03.04.21, 06:40Screenshot Youtube - Z Maryją Ratuj Człowieka !

Abp Gądecki: Dzielmy się nadzieją, którą przynosi zmartwychwstały Chrystus

Życzę, abyśmy czerpali obficie z pokoju, który przynosi Zbawiciel, a który koi serce i pozwala z ufnością patrzeć w przyszłość – powiedział przewodniczący Konferencji Episkopatu Polski, abp Stanisław Gądecki, w życzeniach z okazji Świąt Zmartwychwstania Pańskiego.

Z okazji tegorocznych Świąt wielkanocnych pragnę życzyć wszystkim Rodakom zmartwychwstania ducha i umocnienia wiary” – podkreślił przewodniczący Episkopatu.

Przewodniczący Episkopatu życzył wszystkim, aby czerpali obficie z pokoju, który przynosi Zbawiciel, a który koi serce i pozwala z ufnością patrzeć w przyszłość.

Pamiętajmy, aby radością, nadzieją i miłością, którą przynosi nam zmartwychwstały Chrystus, dzielić się z innymi” – zachęcił.

Episkopat.pl

Komentarze

gądek gdzie masz plaster!2021.04.3 11:15
kochanek odczepił?
A2021.04.3 8:20
Panie Gądecki a co zostało z ubiegłorocznego zmartwychwstania? Coś wam umknęło, że tegoroczne dopiero niesie nadzieję?
rebeliant2021.04.3 7:11
Jaka jest różnica między półbożkiem, który zakpił z bycia autentycznym człowiekiem, a człowiekiem ? Spośród wielu na przykład taka: wobec półbożka została zachowana pełna godności etykieta - on wiedział na co się pisze i na co idzie, natomiast ofiara pedofila - np. zakrystiańskiego - tego zaproszenia na akceptację nie otrzymuje, lecz jest brana bez wcześniejszego zawiadomienia. Drogi ZERRO - puste kościoły za pedofilię to dodatkowa laba to żadna kara. Ja mam takie przekonanie, że wszystko jest ze sobą połączone i niczego nie da się ukryć, zatrzeć i będzie ten moment spotkania ofiar ze sprawcami... ale już w innej rzeczywistości. Każdy kto na słabszym poczynił krzywdę tak na prawdę złożył zamówienie na tego kogoś odpowiednio silniejszego. Wówczas się przekonamy, czy ofiary przebaczają "tak jak i łon przebaczył (czyli mając pełnie mocy pod ręką)". I dlatego nie należy chodzić po spowiedziach i oszukiwać siebie samego oraz wielce "miłującego" "a kto silniejszemu zabroni", że nasz czy czyjś oprawca ma ot tak uciec przed naszą pomstą. Każda krzywda wróci do jego twórcy od odbiorcy - przecież to nie jest potępienie, lecz właśnie zabezpiecza przed potępieniem sprawców oraz ofiary, a i Jeżu będzie miał co robić.
ZERRO2021.04.3 6:52
Puste kościoły to kara za pedofilię księży.
ZerroMoralne to PO i sok zBurakaGiertycha2021.04.3 10:30
Puste Hostele to kara za pedofilię Celebrytów z TVN.