20.01.14, 19:00Adam Bielan (Twitter)

Adam Bielan przechodzi do partii Gowina

No to mamy kolejnego polityka z PiS (były polityk tej partii) który zasila szeregi nowej formacji politycznej Polska Razem.

Adam Bielan w kontrwywiadzie RMF FM powiedział: "Z Jarosławem Gowinem rozmawiam od wielu miesięcy - od kiedy było wiadomo, że jest wypychany z PO. To do niego - z całego PO - zawsze było mi najbliżej. Dziś przystępuję do Polski Razem Jarosława Gowina. Startuję do Parlamentu Europejskiego z Krakowa".

W sobotę o Bielanie wypowiedział się Jarosław Gowin: "Adam Bielan jest politykiem, z którym ja osobiście blisko współpracuję. Rozmawiamy o jego możliwości startu z naszej listy do Parlamentu Europejskiego, ale decyzje są jeszcze przed nami".

Na Twitterze o sytuacji Bielan - Polska Razem możemy wyczytać trochę uszczypliwości. Joachim Brudziński z PiS pisze:

"@PolskaRazem Czy tym razem @pawelkowalpl również upoważni @AdamBielan do zarzadzania stroną internetowa i przekaże Adamowi klucze z hasłem:)". To takie nawiązanie do śmiesznej sytuacji jaka zdarzyła się po wykluczeniu Bielana z partii Polska Jest Najważniejsza. Okazało się, że partia nie ma dostępu do swojej strony internetowej, ponieważ wszystkie hasła posiadał Adam Bielan.

Widać, że Gowin zaczyna poszukiwanie twarzy do nadchodzących wyborów na europosła. Trzeba przyznać, że to pięta achillesowa Polski Razem, w której nie ma zbyt wielu znanych twarzy.

mod/IAR

Komentarze

anonim2014.01.20 20:33
Gowin jest jak chorągiewka na wietrze tak jak Tuskowy matoł