31.03.20, 09:00Fot. via Wikipedia, domena publiczna / Pixabay - TheDigitalArtist

77 nowych zakażeń koronawirusem w Polsce

Ministerstwo Zdrowia poinformowało, że odnotowano 77 nowych przypadków zakażenia koronawirusem w Polsce, które zostały potwierdzone pozytywnym wynikiem testów laboratoryjnych.

Jak precyzuje ministerstwo:

Potwierdzone przypadki dotyczą: 27 osób z woj. śląskiego, 13 osób z woj. wielkopolskiego, 11 osób z woj. małopolskiego, 9 z woj. świętokrzyskiego, 7 osób z woj. lubelskiego, 4 osób z woj. zachodniopomorskiego, 3 osób z woj. dolnośląskiego i 3 z woj. pomorskiego”.

Na koniec podsumowano, że w Polsce zarejestrowano łącznie 2132 zakażenia koronawirusem, z czego 31 osób zmarło.

dam/twitter,Fronda.pl

Komentarze

Randki kamerki pokazy skype!2020.03.31 15:00
Szukam miłego i kulturalnego faceta na sex spotkania lub stały zwiazek. Mam na imię Monia lat 24, wzrost 169cm, wiecej moich nagich fotek i kontakt do mnie tu - www.lexlale.com.pl i wyszukaj mnie po niku: KSandi2 napisz do mnie i spotkajmy sie!
ladychapel2020.03.31 13:09
Jarosław Kaczyński: zróbmy więc wybory jakich nie przeżył nikt
anonim2020.03.31 10:38
"To nie koronawirus nas zabija... Za rok wprowadzą powszechne szczepionki!" Dr Shiva wRealu24! youtube.com/watch?v=RjDp2jDLWbo
Ogladaj hity online2020.03.31 10:35
Sala samobójców. Hejter 2020 https://filmvod.pl - Największa wyszukiwarka legalnych filmów i seriali online! Setki filmów w jednym miejscu a to wszystko z dożywotnim dostępem . Polecam jak najbardziej!
anonim2020.03.31 10:23
Koronawirus POKONANY? Pacjenci WRACAJĄ DO ZDROWIA po 6-ciu dniach leczenia | dr W. Golonka youtube.com/watch?v=AcRNBApiTPA Nowojorskie szpitale leczące pacjentów z koronawirusem witaminą C. Dr Andrew G. Weber, specjalista od pulmonologii i opieki krytycznej związany z dwoma ośrodkami Northwell Health na Long Island, powiedział, że jego pacjenci intensywnej terapii z koronawirusem natychmiast otrzymują 1500 miligramów dożylnej witaminy C. https://nypost.com/2020/03/24/new-york-hospitals-treating-coronavirus-patients-with-vitamin-c/ komentarz RAM, Kto zna włoski niech sobie oglądnie VIDEO pod adresem podanym poniżej: Opowiada o tym (21 marzec 2020), że w Japonii stosują przeciwko koronawirusowi Avigan (Fapiravir), którego skuteczność wynosi 90 procent... wcześniej Japończycy byli przestraszeni, dziś zdejmują maski i łażą po świeżym powietrzu... video zostało zrealizowane przez Włocha, który widząc sytuację w Lombardii porównał ją z Japonią i dociekł przyczyn normalnego zachowywania się Japończyków... Cristiano Aresu stwierdza na koniec, że prawda na temat leczenia jest we Włoszech ukrywana... https://www.nextquotidiano.it/avigan-cura-coronavirus-giappone-come-stanno-le-cose/ dzięki interwencji Cristiana Aresu, choć z oporami, ruszyła dooooopę AIFA, włoska agencja ds. lekarstw i rozpocznie się wkrótce testowanie tegoż leku, który zresztą zatwierdzony jest we Włoszech do leczenia grypy... https://www.iltempo.it/cronache/2020/03/22/news/coronavirus-farmaco-antivirale-avigan-giappone-covid19-aifa-sperimentazione-lombardia-veneto-video-facebook-farmacista-cristiano-aresu-1300267/ za nakręcenie i opublikowanie filmiku w Sieci, Aresu obsrywany jest w oficjalnych mass mediach ponad wszelką miarę... źródło: neon24.pl
anonim2020.03.31 11:45
Deklaracja Helsińska Światowego Stowarzyszenia Lekarzy (WMA) – Etyczne zasady prowadzenia badań medycznych z udziałem ludzi. INTERWENCJE O NIEUDOWODNIONEJ SKUTECZNOŚCI W PRAKTYCE KLINICZNEJ 37. Podczas leczenia pacjenta tam, gdzie sprawdzone interwencje nie istnieją lub też okazały się nieskuteczne, lekarz, po zasięgnięciu porady eksperta i uzyskaniu świadomej zgody pacjenta lub jego przedstawiciela ustawowego, może zastosować interwencję o nieudowodnionej skuteczności, jeżeli w ocenie lekarza daje ona nadzieję na ratowanie życia, przywrócenie zdrowia lub przyniesienia ulgi w cierpieniu.
Idź precz, szatanie!2020.03.31 9:48
Zapewne nie można powiedzieć, że "wirus to kara Boża". Przede wszystkim dlatego, że lewactwo podniesie straszny jazgot ("skandaliczna wypowiedź" itp.) Poza tym, nie należy wchodzić w kompetencje woli Boga. Ale jest jednak faktem, że w Hiszpanii i w Portugalii tydzień przed wybuchem epidemii uchwalono ustawę dopuszczająca eutanazję. (Tak, tak, "Katolicka Kretynizacjo Polski", to czysty przypadek. Powiesz, że ja "wierzę w przesądy pasterzy sprzed 3500 lat". Daruj sobie. Moja wiara, to moja sprawa.) Przez całe dzieje świata Bóg ostrzegał ludzi na różne sposoby. Dla mnie to jest ostrzeżenie.
Precz z 🌈 zarazą!2020.03.31 9:28
Powtórzę tu pewien dialog pt. "Ten piękny dzień": - Czy jest tzw. Gazeta Wyborcza? - Chodzi o to polskojęzyczne antypolskie Gówno-Prawda wydawane przez Michnika? - Tak. Są sponsorowani ze srebrników Sorosa-Judasza. U nich w redakcji w Agorze pedał na pedale, ateiści i pogrobowcy faryzeuszy. Na skuteczną walkę polskiego rządu z wirusem COVID-19 zareagowali wyjątkowo, nawet jak na nich, bezczelnym pytaniem: "Czy grozi nam faszyzm sanitarny?" (28 III 2020). - No więc nie ma tego Gówna. I już nie będzie. Są SPŁUKANI. - Nareszcie!!!
a pani od 6 tys taki mamy klimat nic nie zrobimy2020.03.31 9:25
czy to prawda ze sloneczko peru przekazalo na korona wirusa 2 euro
Saki Faki2020.03.31 9:21
Podkarpackie Alamo broni się twardo:-)
a pani od 6 tys taki mamy klimat nic nie zrobimy2020.03.31 9:21
Jak to by bylo za rzadow po ps lodpowiedz byla by krotka robimy co mozemy ze srodkow ktore jeszcze nie ukradla mafia vatowska.
PO - polityczny trup2020.03.31 9:16
Abstrakcyjny (na szczęście!) scenariusz: W czasie zarazy rządzi poprzednia ekipa. Komorowski: - A co to jest ten wirus? Tusk: - Nie zawracajcie głowy, mam pilne obowiązki w Brukseli. Balcerowicz: - Ten wirus to jest teoria. Gorsze jest psucie państwa przez PIS. Budka - Zniszczymy tego wirusa, ale jak odzyskamy władzę. Kidawa: - Czy wirus to jest to samo co świrus? Cimoszewicz: Trzeba się było zaszczepić. Sienkiewicz: - A na ch*j z tym wirusem! Kopacz: - Grobów na metr starczy dla wszystkich. Sikorski: - Przyłączmy Polskę do Rosji; średnia zachorowań spadnie. Schetyna: -(nieartykułowane, szczerzy zęby). Bieńkowska: - Cóż, takie są wirusy... TW Bolek: - To Kaczor-morderca go wypuścił! ………… Ludzie, obudźcie! Ci, co psioczą na ten rząd, mają w d... Polskę! Są uczuleni na katolicyzm. Im chodzi o rozmycie polskości w lewackim bagnie. A tak naprawdę to o przywrócenie poprzednich, złodziejskich układów!