na pozyskanie ich majątku. "Nie można mordować ludzi i mówić, że chce się odziedziczyć własność zamordowanych. Ta własność powinna zostać zwrócona ocalałym z Holokaustu i ich rodzinom, ponieważ jest to ich własność. Jeśli wykonuje się na kimś egzekucję bez powodu, to czy można domagać się również własności tej osoby?" - stwierdził.

Cóż, można powiedzieć tylko jedno: tym ostatnim wątkiem Lapid w pełni się zdradził. Bo w żydowskich atakach na Polskę chodzi przede wszystkim o to - o pieniądze. 

bsw/Onet.pl

Komentarze

Jan Radziszewski2019.05.11 6:59
żydzie co nie pamiętasz, że żydzi trzymały kasę żydowską nie Niemcy ot żydowscy, niemieccy bankierzy Oppenheimowie udzielali cały czas wydatnej pomocy Hitlerowi, który zrewanżował się im, mianując ich honorowymi aryjczykami. Nie tylko mieli oni do swej dyspozycji dwa gabinety w gmachu Reichbanku, którego prezesem był mason Hjalmar H. Greeley Schach, i agent Rockefellerów, ale jak wynika z akt procesu norymberskiego, trzymali w latach wojny pieczę nad depozytem srebra i biżuterii skonfiskowanej Żydom po 1937 r. Trzeba pamiętać, że zagłada żydów przez hitlerowski reżim nie obejmowała żydowskiej arystokracji, która - przeciwnie - była jej gwarantem, Np. żydowscy, niemieccy bankierzy Oppenheimowie udzielali cały czas wydatnej pomocy Hitlerowi, który zrewanżował się im, mianując ich honorowymi aryjczykami. Nie tylko mieli oni do swej dyspozycji dwa gabinety w gmachu Reichbanku, którego prezesem był mason Hjalmar H. Greeley Schach, i agent Rockefellerów, ale jak wynika z akt procesu norymberskiego, trzymali w latach wojny pieczę nad depozytem srebra i biżuterii skonfiskowanej Żydom po 1937 r. Na najwyższych szczytach dowództwa wojskowego i administracji widzimy wielu żydów, jak: Heydrich, gen. Luftwaffe Milch, admirał Canaris, Eichmann, Streicher czy dr Mengele. W Wermachcie służyło 130 generałów pochodzenia żydowskiego i 150 tysięcy żołnierzy. Znamieniu są stwierdzenia Adolfa Hitlera zawarte w spisanym przez niego testamencie politycznym: Jest nieprawdą że ja lub ktokolwiek inny w Rzeszy chciał wojny w 1939. + Wyłączną przyczyną było to, że międzynarodowi dygnitarze; Byli żydami, lub działali w ich interesach. (...) Trzy dni przed rozpoczęciem wojny z Polską - poprosiłem ponownie ambasadora brytyjskiego, aby rozwiązać problem Polsko-Niemiecki podobnie jak to było z okręgiem Sary - czyli pod międzynarodową kontrolą. Tej oferty nie można było nie przyjąć , Została odrzucona tylko dlatego, że koła partyjne w Anglii chciały wojny częściowo pod naciskiem i propagandą międzynarodowego żydostwa (…) Powziąłem też mały plan, jeżeli narody Europy omamione zostaną przez tych międzynarodowych konspiratorów w bankowości i finansach, tj żydowską elitę bankowości wtedy ta rasa, żydostwo które jest rzeczywistym sprawcą tej morderczej walki będzie wzięta do odpowiedzialności Jak żydzi w czasie przed II wojną światową do niej pchali to potem ponieśli tego konsekwencję - oczywiście wówczas - nie ci prowokatorzy to jednak skupiło się jednak na żydach /ot mały plan Hitlera/ tzn wierzące żydy - Bogu - poniosły tej polityki żydowskiej konsekwencję Ocalała jednak żydowska elita na zachodzie tj. w USA Anglii i Szwajcarii
henryk2019.05.10 22:42
Ma poważny problem z historią .W dokumentach jest prawie wszystko o żydowskich zbrodniach na narodzie polskim wspólnie z Niemcami i Sowietami, kosztowało nas około 3 milionów Polaków , żydzi w tym czasie wspólnie z Niemcami i Sowietami zamordowali około 3 milionów żydów - to ich sumienie nas do tego nie mieszajcie.Do tego dochodzą żydo komunistyczne zbrodnie w latach lipiec 1944 - 1968 .Zamordowali pokoło 100 tysięcy Polaków , 300 tysięcy więzili po czym sami sobie wystawili paszporty i uciekli z Polski.Nigdy żydowskich zbrodniarzy nikt nie osądził - o tym żydowski Jair Lapid ma pamiętać po wsze czasy.
Totamto2019.05.10 17:53
Żydzie - hańbisz swój naród, OPAMIĘTAJ SIĘ !!!
Max032019.05.10 17:51
O przepraszam wodę już oddaliśmy.Po cichutku sprzedano większościowe pakiety wodociągów dużych aglomeracji firmie Tahal tak przypadkiem z Izraela. Ziemię i lasy oddadzą w wieczystą dzierżawę.A propos. Dziś uchwalono rozszerzenie przyznawania karty Polaka dla wszystkich którzy się czują lub poczuwają do Polskości. Czy nie jest to wybieg aby zwiększyć strumień przesiedleń rasowych polaków ze wzgórz Golan. Teraz nie trzeba będzie wydawać paszportów z poziomu ministerstwa tylko poszczególne województwa po cichu zagnieżdżą 3 milionową jednolitą grupę etniczną która to raz wpuszczona w obieg na zasadzie śnieżnej kuli rozsadzi nas od środka i sama siebie oczywiście demokratycznie wybierze się na naczelną siłę państwa Polin
Jan Radziszewski2019.05.10 15:48
NMP 14.04.br mówi żeby Polacy nie dali się okpić przez żydów "Nie pozwólcie dać się naciągnąć żydowskim Chazarom na pozorne roszczenia. " Wzywam wszystkie polskie dzieci Boże w kraju i za granicami, do gorącej, szczerej, serdecznej modlitwy! Nie mówcie że nie macie czasu, wystarczy, że wyłączycie telewizję i internet, zgasicie komórki i tablety, a będziecie mieli go aż nadto. Wyniszczenie was, czyli polskiego Narodu jest teraz większe, niż za czasów hitlerowskiej okupacji. Nie pozwólcie dać się naciągnąć żydowskim Chazarom na pozorne roszczenia. Teraz oni skupili się na was, by was wyniszczyć, pokonać, zamknąć w gettach, bo chcą bez przeszkód panować nad światem. Ulegli oszustwom demona, idą drogą wiecznego potępienia, wiecznej zguby. Proszę was polskie i nie tylko polskie dzieci Boże, abyście oddali się Mi w Niewolę, albo w Niewolę Trójcy Świętej przez Moje Niepokalane Serce. Podejmijcie modlitwę i ofiarę, by pomóc Mi ratować dusze, tak licznie idące codzień na wieczne potępienie. Proście swoich kapłanów, aby otwarli kościoły, umożliwili wam nieustanną adorację Mojego Boskiego Syna Jezusa Chrystusa w Najświętszym Sakramencie. Potrzeb jest nader wiele, a tych, którzy chcą Mi pomóc ratować świat od wiecznej zguby, wiecznej zagłady, jest nader niewielu.
Reytan2019.05.10 14:24
Tacy niby-debile swiadomie przygotowuja atmosfere na calym swiecie do kolejnego ludobojstwa na Polakach. I dlatego kazdy,kto wzywa,zeby ich lekcewazyc,przyczynia sie walnie do bezbronnosci Polski. To jest facet o ogromnym prestizu i autorytecie w Izraelu.
Zenek2019.05.10 13:47
debilami sie nie dyskutuje, ich trzeba przemilczeć i leczyć.
Reytan2019.05.10 13:06
Dziekujemy Ci Jaroslawie Kaczynski,to twoje dzielo,i twojej polityki !!!
Marian2019.05.10 12:55
Bardzo dobrze ze wydawali ,szkoda ze jeszcze tyle parchow przezylo
PiS=UWbis2019.05.10 10:46
To już otwarta wojna Żydów przeciwko Polsce. Co na to rząd warszawski? Ambasador Azari zostanie wezwana na dywanik? Czy raczej UW=PIS kolejnymi milionami będzie próbował bandytów przekupić, ale przecież apetyt wzrasta w miarę jedzenia ..czemu przestać jeść, skoro można bez walki można Ukrainę przejąć wraz z Polską, a miejscowych sprowadzić do roli roboli bez prawa do swych myśli wyrażania.. Widać wyraźnie, że Holocaust był celowy i był elementem dalekosiężnego planu i był to najlepszy interes jaki Żydzi do tej pory zrobili.
Jan Radziszewski2019.05.10 10:23
biedny człowieczek co do piekła się wybiera, który co dzień mnoży zasługi dla piekła !!! Przed oczyma duszy otwiera się piekło. I tam jakaś tajemnicza trąba zawyła tak, że w całym piekle słychać było najwyraźniej: „Jezus skazany na śmierć". Przy słowie „Jezus" szatani i potępieńcy upadli na kolana, a potem zawyli przeraźliwym głosem, powtarzając jak echo: „Jezus skazany na śmierć". Nie zauważyłam, by się szatani cieszyli. Owszem, jakaś niepojęta, spotęgowana w nich była rozpacz. Czuli, że skazany został na śmierć Ten, który jest zwycięzcą śmierci, piekła i szatana. Rzucili się na potępieńców z wściekłością, dręcząc ich nielitościwie, szarpiąc ich na strzępy ze złości, że oni powiększają ich mękę, bo się dali uwieść ich diabelskim podszeptom. Drżałam z bojaźni, by nie usłyszeć jakiegoś przekleństwa rzuconego na Jezusa. . Do jakiegoś potępieńca zbiegło się naraz wielu szatanów. Nie widziałam ich, a jednak miałam tę świadomość, że są tuż; że są potwornie obrzydliwi i straszni, a tak samo obrzydliwy był ów potępieniec. Szatani rozdzierali mu serce. Zdawało mi się, że tak jak blaszkę złota można rozklepywać i rozciągać na włosowate niteczki, tak oni rozrywali i rozciągali to serce, zalewając je roztopionym ogniem. Czułam, że był to ból straszny, niepojęty, i zrozumiałam, że cierpieć miał ów potępieniec to rozdarcie serca i ten ogień przez całą wieczność za to, że nie nosił za życia ani iskry ognia miłości Bożej w swym sercu. Równocześnie inni szatani wbijali nieszczęśliwemu ogniste gwoździe - osobno w oczy, w uszy [za to], że tymi zmysłami nie chwalił Boga. Skroń jego obijali również rozpalonymi gwoźdźmi – za to, że nie korzystał z ran cierniowej korony Zbawiciela. Zalewali szatani te rany rozpaloną smołą, by palić umysł, który – stworzony na to, by Boga poznawać - zajmował się sobą, stworzeniami i grzechem. Zęby wyrywali równocześnie z taką wściekłością, że szarpali głową na wszystkie strony, podrzucali nią w górę, uderzając o jakieś ogniste sklepienie, a potem rzucali w czeluście i znowu czynili to samo. Nieszczęsny wydawał z siebie straszliwe wycia, piski, którym odpowiadało echo całego piekła, groźne jak ryk lwów czy szakali i więcej jeszcze.
Ryszard Olejniczak2019.05.10 10:07
Żydowski ąntypolonizm to najpodlejszy gatunek rasizmu. Bo czy może być coś gorszego niż plucie na naród, który przez stulecia udzielał im schronienia a w czasie holokaustu ryzykował życiem własnych dzieci aby ratować życie żydowskich. Dlatego ci, którzy z pazerności i żądzy władzy, ten antypolonizm praktykują to GNÓJ ŚWIATA.
anonim2019.05.10 9:39
Ilu Żydów uratowali Francuzi, Belgowie, Niemcy.... i pozostałe narody; nie pomijając Narodu Żydowskiego?.....
ala2019.05.10 9:55
Żyd ma obowiązek ratować siebie. Nawet za cenę własnej rodziny, dzieci, najbliższych. Może poświęcić setkę żeby siebie uratować. Jest usprawiedliwiony. Taka ich mentalność. Chyba dlatego mają pretensję do nas. Jeżeli ich zginęło 3 miliony to nas powinno zginąć 30 milionów. Tak byłoby "sprawiedliwiej".
ala2019.05.10 9:37
Wychodzi na to, że sami musimy edukować Żydów. Powiedzieć światu głośno i wyraźnie jakiej narodowości byli pomocnicy terroru niemieckiego. Z jakich warstw społecznych pochodzili i komu bezpośrednio podlegali. Jony D.za nas tego nie zrobi, muzeum Polin nie zająknie się na ten temat, UW nie ośmieli się nawet bąka puścić. Jest zgoła odwrotnie. Za nasze pieniądze bezczelnie szkalują nas przed światem. Żydzi już napisali swoją tragiczną historię i biada tym którzy się z nią nie zgadzają do końca. Panie Prezydencie dlaczego pozwolił Pan szkalować Polaków w Auschwitz przez ambasador Azari. Niezręcznie tak? Podajemy im rękę i nie możemy się później paluchów doliczyć. Na co czekamy, aż wyrwą całą łapę?
Zorro2019.05.10 9:28
Potrzeba takiego odważnego polityka jak Lepper, który by powiedział prawdę kto rządzi światem i że bogaci żydzi wymordowali biednych żydów w 2wojnie. Niedługo ogloszą żyda mesjaszem ciekawe jestem ilu padnie oddać mu pokłon.
T2019.05.10 9:20
W Imię Jezusa Chrystusa złe duchy idźcie precz od wrogów Kościoła Katolickiego i nie wracajcie więcej!
Ix Ypsilon2019.05.10 9:15
Lapid, a może tak hooja w łapy i garść papy, co?
Cogito ergo sum2019.05.10 9:15
Żydzi utworzyli międzynarodowy gang zajmujący się wymuszeniami. Jedynie PiS przeciwstawia się gangowi.
kaszel2019.05.10 10:09
PiS pomaga szabrować, a nie przeciwstawia się. To parobasy żydowskie.
diagnoza2019.05.10 9:13
Najwyższy czas aby zaczął leczyć głowę u dobrego specjalisty ...
Módlmy się za Żydów2019.05.10 9:06
Módlmy się za Żydów, aby nawrócili się na wiarę katolicką. Aby żyli w miłości do bliźnich. Aby żyli w prawdzie. Aby się modlili i pokutowali. Aby głównym celem ich życia było zbawienie ich dusz. Amen.
Módlmy się za Żydów2019.05.10 9:05
Trzeba więcej i głośniej mówić o Judenratach, o policji żydowskiej, o żydowskich szabrownikach, o żydowskich kapo, o Żydach w armii niemieckiej i w oddziałach SS. O Żydach współpracujących z Armią Czerwoną, i o Żydach pracujących w Służbie Bezpieczeństwa, którzy mordowali Polaków (o Salomonie Morelu, o Ozjaszu Szechterze, o Wolińskiej i wielu, wielu innych żydokomunistach). Trzeba ciągle przypominać, że ponad 90% pracy przy Holokauście zostało wykonane żydowskimi rękami.
ala2019.05.10 9:44
Dokładnie tak! Tylko kto ma to zrobić? Finansujemy instytucje szkalujące nas bezczelnie przed światem. Płacimy emerytury naszym oprawcom. Przepraszamy za zbrodnie przypisywane nam. Blokujemy procesy dowodowe wyjaśniające prawdziwą historię.
Cogito ergo sum2019.05.10 9:02
Dzięki PiS polska nie liczy się juz na arenie międzynarodowej. Kiedyś przynajmniej UE nas broniła przed takimi atakami, dziś zostaliśmy sami. Smutne.
vtimemason2019.05.10 9:06
icek przeciez was zydow unia chroni
ala2019.05.10 9:49
Kiedy i jak liczyła się Polska na arenie międzynarodowej? Kiedy UE nas broniła i przed czym? Smutne jest to, że ludzie tak myślą.
v2019.05.10 8:58
podoba mi sie ten kawal z rabim i koza
+++2019.05.10 8:57
Maryjo Królowo Polski i Jezu nasz Królu i Zbawco. Polska potrzebuje pilnie Boskiej interwencji, jesteśmy bezradni wobec tej nienawiści legionów szatana i jego sług, wobec ich odwiecznej przewrotności, którą Ty Jezu nazywałeś synagogą szatana. Grzechy tego plemienia zaślepiły ich umysły tak dalece, że zachowują się, jak ludzie pozbawieni rozumu i człowieczeństwa, w szale nienawiści do Ciebie Jezu, Twojej Matki i nas- Polaków, którzy pozostaliśmy Ci wierni - próbują sprofanować każdy Twój znak, każdą świętość i każde słowo naszych gorliwych kapłanów. Ufamy Jezu, że jak zawsze, pokonasz ten szatański spisek i wyzwolisz nas, a Ciebie Maryjo, prosimy, bądź z nami i oręduj, jako Królowa u Boga.
debil2019.05.10 8:56
Bezczelna wypowiedź durna izraelskiego.
NAUCZENI SA KLAMAC I SZANTAZOWAC2019.05.10 8:56
ZYDZI WSZEDZIE SZUKAJA GLUPCOW I NAIWNIAKOW NIE WSZYSCY SA TACY JAK AMERYKANIE ZE DADZA SIE SOBA STEROWAC.