08.10.19, 19:42zdj. screen Youtube/Rp.tv

Biedroń uratował 2-letnie dziecko? Są nowe informacje

Strażacy z OSP Regut informowali dziś, że lider Wiosny, Robert Biedroń uratował z płonącego auta 2-letniego chłopca oraz jego ojca. Polityk miał również udzielić mężczyźnie i dziecku schronienia w swoim aucie oraz bohatersko ugasić pożar. Warszawska policja, a także jeden ze świadków zdarzenia, mają zgoła inne informacje w tej sprawie. 

"W imieniu policjanta, który wczoraj spowodował kolizję w Taborze, chcemy podziękować osobom udzielającym mu pomocy zaraz po zdarzeniu. Szczególnie gorąco dziękujemy młodej kobiecie, która zaopiekowała się 2-letnim Bartkiem. To ona była pierwszą osobą, która udzieliła pomocy" -poinformowała stołeczna policja na Twitterze. KSP informuje dalej, że policjant zaraz po zdarzeniu uwolnił dziecko z fotelika i wyciągnął je z wnętrza auta, celem zapewnienia bezpieczeństwa. 

"Pomocy udzieliła im wspomniana Pani, która wzięła Bartka na ręce oraz udostępniła policjantowi gaśnicę ze swojego samochodu. Gdy tylko Bartuś zaczął płakać, ojciec zostawił auto i przejął z powrotem opiekę nad chłopcem. Będące na miejscu osoby wskazały mu pojazd, w którym mógł schronić dziecko przed chłodem. Okazało się, że samochodem podróżował Pan Biedroń"-relacjonują funkcjonariusze. 

Sprawą zainteresowali się także dziennikarze portalu wPolityce.pl. Jak udało im się ustalić, to ojciec 2-letniego Bartka zajął się synem i uratował go z pożaru oraz rozpoczął akcję gaszenia ognia. Polityk miał brać udział wyłącznie w dogaszaniu płonącego auta i udzielić swojego samochodu jako schronienia dla dziecka. 

yenn/wPolityce.pl, Twitter, Fronda.pl

Komentarze

anonim2019.10.9 8:33
Są tu tacy którzy zmieniają Nic i sami sobie odpisują .
Alojzy Cedzidło2019.10.9 6:27
A może pan Biedroń myślał ,że Prezydent Rabiej Załatwił już adopcję dzieci . ?
Polak Ateista Dumny Gej2019.10.9 12:37
Cedzidło wyjmij tego kija z doopy
Agnieszka2019.10.9 0:50
Wobec powyższego powtórzę: Ta ściema jest ŻAŁOSNA, PODŁA i JAK NAJDALSZA OD MĘSKIEGO HONORU. Jak zwykle Biedroń z ekipą robi krzywdę przyzwoitym homoseksualistom, potwierdzając najgorsze, krążące o nich stereotypy. Mam nadzieję, że znajdą się przyzwoici homoseksualiści i dla dobra swojego środowiska nauczą Biedronia z partnerem i rzecznikiem jak powinni po tych żałosnych, pijarowych kłamstwach zachować się przyzwoici mężczyźni.
Sebastian Lorenc2019.10.9 6:30
Ty masz obsesję na punkcie homoseksualizmu Biedronia? Jaki związek z tym wszystkim ma jego orientacja.
anonim2019.10.9 7:36
Nie Ona ma obsesję ,tylko ty masz obsesję , szlak cię trafia że pisze tak jak jest (było) . Myślałaś że będziesz mieć bohatera w swoich szeregach, a tu porażka ,kłamstwo ma krótkie nogi .
anonim2019.10.9 7:46
jesteś dziwką, zyjesz z kochasiem a bronisz pedałów to nie logiczne
Sebastian Lorenc2019.10.9 8:05
żałosny jest i żenujący, anonimowy tchórzu.
oj nie tchórz 2019.10.9 8:48
9.10.19 7:36 To mój wpis , a do tchórzliwych nie należę , nie wiem czy ten 9.10.19 7:46 to nie twoja prowokacja , jesteś do tego zdolna .
Vvv2019.10.9 8:56
Jasne. Nie wiem czyj i nie obchodzi mnie. Nie podpisują się ludzie małej odwagi i tyle.
zmiecz2019.10.9 10:20
Biedronia i jego partnera nikt nie nauczy jak maja sie zacowac mezczyzni, a to z tego powodu, ze nie sa oni mezczyznami. Oni sa homoseksualisci a wiec nie wiadomo co.
Agnieszka2019.10.9 0:46
Dla KŁAMCZUCHÓW ciąg dalszy. Ciekawy trop komu na pijarowym kłamstwie zależało: PIERWSZY artykuł o zdarzeniu na www.fakt.pl jak wyżej, ale potem byli bardziej dociekliwi i spisali dwie sprzeczne wersje. Polecam przeczytanie zderzenia tych dwóch opowieści. https://www.fakt.pl/wydarzenia/polityka/robert-biedron-uratowal-ludzi-z-plonacego-auta/gdej0nb czyli w skrócie: 1. WERSJA "WIOSNOWA" o bohaterstwie Biedronia: a) pochwały miejscowych strażaków (jak wyżej), co też pochwaleni przez Biedronia za szybką i profesjonalną akcję, co to ich nie było, ale wszystko wiedzą jak było. OD KOGO? b) Biedroń nie chciał komentować - bo po co jak wszyscy super skomentują, to co miał obowiązek ZDEMENTOWAĆ? c) I opowieść rzecznika WIOSNY Jana Mroza z rozmowy FAKT24 - jechał Biedroń; - zobaczył w rowie auto z wydobywającymi się płomieniami; - natychmiast zatrzymał auto i starał się gaśnicą ugasić płomienie "Sytuacja miała być śmiertelnie niebezpieczna, ponieważ w samochodzie znajdowała się instalacja gazowa. Liczyła się więc każda sekunda. Nie zważając na zagrożenie, polityk pomógł wydostać się z auta kierowcy pojazdu i jego dwuletnie dziecko" - rannych posadził w swoim aucie i znów z gaśnicą poleciał na płomienie. A potem strażacy przyjechali i ich chwalił a oni się odwdzięczyli. Nie wiedział Biedroń jakie brednie jego rzecznik wygaduje? Wbrew niemu kłamał czy został okłamany? TO NALEŻY WYJAŚNIĆ, bo radio Erewań to przy was krynica prawdy! 2. Wersja druga - bez bohaterskiego ratowania przez Biedronia kogokolwiek. Rzecznika Komendy Stołecznej Policji: "Kierowca pojazdu to policjant. Z relacji świadków i samego poszkodowanego wynika, że mężczyzna sam wyszedł z samochodu, sam odpiął syna z fotelika i wyciągnął go, a następnie przekazał jakiejś kobiecie, która się przy nich zatrzymała. W tym miejscu w imieniu tego policjanta chciałbym gorąco podziękować tej pani za pomoc "
Agnieszka2019.10.9 0:42
Dla KŁAMCZUCHÓW, co im źle, że ktoś zweryfikował opowieść rzecznika Wiosny o bohaterskim ratowaniu ludzi z płomieni przez Biedronia. Tytuły jakie powstawały na bazie niedementowanych, ale powielanych kłamstw: 1. Tytuł z warszawskiej Wyborczej: "Robert Biedroń wydostał dwuletnie dziecko z płonącego auta. Strażacy: Trzeba pochwalić tego pana" Fragment artykułu: " Po zderzeniu osobówka stanęła w płomieniach.Tą samą drogą przejeżdżał lider Wiosny, europoseł Robert Biedroń, który przed przyjazdem służb ruszył na pomoc. Jak podają strażacy, którzy byli na miejscu kilka minut później, polityk wydostał z płonącego auta mężczyznę i jego dwuletniego syna, po czym przystąpił do gaszenia samochodu. – Przed odjazdem pochwalił strażaków za bardzo szybki przyjazd i całą akcję – informują strażacy z Ochotniczej Straży Pożarnej w Regucie na Facebooku. " Kto takich bzdur naplótł strażakom? A może transakcja wiązana - ja was pochwalę, wy mnie pochwalicie? Niektóre tytuły z kłamstwami jak wyzej: 2. www.se.pl - "Robert Biedroń uratował 2-letnie dziecko i mężczyznę z płonącego samochodu" 3. www.tokfm.pl - "Trzeba pochwalić postawę tego pana". Robert Biedroń uratował dwulatka i ojca dziecka z płonącego samochodu" Ta sama ściema a na końcu: "Takiego bohatera mam w domu" - napisał na Twitterze Krzysztof Śmiszek, prywatnie partner lidera Wiosny. 4. onet.pl - "Biedroń uwolnił dwuletniego chłopca z płonącego samochodu"
JONASIK2019.10.8 23:11
To tak jak Stalin, albo prezes który uratował dziewczynkę. Mógł zabić, a tylko pogłaskał :)
zmiecz2019.10.8 23:01
Biedron zatrzymal sie, bo kamery byly.
Realista2019.10.8 22:48
A kto w Polsce wierzy policji
Anty komuch2019.10.9 7:42
Ja , i mam do policji szacunek , cóż by było gdyby ich nie było ,mendy wszędzie się trafiają . Ale Policja ma mieć szacunek , a bandyta gleba . Tak jest w każdym normalnym kraju . W Polsce się policja pieści .
Agnieszka2019.10.8 22:41
No dobra gejunie. Jesteście bohaterscy menszczyźni jak się patrzy, bo wasz Biedroń ZARYZYKOWAŁA ZABRUDZENIE AUTA, ŻEBY URATOWAĆ DZIECKO PRZED EWENTUALNYM PRZEZIĘBIENIEM ! Cały opis zdarzenia na koncie twitterowym Policja Warszawa W imieniu policjanta, który wczoraj spowodował kolizję w Taborze, chcemy podziękować osobom udzielającym mu pomocy zaraz po zdarzeniu. Szczególnie gorąco dziękujemy młodej kobiecie, która zaopiekowała się 2-letnim Bartkiem. To ona była pierwszą osobą, która udzieliła pomocy. 1/3 Policjanta zaraz po zdarzeniu uwolnił z fotelika chłopca i wyciągnął go z wnętrza auta, aby zapewnić dziecku bezpieczeństwo. Pomocy udzieliła im wspomniana Pani, która wzięła Bartka na ręce oraz udostępniła policjantowi gaśnicę ze swojego samochodu. 2/3 Gdy tylko Bartuś zaczął płakać, ojciec zostawił auto i przejął z powrotem opiekę nad chłopcem. Będące na miejscu osoby wskazały mu pojazd, w którym mógł schronić dziecko przed chłodem. Okazało się, że samochodem podróżował Pan Biedroń. 3/3 Brawo brawo geje... Mniejsza o dobro ojca, dziecka i relacji w tej rodzinie, toż ojciec był hetero- to mu już najlepiej zabrać synka i dać Biedroniowi ze Śmieszkiem, żeby sobie zdjęcia na okładki porobili jaka super z nich rodzina i bohaterska jaka...
MJ2019.10.8 21:50
Agnieszka Dz. 8.10.19 20:30 Wy jesteście nienormalni. Każdy normalny człowiek, jak znajdzie się w miejscu wypadku, to udziela pomocy poszkodowanym, Biedroń też tak zrobił. OSP zamieściła zdjęcie z nim, opowiedzieli jak było i koniec sensacji. Jednak partyjne media stają na głowie, żeby umniejszyć to co zrobił Biedroń. Jutro powiecie, że tak naprawdę wpychał to dziecko do płonącego auta, albo on spowodował wypadek. Biedroń nie zachował się jakoś wyjątkowo, heroicznie, zachował się jak trzeba, jak nakazuje zwykła przyzwoitość. Yenn i spółka zachowują się jak szmaciarze. Agnicha i lewacki entelektualisto Nowak, to według was policja kłamie? Teraz powie wam człowiek prawy normalny normalnie, czyli ja, co trzeba zrobić aby ustalić prawdę. To proste wystarczy skonfrontować policję ze strażą, przepytać Biedronia, ojca dziecka i tę panią, która według policji wyjęła malucha. I wszystko, ale wy jako lewaccy idioci angażujecie się emocjonalnie po stronie Biedronia przy okazji opluwając Yenn i spółkę (nawet nie wiem co to znaczy). No nie wiem czy lewactwo jest w stanie oczywiste oczywistości zrozumieć, ale normalni zrozumieją.
Agnieszka2019.10.8 22:13
Wszystko wyjaśnione przez Policję Warszawa na Twitterze i PRZEKRĘCIŁEŚ fakty. Dziecko - dwuletniego Bartusia wyjął z fotelika i samochodu OJCIEC-policjant. Pierwsza z pomocą przybiegła "młoda kobieta", która przejęła opiekę nad chłopcem i pożyczyła swoją gaśnicę. Gdy dziecko zaczęło płakać, ojciec zostawił gaszenie samochodu i przejął od niej opiekę nad dzieckiem. Wtedy ludzie dopiero pokazali mu auto Biedronia, żeby się w nim schronił. A dokładny opis tego wydarzenia podany przez policję na TT brzmi następująco: "W imieniu policjanta, który wczoraj spowodował kolizję w Taborze, chcemy podziękować osobom udzielającym mu pomocy zaraz po zdarzeniu. Szczególnie gorąco dziękujemy młodej kobiecie, która zaopiekowała się 2-letnim Bartkiem. To ona była pierwszą osobą, która udzieliła pomocy. 1/3 Policjanta zaraz po zdarzeniu uwolnił z fotelika chłopca i wyciągnął go z wnętrza auta, aby zapewnić dziecku bezpieczeństwo. Pomocy udzieliła im wspomniana Pani, która wzięła Bartka na ręce oraz udostępniła policjantowi gaśnicę ze swojego samochodu. 2/3 Gdy tylko Bartuś zaczął płakać, ojciec zostawił auto i przejął z powrotem opiekę nad chłopcem. Będące na miejscu osoby wskazały mu pojazd, w którym mógł schronić dziecko przed chłodem. Okazało się, że samochodem podróżował Pan Biedroń. 3/3" Dobrze, że ojciec jest policjantem, bo jakby trafiło na mięczaka, to pewnie już gejostwo i ich lobby jutro by go werbowało na wywiad jak "dzielny gej" uratował jego, dziecko i pół świata, gdy w tym czasie on - załamany heteroseksualny ojciec - zwiewał, żeby nad swym losem łzy lać...
anonim2019.10.8 22:28
" To proste wystarczy skonfrontować policję ze strażą, przepytać Biedronia, ojca dziecka i tę panią, która według policji..." A po jakiego ch.... Jutro będziecie chcieli konfrontować ludzi idących na zakupy? Kto przed kim stał i co kupował? Nie macie problemów.? Debile.
I'm from Londres Nova2019.10.8 21:50
Ksiądz, który molestował Marka Mielewczyka, a także parafia i diecezja, mają zapłacić ofierze 400 tys. zł zadośćuczynienia. Mielewczyk nazywa wyrok przełomowym, ponieważ sąd uznał "odpowiedzialność Kościoła za krycie pedofilii". Mężczyzna opowiedział swoją historię w filmie braci Sekielskich "Tylko nie mów nikomu".
Agnieszka2019.10.8 21:27
I teraz wyobraźcie sobie, że nikt nie prostuje, bo Biedroń potrzebuje sobie pijar zrobić dobry. A ten ojciec musiałby żyć dalej z piętnem wyrodnego ojca, co gdyby nie Biedroń, to zostawiłby swoje dziecko w płonącym aucie... I jaki miał być stosunek tego dziecka do swojego ojca w przyszłości? Miał za kilka lat zapytać ojca; "Tatusiu, a dlaczego mnie nie ratowałeś? Czy pan Biedroń kocha mnie bardziej niż ty, bo mi życie ratował ryzykując swoim a ty gdzieś sobie zniknąłeś wtedy? Uciekłeś i mnie zostawiłeś?" Jeżeli wszyscy geje są tacy, że dla zyskania poklasku i korzyści, są gotowi zniszczyć życie drugiemu facetowi i relacje z jego dzieckiem, to tracę do nich szacunek jako ludzi...
Sebastian Lorenc2019.10.8 21:35
Ty tak na serio? Jakby dziecko wyciągnął z auta ratownik medyczny, czy strażak, to też byłby dramat, że oni kochają go bardziej niż ojciec? Nikt nie ryzykował życia, nie było o tym mowy. Niczyje życie na szczęście nie było zagrożone. Po co wymyślasz takie bzdury?
Agnieszka2019.10.8 21:50
Ja wymyślam czy wasze media wymyśliły, że Biedroń uratował dziecko? Ty na serio nie rozumiesz, że ten wasz pijarek i wasz chłoptaś (jak widać tylko udający dorosłego mężczyznę) mógł zniszczyć życie tej rodziny? Już nie mówię o przywłaszczeniu sobie zasług tej pani, o której pisze policja, bo pewnie na jej życie to wpływu wielkiego mieć nie będzie. Ale ojciec cały i zdrowy wraca do domu a tam rodzina pyta, gdzieś uciekł, że Biedroń dopiero dziecko z płonącego auta uratował? Ty masz to w nosie, bo pijarek waszego gejuśka jest najważniejszy, ale dla tej matki ważne jest, co robił ojciec. Przed nimi są trudne dni i pewnie kryzys skoro to on spowodował wypadek. Ta matka, ojciec i dziecko, ich relacje i życie to nie wasze śmiecie, które możecie sobie do pijarków używać! Gdyby wasz Biedroń wiedział, co znaczy honor mężczyzny, to nikt nie musiałby niczego prostować i problemu by nie było, bo sam w naturalny sposób zrobiłby to przed policją i frondą. Są media społecznościowe, było spotkanie wyborcze, na którym padło pytanie. Milczał przyzwalając na dorabianie mu bohaterstwa, którym się nie wykazał. JESTEŚCIE ŻAŁOŚNI I PODLI!
Vvv2019.10.8 21:55
Ty jednak nic nie rozumiesz. Masz racje. Gdyby pojechał dalej i nie reagowal to byłoby ok? I nie jest to mój Biedroń. Nie przepadam za nim. Ale to co Ty wypisujesz to jakieś egzaltowane bzdury. Ile Ty madz lat? 16?
anonim2019.10.9 7:29
Przepadasz ,przepadasz to twoje kręgi . Właśnie Ona pisze dobrze i rozumie świat takim jaki jest , czego nie można tobie przypisać ,guzik ci do tego ile ma lat , uwielbiasz poniżać ludzi którzy mają inne zdanie niż ty !
Sebastian Lorenc2019.10.9 7:37
Agnieszka to jedna z kulturalniejszych osób na tym portalu. Nawet wyzywana nie odpowiada tym samym. Dlatego łatwo się do niej przyczepić tchórzu?
anonim2019.10.9 8:27
Tak kulturalna jak i ty , atakując wiecznie ludzi którzy mają inne zdanie niż ona , potrzebowała poplecznika, gracie w jednej drużynie i dlatego nazywasz mnie tchórzem , żal mi ciebie .
Sebastian Lorenc2019.10.9 8:03
Widzisz, tak się składa, że uważam Biedronia za bufona i nie miałby nigdy mojego głosu. Ale to kompletnie nie ma związku z tą sprawą, a już na pewno nie ma związku z jego homoseksualizmem. Świat nie jest czarno biały. I wiesz, czasem warto się podpisać. Odwagi.
anonim2019.10.9 8:43
Ble ,ble , ble , nie od dziś widzę twoje wpisy . Nie podpisanie się, nie oznacza braku odwagi , taka niby mądra , a nie wie .
Agnieszka2019.10.8 20:54
Co się tu niektórzy frondy czepiają? Zacytowano oświadczenie policji, suche fakty bez złośliwości. Ktoś kto chce umniejszać pomoc nieznanej kobiety, przeinaczać fakty, żeby wszystko co dobre i odważne przypisać Biedroniowi, by zbijał kapitał polityczny, jest podły wobec tych nieznanych odważnych ludzi i robi niedźwiedzią przysługę Biedroniowi. Ludzie doceniliby, ze się zatrzymał i w czymś tam pomagała, ale wobec tych kłamstw, że on wszystkich uratował fakt, ze w czymś pomógł wypada potem blado a próba przypisania sobie cudzych zasług wręcz żałośnie. I tak przez te krętactwa z dobrego gestu wyszedł brzydki pijarek.
Polak Ateista Dumny Gej2019.10.8 21:17
Jesteś niepełnosprytna, czy o drogę pytasz? Frondzie przez myśl nawet nie przeszło, żeby donieść swoim czytelnikom, że Biedroń komukolwiek pomógł. Sprawę poruszyli dopiero i wyłącznie w kontekście wątpliwości co do charakteru pomocy. Gdyby to dotyczyło Jarozbawa miałabyś na frondzie już 100 newsów od samego rana jaki jest szlachetny, pomocny i bohaterski. I nie przeczytałabyś ani jednego słowa o żadnych wątpliwościach.
Agnieszka2019.10.8 21:35
Odpowiedź niżej. Oprócz korzyści politycznej waszego geja jest jeszcze ten ojciec, co prawie stracił dziecko, ale zdołał je uratować a dziś ma siedzieć cicho, bo wam prawda psuje dobry pijarek, że wasz gej to bohaterski mężczyzna. Ani gej ani mężczyzna - tylko żałosny chłoptaś, co pozwalał z siebie robić bohatera kosztem dzielnego i kochającego ojca!!!! Pewnie wszyscy jesteście tak porąbani i żałośni skoro nawet nie jesteś w stanie tego zrozumieć i pomilczeć ze wstydu. Biedroń jest winny mega przeprosiny (przede wszystkim) temu ojcu - przeprosiny w swoim imieniu i takich debili jak ty, co mu niedźwiedzią przysługę za jego przyzwoleniem zrobili.
Sebastian Lorenc2019.10.8 21:41
Poczytałaś coś o tym wypadku? Tam niczyje życie nie było zagrożone. Nikt nie ryzykował swojego życia. Przypadkowi świadkowie wypadku po ludzku pomogli. Tylko tyle. Życie to nie film katastroficzny. A tak przy okazji, Biedroń nikomu o zdarzeniu nie mówił, nie chwalił się, to OSP umieściła na swojej stronie zdjęcie z nim wraz z opisem.
anonim2019.10.9 7:17
Boże jakaś ty głupia , życie nie było zagrożone ?! to może powiedzieć pustak który nie widział jak szybko może zająć ogień, AUTO .
Sebastian Lorenc2019.10.9 7:39
Przecież policja powiedziała, że nie było ognia, tylko para wodna, to jak w końcu było? Policja kłamie, czy mówi prrawdę?
J.P2019.10.9 8:49
Ogień był na pewno, są zdjęcia.
anonim2019.10.9 7:49
Boże jak można być taką dziwką jak ty. Nowak nie robi ci już dobrze że pedałów bronisz
Polak Ateista Dumny Gej2019.10.8 22:20
Jesteś obłąkańczo zaczadzona ideologią homofobii do tego stopnia, że nawet nie wiedizsz, że orientacja nie ma tu nic do rzeczy. Pomógł poczciwy dobry człowiek Biedroń, a nie żaden gej. Nie pomógł dlatego, że jest gejem, lecz z przyzwoityości, obowiązku obywatelskiego, wartości, które reprezentuje. Natomiast fronda widzi w nim tylko geja i jako szmatławiec homofobiczny nie mogła napisać o tej sprawie nic dobrego, a tym bardziej przyklasnąć dobremu uczynkowi Biedronia. Podobnie zboczony tok "myślenia" zaprezentowałaś w swoim wpisie. Za ojca z wypadku się nie wypowiadaj. Nie jestem nim, ani nie reprezentujesz jego poglądów. Są na to małe szanse, bo jesteś przedstawicielką skrajnego prawactwa, a tych na szczęście w Polsce jest mikroskopijna mniejszość.
anonim2019.10.9 7:12
Agnieszka z pedalstwem nie wdawaj się w dyskusje , to odmóżdżone ścierwo do nich nie trafia nic prócz ich " prawdy "
etyk2019.10.8 20:45
Dr Mengele ("Anioł śmierci" z Auschwitz) za bohaterstwo wykazane podczas ewakuacji załogi trafionego czołgu, na Ukrainie, przyznano mu Krzyż Żelazny. Czy ten czyn tamtego człowieka - uczyni "Aniołem życia"?
Teofil (w podr\303\263\305\274y)2019.10.8 20:42
Ach, wy frondowe żuliki. Jak wy kochacie taplać się w nienawiści.
Jan...2019.11.19 8:29
Słuchaj no tęczowy zuchu a jeżeli prawda jest to co opisują świadkowie to co należy na siłę robić bohatera z Biedronia tylko dlatego że tak należy a co do nienawiści to raczej bardziej widać ją na ulicach wśród twoich braci z odbytu niż na pisaniu na forach ja też bym mógł pisać o waszej nienawiści ale po co prawdę między zwieracze ciężko wcisnąć ...
ZERRO2019.10.8 20:40
Były ministrant i bohater filmu Sekielskich Marek Mielewczyk wygrał w sądzie z byłym księdzem, który miał go molestować. Duchowny, solidarnie z parafią w Kartuzach i diecezją pelpińską, musi mu zapłacić 400 tys. zł. Biedroń ratuje dziecko a ksiądz gwałci dziecko.
anonim2019.10.9 7:22
Biedroń to typowa ciota bezradna , jakby mógł uratować dziecko ?!
Renata Zych2019.10.9 8:45
Biedroń nie uratował dziecka. Zrobił to ojciec chłopca, a pan Biedroń całą chwałę chce ordynarnie zgarnąć na siebie. Z co z kobietą, która potem dziecku. O niej cisza, a pan Biedroń wielki bohater. To kpiny z ludzi.
Daniel K2019.10.8 20:39
Cz.2. Nie mówi się o tym, a przecież: - przyjaźniliśmy się z ZSRR jak również z aparatczykami komunistycznych demoludów, - opracowaliśmy plany napaści militarnej Układu Warszawskiego na zachodnią Europę, - wojska naszego brata rozmieszczone w Polsce czuwały nad naszym bezpieczećstwem, - nieposłusznych m.in. Kornela Morawieckiego deportowaliśmy z kraju, - powołaliśmy do życia jednostki ZOMO do pomocy skorumpowanej milicji i do brudnej roboty, - zorganizowaliśmy socjalistyczną władzę sądowniczą, której skutki odczuwamy do dzisiaj, - gospodarkę doprowadziliśmy do takiego rozkwitu, że już w latach 80-tych w sklepach był jedynie ocet, a reszta na kartki, w tym wiele bez pokrycia, - wprowadziliśmy stan wojenny przeciwko narodowi, bo był niegrzeczny, - zorganizowaliśmy siatkę donosicieli i kapusiów z Bolkiem na czele, - deportowaliśmy żydów z Polski (E. Ochab), ale niestety nie wszystkich, - wybudowaliśmy hutę „Katowice” na ruskiej technologii, za którą zapłaciliśmy USD pożyczonymi przez Gierka z zachodu, - zbudowaliśmy FSO na Żeraniu, a produkowane tam limuzyny i mustangi jeżdżą po naszych drogach do dzisiaj, - zbudowaliśmy najlepszą w Europie autostradę z Katowic do Warszywy, - zbudowaliśmy fabrykę traktorów Ursus, którymi rolnicy orzą pola do dzisiaj, a kombajny Vistula stoją do dzisiaj w muzeach, - zorganizowaliśmy pociągi przyjaźni dla turystów, gdzie w każdym wagonie jechał eSBek po cywilnemu, - wszyscy nauczyciele, urzędmnicy, wojskowi , inni mundurowi , pełniący funkcje od majstrów do profesorów musieli należeć do jedynie słusznej PZPR, - obecnie nasze dzieci resortowe, wielu aktorów, celebrytów, ludzi mediów, tudzież lewackich europosłów i totalnej opozycji politycznej pracują bardzo ciężko na rzecz zwoju Polski, praworządności według hasła PO – kto jest z nami okey – kto nie – ma problem, - i możnaby było tak wymieniać panie Szczeżasty aż do pana usranej śmierci ........ Panie Szczażasty, was powinno się wywieźć na Sybir bez możliwości powrotu ! Polska, to nie wasz kraj – nie wasza ojczyzna – a wy nie jesteście Polakami !!!
Anty komuch2019.10.9 7:06
Patrz , ile czerwonej zarazy tu się z Tobą nie zgadza .Tak zastanawiam się co oni robią na tym portalu,przecież Boga nie potrzebują
Daniel K2019.10.8 20:38
Biedroń to takie samo ścierwo jak Szczeżasty czy śydek zandberg ! Na ostatniej konwencji lewicy Włodzimież Szczażasty wygłosił orędzie do lewackiego narodu ! Ponieważ ten cały Szczeżasty pisał to przemówienie sam, dzisiaj przedstawiamy jego II-gą część uzupełnioną przez jego doradców i ekspertów. Szczażasty: Ja nie wiem dlaczego o tym się nie mówi ? A przecież: - przywieźliśmy wam Polacy władzę prosto z Moskwy z Bierutem ny czele, -wytłukliśmy niezłomnych AK-owców, i wrogów politycznych PRL, - zbudowaliśmy pałac kultury rosyjskiej i nauki Łomonasowa, - założyliśmy robotniczą partię polityczną PZPR, tak jedynie słuszną, że na składnię liter tej partii robotnicy żygali, - powołaliśmy do życia najpierw UB, a następnie SB dla lepszej opieki obywateli, - wsadziliśmy do więzienia reakcjonistę Kardynała Wyszyńskiego, - zlikwidowaliśmy księdza Jerzego Popiełuszkę z niewyobrażalnym okrucieństwem wrzucając go z mostu do Wisły z kamieniem uwieszonym do szyi, - zlikwidowaliśmyi kilku innych księży, bo nam się nie podobali, - likwidowaliśmy wrogów ludu, robotników, studentów, opozycjonistów, którzy myśleli inaczej niż my, - strzelaliśmy z ostrej amunicji do strajkujących za chlebem w Poznaniu, strajkujących za wolne związki zawodowe na wybrzeżu, za strajkujących przeciwko stanowi wojennemu górników, - nasze szwadrony śmierci likwidowały po cichu niewygodnych dla PRL ludzi, - powołaliśmy do życia PGR-y i kołchozy-spółdzielnie rolnicze,
Jack Em2019.10.8 20:36
Jestem tolerancyjny dla homomisiów. Wiem, że to albo choroba, albo genetyczne zmiany w ich orientacji seksualnej. Tak czy tak, oni nie mogą nic za to, że tacy się urodzili. Nie zamierzam też profanować symboli ich wiary. Niech sobie wierzą w ich seks, który jest dla nich Bogiem, niech beszczeszczą sobie odbyty i weginy i niech noszą sobie kut-asy i cipki na patykach – ich sprawa, ale wara od moich symboli religijnych i wara od wychowania moich dzieci w przedszkolach i szkołach, opartego na neomarksistowskiej ideologii LGBT. To właśnie tą ideologię nazywamy tęczową zarazą ! O moje symbole religijne będę walczył nawet na pięści ! To nie zwykli homosy organizują tzw. „marsze równości” . Oni nawet się wstydzą za tych co tam maszerują. To aktywiści, głównie z Warszawy, którzy zjawiają się autobusami i kasują za to szmal zza granicy, głównie od niemców i żydów. Pomagają im też prezydenci związani z PO w większych miastach wydając ochoczo pozwolenia, a do maszerujących dołączają stuknięte feministki i członkowie lewackich ugrupowań politycznych. Czego oni żądają od nas ? Oni żądają od nas tolerancji. No to co ? To ja mam być tolerancyjny dla ich choroby lub mutacji, a oni mogą być nietolerancyjni dla mojej wiary beszczeszcząc jej symbole i relikwie jak również mszę świętą ?! Dlaczego żądając od nas tolerancji, atakują i profanują nasz Kościół ?!! To jakiś obłęd ! Jak można żądać tolerancji będąc nietolerancyjnym ?!! Jeśli nazywają te marsze „marszami równości” to wogóle nie rozumieją co słowo „równość” oznacza. My hetero nie jesteśmy i nigdy nie będziemy równi tylko podobni, a co dopiero równi z nimi. Jeśli zaś żądają homo związków małżeńskich, to ktoś musi dla nich zmienić Konstytucję, bo obecnej łamać nie wolno, a ta mówi o małżeństwach kobiety i mężczyzny.
Andrzej2019.10.9 0:35
Podpisuję się obiema rękami!!! pozdrawiam
Anty komuch2019.10.9 6:58
Za prawdę którą opisałeś , homosie dali łapka w dół .
Topek2019.10.8 20:31
Ach, z płonącego auta, a ja już myślałem, że z pomiędzy nóg pedofila !
Sebastian Lorenc2019.10.8 20:30
Wy jesteście nienormalni. Każdy normalny człowiek, jak znajdzie się w miejscu wypadku, to udziela pomocy poszkodowanym, Biedroń też tak zrobił. OSP zamieściła zdjęcie z nim, opowiedzieli jak było i koniec sensacji. Jednak partyjne media stają na głowie, żeby umniejszyć to co zrobił Biedroń. Jutro powiecie, że tak naprawdę wpychał to dziecko do płonącego auta, albo on spowodował wypadek. Biedroń nie zachował się jakoś wyjątkowo, heroicznie, zachował się jak trzeba, jak nakazuje zwykła przyzwoitość. Yenn i spółka zachowują się jak szmaciarze.
2019.10.8 20:34
Bo to są szmaciarze. Jedni dają się terroryzować PiSSim, a drudzy mają pasję ich lizania. To jest żenada.
dzielnicowy2019.10.8 20:23
Facet sam wysiadł z samochodu wynosząc synka, a niejaki Biedronek bohatersko ruszył z gaśnicą na dziurawą parującą chłodnicę! Emocje jak w tureckim serialu.
Polak Ateista Dumny Gej2019.10.8 20:22
Autor powyższego tekstu jest poważnie psychicznie zaburzony. Trzeba mieć trociny zamiast mózgu i homofobię level hard, żeby nie móc ścierpieć, że osoba homo pomogła komuś na miejscu wypadku. I tę słuszną pomoc, jakakolwiek by nie była, propagandowo zamienić na nagonkę przeciwko LGBT. No, ale to nic nowego, nie od dziś wiadomo, żę "redakcja" frondy to oddział psychiatryczny :)
Anty komuch2019.10.9 6:52
Głupi pedał ,powiedział co wiedział , był tam i widział jak było . Spadaj i nie siej propagandy
Syl2019.10.9 7:45
Ale Ty prymitywny jesteś, "Anty Komuch"...
Anty komuch2019.10.9 8:35
Za to ty inteligentny inaczej
Matek2019.10.9 8:01
raczej trzeba mieć trociny zamiast mózgu, żeby nie wiedzieć że homoniewiadomo to choroba psychiczna
J.P2019.10.8 20:21
Trzeba tak zrobić ( Święta Panienko dopomóż ) żeby w ogóle tam Biedronia nie było. A jak był, żeby go wyszydzic tak swojsko po katolicku frondo. Umniejszyc każde dobro które spod skrzydeł Jarosława nie wyszło, bo tylko jak wiadomo dobro do wyborców i ludzi PiSu należy.
Topek2019.10.8 20:34
Masz rację JP, PIS to dobro, a lewackie szcochy to zło !!! Biedroń, obojętnie co zrobi - to zło !!
J.P2019.10.8 21:02
Tak, tylko tacy jak ty dobrzy ludzie pójdą w niebiesia. To prawda.
anonim2019.10.8 23:06
A kto pisze,że coś złego zrobił ,pomógł przecież użyczył auta i dogasił pożar ,czy to źle ? A ,ze chciano zrobić z niego głównego bohatera to inna sprawa.
Anty komuch2019.10.9 6:49
Ale czerwona zaraza , widzi po swojemu ,oni mają tak z pokolenia na pokolenie , i twojego wpisu nie zrozumieją .
J.P2019.10.9 8:47
Przecież Biedroń siedział cicho, to strażacy dali zdjęcie a ścierwo-frondy zrobiły szum. Ale przecież tego nie zrozumiecie.
Jestem z Białegostoku2019.10.8 20:19
Pamiętacie odcinek ,,Rancza" jak Kozioł uratował małego Solejuka z pożaru. Dewiant Rober B postanowił chyba wziąć przykład z serialowego cwaniaka.
anonim2019.10.8 20:09
Fronda, Fronda, porozmawiaj o poglądach.