05.10.14, 13:20Tomasz Adamek (fot. Futbolwtv)

Adamek: Spowiedź i modlitwa prowadzą do szczęścia

Na zakończenie Tygodnia z Ewangelią Tomasz Adamek spotkał się z podopiecznymi Ośrodka Wychowania i Resocjalizacji Młodzieży „Nadzieja” w Bielsku-Białej.

Pięściarz odpowiadał na pytania 30 chłopców i dziewcząt oraz ich wychowawców. Młodzi ludzie pytali Adamka o jego karierę, o treningi i wyrzeczenia, jakie trzeba podjąć w drodze do mistrzowskich tytułów a także o rodzinę mistrza i życie na emigracji w Stanach Zjednoczonych. Prosili też znanego pięściarza, który nie wstydzi się mówić otwarcie o swojej wierze, o wskazówki dotyczące tego, jak pokonać uzależnienia, z którymi wielu z nich się boryka.

Życzę wam, młodzi, byście wytrwali, byście nie upadali. Bo życie jest jedno i nie warto go marnować − mówił Adamek. − Tym, którzy was częstują, mówcie tak: "Adamek powiedział, że są księża egzorcyści, którzy mogą się nad wami pomodlić i gonić tego diabła". Bo każde zniewolenie - alkohol, marihuana, narkotyki czy cokolwiek złego − to jest wybór, który kusi. Żeby wytrwać w dobrym, trzeba się modlić. Nie ma innej recepty. Spowiedź i modlitwa doprowadzą was do szczęścia. Nie ma innej drogi. Ja taką drogą idę i jestem szczęśliwy − dodał mistrz pięściarski.

ed/Gosc.pl

Komentarze

anonim2014.10.5 14:04
Znakomity sportowiec i porządny człowiek.
anonim2014.10.5 16:52
Jeżeli człowiek ma świadomość, że szczęście które ma dostał od Boga to jest prawdziwie szczęśliwym człowiekiem.
anonim2014.10.5 17:19
Michalczewski z bronieniem pedalstwa a teraz następny z poobijaną głową bokser gada bzdury...
anonim2014.10.6 7:48
zapomniał dodać jeszcze że: picie wódki to jest wprowadzanie elementu baśniowego do rzeczywistości