04.02.20, 09:55Screenshot Youtube - Platforma Obywatelska / Fot. Platforma Obywatelska RP via Flickr, CC BY-SA 2.0

Borys poleciał po błogosławieństwo Donalda

Borys Budka, nowy przewodniczący Platformy Obywatelskiej, poleciał do Brukseli na spotkanie Europejskiej Partii Ludowej. Przyznał jednocześnie, że liczy na rady Donalda Tuska.

W rozmowie z dziennikarzami w Parlamencie Europejskim powiedział:

Z Donaldem Tuskiem będziemy rozmawiać jak przewodniczący z byłym przewodniczącym”.

Dalej dodał:

Ciepłe uwagi, rady, ja na to liczę, bo Donald Tusk jest członkiem PO, jest szefem EPL i jestem przekonany, że jemu zależy również, żeby PO dostała tego nowego powiewu w żagle”.

Budka, który przyleciał na posiedzenie zgromadzenia politycznego Europejskiej Partii Ludowej, do której należy także Platforma Obywatelska, miał się też spotkać z szefową Komisji Europejskie Ursulą von der Leyen – informowano nieoficjalnie w ubiegłym tygodniu. Jak się jednak okazuje, spotkanie nie będzie miało miejsca.

dam/PAP,Fronda.pl

Komentarze

katolik2020.02.11 21:36
ale o czym mowa ,dno mor-spo-polit popslsldwiosnanowoczesna juz dawno zacignelo kare przeklenstwa
Nina2020.02.4 14:14
Brodzisław Budka poleciał do ojca chrzesnego mafii Przestępczej Organizacji po wskazówki.Cała ta ich partia to szajka antypolska.
lady chapel2020.02.4 11:43
Duda i caly PiS chodzi po blogoslawienstwo do karla. Poza tym Duda byl u szamanki poblogoslawiony: https://www.fakt.pl/wydarzenia/polityka/posel-duda-poblogoslawiony-nazzour-poblogoslawila-posla/53ynvqz
Urszula2020.02.4 12:16
"A gdy wam będą mówić: Radźcie się wywoływaczy duchów i czarowników, którzy szepczą i mruczą to powiedzcie: Czy lud nie ma się radzić swojego Boga?..." (Iz. 8:19) Duda, niby doktor, a wierzy czarownikom. Nie wiem jak on to godzi.
Patrick2020.02.4 11:37
Ludzie wierzący, w tym politycy, pielgrzymują do Sanktuarium w Częstochowie bo kochają Ojczyznę, chcą Maryji Królowej Polski przedstawiać potrzeby swoje i całego Narodu. Ludzie niewierzący i żyjący w grzechu, pielgrzymują skarżyć się na Polskę do Brukseli i Berlina, gdzie elity są jeszcze bardziej zepsute niż oni.Dla własnej korzyści są gotowi poddać Ojczyznę obcym - to już przerabialiśmy wielokrotnie. Trzeba robić swoje i stale wołać do Boga za JPII: " Niech Zstąpi Duch Twój i odnowi oblicze Ziemi, tej Ziemi"
Urszula2020.02.4 11:36
Tuska! Uff, a już myślałam, że do tego drugiego Donalda. Jaka ulga. Do tego drugiego to tylko Duda lata, a właściwie lezie na kolanach.