19.02.20, 08:40Screenshot Youtube

Czarzasty zaatakował Piotra Semkę. ,,Czerwone buractwo w praktyce''

Żenujący komentarz lidera SLD Włodzimierza Czarzastego. We wpisie na twitterze zaatakował Piotra Semkę po tym, jak ten skomentował „Refleks szachisty” Czarzastego.

Oglądam @KropkaNadI . M. Olejnik z dystansem. @RobertBiedron o państwie pogardy i państwie godności. Dorósł do prezydentury. Zagłosuję na niego”

- napisał lider SLD o kandydacie Lewicy w wyborach prezydenckich.

Wpis ten celnie skomentował dziennikarz Piotr Semka, pisząc:

Refleks szachisty. Lider SLD dochodzi do wniosku, że odda głos na Biedronia równo miesiąc po tym jak jego Sojusz poparł tegoż Biedronia na prezydenta”.

Komentarz lidera SLD był po prostu żenujący:

Poopowiada Pan jeszcze z rok takie bzdury to może zacznę czytać Pana artykuły. A tak nawiasem Pan gdzieś coś publikuje?”.

W bardzo ostrych słowach odniósł się do wpisu Czarzastego inny z dziennikarzy „Do Rzeczy”, Wojciech Wybranowski:

Lider SLD do Piotra Semki.

Czerwone buractwo w praktyce.

Chociaz jak na Czarzastego i tak nieźle, wszak nie rzucił w swoim stylu żadną kur..ą, ani nie stwierdzil (jak onegdaj jego kumpel z dawnej KRRIT Adam Halber), że <<ch...e precz>>”

dam/twitter,Fronda.pl

Komentarze

Jan2020.02.21 22:03
To ci burak, sam jest burakiem a mówi o kimś...stalinowskie metody czarzasty opanował do perfekcji....Co za czasy..stary komuch zarozumialec i pyszałek. Niestety zawdzięczamy jego obecność super inteligentom w tzw PO...Dramat...
Kacaw Zaw2020.02.19 14:14
Niemcy inwestują na pedalstwie i lewactwie mafii są mistrzami wojny a potem osuszają NOwe LAndy a to z Leśnicy Lesnitz a to Olszowej Olschowa Jak można stosunki z Niemcami jeszcze popsuć aniżeli liberałom i lewactwu oddać władzę Polak dla Niemca nie będzie pracował policzmy się ....na Śląsku a Żyd woli Porsche w leasing niż Cadilaca
nobody2020.02.19 10:38
PZPR-owiec Czarzasty bełkocze o "czerwonym buractwie".... hehehehe!
Pracownik2020.02.19 10:50
Jakbyś umiał czytać ze zrozumieniem, to byś przeczytał, że to nie Czarzasty użył tych słów, tylko Wybranowski. To, że Fronda jak zwykle dała zmanipulowany tytuł nie znaczy, że trzeba zachowywać się jak owca bez rozumu. Choć wiem, że taki jest ich cel.
franek2020.02.19 9:34
Każda i całą lewica składa się z pół i ćwierćinteligentów. Już nawet w Biblii, w Księdze Koheleta napisano:"serce mądrego skłania się ku prawicy ku lewicy zaś, serce głupca".
gumowa kaczka2020.02.19 9:46
niby ok,tylko to są określenia stworzone w XVIII wieku
jork2020.02.19 9:26
z bolszewikami się nie dyskutuje bo można się ubrudzić .
Antek z Czerniakowa2020.02.19 21:30
Z bolszewikami się nie dyskutuje do bolszewików się ........!
JS2020.02.19 9:17
Lewica nie jest żadną lepszą drogą dla społeczeństw. Lenin z programem Aleksandra Izraela Parvusa (pseudonim) (szkoda, że nie ma już na youtube litewskiego filmu Kto Zabił Lenina) okazał się frajerem, bo nie przewidział ludzkiej słabości do sięgania po nie swoje, gdy są braki, niedostatki. Socjalistyczna gospodarka jest niewydolna i sprzyja marnotrawstwu (kapitalistyczna też ale z powodu nadmiaru dóbr). Lewicowy model człowieka bez Boga to droga do ustanowienia tronu antychrysta a po zakończeniu życia na ziemi do wiecznego towarzystwa potworów jakich żaden horror jeszcze nie pokazał. Można ich nazwać dywersantami szatana, podstawiają nam fałszywe dobro. Pozdr.
Klejnot Nilu2020.02.19 9:07
Komentarz Wybranowskiego jest tak samo, a może nawet bardziej chamski i żenujący.
gumowa kaczka2020.02.19 9:04
Semka i jego partner zachował się z typowym dla swojego środowiska wyczuciem. Brak kultury i tyle.