23.03.20, 08:48Zdjęcie ilustracyjne/pixabay.com

7. ofiara koronawirusa w Polsce

Ministerstwo Zdrowia podało kolejne dane na temat zakażeń oraz ilości zmarłych z powodu światowej pandemii koronawirusa w Polsce.

Na profilu na Twitterze ministerstwa czytamy:
- Mamy 7 nowych przypadków zakażenia #koronawirus, potwierdzonych pozytywnym wynikiem testów laboratoryjnych

A także:
- Potwierdzone przypadki dotyczą: 3 osób z woj. opolskiego, 2 osób z woj. lubelskiego oraz po 1 osobie z woj. podlaskiego i podkarpackiego. W sumie liczba osób zakażonych koronawirusem: 634/7(wszystkie pozytywne przypadki/w tym osoby zmarłe)
 

mp/ministerstwo zdrowia

Komentarze

Stefek 2020.03.23 9:33
Po przemyśleniach wydaje mi się ,że sama natura podpowiada nam jak mamy walczyć i zwyciężać koronawirusy i inne choroby też bez użycia środków farmakologicznych. Organizm po wykryciu koronawirusa w organizmie robi wszystko ,żeby się go pozbyć, a nie znając go wcześniej wytacza najcięższe działa jakie tylko posiada, a mianowicie bardzo wysoka gorączka, przeciwciała atakujące wszystko co zostało zainfekowane przez koronawirusa komórki płucne , żołądek, gardło. I myślę,że jakbyśmy pomogli organizmowi w podwyższeniu temperatury ciała do np 41,5 stopnia, ale nie przez podanie środków farmakologicznych bo wytworzenie tak wysokiej temp.ciała przez organizm osłabia go bardzo poprzez zużycie potrzebnej do tego energii , której później brakuje do życia. Wytworzyć podwyższoną temperaturę poprzez ogrzewanie całego ciała do tej temperatury, a równocześnie obniżyć odporność organizmu ,żeby przestał niszczyć zainfekowane komórki np płucne i mieć nadzieję ,że ta wytworzona podwyższona temperatura wystarczy do zwalczenia lub zatrzymania rozmnażania się wirusa. Jest to do przemyślenia i wypróbowanie przez lekarzy na oddziałach intesywnej i nie tylko terapii w szpitalach zakaźnych.