24.09.15, 08:15fot. tvn24.pl

„Burka nad i”, czyli ostro u Moniki Olejnik

<<< KONIECZNIE PRZECZYTAJ! PODRĘCZNIK W OBRONIE WIARY PRZED SEKTAMI I SZATANEM! TYLKO U NAS! >>>

- Nie jesteśmy egoistami, ale krajem odpowiedzialnym - mówił Rutnicki, komentując zgodę rządu na przyjęcie pięciu tysięcy uchodźców w Polsce. - Żadnych uchodźców na terenie naszego kraju na razie nie ma i cała ta sytuacja z ich przyjmowaniem będzie rozłożona w czasie - dodał.

- Żaden rząd nie jest w stanie dokonać selekcji: kto jest, a kto nie jest terrorystą - replikował Wipler. - Angela Merkel wie, że popełniła błąd. Wcześniej witała ludzi chlebem i solą, a potem zamknęła przed nimi granice. Jeśli w chwili obecnej władze UE dopuściły do tego, że granice nielegalnie przekroczy 800 tys. osób, to za rok przyjadą tu miliony - stwierdził. Jego zdaniem uchodźcy są w rzeczywistości "w 75 proc. młodymi mężczyznami", którzy nie uciekają przed wojną, ale chcą po prostu zarabiać lepiej. - 90 proc. przybywających nie ma żadnych dokumentów tożsamości. Liderzy Państwa Islamskiego zapowiedzieli, że wyślą pół miliona uchodźców i razem z nimi terrorystów - mówił poseł partii KORWiN.

Rutnicki i Olejnik zarzucili Wiplerowi, że ten nie słucha słów papieża, który zaapelował o pomoc dla uchodźców. - Papież mówił o przyjmowaniu uchodźców, rodzin realnie uciekających przed śmiercią - mówił Wipler.

Podczas programu Wipler pokazywał artykuł z niemieckiej prasy mówiący rzekomo o konieczności zatrudnienia tysięcy nowych nauczycieli w Niemczech, aby wszyscy imigranci mogli skorzystać z systemu edukacji. - Niedługo będzie prowadziła pani program "Burka nad i" - powiedział.

Polityk przyniósł też ze sobą zdjęcia pokazujące protesty muzułmanów we Francji, którzy wzywali do obchodzenia szariatu. - We Francji to już jest kwestia wyborcza. Większość dzieci tam, to młodzi muzułmanie. Niemcy i Francuzi są pod presją demograficzną - mówił Wipler.

- Jestem zaniepokojony, że pan Wipler próbuje zbić kapitał polityczny na lękach przed uchodźcami - mówił Rutnicki. Jeszcze ostrzej zareagowała sama Monika Olejnik. - Nie będzie pan straszył ludzi - mówiła oburzona dziennikarka, podnosząc się z krzesła i wyrywając Wiplerowi fotografie z rąk.

- Będzie pani rozczarowana tym, jak ci ludzie są przetrzymywani w obozach. Całkiem inna jakościowo jest sytuacja, gdy rodzina została przyjęta przez ludzi, którzy chcą im pomóc, a inna w sytuacji obozu dla uchodźców - stwierdził Wipler.

MT/onet.pl

 

 

Komentarze

anonim2015.09.24 11:52
Wzorowa postawa służki partyjnej.
anonim2015.09.24 11:59
Czy nasz rząd jest aż taki durny, żeby nie rozumieć, że za tymi pięcioma tysiącami przyjdą kolejne...??? Muśliny to ludzie ogarnięci szaleństwem dżihadu. Posłuchajcie WalidaShoebata na utube. Zresztą roi się od filmików. Po prostu chore!!! Gdzie uciekniemy jeśli cała Europa będzie zainfekowana??? Trzeba się modlić o nowego Jana Sobieskiego.
anonim2015.09.24 12:17
Resortowym dzieciom obojętne od kogo biorą kasę - od komuchów czy muslimów. A i tak wiadomo kto stoi za tym całym badziewiem
anonim2015.09.24 13:05
Ubecka larwa i idol z programu "Idol".
anonim2015.09.24 15:17
Babiszcze jest opętane, to widać. Następnym razem powinien zamiast Wiplera pojawić się egzorcysta i spróbować pomóc tej nieszczęsnej duszy.
anonim2015.09.24 15:20
"Nie będzie pan straszył ludzi - mówiła oburzona dziennikarka, podnosząc się z krzesła i wyrywając Wiplerowi fotografie z rąk" A więc wojna! Wojna z chrześcijańską Europą, a tow. Olejnik już nawet nie kryje się z jakimikolwiek pozorami, że wykonuje rozkazy oficera prowadzącego. Zwykły tajny współpracownik bezpieki usadowiony w roli dziennikarza. Jeżeli coś trzeba ukryć przed opinią publiczną, a program leci na żywo, zwyczajnie wyrwać kolesiowi z rąk niewygodny rekwizyt i tyle. TVN24 - cała "prawda" całą dobę. PRL-bis w całej okazałości.
anonim2015.09.24 16:44
Wipler w tym wypadku ma rację.
anonim2015.09.24 21:15
Ciekawe, że tak pluła na Kościół, a teraz ma bezczelność wypominać co mówił Papież.. Mam wrażenie, ze żyje w jakimś Matrixie tylko w znacznie gorszym wydaniu..
anonim2015.09.24 23:33
Nasz rząd zachowuje się jakby był agentura ISIS.
anonim2015.09.24 23:34
Nasz rząd zachowuje się jakby był na żołdzie ISIS.
anonim2015.09.25 2:46
@ Gregor-aus-Beuthen O/S Byłem w Szwecji, widziałem przedmieścia Sztokholmu Husby i Norsborg. W porównaniu z nimi Twoje Szombierki czy Karb są rajem na ziemi. Nie mam ochoty na coś takiego w Polsce.