09.10.18, 12:20screenshot twitter

,,Czy POzwolimy im na więcej?'' Zobacz niezwykle mocny spot PiS

Musimy sobie odpowiedzieć na pytanie, co jest stawką tych wyborów, co jest dla każdego polityka, partii politycznej ważne i istotne w swojej działalności publicznej. W naszym przekonaniu najważniejszy jest człowiek, jego bezpieczeństwo w kraju, mieście, w którym żyje” - mówił szef sztabu PiS Tomasz Poręba w trakcie konferencji prasowej.

W trakcie spotkania z dziennikarzami zaprezentowany dziś został nowy, niezwykle mocny spot Prawa i Sprawiedliwości mówiący o 12 latach rządów PO w Warszawie. Jego treścią jest głównie afera reprywatyzacyjna. Jak podkreśla Poręba:

Jak byli ludzie traktowani w Warszawie za rządów PO, widzieliście na tym spocie. To pogarda, poniżenie, brutalne działanie przeciwko człowiekowi, lokatorom, mieszkańcom miasta. 21 października Polacy muszą sobie odpowiedzieć, czy do samorządów w całej Polsce postawioną na ludzi, którzy posługiwali się tego typu metodami jak w Warszawie, czy postawią na kandydatów, którzy mają siłę, determinację, żeby walczyć jak premier Morawiecki z mafiami VAT-owskim i jak wiceminister Jaki walczy twardo, konsekwentnie z mafią reprywatyzacyjną”.

Z kolei kandydat Zjednoczonej Prawicy Patryk Jaki podkreślił, że mimo iż słyszymy, że reprywatyzacja jest problemem szerszym niż jedno środowisko polityczne, to jednak rodzina prezydent Warszawy z PO reprywatyzowała, podobnie jak rodzina wiceprezydenta i zarobiono miliony. Dalej dodał:

Stawką tych wyborów jest to, żeby pogonić układy PO i wybrać uczciwą władzę. Albo PO i te układy, albo wreszcie uczciwe samorządy jak uczciwa Polska”.

dam/300polityka.pl,Fronda.pl