18.05.21, 20:07Fot. screenshot - YouTube (Prawo i Sprawiedliwość)

Brak mieszkań wreszcie przestanie być bolączką Polaków! Prezes PiS o Nowym Ładzie

W rozmowie z tygodnikiem „Sieci” prezes PiS Jarosław Kaczyński wyjaśnił, na czym dokładnie będzie polegał zaprezentowany przez PiS program dot. zwiększenia podaży mieszkań i domów. Podkreślił, że dzięki temu programowi otwiera się wreszcie możliwość zaspokojenia potrzeb mieszkaniowych wielu Polaków.

W sobotę Prawo i Sprawiedliwość zaprezentowało na konwencji programowej założenia Polskiego Ładu. To ogromny program społeczno-gospodarczy, który ma pozwolić Polsce podnieść się po światowym kryzysie wywołanym przez pandemię koronawirusa i zmienić jakość życia Polaków, zakopując przepaść dzielącą nas od bogatych państw Zachodu. Na Polski Ład składa się m.in. zwiększenie nakładów na służbę zdrowia, podniesienie kwoty wolnej od podatku do 30 tys. zł, podwyższenie drugiej stawki podatkowej, zniesienie umów śmieciowych, emerytura do 2,5 tys. zł bez podatku czy 12 tys. zł na drugie i kolejne dziecko.

Polski Ład to również ogromny program mieszkaniowy, dzięki któremu szybko ma wzrosnąć podaż mieszkań i domów, poprzez państwowej gwarancje kredytowe na wkład własny i możliwość zbudowania niewielkiego domku wyłącznie po zgłoszeniu takiego zamiaru, bez konieczności starań o pozwolenie.

Na temat tych planów wicepremier Jarosław Kaczyński rozmawiał z tygodnikiem „Sieci”.

- „To jest próba przełamania blokad, które wciąż jeszcze blokują możliwość zaspokojenia potrzeb mieszkaniowych wielu Polaków. Jeżeli ludzie skorzystają z tej propozycji, to szybko mogą mieć własny domek, z umiarkowanym ale jednak solidnym metrażem”

- podkreślił prezes Prawa i Sprawiedliwości.

Dlaczego warunkiem będzie częściowo płaski dach? Jak wyjaśnia wicepremier, chodzi o bezpieczeństwo. Zasady bezpieczeństwa budowlanego są dużo bardziej restrykcyjne w przypadku dużych, stromych dachów. Tymczasem, podkreśla Jarosław Kaczyński, chodzi o ładne, ale proste i stosunkowo tanie domy.

- „Są plany, by gotowe, estetyczne projekty były dostępne dla każdego. To się wpisuje w plan wprowadzenia standardów architektonicznych, uporządkowania tej kwestii, co zrobimy przy okazji”

- dodał.

kak/wPolityce.pl

Komentarze

Krakus2021.05.19 10:26
Tak, już mamy przecie z te miliony "mieszkań +", podobnie jak miliony aut elektrycznych i dziesiątki zasadzonych nowych drzew... Kłamać to możecie ciemny lud, ale nie nas!
Suweren2021.05.19 10:12
Jak do tych już pobudowanych 100 000 mieszkań dojdzie teraz ten wielki plan małego dyktatorka, deweloperzy będą nam dopłacać za zamieszkanie.
Krakus2021.05.19 10:51
Na razie mieszkania jeszcze bardziej zdrożeją, bo skoro PiS (z naszych podatków) dorzuca niemal 200 000 PLN na mieszkanie, to czemu nie podnieść ceny? WSPOMNICIE MOJE SŁOWA!
taka uwaga2021.05.19 11:42
Z podatkow glownie najbogatszych.. A co - ty myslisz ze pieniazki jak manna z nieba leca - . Albo myslicie - najlepiej dom jest ukrasc. Jak ukrasc pierwszy milion. Po co placic za budowe domu, po co maja byc stolarze, po co ma ktos produkowac materialy budowlane, po co maja zyc architekci, muruje, ktos, kto robi docieplenia zeby bylo cieplo w domu etc. Wy tylko potraficie zrzedzic, albo wzywac wszystkich jak bolszewicy - "wypie... lac"!
Ania2021.05.19 11:50
Zgadzam sie całkowicie. Zreszta budowa w Polsce takich niedużych domkow bedzie i tak o wiele tańsza niż w innych krajach Europy. A emeryci, i duża część ciezko pracujacych Polakow tez dużo zyska finansowo na tym programie. W innych krajach sytuacja pogarsza sie, u nas polepsza, mysle że duża zasluga w tym PIS-u choć tak psy na nim inni wieszają. I porównuja do najgorszych.
wkrw2021.05.19 10:00
Kaczyński to taki WIELKI ;D TEORETYK kompletnie niewiarygodny. To człowiek odklejony od rzeczywistości jak nikt w tym grajdole, no bo czy wie cokolwiek o rodzinie i dzieciach, a tej kwestii najbardziej drze japę?, czy o inflacji? przecież on nawet nie wie jak się wchodzi do sklepu, czy o, litości, budowie domów na zgłoszenie? Toż to kabaret w czystej postaci. Każdy inny pissdzieluch może by mógł kogoś nabrać na te głupoty, ale konus? Mam wątpliwości, czy on sam się podciera? I tyle kasy na ochronę takiego szkodnika wyciągają z naszych kieszeni?
re wkrw2021.05.19 15:43
szkodnik , odklejony od rzeczywistosci, niewiarygodny, pis...dz.ielec... czy on sie podciera??? etc etc. etc// ale ani slowa - dlaczego szkodnik? jezeli niewiarygodny to dlaczego? Cóz, takim bezsensownym opluwaniem - to wlasnie ty sie nie uwiarygadniasz. Rodziny maja wsparcie, biedni emerycie tak ciezko pracujacy maja wiecej ... ludzie w Polsce zarabiaja w przeciagu tylko kilku lat trzy, 4 razy wiecej niz za PO - odbudowuje sie wreszcie zlikwidowane wczesniej stacje kolejowe, posterunki policji , coraz wiecej firm wreszcie jest w stanie zyc z wlasnej firmy (a ile firm plajtowalo za PO??)) Czy ludzie naprawde maja tak krtka pamiec?? Myslę, że nie, wiec ich nie oszukasz. I jeszcze raz- warto poczytac o panstwie jako o wspolnocie etycznej np. Rogera Scrutona, Andrzeja Nowaka (Miedzy Niewolą a Nieladem) a wiele sie dowiesz i w Polsce tez bedzie lepiej... Pozdrawiam.
Anonim2021.05.19 8:41
widać, wybory już tuż tuż?
Oto PiSs:2021.05.19 8:32
PiS - na razie - wycofuje się z "cichej" ustawy o prywatyzacji lasów. Przypadek? Podczas posiedzenia komisji środowiska miał być dziś omawiany w Sejmie projekt nowelizacji ustawy o lasach, autorstwa Prawa i Sprawiedliwości. Nieoczekiwanie jednak posłowie PiS wycofali go z porządku obrad. Proponowane zmiany dopuszczały m.in. zamianę pod inwestycje dowolnych gruntów na tereny leśne o tej samej powierzchni. Projekt krytykują opozycja i ekolodzy. Ustawa umożliwia zamianę potencjalnie nieatrakcyjnych terenów na obszary leśne, które po wycince można przeznaczyć pod inwestycje. To z kolei doprowadził do de facto prywatyzacji Lasów Państwowych.
Prawda2021.05.19 8:27
jest taka, że g... z tego będzie. Podobnie jak z mieszkaniem +. Ale ciemny lud to kupi - ciągle aktualna teoria Jacka Kurskiego.
Dam2021.05.19 8:19
Ułatwienie budowy mieszkań jest ok, ale na pewno dopłata do nich nie spowoduje, że ceny odpowiednio wzrosną, na pewno. W końcu leki refundowane przez NFZ są w tej samej cenie, co ich 3x tańsze zamienniki.
Marek2021.05.19 8:35
Handel lekami (w tym CENY leków) jest reglamentowany, obłożony bardzo restrykcyjnymi przepisami i ściśle kontrolowany przez instytucje państwowe. Przynajmniej w teorii. A rynek mieszkaniowy, jest - na szczęście - jeszcze nie kontrolowany przez państwo (czyt. PiS). Każda ingerencja w ten rynek - odbije się na cenie mieszkań.
Anonim2021.05.19 8:38
"ściśle kontrolowany przez instytucje państwowe" - żartujesz sobie? raczej przez koncerny Big Pharmy?
Marek2021.05.19 9:19
Cytat z powyżej: "Przynajmniej w teorii"
Anonim2021.05.19 8:36
70 m2 ? to ma być dom, rodzinny dom? po co te 12 tys. na każde dziecko? aby dzieci gnieździły się ze swoimi starymi w malutkich pokoikach? w łóżkach piętrowych?
Oto PiSs:2021.05.19 8:19
Z wtorkowego wydania "Wiadomości" widzowie mogli się dowiedzieć, dlaczego "Polski ład" jest wspaniałym rozwiązaniem, którym zachwycają się przechodnie na ulicy i zagraniczni dziennikarze. Jako przykład pokazano wycinek niemieckiego artykułu. Dziwnym trafem "Wiadomości" opuściły dalszy fragment, w którym autor pisał o "autorytarnych rządach PiS-u" i "kupowaniu krytycznych mediów": "'Ład' dla Polski, nad którym tak naprawdę pracuje PiS i jego mali sojusznicy, nie polega przede wszystkim na wzmocnieniu państwa opiekuńczego, ale na eliminacji praworządności i demokratycznych procedur. Od wyborów w 2015 r. rząd zdecydowanie i wątpliwymi metodami poddał pod kontrolę polityczną najważniejsze sądy i prokuraturę. Państwowe firmy kierowane przez partyjnych ludzi są zinstrumentalizowane w politycznych działaniach szachowych, takich jak kupowanie krytycznych mediów" – to kolejny akapit z tekstu "Frankfurter Allgemeine Zeitung", który widać na ekranie w "Wiadomościach". Ale nie został przetłumaczony
pio2021.05.19 8:16
ocho czerwony żydowski pokraka z żoliborza kelkstei i jego żydowska złodziejska banda znowu wybuduje nierobom 100 tyś mieszka
Anonim2021.05.19 8:39
nic, tylko czekać?
Anonim2021.05.19 8:11
Na prowincji w mateczniku PIS mieszkania są relatywnie tanie więc wystarczy mieć miot dzieci by mieć je za friko skoro rządzący będą umarzać bankom 12 tysięcy kredytu za każde dziecko . Słuszną linie ma nasza partia.
ian2021.05.19 8:07
ocho czerwony żydowski pokraka z żoliborza kelkstein i jego żydowska złodziejska banda znowu wybuduje nierobom 100 tyś mieszkań i 1mln elektrycznych autek i 1 listopada skupi wszystkie znicze i kwiaty zamykając nam cmentarze bo covidek znowu będzie groźny
qwertz2021.05.19 7:37
Beda te mieszkania tak samo jak te obiecane kiedys wraz z samochodami promami, śmigłowcami itp
hehehe2021.05.19 6:38
Płaski dach na Podhalu gdzie może nawalić dwa metry śniegu ? Macie mgłę covidową czyco ?
Janek2021.05.19 6:27
Baju,baju będziesz w raju.
Strażnik Lechistanu2021.05.19 4:30
Tak, jak brak samochodów elektrycznych ???
Bratowa z trzema mężami2021.05.19 2:31
i dwoma ślubami kościelnymi załapie się jako "rodzina" na dofinansowanie?
Na takim dachu2021.05.19 2:31
dachówki się nie położy tylko blachę lub papę. I jakim prawem kurduplu zawistny ograniczasz Człowiekowi metraż jego własnego domu? Przed wojną każdy budował taki dom na jaki go było stać i z pięknymi wysokimi dachami. Dlaczego nie możemy budować ładnie by Polska była piękna jak przed komuną? Komu to przeszkadza byśmy żyli jak ludzie? Ty z z niedoukami z PISu będziesz nam mówił co to bezpieczeństwo? Jakie to jest prawo i sprawiedliwość?
hehehe2021.05.19 8:34
Też mi się nie podoba ten cały ich program ale rusz trochę mózgownicą i nie bredź bo nikomu niczego nie ogranicza tylko ułatwia przy spełnieniu pewnych warunków. Buduj co chcesz tylko musisz się wystarać o pozwolenie jak do tej pory było. I też nie wybudujesz "beleczego" bo ci plan zagospodarowania nie pozwoli.
U nas dzielnica takich domów2021.05.19 2:28
z lat '70 z płaskimi dachami nazywa się "złodziejowo" - to od lokalnych działaczy partyjnych którzy je sobie wówczas wybudowali.
Płaskie dachy2021.05.19 2:19
PRL wrócił.
Jan2021.05.19 0:54
Co ty pierdoIisz Kaczyński? Tanie mieszkania to miały być już 6 lat temu, tak obiecywaliście - pamiętasz? I co wyszło z tych obietnic? Odpowiem ci, wyszło - góvvno. Cena metra kwadratowego mieszkania wzrosła od tego czasu dwukrotnie, więc przestań pierdoIić.
Janek2021.05.19 0:42
Pierwsza sprawa to prawo budowlane które zakłada fikcje że zaprojektowane to znaczy wykonane- a to się nie zdarza. Druga sprawa - nieżyciowe i drogie plany które przypominają zaproszenie do korupcji. Jak masz pieniądze to postawisz zamek w natura 2000 a jak nie masz to nie wykopiesz stawku pod karasie.Trzecia to egzekucja- może się okazać koniecznym demontaż ocieplenia bo parę centymetrów za blisko granicy działki.
czekista2021.05.18 23:58
Zapomniales Jarek? O mieszkaniach mowiles juz w 2015. Mowiles, mowisz i powiedz nam kiedy nastepnym razem bedziesz mowil.
NoMad2021.05.18 23:43
No nie mogę. Człowiek się uczy, wiele lat pracuje zdobywając doświadczenie, wreszcie podejmuje ryzyko własnej działalności. Tworzy miejsca pracy, płaci absurdalne i coraz większe podatki - a tym ciągle mało. Łupią cię bo jest z czego nazywając to "solidarnością społeczną". A w zamian setek tysięcy, które płacisz w formie podatków i danin, jakaś ustalona na niejasnych zasadach emeryturka. No i finansujesz tych którym się po prostu nie chce, entuzjastów spożywania tanich win i innych tego typu zawodników. Cóż za prawo - cóż za sprawiedliwość.
Już głuptaku pobawiłeś się....???2021.05.18 23:35
No jak tam...? .... Nie boli teraz ręka po wypisywaniu tych bzdur we wpisach?... Przecież one są wszystkie twoje!... Żałosny Lechu K. ! ..... Zmieniałeś tylko nicki, a sens jest taki sam ...! ------Jak można być takim dnem!??---------- I za takie bzdury ci płacą??? ------ Trollu, przecież to wszystko... "bez składu i ładu"......! To się kupy nie trzyma!????
Haniu2021.05.18 23:20
pognać te czerwone qrwy pisowskie pod sąd do norymbergi
Panie Premierze mam pewne objekcie2021.05.18 23:19
Jak widać na przykładach Francji, Anglii, Niemiec i wszystkich tych tzw. welfare states rozdawnictwo mieszkań, magazynowanie ludzi w gettach doprowadzi zmarnowanych miliardów i dobrych chęci, a już z pewnością nie rozwiąże potrzeb mieszkaniowych. Jedyna droga to - DAĆ KAŻDEMU MOŻLIWOŚĆ KUPNA MIESZKANIA poprzez długoterminowe pożyczki na niski procent. Tylko właściciel dba o swój dach nad głową a NIE jakiś państwowy administrator!
AAAtomek... "polski patriota" pisze2021.05.18 23:10
CYT.: "Kurvva nie naród POZNASZ POLAKA PO CHAMSTWIE GŁUPOCIE I MORDZIE PIJAKA! POLSKIE ANTYWARTOŚCI SĄ GORSZE NIŻ KORONĄ BO NISZCZĄ TEŻ ZDROWIE PSYCHICZNE" -
AAAtomek2021.05.18 23:03
Obietnice PiS: 2005: 3000000 mieszkań_____2015: 2752733 mieszkań_____2021: od 0 do ♾
Anonim2021.05.18 22:58
Następny program PiS-u to kufajka i waciaki dla każdego gratis? bo na energię z ładu ekologicznego nas nie będzie stać?
Anonim2021.05.18 22:56
żydokomuny obiecanki cacanki?
Anonim2021.05.18 22:35
Już w poprzedniej kampanii Kaczor obiecywał multum mieszkań dla młodych. Ile wybudował? Mamy powtórkę z rozrywki.
Anonim2021.05.18 22:53
Od kiedy pamiętam w PRL-u, każdy komunista sekretarz obiecywał mieszkania dla młodych? i co? hasło ciągle aktualne? komunista Kaczyński robi to samo?
Sex randka2021.05.18 21:37
Szukam miłego i kulturalnego faceta na sex spotkania lub stały zwiazek. Mam na imię Martyna lat 24, wzrost 169cm, . wiecej moich nagich fotek i kontakt do mnie tu - Www.bzykanki.pl __ __ __ __ __ __ __ __ __ i wyszukaj mnie po niku: Martynka napisz do mnie i spotkajmy sie!
442021.05.18 21:04
Brawo PiS! Tak trzymać. Opozycyjne kundle szczekają, a swoje trzeba robić. Gdyby rządziła opozycja, podejrzewam, że całkiem realnie porównywać byśmy się mogli do Demokratycznej Republiki Konga, albo Zimbabwe.
anon2021.05.18 21:44
hahahahha że są jeszcze dekle co myśleć i liczyć nie potrafią :D:D:D nawet wniosków wyciągać z poprzednich sytuacji nie potrafią :D:D:D... Pińcetplus efekty: inflacja + wypas dla patoli, wzrost dzietności nie nastąpił w ogóle. Więcej socjali tym razem na mieszkania efekt: ceny mieszkań wywalą w góóórę i to już chyba przerabialiśta wolaczki hm??
Anonim2021.05.18 21:01
PO MO ŻEMY! PO MO ŻEMY! PO MO ŻEMY!
ALA2021.05.18 21:09
ICEK W IZRAELU JESTES POTRZEBNY CO TU ROBISZ W POLSCE?
Anonim2021.05.18 20:57
Nie zgadzasz się z „Polskim Ładem”? Uważaj! Mężczyzna z transparentem siłą zapakowany do radiowozu [VIDEO] ...................... https://nczas.com/2021/05/18/nie-zgadasz-sie-z-polskim-ladem-uwazaj-mezczyzna-z-transparentem-sila-zapakowany-do-radiowozu-video/
Anonim2021.05.18 20:56
ANTYpolska akcja Żydów! "To nie przypadek!" Okupacja izraelska w Polsce? | W. Sumliński ........ https://www.youtube.com/watch?v=UAShlC07K0s
Anonim2021.05.18 20:51
GADOWSKI, KUCHARCZYK, KARPIEL: dla kogo naprawdę jest Fundusz Odbudowy? || PCh24TV · Polonia Christiana ................. https://www.youtube.com/watch?v=y14jB0w6GN0
Anonim2021.05.18 20:49
"W Polskim Ładzie NIE ZGADZAJĄ SIĘ LICZBY" Ekonomista Marek Zuber ANALIZUJE finansowanie programu ........... https://www.youtube.com/watch?v=XKDZSfi-7Sc
ALA2021.05.18 20:56
SPADAJ ICEK Z TYM TWOIM ZUBEREM PLYWAKIEM BALCERKA.
Anonim2021.05.18 20:59
za głupi jesteś, aby coś zrozumieć z Zubra?
MLODY2021.05.18 21:06
GLUPOTA ZYDZIE BYLA WIDOCZNA NA KAZDYM KROKU WASZYCH ZYDOWSKICH 8 LETNICH RZADOW.
anon2021.05.18 21:47
sukcesy PiC: ............? Jakie te sukcesy wolaczku? Pińcetplus dał tylko inflację i wypas patoli, nowy burdel da wzrost cen mieszkań i kolejny wzrost kosztów życia ;))). Aha na klęczki przed Żydem na patyku wolaczku!!
Olej2021.05.18 20:49
Szanowny Panie Prezesie !!!! Przy wszystkich niewątpliwych sukcesach rządu zapytam Pana o cenę polskiej wolnosci i suwerenności, Ile ona jest warta ??? Co znaczy przyzwolenie naszego państwa na paszport kowidowy, przymus szczepień, brak odpowiedzialności państwa za skutki jakie mogą zaistnieć po szczepieniu, w bliższym i dalszym czasie. Zapytam o pogłębiającą się zależność polityczną i instytucjonalną Polski od Unii Europejskiej ??? W orzeczeniu TSUE o nadrzędności konstytucji unijnej nad prawem krajowym. Małymi krokami, po cichu jesteśmy ograniczani w naszej wolności - państwa i obywatelskiej. Jak się mają pańskie przedwyborcze deklaracje do realizowanych faktów, odwrotnych do deklaracji.
Olej2021.05.18 21:09
I jeszcze jedno, bodaj najważniejsze. Gdzie jest i jak jest uzbrojona nasza armia ??? Dlaczego jej stan osobowy wciąż jest niski w stosunku do zagrożenia. Dlaczego nie widać zmian jakościowych w uzbrojeniu. Dlaczego nie ma powszechnego obowiązku szkolenia wojskowego wszystkich mężczyzn od 18 do 45 roku życia ??? Dlaczego Polska nie wdrożyła działań do wejścia w posiadanie broni atomowej oraz środków jej przenoszenia. Dlaczego Wojskowa Akademia Techniczna nie zajmuje się opracowaniem nowoczesnego uzbrojenia i wdrażaniem tegoż do produkcji zbrojeniowej ???
Anonim2021.05.18 20:47
Lisicki: Nowy Ład jest projektem skrajnie zamordystycznym, musi doprowadzić do ograniczenia wolności .............. https://www.youtube.com/watch?v=AVdewZpPzB8
katolik2021.05.18 20:45
Naród Polski sprzedany za 730 mld zł. Konsekwencją będzie niewolnictwo, zamordyzm, wszczepianie chorób. sterylizacja płciowa pseudoszczepionkami u dorosłych i osób młodych, dzieci, osoby starsze do odstrzału
Anonim2021.05.18 20:52
UE to superpaństwo, a kraje członkowskie to województwa? Kaleta nie zostawia suchej nitki na orzeczeniu TSUE .... https://www.fronda.pl/a/ue-to-superpanstwo-a-kraje-czlonkowskie-to-wojewodztwa-kaleta-nie-zostawia-suchej-nitki-na-orzeczeniu-tsue,161679.html
Anonim2021.05.18 20:53
TSUE orzekł, że prawo unijne jest nad konstytucją kraju członkowskiego. Chodzi o Rumunię .... https://www.fronda.pl/a/tsue-orzekl-ze-prawo-unijne-jest-nad-konstytucja-kraju-czlonkowskiego-chodzi-o-rumunie,161656.html
katolik2021.05.18 21:01
Kaleta i wszyscy posłowie łącznie z SSPIS to jedna bandziorska zbrodnicza klika. Kaleta odnośnie UE tak mówi odnośnie wybranych elementów, Natomiast co do całosciowej sytuacji Narodu- to każdy z nich jest swiadomy, że SSPIS i posłowie zdrajcy dążą do tego, żeby wszystkie panstwa były jednym z jednym rządem i zniewolenie ludzi. Nikt z nich nie wyłamał się, nie złozył mandatu. Wszyscy oni działaja na szkodę Polaków i suwerenności Polski i idą i pójdą po trupach dosłownie, aby realizować plan śmierci.
Anonim2021.05.18 20:45
Konfederacja ujawnia oszustwa "nowego ładu" rządu PiS! #NowyWał… - 17 maja 2021 r. ........ https://www.youtube.com/watch?v=Ui0-fL_n7eM
MLODY2021.05.18 20:51
KONFEDERACJA TO BOLSZEWICKA SZCZEKACZKA TAM SAMI ZYDZI.
Anonim2021.05.18 20:54
a ty jesteś cały taki głupi, czy głowę masz głupią?
OLO2021.05.18 20:58
A TY ICEK NADAJESZ OCZYWISCIE Z KIBUCU BUCU ANTYPOLSKI.
Anonim2021.05.18 21:00
wracaj do swoich z saksów w Polsce? pomarańcze prostować w Hajfie?
katolik2021.05.18 20:41
czy SSPIS moze decydować na siłę za Naród, pogrąząc go specjalnie i topić w śmierci pseudoszczepionkowej, psychicznej i ekonomicznej, aby realizować plan masonerii swiatowej. Polacy muszą odpowiedzieć po co dali SSPISA władzę, zeby ich teraz wykanczała, czy są u siebie, czy juz nie i kto decyduje za nich, za ich życie i ich rodzin. Pseudoszczepionki u dorosłych i dzieci to bezprawnie podawany zwiazek chemiczno- genetyczny. Jest zalążkiem chorób, bezpłodności, śmierci, czipa szatana. Prawnie jest to zbrodnia masowego ludobójstwa. Ludzie obudżcie się, wszyscy zginą.
ALA2021.05.18 20:43
TY ICEK ZYDZIE TAKI KATOLIK JAK JA JUDASZ.
Anonim2021.05.18 20:55
a ty taka ALA jak z koziej du-py trąba? ile ci płacą lejbo?
ALA2021.05.18 21:13
TY ICEK JESTES BARDZO BESZCZELNY.
Anonim2021.05.18 22:47
bo to nie jest forum gazety dla polskich żydów?
matis892021.05.18 20:40
Pan Jezus w Orędziach Ostrzeżenie przestrzegał przed trującymi szczepieniami i je przepowiedział 17.06.2012 tak samo jak przepowiedział obalenie Benedykta XVI i ustanowienie Fałszywego Proroka . ,,Moja droga umiłowana córko, plany masońskich grup przejęcia światowych walut są coraz bliższe ukończenia. Ich nikczemne plany obejmują również nowe globalne szczepienia, które spowodują choroby na całym świecie, wywołujące cierpienia na skalę nie widzianą nigdy wcześniej. Unikajcie takiego nagle ogłoszonego globalnego szczepienia ponieważ będzie was ono zabijać.......''
Po 11 ...2021.05.18 20:39
Dom do 70 m2 bez pozwolenia na budowę? Policzmy. Malutki garaż 20 m2 + przedsionek 4 m2 + salon 20 m2 + kuchnia 10 m2 + łazienka 4 m2 + klatka chodowa (do sypialni na górze) 5 m2. + gabinet 15 m2 Ile mamy? 78 m2. Wniosek: Da się zrobić, ale będzie ciasno.
olo2021.05.18 20:45
ICEK PRZYGLUPIE NA CO CI GARAZ W MALYM DOMKU.
Po 11...2021.05.18 20:59
A gdzie trzymać ziemniaki, cebulę, marchew, weki i puszki na zimę?
OLO2021.05.18 21:18
CO TY ICEK PIEPRZYSZ DZIS NIKT W DOMU NIE ROBI SKLADOW KUPUJE SIE TYLE ILE TRZEBA NA TYDZIEN.CZOSNEK TO MOZESZ NOSIC W KIESZENI.
anon2021.05.18 21:50
ahahahha no i widzisz jak piknie będziesz mieć wolaczku :D tymczasem w DE: jedna pensja inżyniera => nowy dom 150m2 + garaż 50m2 + pompa ciepła + fotowoltaika w 20 lat bez zadyszki spłacone + w 6 lat Audi Q6 i Audi A7 w garażu :D ale wy wolaki mata pińcetplusy hahahhahhahaha
Marek2021.05.18 20:39
Kaczkodan ma sentyment do płaskich dachów. Sam pod takim mieszka.
MLODY2021.05.18 20:49
Taki dom przyglupie koszerny gdy bedziesz mial to mozna go pozniej rozbudowac.
anon2021.05.18 21:51
pisi karaczan ci pozwoli rozbudować domek z patyków i dykty wolaczku ahahahhhahaha
Brasiliano2021.05.18 20:29
favela+ in Polish mode
chłopka2021.05.18 20:24
My momy kaj miyszkać . Nom styknie . Nie rozmnażomy sie jak kroliki . A wiyncyj cudzych tyż niy chcymy . Momy dość .
katolicka kretynizacja polski 🇵🇱2021.05.18 20:24
71 letnia zaniedbana ciota, która nie wie co to rodzina, która ostatni raz na zakupach była w latach 90, która dom odziedziczyła po mamusi, będzie polakom układać życie! buhaha...
KIBIC2021.05.18 20:54
ZYDOWSKA KRETYNIZACJA POLSKI TO JEST SZCZEKACZKA NIEMIECKA.
Anonim2021.05.18 20:55
a ty ruski pedale, ile masz lat
MilionCentralnieElektrycznychFundacjiNarodowych2021.05.18 20:21
Zaduch propagandy Gierka bije od zdziecinniałego Dziada Kaczyzbawa z Żoliborskiej Nory. Tak samo zna się na biznesie budowlanym, jak proboszcz na owulacji u ministranta.
NEOS com pl2021.05.18 20:19
... ty prezes ... ciulosz jak murosz .. a chalupy niewybudujesz ... a kto chce lasy sprzedac ..?? https://www.youtube.com/watch?v=QuZJRsAc2TA
matis892021.05.18 20:18
Nowy Ład Porządek NWO to dzieło masonerii, Rządu Światowego NWO i Antychrysta. To im służy szatanistyczny, lewacki PIS.
Po 11 ...2021.05.18 20:16
Ale deregulacja prawa budowlanego to akurat dobry pomysł.
Po11... cmok_wawelski2021.05.18 20:43
A co nowego w Hameryce ty stary ch uju żydowski? ...... "Infrastruktura USA pozostawia bardzo wiele do zyczenia."
MLODY2021.05.18 21:04
Icek zydowski przyglupie rzadziliscie 8 lat i co zrobiliscie okradliscie Polski narod.
Po 11 ...2021.05.18 20:16
Państwowe gwarancje kredytowe to oznacza dawanie kredytów tym, którzy obiektywnie NIE mają zdolności kredytowej. Proponuję jeszcze dawanie samochodów rodzinom, które zarabiają mniej niż rata kredytu. Wiedziałem, że komuna wróci, ale że tak szybko to nie.
Po11... cmok_wawelski2021.05.18 20:44
A co nowego w Hameryce ty stary ch uju żydowski? ...... "Infrastruktura USA pozostawia bardzo wiele do zyczenia."
MLODY2021.05.18 21:00
icek tu jest polska a nie zydolandia spadaj.