19.11.13, 15:49Wojciech Cejrowski (fot. Przemysław Jar/Wikipedia)

Cejrowski: Żadnego wywiadu Newsweekowi nie udzielałem

W najnowszym numerze tygodnika „Newsweek” możemy znaleźć wywiad z Wojciechem Cejrowskim. Sęk w tym, że jak utrzymuje podróżnik, on żadnego wywiadu gazecie nie udzielał.

„Widziałem okładkę Newsweeka - na dworcu. Stare zdjęcie sprzed kilku lat przedrukowane z innej gazety. Żadnego wywiadu Newsweekowi nie udzielałem. Do środka nie zajrzałem. Od jakiegoś czasu zaliczam tę gazetę do miejsc, w które dżentelmen nie zagląda” – napisał Wojciech Cejrowski.

W „Newsweeku” zaś pod przeprowadzoną przez Tomasza Kwaśniewskiego rozmową widnieje adnotacja, że opublikowany wywiad jest fragmentem rozmowy, która 12 listopada odbyła się na antenie Polskiego Radia RDC.

Z reakcji znanego podróżnika wynika, że redakcja „Newsweeka” nie poinformowała Cejrowskiego, że zamierza opublikować rozmowę, jakiej udzielił RDC.

MBW

Komentarze

anonim2013.11.19 16:31
fajny gość z Cejrowskiego
anonim2013.11.19 16:45
Cejrowskiego nienawidzą wszyscy lewaccy popaprańcy bo mówi o nich dosadnie i wprost. I ta prawda ich denerwuje. Przykro mi GoscZcH ale taka jest prawda :(
anonim2013.11.19 16:46
Pan Cejrowski to jest jednak GOŚĆ Z KLASĄ! Pozdrawiam serdecznie i bardzo dziękuję za chodzenie boso po świecie :-)))))))
anonim2013.11.19 17:01
Wywiad to wywiad. Ktoś zadaje pytania,otrzymuje odpowiedzi, pyta się o autoryzację (to wymóg zgodny z istniejącym prawem). Osoba udzielająca wywiad daje autoryzację lub nie, a może odstąpić od prawa domagania się autoryzacji. Ciekawi mnie, jak dalej postąpi W. Cejrowski?
anonim2013.11.19 17:06
@Częstochowski Poeta W świetle prawa kanonicznego uznaje się, że małżeństwa W. Cejrowskiego nie było. W zw. z powyższym małżeństwo z p. Najfeld mógł zawrzeć w Kościele.
anonim2013.11.19 17:35
Ile tu troli i agentów Mordoru na Frondzie. Się nie podoba to poczytajcie Lisa...
anonim2013.11.19 17:55
CzęstochowskiPoeta - ani nie broniąc ani nie potępiając Wojciecha Cejrowskiego, co Pan wie o jego unieważnionym małżeństwie? Rozmawiał Pan z nim, albo z jego (niedoszłą) małżonką? Czytał Pan akta sprawy w kurii? Jeżeli nie - to jakim prawem stawia Pan jakiekolwiek zarzuty? Mając pełną świadomość że nieraz sprawy unieważnień małżeńskich są "załatwiane" pokątnie i niegodnie (a więc: nieważnie - i jeśli unieważnienie jest fałszywe, a potem następuje nowy ślub, to takowy osobnik przed Sądem Bożym odpowie za bigamię), mimo wszystko nie widzę co daje Panu prawo do jakichkolwiek podejrzeń w tej konkretnej sprawie. Proszę zauważyć że ważność małżeństwa to nie tylko kwestia skonsumowania - i, niestety, zdarza się dzisiaj że małżeństwa z dziećmi okazują się nieważne, np. dlatego że jeden z małżonków przystępował do ślubu nie uznając nierozerwalności małżeństwa, więc de facto złożył fałszywą przysięgę. Jak było w tej sprawie? Ja nie wiem, ale Pan też nie wie.
anonim2013.11.19 18:01
Cejrowski mówi wprost o lewackich zwyczajach, komentuje je takimi jakimi są , jak go pytają o gejów- mówi, że to wynaturzenie, nie owija w bawełnę pod publikę. Za to duży PLUS. Środowiska lewackie nienawidzą go za to, ale cóż, prawda nigdy nie byla pokornie przyjmowana . Co jakiś czas słychać o kolejnych nagonkach na p. Wojciecha, ale ma Pan więcej sojuszników niż wrogóg, zapewniam ; )
anonim2013.11.19 18:11
Cejrowski: katolik-rozwodnik i wielki patriota, który chciał zrzec się polskiego obywatelstwa... Jednym słowem, człowiek renesansu.
anonim2013.11.19 18:54
Wojciech Cejrowski to jeden z nielicznych Polaków, którzy odważnie potrafią głosić swoje poglądy, wbrew "poprawności politycznej" i lansowanym modom, stąd taka nienawiść do niego ze strony lewackiego ścieku.
anonim2013.11.19 19:24
@ Częstochowski Zajmij się swoimi brudami, przyzwoitko czekistoska!
anonim2013.11.19 19:51
Lewicowy szmatławiec łamie wszelkie standardy.
anonim2013.11.19 19:58
bardzo lubię p.Wojciecha. Przyznać trzeba że jest odważny i podziwiam go za niezależność.niesamowitą wręcz niezależność... Ilekroć zatrwożę się co będzie dalej w naszym kraju gdzie rozpanoszyło się perfidne kłamstwo(ryba psuje się od glowy!),to trwoga mija gdy posłucham jak bardzo bezkompromisowo wypowiada się Cejrowski.Dla mnie jest on uczniem Chrystusa z calym pakietem różnych swoich wad i szczerą chęcią brania słow Boga na poważnie,jako życiowego drogowskazu. Oczywiście tacy ludzie jak on zawsze będą do furii doprowadzać "mądrosków",zabójcow dzieci,znerwicowanych ateistow,zboczeńcow z dark-roomów i parlamentów oraz innych przerażających osobników.Gdybym była jednym z nich też bym Cejrowskiego nienawidziła,a po pracy biegła płakać pod "skrzywdzoną tęczę". Ale na szczęście nie jestem.I Bogu za to dziękuję.I Bożemu miłosierdziu powierzam tych wszystkich którzy ukradli katolikom symbol tęczy jako bibilijnego znaku przymierza,uczynili ją znakiem swojego zboczenia a teraz rozpaczają że ktoś im podpalił ten ukradziony symbol.Ta tęcza MUSIALA
anonim2013.11.19 20:00
c.d. ta tęcza MUSIALA się spalić ze wstydu...
anonim2013.11.19 21:13
@ Majewski Powodów unieważnienia nikt je zna to fakt. Ale jak to dziwnie sie u tych naszych celebrytow układa, ze często unieważnienie bezpośrednio poprzedza ślub z młodszą o pokolenie wybranką....
anonim2013.11.20 0:32
Skonczyczlewakami - ale taką insynuację akurat dosyć łatwo zweryfikować, i po prostu nie jest tak jak Pan mówi. Cejrowski rozstał się z Pawlikowską ostatecznie najpóźniej w 2004 roku (wtedy, z jej strony, pojawiła się taka informacja - ale biorąc pod uwagę że oboje nie mówią zbyt wiele o swoim życiu prywatnym, nie wiadomo kiedy konkretnie to się stało), a o kolejnym ślubie pojawiły się informacje około 2010 roku, czyli sześć lat później. Przy czym, do dzisiaj nie ma jakichkolwiek oficjalnych informacji na ten temat - co nie znaczy oczywiście że ślubu nie było, ale utrzymywanie tego aspektu życia w zupełnej prywatności wydaje się wskazywać na to że jest to szczery związek. W każdym razie, Joanna Najfeld nie jest typem kobiety która mogłaby być "żoną-trofeum", trochę zbyt silna osobowość raczej :).
anonim2013.11.20 8:54
Taki duplikat , ozdobą niech będzie urzędu pani prezydent - miasta Warszawy !
anonim2013.11.20 9:00
@Schikaneder: A Ty znowu pierdo...(po staropolsku, mówisz bzdury). Już kiedyś Ci napisałem, jak masz jakieś dowody, że wystarczy "posmarować" biskupowi, żeby dostać rozwód, to pochwal się taką informacją. W przeciwnym razie posmaruj sobie połączenia między półkulami dla lepszej pracy. Orzeczenie o nieważności ślubu uzyskuje się wtedy, gdy się o niego występuje, a nie przy okazji wizyty księdza na kolędzie. Jeśli poprzednie małżeństwo P. Cejrowskiego miało takie podstawy, a małżonek (małżonkowie) wystąpili o to, to w czym rzecz i kto ma z tym problem?
anonim2013.11.20 10:23
@Schikaneder: Oczywiście Ty jesteś najlepszym znawcą intencji ludzkich i jednoosobowym trybunałem oznajmiasz je światu. Słowem, rzucasz niepodparte oskarżenia na podstawie swoich domniemywań czyichś intencji. Jeszcze gdybyś chociaż mógł się pochwalić znajomością sprawy, jakąś wiedzą na ten temat. Ale nie, wystarczy, ze Tobie się wydaje. Nie mieszkałeś czasem w dzieciństwie po sąsiedzku z pewnym guru-redaktorem GW? Chrześcijanin to nie osoba z wymogiem bycia krystalicznym, ani doskonałym. Doskonały był Jezus, Maryja bez grzechu pierworodnego, ale nawet święci nie byli doskonali. Dlatego to, że ktoś nie jest doskonały ma być argumentem, żeby się w ogóle nie odzywał, jest żenujące.
anonim2013.11.20 11:24
"Możesz oczywiście wierzyć, że Rywin przyszedł sobie popaplać... Możesz wierzyć, że w "wojnie z terroryzmem" chodzi o terroryzm. Możesz wierzyć, że posłanka Sawicka tylko tak "paplała", że "biznesy na służbie zdrowia będą robione". Każdy będzie prezentował pozytywną, a co najmniej neutralną motywację swojego działania. Ja pozostanę podejrzliwy." To wszystko mówisz na podstawie wiedzy, jaką zdobyłeś w każdej z tych upublicznionych spraw, masz więc jakiekolwiek podstawy. Ja się pytam, jaką wiedzę masz na temat małżeństwa Cejrowskiego, bo zdaje się, że żadną. "Ooo nie... Nie sposób zbyć mój argument w ten sposób. Jeśli ktoś z taką zapiekłością i bez silenia się na świeckie uzasadnienie swoich przekonań próbuje "wmuszać" je innym, musi natychmiast odpowiedzieć, jak bardzo on ze swoim światopoglądem jest spójny. I jeśli nie jest, a tylko korzysta z furtek dla innych niedostępnych, powinien być natychmiast na tej sprzeczności "złapany"." Ale za co złapałeś tu osobę Cejrowskiego? Rozstał się z kobietą zgodnie z zasadami prawa kościelnego. Jeśli masz więc jakąś wiedzę o nieprawidłowościach, to się wykaż znajomością sprawy i zasiej jakąś niepewność, a jeśli nie masz, to daj sobie spokój. Podejrzenia bez żadnych podstaw to paranoja.
anonim2013.11.20 13:18
Właściwie nie ma co komentować prawdziwych słów Pana Wojciecha, za to ten śpiew troll'i, jak zwykle z jednego klucza pełnego fałszów i sprzeczności tylko potwierdza prawdę w jego wypowiedziach i zagubieniu nieszczęsnych, wodzonych za nos przez merdia.
anonim2013.11.20 13:38
A p. Cejrowski pamięta, że kłamstwo to grzech w świetle przykazań religii, którą wyznaje? Pewnie kasy, która poszła za przedrukowanie tego wywiadu też nie pamięta? Wstyd okrutny i tyle. Żenada.
anonim2013.11.20 13:39
Fajny gość !
anonim2013.11.21 21:11
Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus! Jestem katechetą w gimnazjum, z jakim zdumieniem w katechezie nt. grzechu (katecheza nr 10, s.35, wyd. "Gaudium", podręcznik do nauczania religii rzymskokatolickiej przeznaczony dla klasy II gimnazjum) przeczytałem, cytuję dosłownie: "Wyróżniono także tzw. grzechy wołające o pomstę do nieba: zabójstwo, zatrzymanie zapłaty pracownikom oraz krzywdzenie wdów i sierot". Ani słowa o grzechu sodomskim, myślałem że to tylko przeoczenie, ale powtórzyło się to w katechezie sprawdzającej. Jak widać boczną furtką usunięto to co pewnie nie przeszłoby przez ministerialną cenzurę. I tak za cenę akceptacji programu zmieniono nam wiarę. Pozdrawiam Ks. Piotr
anonim2013.12.19 0:36
Saszka coś tam coś tam: fakty, fakty i prawda się liczą, zazdrościsz panu Cejrowskiemu, że ma poglądy, a ty jak Palikot się miotasz, pomodlę się za Ciebie