21.12.14, 20:30Andrzej Rosiewicz w TVP w programie "Świat się kręci" (fot. YouTube)

Andrzej Rosiewicz: Na to, co się stało z wyborami patrzę ze zgrozą

„Na to co się stało z wyborami patrzę ze zgrozą, zwłaszcza na niektóre dziwne wyniki, jak ten PSL-u, który w sondażach ma jakieś szczęść – siedem procent, a tutaj nagle dwadzieścia albo trzydzieści” – mówi Andrzej Rosiewicz. Znany artysta przyznaje w rozmowie z Radiem Wnet, że ostatnie wybory samorządowe porządnie go przestraszyły.

Rosiewicz dodał, że według prasowych informacji, w wyborczych komisjach było aż 100 tys. członków PSL. To jego zdaniem oznacza, że jeśli jakiś procent tych osób zachował się tak,  jak powinien, to tłumaczy to nagły wzrost poparcia dla tej partii.

„Oddolne bangsterstwo mogło się ujawnić. Jednak dobra wiadomość jest taka, że już pod choinkę będą ostateczne wyniki wyborów. I Mikołaj przyniesie jeszcze dwa wory głosów nieważnych” – skonstatował artysta.

Rosiewicz uznał, że dla niego wybory samorządowe skończyły się krachem, bo ponad 100 tys. głosów okazało się nieważne. „Bardzo żałuję, bo jestem warszawiakiem i kocham Warszawę. Jednak tym razem się nie udało” – powiedział.

MaR/Stefczyk.info

Komentarze

anonim2014.12.21 21:24
@CzęstochowskiP Widzę że z góry założyłeś że obecni w komisjach wyborczych działacze i poplecznicy PSL-u to przekręty.Trudno się z tobą nie zgodzić :)
anonim2014.12.22 7:18
Czytając te wszystkie artykuły o " demokratycznych wyborach" to słabo mi się robi jak mocno Polacy mają przegnite mózgi sowiecką propagandą o " uczciwych i rzetelnych wyborach", czy o "podpalaniu Polski" przez faszystowskich polskich patriotów. Zrozumcie wreszcie, że ŻADNA KOMUNA W POLSCE SIĘ NIE SKOŃCZYŁA!!! PO, PSL czy sld to tylko inna nazwa PZPRu! Komuniści władzy NIE ODDALI I NIGDY DOBROWOLNIE NIE ODDADZĄ! Ps. A pieprzenia poety to nawet nie chcę mi się komentować:-(((
anonim2014.12.22 10:14
"Pseudoartysta" Rosiewicz nagle zmienił opcję ideologiczną ,wcześniej piewca PRL popisujący się przed Gorbaczowem obecnie jeden ze smętnych "bardów" telewizji Trwam.
anonim2014.12.22 13:03
@HansMesser- Jest ,,pseudoartystą" tylko dlatego, że ma inne zdanie od ciebie? A co do samej wypowiedzi, to zgadzam się w 100%.
anonim2014.12.23 10:12
Ярослав, Ярослав, это песня для тебя!