03.01.22, 12:48fot. yt/max

Bydgoski Klub Frondy zaprasza na spotkanie z Wojciechem Sumlińskim

Bydgoski Klub Frondy zaprasza na spotkanie z Panem Wojciechem Sumlińskim, autorem najnowszej książki: „Zapis zarazy 2. To tylko eksperyment". Spotkanie odbędzie się 17 stycznia 2022r.(poniedziałek) o godz. 18:00 w Auli Kujawsko-Pomorskiej Szkoły Wyższej( budynek A).

W trakcie spotkania bezwzględnie obowiązują zasady przeciwdziałania zakażeniu COVID-19!

Komentarze

PO to samo zło !2022.01.3 16:51
Aby poznać prawdę o współczesnej Polsce i jej patologiach przeczytajmy Leszka Żebrowskiego książkę " Czerwona zaraza " . Wiele dzisiejszych patologii stanie się wówczas zrozumiałych .
Anonim2022.01.3 15:06
Gorąco polecam wszystkim zapoznanie się z pracą Tomasza Piatka pt"Macierewicz i jego tajemnice " Książka ta jest dostępna od kilku lat na rynku księgarskim w Polsce a mimo to jej bohater tj.Macierewicz nie podał autora do sądu . Fakt ten pozytywnie weryfikuje pracę dziennikarza śledczego Piatka ! Gorąco polecam wszystkim zapoznanie się z pracą Tomasza Piatka pt"Rydzyk i przyjaciele. Kręte ścieżki, Wielkie żniwo " Książka ta jest dostępna od kilku lat na rynku księgarskim w Polsce a mimo to jej bohater tj.Rydzyk nie podał autora do sądu . Fakt ten pozytywnie weryfikuje pracę dziennikarza śledczego Piatka !
Jacuś2022.01.3 13:15
Jak historia mówi jeśli chodzi o spotkania pana Sumlińskiego, to w ostatniej chwili ktoś może nie otworzyć sali, bo niewidzialna ręka nie lubi jak im ktoś prawdę na światło dzienne wywleka. Obym był złym prorokiem, pozdrawiam pana Wojtka Sumlińskiego.
katolik2022.01.3 13:00
Zabijajaca wiarę i duszę pseudopandemia masonska---KSIEŻA w Kościele ciągle jakby chcieli robić to celowo i popierają nazistów SSPIS PO PSL SLS mówią wiernym, ze jest pandemia, nie ma wody święconej, są srodki dezyfekujace, przywołujace szatana--- SZatan Mówi przez Ksieży !!! dlatego Niestety dziś zniesienie celibatu miałoby wymiar głębszy, duchowy, bo w czasie kiedy ujawnili się masoni politycznie i masoni działajacy w Kosciele i jest jeden cel tego ujawnienia Nowy Ład masonski-- depopulacja, zniewolenie, zamordyzm, to dobrowolność celibatu spowodowała by, ze wielu Księży których godność kapłana została upodlona przez wyszczepianie chemią genetyczną z rozkazu Abp Gądeckiego, zanim by się zgodzili na opowiedzenie się za podwójnym morderstwem -aborcja i samobójstwo, miałby na uwadze swoje życie i swojej rodziny. W ten sposób miałby szansę na uratowanie swojej duszy, nie dokonując tak łatwo samobójstwa ciała i duszy. wkrótce----- CZIPY------ to już całkowite oddanie sie w niewolę szatana, nawet, jeśli bedzie się tłumaczył troska o swoje zdrowie, to jako wyszczepiony chemią genetyczną stracił zdrowie na dzień dobry, choroby i śmierc 2-3 lata !!!
Anonim2022.01.3 12:57
Katoprawiczkowe szury wszystkich miast i wsi - łączcie się!😁😁😁
Do admina Frondy2022.01.3 12:55
Czy planujecie reaktywację zamkniętego w październiku 21 Forum Frondy?
cha cha cha2022.01.3 17:31
Teraz psychotrollu została ci tylko strona główna "Frondy":)