11.02.19, 09:36zdj. screen Youtube

Coraz ciekawiej! Gretkowska: Za 'Taśmami Kaczyńskiego' stoją zachodnie służby

Zdaniem pisarki Manueli Gretkowskiej, słynącej z "mowy miłości" pod adresem obecnego rządu, "taśmy Kaczyńskiego" publikowane w "Gazecie Wyborczej" stanowią dowód na to, że... zbliżające się wybory są rozgrywane przez zachodnie służby. 

Tę opinię pisarka wyraziła w rozmowie z "Plusem Minusem". 

"Te wybory już się zaczynają różnić od poprzednich. Po pierwsze dlatego, że jeżeli wygra je PiS to nie będzie co zbierać. A po drugie - sądząc po taśmach "Gazety Wyborczej" - są rozgrywane przez zachodnie służby"- przekonywała Manuela Gretkowska. 

Rozmówczyni weekendowego dodatku do "Rzeczpospolitej" stwierdziła, że czymś niewiarygodnym jest, aby austriacki przedsiębiorca nagrywał i udostępniał swoje negocjacje biznesowe z własnej woli. 

"Nie bądźmy naiwni. Wiemy, że jeżeli ktoś nagrywa szefa państwa, to nie do kolekcji własnej. Za takimi nagraniami stoją służby (...)"- przekonywała pisarka. 

Dlaczego tak sądzi? Gretkowska stwierdziła, że tak podpowiada jej "pisarska wyobraźnia, doświadczenie i logika".

"Nasza opozycja jest za słaba. Jedyne co nam może pomóc, to instytucje europejskie i ingerencja zachodnich służb"- oceniła. 

yenn/Twitter, Rp.pl, Fronda.pl

Komentarze

ZERR02019.02.11 13:23
powiedziła swoim językiem to, co każdy powinien widzieć sam o ile nie jest sparaliżowany anty "spiskową teorią dziejów" rozumiecie już, po co się rozpowszechnia przesądy nt. spisków? po to aby spiski (czyli bezpieka i wywiady mocarstw) mogły działac z pełną mocą.
Bret2019.02.11 12:56
Wcale bym się nie zdziwił. BND gdyby mogło to by utopiło Kaczora w łyżce wody.
Jaga2019.02.11 12:35
Ta kobieta aż kipi z nienawiści do Polaków, katolików.
Zib2019.02.11 12:27
W główce Gretkowskiej rodzą się słuszne podejrzenia ale ona w swej naiwności lewackiej myśli, że przestraszy Polaków i nie zagłosujujemy na PiS. Szalona baba, nie zna widocznie naszej narodowej mentalności. To, że elity eu są wrogie katolickiej Polsce to widać gołym okiem od dawna i tym bardziej musimy szukać własnej tożsamości jako naród wierzący wobec apostacki Europy
uszatek2019.02.11 12:25
Ciekawe, warto zglebic ten temat.
Jozin z bazin2019.02.11 10:19
garko-tłuk