Dlaczego Autoglass?

Profesjonalizm i Doświadczenie

Autoglass zajmuje się naprawą i wymianą szyb od wielu lat, wykonując ponad 18 milionów wymian szyb rocznie. Nasza firma jest jednym z liderów w tej branży na światowym rynku usług samochodowych. Nasz wynik zadowolenia Klienta wyrażony w NPS wynosi 88,5%! Przy takich statystykach możesz być pewien, że Twoja szyba zostanie wymieniona lub naprawiona przez doświadczonych specjalistów.

Najlepsze Materiały i Technologie

Podczas naprawy lub wymiany szyb, Autoglass używa wyłącznie certyfikowanych części pochodzących od tych samych producentów, którzy dostarczają szyby na linie montażowe producentów pojazdów. Dodatkowo, nasi fachowcy korzystają z opatentowanych technologii montażu, certyfikowanych narzędzi i niezawodnych materiałów eksploatacyjnych.

Szybkość i Wygoda

Czas to pieniądz – zwłaszcza dla właścicieli flot pojazdów użytkowych. W Autoglass zrozumieliśmy, jak ważny jest szybki czas reakcji. Proces wymiany szyby trwa około godziny, a już po pół godzinie od zakończenia wymiany można bezpiecznie korzystać z pojazdu. Nasze mobilne serwisy dostępne są 24/7, co oznacza, że możemy dotrzeć do Ciebie, gdziekolwiek jesteś.

Kompleksowa Oferta Usług

Pełen Zakres Obsługi Szkód

Nie musisz martwić się formalnościami – zajmujemy się wszystkimi procedurami związanymi z likwidacją szkód z Autocasco, Autoszyba oraz OC. Zapewniamy pełną obsługę serwisową, w tym kalibrację systemów wspomagania kierowcy ADAS, co gwarantuje, że Twój pojazd jest w pełni funkcjonalny i bezpieczny.

Gwarancja Jakości

Autoglass oferuje bezterminową gwarancję na montaż szyby oraz 12-miesięczną gwarancję na wady techniczne i technologiczne. Dzięki temu możesz mieć pewność, że usługa została wykonana solidnie i profesjonalnie.

Dostosowanie do Potrzeb Klienta

Nasze usługi dostępne są na terenie całego kraju i w Europie. Posiadamy 16 serwisów stacjonarnych obsługujących ciężarówki i autobusy oraz 10 mobilnych serwisów dostępnych 24/7. Dzięki temu jesteśmy w stanie zapewnić kompleksową opiekę nad Twoją flotą, niezależnie od lokalizacji.

Satysfakcja Klientów

W Autoglass zadowolenie klientów jest priorytetem. Nasz wynik NPS wynoszący 88,5% mówi sam za siebie. To właśnie dzięki zaufaniu i satysfakcji naszych klientów utrzymujemy się na czołowej pozycji na rynku.

Jak to Działa?

Krok 1: Zgłoś Szkodę

Pierwszym krokiem do naprawy lub wymiany szyby jest zgłoszenie szkody bezpośrednio do nas. Wypełnij prosty formularz lub skontaktuj się z naszym centrum obsługi klienta.

Krok 2: Ocena Uszkodzenia

Nasi specjaliści przeprowadzą dokładną ocenę uszkodzenia szyby, aby zaproponować najlepsze rozwiązanie – naprawę lub wymianę.

Krok 3. Naprawa lub Wymiana

Po zaakceptowaniu naszej oferty przystępujemy do pracy. Dzięki opatentowanym technologiom montażu proces wymiany szyby trwa zaledwie godzinę.

Krok 4. Testy i Kalibracja

Po zakończeniu usługi przeprowadzamy wszystkie niezbędne testy oraz kalibrację systemów wspomagania kierowcy ADAS, aby upewnić się, że Twój pojazd jest w pełni sprawny i bezpieczny.

Zawsze na Czas

Zdajemy sobie sprawę, jak ważna dla właścicieli flot pojazdów użytkowych jest profesjonalna obsługa i świadomość, że szyba zostanie zawsze naprawiona sprawnie, fachowo i bez zbędnego oczekiwania. Dlatego zorganizowaliśmy 10 mobilnych serwisów, które są dostępne na terenie całego kraju 24/7. Oferujemy dokumentację zdjęciową i raporty z wykonanych usług, co pozwala na pełną kontrolę nad procesem naprawy.

Podsumowanie

Autoglass to nie tylko szybka i profesjonalna naprawa oraz wymiana szyb samochodowych. To kompleksowe podejście do obsługi klienta, które obejmuje wszystkie formalności związane z likwidacją szkód, gwarancję jakości oraz dostępność serwisów na terenie całego kraju i Europy. Nasz wynik zadowolenia Klienta wyrażony w NPS wynoszący 88,5% jest najlepszym dowodem na to, że możesz nam zaufać.

Jeśli potrzebujesz naprawy lub wymiany szyby, nie czekaj. Skontaktuj się z nami już dziś i przekonaj się, dlaczego warto wybrać Autoglass.

Odwiedź nas na autoglass.pl