23.05.20, 18:45Fot. P. Tracz (KPRM) via Flickr, CC 0 / Platforma Obywatelska via Flickr, CC 0

Antoni Macierewicz: Program Trzaskowskiego to program zniszczenia Polski

Rafał Trzaskowski wprost mówi o tym, że to jest jego program, taka będzie Polska. To będzie Polska cenzury, Polska demoralizacji dzieci, Polska rozbijania polskiej rodziny” – mówił dziś były szef MON Antoni Macierewicz.

W rozmowie na antenie Polskiego Radia 24 marszałek senior zapytany został też o słowa Trzaskowskiego, który zapewnił, że nie mogą liczyć na ułaskawienie jego jako prezydenta ci, którzy przygotowywali wybory 10 maja gdy zostaną już skazani. Odparł, że równie ważna jest właśnie wypowiedź kandydata KO jeśli chodzi o dziennikarzy oraz wolność mediów. Dodał:

To jest pewien program polityczny, który pan Trzaskowski zapowiada obok propagowania pedofilii poprzez wspieranie LGBT, czym zasłynął jako prezydent Warszawy, promując tzw. kartę LGBT i podpisując ją jako pewien program, wzór dla działania samorządów”.

Dalej Macierewicz podkreśla, że promowanie owej karty LGBT to wspieranie i reklamowanie pedofilii, zagraża to naszym dzieciom i powinno być ścigane prawnie.

Były szef MON przypomniał też przy tej okazji wcześniejsze słowa Trzaskowskiego, choćby na temat planowanej budowy Centralnego Portu Komunikacyjnego: „[…] <<po co Polsce systemy komunikacyjne, po co Polsce centralny port, skoro będziemy mieli port lotniczy w Berlinie>> A więc równocześnie przeniesienie całej infrastruktury, gospodarki i centrum naszego życia gospodarczego, przemysłowego do Berlina, do Niemiec. Niemcy mają być punktem odniesienia w naszym życiu, a my możemy co najwyżej to wspierać. To jest program zniszczenia Polski tak naprawdę.

dam/Polskieradio24.pl,Fronda.pl

Komentarze

Jan Radziszewski 2020.05.26 17:10
zboki Lucyfera pocieszę was kara wkrótce spadnie na Sekielskiego i podobnych mu żydów i masonów z synagogi szatana wtorek, 19 maja 2020 19 V 2020 Sekielski umrze dokładnie 10 października 2020 Wtorek, 19 maja Zapisz dziecko - Dobrze dziecko, skoro to Cię nie satysfakcjonuje do końca to Sekielski umrze niż będzie rocznica wyboru Jana Pawła II. - Dziękuję Panie Jezu, chwała Tobie Chryste. - Panie Jezu, nie gniewaj się, a jakby tak była dokładna data?, dokładny dzień? - A jaki byś chciał dzień, dziecko? - 10 października 2020. - Tak, dziecko:) Poważny tym razem uśmiech Pana Jezusa. - Dziękuję Panie Jezu, Chwała Tobie Chryste. Dziękuję. -:) Pan Jezus się ze mnie śmieje. - Panie Jezu, Ty się ze mnie śmiejesz, ale ów Sekielski umrze naprawdę 10 października tego roku? - Tak dziecko, 10 października 2020 nastąpi jego zgon. - Dziękuję Panie Jezu. Chwała Tobie Chryste Królu. Cześć i Uwielbienie Bogu Ojcu. -:) Otrzymał Cyprian Polak (Krzysztof Michałowski To cóż panie Sekielski, zostało Ci ponad cztery miesiące życia. Dokładnie cztery miesiące i dwadzieścia dni. Korzystaj z życia i ciesz się sukcesem intensywnie bo aż przez prawie pięć miesięcy. Nażyj się na całego kolego. Trzeba będzie umrzeć w smoleńską półrocznicę, w którym to Smoleńsku brało udział państwo Izrael, wielki wróg Polski i Polaków. Jak ktoś tak kocha Polskę genetycznie jak Ty to musi być i data dobra. Widzisz, nie jesteś zlekceważony jak kto podrzędny. Masz dobrą datę. Oszczędzono Ci też trudu bo człowiek na tej ziemi musi się trudzić, a Ty już nie będziesz musiał aby dorzucać paliwa na rocznicę wyboru Jana Pawła II w 100 lecie Jego urodzin. Może zaczniesz, ale nie skończysz. No, wszakże się tym pocieszysz, że nie wszystek umrzesz ( non omnis moriar) bo zostaną po Tobie Twe dzieła. W rzeczy samej to Cię mogę zapewnić, nie wszystek umrzesz. Tylko rzecz polega na tym iż raczej będziesz w miejscu gdzie będziesz chciał umrzeć i to jak najbardziej wszystek, ale nie będziesz mógł. Będziesz umierał nie mogąc umrzeć. I na tym polega problem. Ale póki co ciesz się życiem. Nie wiem czy życzyć Ci abyś się zdrowo odżywiał. Ciesz się swoją urodą, może będą tacy co w niej zagustują, w tym przede wszystkim niewiasty. Urodą, która przywodzi na myśl państwo Izrael, choć jest to jakaś odmiana arabska wręcz. Coś jak Saudowie?, kryptożydzi.
Jan 2020.05.24 20:33
Program Trzaskowskiego to po prostu program roztrzaskania Polski na kawałki ,to byłaby tragedia -do władzy dorwałaby się dosłownie- mafia!
Jarun2020.05.24 18:39
Trzaskowski zwany Szambolejem niszczy Polskę ! I kto to mówi? Antek od niszczenia Armii RP, wykrywania okrętów podwodnych Francji za pomocą...domysłów, spiskowej teorii katastrofy lotniczej, na której zrobił karierę polityczną i odznaczanie "misiaczka" orderem za...wypinanie pupki.
gość2020.05.24 17:26
Trzaskowski jest awanturnikiem, groźby, wojny ideologiczne, wspieranie radykalnych ruchów LGBT, lewicowych i to wspieranie w czasach, kiedy napadali na kościoły. Polacy nie chcą takiego państwa, którego prezydent jest awanturnikiem, którego prezydent nie gwarantuje bezpieczeństwa, dla którego ideologia jest ważniejsza niż zapewnienie przedsiębiorcom w Warszawie tego, żeby dostali swoje wypłaty.... Trzaskowski sie tylko skompromitowal swoimi dotychczasowymi oświadczeniami i stalinowskimi pogróżkami
Justyna 2020.05.24 12:40
Polacy mieli za dobrze, to teraz czas na zmiany. Może rzeczywiście Polacy mają mentalność niewolników. Panie Trzaskowski do roboty wszystko łykną. Stare opasłe dziady i baby, chorzy na różne choroby współistniejące itd. oddadzą głos na ciebie, a jak będzie druga fala wirusów, to jak myślicie wariant szwedzki czy polski z chronieniem ludzi będą realizowane przez Trzaskowskiego i Grodzkiego? Ja jestem dość młodą i zdrowa osobą i nie muszę korzystać z żadnego wsparcia państwa, więc jest mi tak naprawdę obojętne, ale żal mi po prostu dobrych ludzi, schorowanych i ciężko pracujących z perspektywą pracy do 67 roku a za chwile do 70 roku( ta sprawa mnie nie dotyczy).
Fergal2020.05.24 10:17
Do ruiny to doprowadziły wasze rządy... wystarczy poczytać dane chociażby GUS na temast rekordowej inflacji, rosnącym ubóstwie i bezrobociu, zamykaniu kolejnych szpitali... tylko w przyznawaniu sobie nagród i propagandzie są wybitni.
Vengo2020.05.24 10:14
Obecna władza to nic tylko demolowanie kraju i okradanie Polaków na każdym kroku... tylko koryto i nepotyzm ich interesuje.
kasikas2020.05.24 9:38
Pan Trzaskowski ,,,jak Go słucham to nie chce mi się wierzyć że są ludzie którzy Go popierają??....kto to jest i skąd??? same jego wypowiedzi to plucie i kpina...
JS2020.05.24 6:37
Trzeba się za takich ludzi MODLIĆ ! Wojna na wyniszczenie, że jak my zniszczymy ich to oni już nic nam nie zrobią, jest błędem ! Szatan zawsze odrodzi swoje sługi, które pięknymi obietnicami i pomysłami uwiodą ludzi jak za czasów Tuska i znowu będzie potężna walka ! Panie JEZUS przyjdź ! To w czym żyjemy nie jest żadnym Królestwem Bożym ! Nie budujmy komputerowo-elektronicznego królestwa szatanowi, który buduje nam gigantyczną pułapkę na nasze dusze ! Bill bramy piekielne Gate's nie przemoże Kościoła !
Motyl2020.05.24 6:36
Geniusz znowu w akcji !
Jerzy2020.05.24 3:01
czaskowsky wygra, to będzie tragedia dla Polski ale wygra, jeśli PiS broni takiego ścierwa jak szumowsky, jeśli PiS nie potrafi dać sobie rady kurskim to musi przegrać... musi... no i ten przygłup morawiecki zamiast pani premier Szydło...
oLo2020.05.24 2:49
Co tu zniszczyć jak PiS już wszystko zniszczył.
anonim2020.05.24 0:40
Czemu pis.dzielcy, tak cienko sra.ją na temat Trzaskowskiego.
Rdest2020.05.23 23:54
katolicka kretynizacja Polski, zapomniales lekarstw dzisiaj wziac, jeszcze zdazysz.
antymarksista2020.05.23 22:47
. Cienki Rafałek za niedługi czas się rozsypie, podobnie, jak jego poprzedniczka. Człowiekowi, który pohukuje, obraża, krytykuje, a nie ma własnego, konstruktywnego programu po prostu się nie wierzy. Tym bardziej, że dał dowody całkowitej indolencji podczas pełnienia funkcji prezydenta MS Warszawy.
Japa 2020.05.23 21:49
A te seksualne ogłoszenia czy reklamy ,,uciech " seksualnych " na katolickiej Fondzie to ,,re CAPTCHA ' nie wyparzyła?Ale jak ktoś napisze slowo ,PEDAŁ " ,To ta ,,re itd "zaraz zauważy .
Japa 2020.05.23 21:57
Chyba się mylę .poszło .No ro spróbuję jeszcze raz ...,, DWA PEDAŁY TAŃCOWAŁY JEDEN KANDYDAT NA PREZYDENTA , DRUGI ŚMIESZNIE MAŁY. CO TO BĘDZIE CO TO BĘDZIE ,JAK PIERWSZEJ DAMIE MIEJSCE ZASIEDZIE Poczeka na wynik .
Japa 2020.05.23 22:03
Chorobcia . Chyba muszę moderatora przeprosić .Moja ,poezja o kanydatach' poszłaaaaaaaaa,,Hi hi hi hi hi hi hi ....
Seks pokazy randki2020.05.23 20:48
Szukam miłego i kulturalnego faceta na spotkania lub stały związek. Mam na imię Lena lat 25, wzrost 169cm, Moje kontakt do mnie telefon tu - http://xlove.com.pl Znajdź mnie po niku: Lenka25x napisz do mnie spotkajmy się!
Zatroskany2020.05.23 20:34
Od Trzaskowskiego ratuj nas Panie Boże. Amen.
ak2020.05.23 20:13
No tak. Trzaskowski zeżre wszystkie parówki. Braknie puszek po piwie i blachy na garaże. O co będzie robił Antoni ?
Felek2020.05.23 19:51
Panie Macierewicz, Pan miał już nie jedną szanse na naprawienie Polski, a jakie były tego rezultaty każdy widział. Odejdz już na emeryturę i daj szanse młodym bo siejesz Pan tylko ferment już od lat.
Zatroskany2020.05.23 20:35
Nie wiesz co mówisz Felek, ...
ruiny2020.05.23 19:41
Trzaskowski - maślane oczy i wyraz twarzy słabo kojarzącego pijaczka spod Budki (hehe) z piwem.
Jarun2020.05.24 18:42
Bez przesady, wygląd Szambolej Trzaskowski ma -tylko, że to wydmuszka BND.
Jarek2020.05.23 19:35
Ale PIS sra w gacie, zmasowane ataki ze wszystkich stron na przeciwników PAD. Ale spada mu, spada mu, spada mu. Amen.
Zatroskany2020.05.23 20:37
Nie podszywaj się pod katolicką wiarę.
Japa 2020.05.23 21:41
Ja bym się tak nie cieszył przed czasem.Słabą ma Pan wiedzę albo pamieć panie ,,Jareczku "oj slabą .Procenta w sondażach czasem zawodzą .Radzil bym poczekać z radością do wyborów Pisze Pan ,,PiS sra w gacie 'Ja nie wiem gdzie pan to wywąchał. , bo może to Wisła po Czajce tak ,,waniajet".Ja tam nie chcę być prorokiem Jackowskim , ale coś mi się widzi ,że pogrzeb PO wisi w powietrzu .Nie przejmujcie sie .Ks ks. Sowa i Lemański odprowadza Was na tej ostatniej drodze.
Ali Baba2020.05.26 15:36
Ten wpis świadczy o tym, że to ty sfajdałeś się w gacie ?! ha ha ha !
Moly2020.05.23 19:28
PIC na wode fotomontaz. Moze pana Trzaskowskiego da sie troche obrzydzic ( ale spoko spoko i tak wszyscy wiemy jak jest naparwde) Ale p.Macierewicza , no NIE DA sie naprawic . Brzydki chlop i czesc. I to umeczenie na twarzy 24/7. Zeby sie czasami komus nie popieprzylo ze mozna byc zadowolonym w zyciu
anonim2020.05.24 8:55
Pan Szambolan nie trochę ale poażnie jest obrzyzany.
Po2020.05.23 19:10
Co nas czeka gdyby oni wrócili ?! Zabiorą – zabiorą wszystko co zreformpwał PIS, zabiorą pieniądze, zlikwidują programy socjalne, przestaną finansować programy rozwojowe i ekologiczne, podwyższą wiek emerytalny i przerwią wszystkie prace inwestycyjne ! Chyba nikt nie ma wątpliwości, że powrót do władzy PO z jej przystawkami to jest powrót do najgorszej przeszłości.
gumowa kaczka2020.05.23 19:26
będziesz musiał iść do pracy,no straszne
Agnieszka Dz. 2020.05.23 19:51
10/10 oni najbardziej się boją, że socjal zabiorą. Im nie potrzebna wolność i godność, żeby tylko kasę za darmo dawali.
ryszard2020.05.23 18:58
Ze program niszczenia Polski to fakt. Ale że to jego program to żart. To zadanie, które otrzymał do wykonania od areopagu światowej finansjery. Proszę zwrócić uwagę, że w jego kampanii wyborczej brak jest wspólnego celu, który by łączył poszczególne zamierzenia czy nawet czcze obietnice. Nie ma go bo przecież nie może powiedzieć, że celem jest zaoranie Polski jako koniecznego etapu instalacji neoniewolnictwa w Świecie.
Izydor2020.05.23 18:56
Antoni uratuj nasz kraj, opublikuj raport. Jak będziemy wiedzieć czy były trzy wybuchy czy może jednak bomba termobaryczna I kto dobijał rannych, to wszyscy zjednoczymy się w poparciu dla żoliborskiego gnoma.
Zatroskany2020.05.23 20:40
Żałosne i tandetne, widać żeś leming.
Japa 2020.05.23 21:17
,,Izydorze"Izydorowiczu . Ja wiem,że miłość do gen Anodiny nie pozwoli ci myślęć samodzielnie ,.ale tu pan Macierewicz o czym innym prawi Była draka z Latkowskim ,Kazikiem ,jak by teraz doszła ze Smoleńskiem to ho ho ho .
katolicka kretynizacja polski 2020.05.23 18:53
jak zwykle weekend to szMacierewicz na przepustce z psychiatryka! i jak zwykle nie bierze zalecanych psychotropów bo pyerdoli głupoty!
Zatroskany2020.05.23 20:30
Idź zrób coś ze sobą, bo wstyd przynosisz, szkoda gadać, niech ci Bóg błogosławi, Nawróć się i zmień myślenie.
Gedeon2020.05.23 21:04
Zastanawiałeś się kiedyś dlaczego zioniesz taką nienawiścią, czy jesteś jeszcze człowiekiem, człowieku ?
ole2020.05.23 21:27
Nigdy nie pojmę ogromu Bożego Miłosierdzia dla takich bestii, jak sataniści, np. ty. Wiem, że na karanie Bóg ma całą wieczność, ale dla mnie każda sekunda twojego debilnego żywota, przepojonego bezgraniczną nienawiścią do Boga, do kościoła,do Polski- jest kompletnym bezsensem.
witold2020.05.23 23:14
To co przypisujesz Macierewiczowi,to jest dokladnie Twoja osoba,Twoj charakter,Twoj infantylny mozdzek.
Ali Baba2020.05.25 16:45
Ten wpis "bolszewickiej kretynizacji" to takie - "ĆMIEM BŹMIEM ĆMOJE BOJE", niezrównoważonego psychicznie komunistycznego "SZMACIAKA" !?