23.05.20, 09:12Przemysław Czarnek poseł PiS/YT/Telewizja Republika

Czarnek: Marszałek Witek ogłosi wybory w ciągu 14 dni

Termin wyborów prezydenckich ciągle jest nieznany, dyskusje się toczą, a opozycja składa poprawki. Jak informuje Przemysław Czarnek, w dużej mierze są to poprawki konstruktywne.

Czarnek w rozmowie z Dorotą Gawryluk w „Gościu Wydarzeń” Polsat News powiedział:

- Marszałek Witek ogłosi te wybory [prezydenckie] w ciągu 14 dni od ogłoszenia w Dzienniku Ustaw uchwały PKW. A jednocześnie jest również praca intensywna w Senacie, już tym razem, nad naszą ustawą, bardzo dobrą, wyborczą, do której zostały wczoraj zgłoszone w dużej ilości konstruktywne poprawki ze strony opozycji. Jestem przekonany, że w przyszłym tygodniu będziemy mieli już pewne decyzje

 

mp/polsat news

 

Komentarze

M.a2020.05.23 10:30
Opozycja liczy na lepsze sondaże. Grodzki chce udowodnić, że wszystko zależy od niego. Trzaskowski już planuje wizytę. Niektórzy zamówili nową kreację. A ja polecam Bożej Opiece całą Polskę w codziennej modlitwie.
Maciej Łagodny.2020.05.23 10:09
Ja wiem JEDNO ---REALIZM MÓWI głos na Andrzeja Dudę ,SERCE ,pogląd Narodowego Demokraty--Marek Jakubiak. I OTO JEST PYTANIE ,OTO TRUDNA DECYZJA.
Agnieszka2020.05.23 9:55
Tej ustawy nie da się naprawić skoro powstała w celu wymiany Kidawy na Trzaskowskiego a nie ma szans na tak samo długie zbieranie podpisów pod listami kandydatów, bo 6 sierpnia państwo przestanie mieć prezydenta. Byłe ruski agent, prowokarzyna i dureń uważający się za dowcipnisia może wam uwalić funkcjonowanie państwa, bo poda was do sądu, że nie miał równych szans z innymi na zebranie podpisów, których oczywiście nawet latami by nie zebrał. I już to zapowiedział obleśny prowokator Jabłonowski-Olszński ze swoją zgrają, grając cynicznie wam na nosie. Tak się kończy wasz układzik PiSowsko-POwski
wielkie przebieranie giczałami w KC PeO2020.05.23 9:35
czy "mój tygrysek" wytrzyma przez dwa tygodnie- chodzi nakręcony i rozgrzany jak kot po lawendzie; chciałby udać się na miedzę i zbierać podpisy dla Rafałka ( całuję Rafcio w rękę, a wyszedł byk w czoło); czy mu serce wytrzyma po tej ilości Viagry
bo to [isie kukły2020.05.23 9:31
Najśmieszniejsze że wszyscy sie wypowadaja poza Witek która teoretycznie jest najważniejsza Teoretycznie to słowo klucz
ciężko być POplatfusem- dyscyplina partyjna2020.05.23 9:31
proszę Waszie Blagarodie - jak najszybciej
Myśl i nie daj się złodziejom2020.05.23 9:31
Hołownia byłby tym bez wsparcia masońskiego Project Syndicate czym Trzaskowski i jego PO bez Chlebowskiego, Rostowskiego i Soku z Buraka.
niedługo po Budce i Rafałku CzajkaSok z Buraka2020.05.23 9:30
dobić POtwora
katolicka kretynizacja polski2020.05.23 9:29
Demokracja umarła w dniu którym gdy PADalec zaczął całować karła w przedział poniżej pleców! Dlatego spuśćmy wodę z PiSdzielcami!
T2020.05.23 9:28
Nie głosujcie na Dudę tylko na Piotrowskiego. Apeluję oczywiście do tych dla których Dekalog ma jakąś wartość. Czas pokazał dobitnie, że PiS jest tak samo zależny od sług szatana na tym świecie (Masonerii) jak i inne partie. Nie spekulujmy, czy ma kto szanse czy nie ma - jeśli będziemy myśleć na zasadzie kto ma szansę a kto nie ma - to zawsze będziemy wybierać mniejsze zło, a mniejsze złot o jest 100% owe zło pod pozorami dobra. Już czas się przebudzić! Jezus Chrystus jest naszym Panem i na końcu zetrze w pył naszych prześladowców!
Walter2020.05.23 9:23
Jarosław Kaczyński przejął Trybunał Konstytucyjny, a teraz przejmuje Sąd Najwyższy. Jeśli np. Rafał Trzaskowski wygra w drugiej turze wybory prezydenckie, to Sąd Najwyższy podporządkowany PiS-wi znajdzie pretekst żeby je unieważnić. Teraz politycy z PiS-u chcą ustalić taki termin wyborów, żeby Rafał Trzaskowski nie zdążył zebrać 100 tys podpisów. Austriak Gerard Birgfellner zeznał w prokuraturze, że Jarosław Kaczyński wyłudził od niego łapówkę w kwocie 50 tys zł dla księdza Rafała Sawicza. Posiada świadków i dokument potwierdzający wypłatę powyższej kwoty w banku. Prokuratura podległa Zbigniewowi Ziobro nie zajęła się sprawą. Piosenka Kazika jest tym samym, czym za rządów Władysława Gomułki było wystawienie "Dziadów". Takiego bezprawia nie było nawet w PRL-u. Prawo i Sprawiedliwość powinno zmienić nazwę na Bezprawie i Niesprawiedliwość. Ewentualne zwycięstwo w wyborach prezydenckich Andrzeja Dudy, będzie oznaczało kontynuację tego bezprawia na jeszcze większą skalę. Jeden poseł z PiS-u powiedział powołując się na Włodzimierza Czarzastego cytuję: "jak nie będziemy rządzili, to będziemy siedzieli".
Fryderyk2020.05.23 9:16
Wiele razy trzeba skłamać żeby zasiać w sercu wyborcy Andrzeja Dudy wątpliwości. Żeby zdobyć choćby jednego wyborcę Trzaskowskiego lub Hołowni trzeba kłamać bez przerwy. Żeby Andrzej Duda wygrał wybory trzeba o nim mówić tylko prawdę. Prawda o Trzaskowskim i Hołowni odbiera i m większość wyborców.
T2020.05.23 9:32
To ja Ci powiem prawdę o Dudzie. Kiedy pogadał z Papieżem i kiedy pojechał na Jasną Górę? - Po wyborach (aby podziękować i prosić o światło w sprawowaniu władzy), czy przed wyborami (aby zyskać wyborców) ??? Chcesz więcej prawdy?