03.02.15, 10:04Anna Grodzka rwie tygodnik "W sieci" w programie Moniki Olejnik (fot. zrzut ekran/TVN24)

Anna Grodzka podarła u Moniki Olejnik tygodnik "W sieci"

W programie Moniki Olejnik „Kropka nad i” Anna Grodzka komentowała publikację tygodnika „W sieci”, w której zarzucono jej, że zmieniła płeć tylko po to, by wejść do polityki. Co więcej, autor tekstu zasugerował, że transseksualizm Grodzkiej jest niczym innym, jak tylko polityczną kreacją.

Monika Olejnik dała więc posłance wolną przestrzeń i cenny czas antenowy do pastwienia się nad tygodnikiem Karnowskich. Grodzka zaczęła od stwierdzenia, że nigdy nie widziała czegoś tak „nieprofesjonalnego i moralnie paskudnego”. W jej opinii, artykuł z „W sieci” pełen jest „kłamstw i insynuacji”.

„Autor powinien wiedzieć, że od 33 lat mam diagnozę transseksualności. A kobietą czuję się od zawsze” - podkreśliła rozmówczyni Moniki Olejnik na antenie TVN24. Odpowiedziała również na zarzut wysunięty na podstawie faktu, że mieszka z heteroseksualną kobietą, tłumacząc, że transseksualizm nie determinuje orientacji seksualnej, a tej Grodzka nigdy nie ujawniała publicznie.

Na sugestię tygodnika „W sieci” jakoby jej partnerką miała być Lalka Podobińska, Grodzka odpowiedziała, że to kłamstwo. Mieszka w bliźniaku, którego drugą część zamieszkują właśnie państwo Podobińscy. Ona sama zaś prowadzi „samotne gospodarstwo”, z nikim nie jest w intymnym związku. Zapewniła ponadto, że przeszła korektę płci.

Na koniec programu, zapewne dla uzyskania większej oglądalności, Olejnik zaproponowała Grodzkiej, by ta podarła tygodnik „W sieci”. Posłanka, upewniwszy się, że gazeta nie będzie potrzebna dziennikarska, poszarpała ją na drobne kawałki, zapewniając, że robi to z wielką przyjemnością. „Dziękuję za tę radość” - skomentowała.

MaR/TVN24  

Komentarze

anonim2015.02.3 10:12
Jest ktoś, kto jeszcze wierzy w te bajki cynicznego, starego komucha, który chyba ostatnio przestał brać hormony, bo głos mu się obniżył ? Tak, nic nie gorszy tak jak prawda.
anonim2015.02.3 10:17
Jedno z wielkich kłamstw szatana to podszepty o niewłaściwej płci.
anonim2015.02.3 10:20
Krzysiu ma żonę , dzieci i odpier...liło mu zakłada sukienki, maluje mordę i udaje babę z fiu..em co za chory człowiek
anonim2015.02.3 10:21
Może zorganizują zbiorowe palenie niepoprawnych gazet, książek etc
anonim2015.02.3 10:21
Czy oni skłócili już na pewno wszystkich ze wszystkimi? Czy są jeszcze białe plamy?
anonim2015.02.3 10:41
„Podkreśla, że od 33 lat ma diagnozę transseksualności” A co jest warta diagnoza bez leczenia? Swoją drogą, Olejnik to pewnie resortowa koleżanka Bęgowskiego, więc czego się spodziewać.
anonim2015.02.3 10:49
Buhahahahhahahahah "Subtelną kobiete", hehehehehehehhehe Co za dno....proponuję skok na głowe z 10 piętra dla poprawy.
anonim2015.02.3 11:05
@CzęstochowskiPoeta Zazdraszczam...
anonim2015.02.3 11:06
Nie ma nic do powiedzenia , ale na salonach głównego scieku bryluje!
anonim2015.02.3 11:14
Przecież to powinno się cieszyć z publikacji. Gdyby nie to, to nikt by nie usłyszał nawet o tym,że ma pomysł startu w wyborach prezydenckich.
anonim2015.02.3 11:22
Podróbo poety: ,,subtelną kobietę"-buhehehe Masz dziwne postrzeganie rzeczywistości. Co do Grodzkiej : ze swojej ,,inności" robi karierę,mnie ta maska nie oszuka,powodem jaki mnie ta osoba mierzi to przeszłość tego osobnika,jakim prawem stare komuchy jeszcze....... ,no tak okrągły stół,brak lustracji starej władzy,trzecia rpecia a nie demokratyczne państwo,niech startuje w wyborach na Prezydenta,ma i takie same szanse co pajac palący kota.
anonim2015.02.3 11:32
,,Jaką karierę z inności? Ona była politykiem jeszcze zanim dokonała korekty płci"-przed ,,korektą" stary komuch z SLD niewiele znaczący,po korekcie Paligłup wypromował jako ,,nowa jakoś i nowoczesność"(chyba tylko wizerunkowa buhehe)dzięki temu Ruch paligłupa stał się sławny nawet na zachodzie jako pierwsza partia z transwestytą posłem. Nie dziękuje zboczeńcu jestem hetero,wole zajrzeć w majty twojej kobiecie.
anonim2015.02.3 11:32
To jest właśnie to. Stary komuch o agenturalnej przeszłości przebrany za grube babsko i wykonujący agenturalną robotę, dla normalnych ludzi zawsze będzie starym komuchem. Subtelna kobieta to jest moja stodoła ze szmelami...
anonim2015.02.3 11:37
marekwu czy naczelny redaktor ,,W sieci" powinien podziękować stokrotce i Grodzkiej za darmową reklamę?
anonim2015.02.3 11:40
Odkąd pojawiły się tam "analizy" Rokity...Nie kupuję. Warszawska Gazeta - Polecam!
anonim2015.02.3 11:57
,,Tzn, że nie są tacy głupi jak ci się wydaje" Wódz ich wiedział jak wypromować partię,na tym jego geniusz się kończy. Po trzecie orientacja do tego tematu ma piernik do wiatraka. Po czwarte nie rozróżniasz orientacji od transseksualności. Po piąte interesowanie się majtami obcych ludzi, w dodatku takich, do których czujemy niechęć to jest dopiero zboczenie do potęgi n-tej. CO TY NA GUILLIMANA MI INSYNUUJESZ ? Seksualność tej osoby mnie g. obchodzi,to ty pierwszy wyskoczyłem z tekstem gaciami Jarozbawa wiec raczej ty masz problem.Co ma Grodzka do zaoferowania poza swoim wizerunkiem?-nic błędem tej osoby było danie się wykorzystać i trzymać w cieniu przez klauna któremu w przeszłości nawet podanie ręki byłoby problematyczne.Ty nie chcesz mieć za Prezydenta zdeklarowanego ,,katola" a ja nie chce takiego proste.
anonim2015.02.3 12:01
@nieMy Nawet miliardy poetów niestety nie są w stanie wpłynąć na moją percepcję. Tak już mam. W latach 60-tych w przedszkolu, panie przywiązywały mnie na czas obowiązkowego leżakowania do leżanek, bo za cholerę nie potrafiłem zrozumieć konieczności i zasadności tego rodzaju "tfórczości pedagogicznych". W podstawówce obligatoryjnie cała klasa należała do ZHP... Oprócz mnie. W technikum cała klasa uciekała z lekcji, też oprócz mnie. Uciekałem sam następnego dnia. Wtedy odkryłem całkowicie absurdalność kolektywizmu. Było zebranie, klasa zawieszona a debilni rodzice winą obarczali mnie...Czujesz subtelną różnicę międzymózgową?
anonim2015.02.3 12:56
Jedna z Mądrości Grodzkiej : ,,Rozpoznawanie płci u noworodków na podstawie narządów zewnętrznych to patologia"(mogło to brzmieć inaczej)więc wedle tego oszołoma jestem patologią ciekawe. -,,dzieci homoseksualistów wychowują się lepiej niż u hetero" -rodziny patologiczne są zarówno przypadki hetero i w tych waszych hybrydowych tylko są przemilczane przez media. -,,Można zmienić płeć" Cóż poza wyglądem pojemność czaszki tej osoby sprawia że nie chce widzieć na wyższych szczeblach władzy.
anonim2015.02.3 13:04
@nieMy G.B. Chesterton. " Człowiek, który nie wierzy w Boga jest gotów uwierzyć we wszystko" Marksiści tak przeorali ludziom czaszki, ze się spełniło proroctwo...
anonim2015.02.3 13:14
Podróbo poety Pomiędzy chomikiem a wielbłądem dwugarbnym jest gigantyczna różnica. Tak widzę twoje porównanie.
anonim2015.02.3 13:33
,,Dla mnie jak najbardziej racjonalne" Dla innej osoby jest ono głupkowate ,,no ale na tym portalu prawie nic mnie już nie zaskoczy." Zaleciało masochizmem. Co do tych badań w Australii to zapewne wybrano idealne rodziny do badań a przypadki patologii pewnie już przemilczano. Można zmienić płeć, w sensie dostosować płeć fizyczną (korekta) do płci mózgu. Jest to fakt naukowy zbadany i znowu oczywisty dla wszystkich z podstawową wiedzą medyczną. Jak widać nie dla tych, dla których to płeć ciała, a nie mózgu ma decydować o tożsamości... Grupa lekarzy i uczonych zaklina rzeczywistość bo są bezradni póki co,w przyszłości przyczyna takich zjawisk będzie zapewne znana i będzie istnieć możliwość eliminacji problemu ,kolega mój nawet sobie zażartował : wyobrażam sobie jak tęczowi protestują przed takimi klinikami przeciwko planowania sobie ,,idealnych dzieci" Heh ale będzie ze mnie naziol kiedy nadam potomkowi imię na podstawie tego z czym się urodził między nogami-tak jest od wieków i żadni ideolodzy tego nie zmienią.
anonim2015.02.3 13:33
@nieMy Najpierw dokładnie przeanalizuj jaka ilość płci - tożsamości płciowej - serwuje lewactwo ludzkości. Konia z rzędem tym, którzy cokolwiek zrozumieją. I dokładnie o to chodzi...Mącić przez mieszanie i mieszać poprzez mącenie.
anonim2015.02.3 14:08
Ideolog nazywa mnie ideologiem
anonim2015.02.3 14:10
Żegnam panie ideologu wracam do swojego matrixa.
anonim2015.02.3 14:12
@nieMy Nie pie..ol. Wychowałem pięciu chłopaków i dziewczynę. Co ty ku..a o tym wiesz? To, że prawie cały świat zwariował, to znaczy, że mam uznać to za normę? To, że szatan wszystkie nitki skręcił w sznurek, to ja mam sobie zrobić pętęlkę i założyć na szyję? Nie chce mi sie...
anonim2015.02.3 14:27
Panie nieMy pytanie na koniec Dlaczego medycynę/naukę traktujesz jako nieomylne bóstwo? pamiętaj że jej ciało tworzy człowiek ten samy który tworzy ideologię,religię etc. a człowiek nie jest nieomylny.
anonim2015.02.3 14:33
P.s w swoim życiu nigdy nie krzyczałem publicznie np. ,,Pedały do gazu !"(na internecie co innego było ale to jako jeszcze bezrozumny szczeniak) ani nie należałem do żadnej bojówki gnębiącej tęczowych czy fizycznie czy psychicznie więc daruj sobie to chrzanienie o dyskryminacji i innych neologizmach ,nie podoba mi się polityka ze środowiska Grodzkiej i tyle.
anonim2015.02.3 15:27
Pani Grodzka jest mądrzejsza niż obaj Karnowscy razem z ich dziennikarzami
anonim2015.02.3 16:18
Czyżby p. Grodzka nie była już Charlie ????
anonim2015.02.3 17:06
Nie mieszkam w Warszawie podróbo,miałbym sobie głowę zawracać jakoś tam instalacją artystyczna?
anonim2015.02.3 17:30
Jak Anna Grodzka się nie goli to niech mi wyśle jakiś skuteczny środek przeciwko męskiemu zarostowi. Jestem ciekawy jaki to środek i jak się go używa. Zaoszczędziłbym na maszynkach i na żelach do golenia. Bo wiecie? Ja się nie lubię golić.
anonim2015.02.3 19:17
@Contral Zapuść brodę. Wszystkie fajne chłopy majom...
anonim2015.02.5 13:33
No i zrobiła reklamę Karnowskim.