01.03.19, 15:41Zdj. Piotr Drabik, lic. CC BY SA 2.0, via Flickr

Bielan zdradza wielką tajemnicę Kaczyńskiego!

Totalna opozycja i jej sympatycy lubią przedstawiać prezesa PiS, Jarosława Kaczyńskiego, jako człowieka pełnego nienawiści, ale i śmiertelnie poważnego, zimnego, pozbawionego poczucia humoru i dystansu do siebie. Czy tak jest w rzeczywistości?

Historie takie jak ta z "Atlasem kotów" w Sejmie pokazuje, że raczej nie do końca. Więcej na ten temat powiedział w rozmowie z Polsat News wicemarszałek Senatu, Adam Bielan. Jak ujawnił polityk, prezes PiS uwielbia... memy. 

"Jarosław Kaczyński to polityk słynący z dystansu do siebie. Bawią go memy, również te krążące na jego temat, np. te słynne z atlasem kotów, który przeglądał w Sejmie"- powiedział Bielan w programie Polsat News "Wydarzenia i opinie". 

To jednak jeszcze nie wszystko. Wicemarszałek ujawnił, że Jarosław Kaczyński jest również... żartownisiem. Polityk powiedział w Polsat News, że prezes PiS "lubi wkręcać swoich rozmówców".

yenn/Polsat News, Fronda.pl 

Komentarze

rdaneel2019.03.1 22:58
18.500 miesięcznie przytula Kaczyński w tym coś koło 8000 emerytury... taki żartowniś...
Zuza2019.03.1 20:00
Szacun dla Jarka 100 lat !!!
Maria Błaszczyk2019.03.1 16:52
Nie bardzo mnie obchodzi, jaki pan prezes jest naprawdę. Ważniejsze jest, co robi - jak wykorzystuje katastrofę smoleńską dla swoich politycznych celów, likwiduje instytucje demokratyczne, wymyśla panu posłowi Budce od zdradzieckich mord i morderców swojego brata, ludziom manifestującym swoje poglądy od "komunistów" i "złodziei", względnie odczłowiecza ich całkowicie, nazywając "elementem animalnym", oszukuje człowieka, bo wieżowiec, nad którym zlecił mu prace, miałby złą prasę itd. Ale już łapać się na tak prymitywne sztuczki piarowe... kochana Frondo, są granice obciachu. To się nazywa "ocieplanie wizerunku", Soso fotografował się z radosnymi dzieciaczkami, Hitler z psem, a pan prezes z atlasem kotów...
Jozin z Bazin2019.03.1 18:09
Towarzyszko Mario Błszczykowska moja umiłowana :) czym ty różnisz się od tego JK ? z tego co czytam to jesteś dokładnie taka sama, albo sam P. Nowak
Piotr Nowak2019.03.1 18:26
Ależ ty chłopie jesteś qwa głupi :) :) Przerażająco ಠ_ಠ
Jozin z Bazin2019.03.1 19:10
P. Nowak :) kocham Cię :D
Maria Błaszczyk2019.03.1 21:04
No różnie się. I od JK - np. nigdy nie zlikwidowałam żadnej demokratycznej instytucji, nigdy nikogo nie nazwałam "elementem animalnym", nikogo nie oszukałam na parędziesiąt milionów, naprawdę sama robię sobie zakupy, mam kilka kont i dwa telefony, umiem używac internetu, znam kilka języków obcych, mam gromadkę dzieci, nie mieszkam w twierdzy chronionej przez uzbrojonych ludzi... No, jeszczę kilka róznic by się znalazło. Od P. Nowaka również się różnię tym i owym, zapewne, ja np. jestem pulchną blondynką z loczkami, a Piotr nie, ale, jak sądzę, on również umie pójść do sklepu albo pojechać gdzieś samochodem, więc tych róznic jest mniej, a co?
Marian2019.03.2 8:20
Naprawde rozczulajace
Maria Błaszczyk2019.03.2 17:32
Cała przyjemność po mojej stronie.
Sonia2019.03.1 18:53
Za krzyki w Sejmie ,,zadzwoń do brata'' na miejscu Jarka przywaliłabym z liścia w cyferblat tego ,który to krzyczał.Zrobili to celowo aby go sprowokować,i tak był za grzeczny.Zresztą to co powiedział do tych zdradzieckich mord to jest szczera prawda.Jednak był za delikatny,powinien być mocny liść.Reszta to bicie piany bo brakuje wam argumentów.Jarek to jest gość na poziomie i zna się na polityce,udowodnił to niejednokrotnie.Dzięki niemu dzieci nie głodują,emerytom i młodym także pomagają.
Maria Błaszczyk2019.03.1 21:13
Ale co to ma do pana posła Budki, oskarżonego o zamordowanie mu brata - przecież to nie pan poseł Budka krzyczał. A pan prezes wdarł się tam, żeby miotac obelgi akurat w tym konkrettnym momencie. Sugerujesz, że pan Budka nie jest człowiekiem (bo ludzie mord nie mają) i że kogoś zdradził? To udowodnij to, bo inaczej jest to fałszywe świadectwo przeciwko bliźniemu Twemu - a to bardzo brzydko. A emerytom ta akurat od początku lat 90-tych nie było tak źle. Pociecha w tym, że PiS dba o smog i ukatrupił już na amen służbę zdrowia i Polacy wymierają w tempie nie znanym od lat 40-tych.... A promowane przez Ciebie standardy nie odpowiadają żadbym cywilizowanym normom. To mogą być normy jakiejś grupy zwierzęcej, względnie dzieci poniżej 3 r.ż. Dorośli ludzie rozwiązują konflikty na sposoby inne niż pranie sie po twarzach. Serio, chciałabyś takiego kompletnego zezwierzęcenia, byśmy rozmawiali z sobą w ten sposób? No cóz, ja nigd ynikogo (tzn od czasu wczesnego dzieciństwa) nie uderzyłam. Wolałabym nie zaczynać w wieku średnim...
JanP2019.03.1 16:29
Po tytule myślałem, że prezes może być ten-teges.
JaKi2019.03.1 16:16
Kolejny fejk PR-owców ? Już były takie o tym że Kaczyński nie ma konta bankowego i jest tak nieporadny że nie umie robić zakupów.Ciemny lud to kupił.