08.09.19, 13:46Zdj. European People's Party CC BY SA 2.0, via Flickr, edytowane

Co rok to prorok, co miesiąc to lider opozycji? Piotr Semka przedstawia imponującą listę

Po dzisiejszej konwencji programowej Prawa i Sprawiedliwości zaczęły padał głosy, że może czas poszukać nowego lidera opozycji. Red. Semka przypomniał dotychczasowych... tylko z ostatnich kilku miesięcy.

"Od strony organizacyjnej Konwencja PiS bije na głowę wczorajszą konwencję programową Koalicji Obywatelskiej. To zupełnie inna liga"-stwierdził Andrzej Gajcy.

"Merytorycznie walkę wyborczą z PiS może podjąć dziś jedynie Koalicja Polska z Kosiniakiem-Kamyszem i Kukizem. I tutaj opozycja powinna upatrywać swoje szanse"-uznał.

"Wydaje mi się, że środowiska opozycyjne powinny zacząć stawiać na Kosiniaka-Kamysza zamiast liderów KO. Wszystko jednak zależy od tego, czy PSL przekroczy próg i dostanie się do parlamentu"-napisała Joanna Miziołek.

"Podsumujmy:
Luty 2019 - Może Biedroń liderem opozycji?
Marzec 2019 - a jednak Schetyna integratorem KE,
Maj 2019 - poprzemy Tuska jako patrona Ruchu 4 Czerwca,
Czerwiec 2019 -Tusk passé, a jednak Schetyna,
3.O9.19, Grześ idzie w cień - stawiamy na Kidawę,
7.09- a może jednak Kosiniak?"-przypomniał narrację Piotr Semka.

Tysol.pl

Komentarze

KOCHAM POLSKE GLOSUJE NA PIS2019.09.8 16:40
PANIE SCHETYNA SCHOWAJ TE SWOJE SZTUCZNE ZEBY BO JAK CI KTOS USZKODZI TO CO CI ZOSTANIE PO TEJ POLITYCE GDZIE W WIEKSZOSCI KLECZALES PRZED NACZELNYM OSZUSTEM BRUKSELSKIM.
Cogito ergo sum2019.09.8 15:30
Platforma przeżywa atrofię ideową. Postanowili dołączyć do lewacko-europejskiego mainstreamu. Skompromitowali tylko ideę europejską wśród Polaków. Oni jako europejczycy to jak koza w filharmonii
Lech Keller-Krawczyk dumny z siebie pedofil2019.09.8 14:32
Halo, nazywam się Lech Keller-Krawczyk (spolszczone żydowskie -Sznajder) mam lat 70 plus jestem Żydem i homoseksualistą. Szkoły się rozpoczynaja, a ja mam podstawówkę nr. 133 (W-wa). Krótki spacer od domu. Kupuje kilka batoników czekoladowych dla chłopaczyków. Co za przyjemność posiedzieć tam i popatrzeć na te młode ciałka chłopczykow. Jestem tu zawsze choć nie pod swoim nazwiskiem. Można mnie znaleźć m.in. pod "nickami": 𝐨𝐟𝐢𝐜𝐞𝐫 𝐋𝐖𝐏, 𝐝𝐳𝐢𝐞𝐥𝐧𝐢𝐜𝐨𝐰𝐲, 𝐉𝐏𝐈𝐈𝐈, 𝐤𝐚𝐥𝐢𝐧𝐤𝐚, 𝐧𝐢𝐤𝐭, 𝐀𝐠𝐧𝐢𝐞𝐬𝐳𝐤𝐚, 𝐃𝐚𝐫𝐢𝐚_𝐃𝐚𝐧𝐢𝐥𝐜𝐳𝐲𝐤 (mam słabość do bolszewików), itp.. Znudzil mi sie poliamorysta, polishpatriot, mordechaj - zaczyna mi brakować pomysłów na nowe nicki. A tak naprawdę to jestem starym pedałem bez rodziny, przyjaciół, znajomych. Jeżeli ktoś wątpi, że to nie ja, oto mój email: [email protected]