01.08.21, 13:11Fot. via Pixabay

Dania przeciwko segregacji sanitarnej. Zniesiono znaczną część restrykcji

W Danii zniesiono znaczną część restrykcji związanych z wymogiem okazywania certyfikatów szczepionkowych. Od dzisiaj przed wejściem m. in. do muzeum czy kina nie będzie trzeba okazywać certyfikatu szczepionkowego lub negatywnego wyniku testu.

Restrykcje złagodzono w miejscach mogących pomieścić do 500 osób. Żadne limity nie obowiązują przy wstępie do parków rozrywki lub ogrodów zoologicznych. Zlikwidowano ponadto limity i ograniczenia w transporcie publicznym i na stadionach w trakcie wydarzeń sportowych. Więcej osób będzie mogło także przebywać w sklepach.

Część ekspertów skrytykowała jednak taką decyzję władz.

- Mamy zachorowania na COVID-19 zwłaszcza wśród młodszych ludzi. To oni bywają w miejscach, w których nie będzie już kontroli certyfikatów - powiedział specjalista od matematyki epidemicznej prof. Viggo Andreasen z Uniwersytetu w Roskilde.

W Danii ponadto certyfikat szczepionkowy uzyskuje się już po pierwszej dawce szczepionki. Zniesione restrykcje są przy tym wynikiem porozumienia między obozem rządzącym a opozycją w duńskim parlamencie.

Obie dawki szczepionki przyjęło dotychczas 54 proc. dorosłej populacji Danii.

jkg/pap

Komentarze

Alekz772021.08.2 6:07
To nie są szczepionki !!! To jest konstrukt genetyczno-molekularno-chemiczny z elementami nanotechnologii lipidowej i komponentą magnetyczną (tlenek grafenu). Czyste GMO. Dopuszczone warunkowo na rok (EMA). Nigdy wcześniej nie stosowana. Nawet bydła się tym nie szczepi. Proszę przeczytać Charakterystykę Produktu Leczniczego ze zrozumieniem. Zakończenie prób klinicznych (III faza) za 2-3 lata. Wszystko przed tą datą jest eksperymentem medycznym, za który nikt nie odpowiada. Konstruowana w oparciu o wirusa , którego już dawno nie ma (Wuhan). Rzekomo skuteczna w 99 %. Ale jest to skuteczność względna (czysty chwyt marketingowy). Prawdziwa skuteczność (bezwzględna ) to 0,9 – 1,3 % (The Lancet). Czemu więc mają służyć te "szczepionki" ? Tego nie wiemy. Ale jedno wiemy na pewno. Na pewno nie służą walce z tzw. Covidem, raczej z ludżmi. Wszyscy członkowie tzw. Rady Medycznej (brak protokołów z obrad) są w konflikcie interesów, w tej czy innej formie biorą forsę od Big Farmy już od wielu lat. Ludzie całkowicie skompromitowani. David Rockefeller: „Najpierw zaszczepimy starych a potem zaszczepimy głupich”.
Anonim2021.08.2 6:16
Dobra nowina dla rozumu. 95% antyszczepionkowców to ludzie wierzący. Wszystko wskazuje na to, że po zakończonej pandemii światem rządzić będą ateiści. Pewnie wizja nowego świata, bez płaskoziemców, niedługo zostanie światu zaprezentowana.
Anonim2021.08.2 5:05
Jak bezkarnie kogoś zamordować? Zniechęcaj do szczepień! Raj dla Seryjnych morderców.
Anonim2021.08.2 4:57
Żadnej segregacji sanitarnej być nie powinno. Na świecie mamy przeludnienie i jak parę milionów idiotów z tego świata odejdzie to żadna strata dla reszty świata.
katolicka deratyzacja Polski2021.08.2 1:01
A żydek "prof. dr" Hertrich-Woleński, ten to ma klawe życie. Cały dzień na wózeczku przed komputerkiem, całą noc przed komputerkiem pisze i pisze żydek "prof. dr" Hertrich-Woleński paszkwil za paszkwilem a kupkę robi w pieluszkę albo do basenika, siusiu wężykiem mu same leci do woreczka z siusiaka. Żydek "prof. dr" Hertrich-Woleński dostaje insulinkę co i rusz, żydek "prof. dr" Hertrich-Woleński ma dializę co i rusz, ale pisać nie przestaje. Żydek "prof. dr" Hertrich-Woleński to ma klawe życie, ale jedzonko gówniane, bo jak mówi przysłowie; czym się odżywiasz tym się stajesz.
Skrzypek-precz_z komunia-Hertrich-Woleński2021.08.2 1:00
pisze CYT.: "Nie wiadomo kto był większym zwyrolem :-)....Ten Wyszyński co był prokuratorem czy ten co był pedoskupem :-)" - - - - - - - - - "Ciało pedagogiczne"; UJ Jan Hertrich-Woleński oraz Jan Hartman. Obie te k urwy żydowskie, nienawistne parchy ŻYJĄ z moich podatków!
Anonim2021.08.1 21:19
/stp/ O, więc nie tylko Francuzi i Berlińczycy, Duńczycy swoim zachowaniem ulicznym też chcą mieć czytelny udział w przedłużeniu pandemii o kilka-kilkanaście lat! Łotry i dranie!
Skrzypek na dachu2021.08.1 20:21
Plandemia to medialna sciema bo latem zadnej grypy nie ma . Pis klamie kiedt udaje poboznych patriotow , naprawde dziala na usluggach bezboznych globalistow i wprowadza nastepny Lockdown w Piatek 13ego Sierpnia na rozkaz Pana Klaus Schwab , aby kazdemu wcisnac przymusowe szczepionki . Trzeba grzecznie ale stanowczo odmowic , bo to eksperymentalna biotoksyna ktora tylko niszczy odpornosc czlowieka .
katolicka deratyzacja Polski2021.08.1 21:28
Skrzypek na dachu czyli talmudyczny Zyd z Konfederacji morduje katolikow ,co nie dziwota.
Clint2021.08.1 23:34
Idź precz matole i odpieprz się od Skrzypka, który przekazuje całą prawdę, żeby uratować ogłupionych ludzi idących na rzeź. Szczep się w nieskończoność baranie, nikt ci nie zabrania, ale nie wciskaj swoich kłamliwych, durnych teorii z telewizora.
katolik2021.08.1 20:16
POLSCY KSIĘŻA PROBOSZCZOWIE, jak volksdojcze, jak wam nie wstyd przed Bogiem i ludzmi, że z ambon nawołujecie do szczepień i pozwalacie na tworzenie przy Domu Boga- działań samego szatana, morderstwa wiernych chemią genetyczną
katolicka deratyzacja Polski2021.08.1 21:34
Zydowska KonfederacjaTalmudyczna morduje Polakow i walczy z Kosciolem. Katolicyzm zawsze popieral nauke,nowoczesna medycyne i szczepionki,bo Kosciol uznaje prawo naturalne,jako uzupelniajace zrodlo Objawienia Bozego. Konfederacja to pruski darwinizm o moralnosci zydowsko-protestanckiej,i nie ma nic wspolnego z kultura polska,ani z Cywilizacja Lacinska.
katolik2021.08.1 20:13
ABP Gądecki kolaboruje z sSPIS nazisto- masonami i Ksieża tez, z ambon zachęcają do samobójstwa wiernych chemią genetyczną. Czyli jak Abp Gądecki zapisał się do partii nazistów SSPIS, to Księża zrobili to samo.
katolicka deratyzacja Polski2021.08.1 21:36
Faszystowska Konfederacja to smiertelny antykatolicki WROG POLSKI i Narodu Polskiego.
katolik2021.08.1 20:08
MĄDRY i OŚWIECONY DUCHEM ŚW. KSIADZ: ,,Antyszczepionkowym podejściem wyróżnił się między innymi proboszcz z parafii w Gromnikach. Ostatnio duchowny zabronił rozstawiania punktu szczepień pod jego kościołem.-- Ksiądz jako Ksiadz i jako facet ma odwagę moralną i przeciwstawił się nazizmowi, mordowaniu Polaków chemią, na co nie stac było Abp Gądeckiego. Wielu księży z ambon czyta ołoszenia zachecajace do dokonania samobójstwa. KSIĘZA bierzcie przykład z Proboszcza z w GROMNIKACH!!
katolicka deratyzacja Polski2021.08.1 21:38
Lajdak,zlamal slubowanie kaplanskie,i przylaczyl sie do satanistycznych chasydow z Konfederacji ,ktorzy morduja katolikow.HANBA !
JANOSIK2021.08.2 7:02
Znam takie parafie na poludniu Polski gdzie w masce nie wejdziesz do kosciola bo to jest dom Bozy a nie cyrk,jak sie boisz to nie przychodz.Milego dnia
katolik2021.08.2 17:35
to dobrze, bo są też tacy księza, którzy w masce stoją przy ołtarzu. Jesli Ksieża sa chorzy na duszy i umyśle, słabi, to ludzie są slabi jeszcze bardziej. Tak stado baranów powstaje. Miłego wieczoru
aaaa2021.08.1 20:07
Robią postępy duńczycy ale dziki przygłupy wybili wszystkie
katolik2021.08.1 20:33
dobre
Artek2021.08.1 19:54
Yebać tvn i gazetę wybiórczą, Yebać tvn i gazetę wybiórczą, Yebać tvn i gazetę wybiórczą, Yebać tvn i gazetę wybiórczą, Yebać tvn i gazetę wybiórczą, Yebać tvn i gazetę wybiórczą, Yebać tvn i gazetę wybiórczą, Yebać tvn i gazetę wybiórczą, Yebać tvn i gazetę wybiórczą,
Anonim2021.08.1 22:17
Ale komentarze w wyborczej,gazecie,z mienily sie na nie,jesli chodzi o wyszczepienia,w znacznej czesci
Anonim2021.08.1 19:26
Nie tylko Izrael. Według wewnętrznego dokumentu amerykańskich Centrów Kontroli i Zapobiegania Chorobom (CDC) wariant Delta rozprzestrzenia się w takim stopniu jak ospa wietrzna, a pełne zaszczepienie w niewielkim stopniu zmniejsza transmisję wirusa.... tylko zaszczepieni moga spac spokojnie. Nikt za nikogo nie zaszczepi, tak jak nikt za nikogo sie nie wysra..... Oszolomy z PISu moga zamykac silownie, fitnes,baseny, czy boiska pilkarskie, tylko guzik ma to do nieszczepionych grup ryzyka.
katolicka deratyzacja Polski2021.08.1 21:39
Konfederacja to KOMUNA,klamie ,morduje i zdradza.
Anonim2021.08.1 22:19
Nie mogą, napisal o tym polak z islandii,80 procent delty to zaszczepieni,ciezko w stanie ciezkim,w szpitalach
Anonim2021.08.2 11:19
nie wiem kim sa hospitalizowani w Islandii ale sa to 1-2 osoby na caly kraj, zenujace niczym opowiadanie bzdur o tym ze w Anglii szczepiony umiera 6 razy czesciej
katolicka deratyzacja Polski2021.08.1 18:14
A żydek "prof. dr" Hertrich-Woleński, ten to ma klawe życie. Cały dzień na wózeczku przed komputerkiem, całą noc przed komputerkiem pisze i pisze żydek "prof. dr" Hertrich-Woleński paszkwil za paszkwilem a kupkę robi w pieluszkę albo do basenika, siusiu wężykiem mu same leci do woreczka z siusiaka. Żydek "prof. dr" Hertrich-Woleński dostaje insulinkę co i rusz, żydek "prof. dr" Hertrich-Woleński ma dializę co i rusz, ale pisać nie przestaje. Żydek "prof. dr" Hertrich-Woleński to ma klawe życie, ale jedzonko gówniane, bo jak mówi przysłowie; czym się odżywiasz tym się stajesz.
katolicka deratyzacja Polski2021.08.1 21:42
Falszowanie nickow swiadczy o zlej woli,albo o chorobie psychicznej. Putin jest lesbijka,powtorz,zobaczymy wtedy kim jestes.
katolicka deratyzacja Polski2021.08.1 18:02
Zaraz bedzie czwarta fala,masa zgonow,i przywrocenie restrykcji i przeprosiny Te kanalie zydowsko-protestanckie nigdy nie nucza sie moralnosci katolickiej,bo,ludzie ani PRAWDA sie nie licza tylko bogacze.
kasikas2021.08.1 18:00
Brawo Dania
Jest żydek "Mały chuj" Detonator2021.08.1 17:35
i jest "żydek bez grosza"... Mały zasuszony żydek Lesio Keller-Krawczyk, zakomplesiony staruch co chciał być "Niemcem", ale Niemcy wyśmiali i wypierrdolili. Chciał być w Hamaryce, ale mu powiedziano, że Hameryka ma już dość żydowskich ubeków i esbeków. Podobnie zrobiła Kanada. Zostały mu media. Nie tylko jemu jednemu. Ma tu ziomala Po 11... AAAssranek, Max i c h ö j wie jeszcze jakie "niki" mają te PATO-TROLLE, PATO-ATEIŚCI
Detonator2021.08.1 17:23
Bo już niedługo na jaw wyjdzie, że to pic z tymi szczepionkami i aby ratować skórę - teraz będą zmieniać front. Ale nie zapominajcie tego - na wyborach faka trzeba im pokazać.
katolicka deratyzacja Polski2021.08.1 18:04
Detonator eksplodowal w mozgu i powstala KonfederacjaTargowicka.
matis892021.08.1 17:03
Pan Jezus w Orędziach Ostrzeżenie przestrzegał przed TRUJĄCYMI szczepieniami i je przepowiedział 17.06.2012 tak samo jak przepowiedział obalenie Benedykta XVI i ustanowienie Fałszywego Proroka ........... ,,Moja droga umiłowana córko, plany masońskich grup przejęcia światowych walut są coraz bliższe ukończenia. Ich nikczemne plany obejmują również nowe globalne szczepienia, które spowodują choroby na całym świecie, wywołujące cierpienia na skalę nie widzianą nigdy wcześniej. Unikajcie takiego nagle ogłoszonego globalnego szczepienia ponieważ będzie was ono ZABIJAĆ.......''
Zatrujesz się własnym jadem2021.08.1 17:15
"katoliku"!
katolicka deratyzacja Polski2021.08.1 18:05
Chytry i podstepny Zydek sie nazwal katolikiem,bedzie wiec reprymanda od rabina !
Jest żydek "Mały chuj"2021.08.1 17:02
i jest "żydek bez grosza"... Mały zasuszony żydek Lesio Keller-Krawczyk, zakomplesiony staruch co chciał być "Niemcem", ale Niemcy wyśmiali i wypierrdolili. Chciał być w Hamaryce, ale mu powiedziano, że Hameryka ma już dość żydowskich ubeków i esbeków. Podobnie zrobiła Kanada. Zostały mu media. Nie tylko jemu jednemu. Ma tu ziomala Po 11... AAAssranek, Max i c h ö j wie jeszcze jakie "niki" mają te PATO-TROLLE, PATO-ATEIŚCI
Mały i zakompleksiony żydek.2021.08.1 16:59
Self-loathing kike Lesio Keller-Krawczyk marzył, aby zostać częścią amerykańskiego żydostwa, ale te WASP-u z INS-u powiedzieli mu: FUCK OFF, YOU FILTHY KIKE! - - - I do dzisiaj mały, już nieźle wysuszony self-loathing kike, Lesio Keller-Krawczyk ma głęboki uraz psychiczny. Nawet mu nie pomaga udawanie, że jest w USA, w Kanadzie, .... Bo dobrze wie, że to MONUMENTAL HORSESHIT! . . . Został mu uraz i marzenia o szerokim świecie.
Zimny lech.2021.08.1 16:50
Modlę się, żeby lichocka dostała raka.
Jezus2021.08.1 16:50
Yebać pis Yebać pis Yebać Pis Yebac pis Yebać pis Yebać pis Yebać Pis Yebac pis Yebać pis Yebać pis Yebać Pis Yebac pis Yebać pis Yebać pis Yebać Pis Yebac pis Yebać pis Yebać pis Yebać Pis Yebac pis
Alekz772021.08.1 16:45
A co będzie jak się zaszczepisz? . . . . .Podpiszesz cyrograf z diabłem, jak Twardowski. Diabeł się nazywa Bill Gates, Soros oraz ten heretyk z Watykanu. Będziesz miał wszczepionego "czipa", który to powie Gatesowi, Sorosowi i temu heretykowi w Watykanie wszystko o tobie. "Czip" zmusi cię do NIE noszenia pieniędzy wystarczy, że spojrzysz na kaszankę a Gates, Soros i ten heretyk z Watykanu wyśle sygnał i będziesz wiedział, czy cię stać na kupno, czy nie. A wszystko to dzięki 5G. Kobiety stracą płodność, podobnie faceci, ale niezupełnie, bo Gates, Soros i ten heretyk z Watykanu mają specjalną wajchę, za pomocą której podniecą kobietę a facetowi "stanie". Ale tylko na jedno dziecko; z uszami jak radary radzieckie, by wyłapywać sygnały od diabła Gatesa, Sorosa i tego heretyka z Watykanu. I będziesz miał platfusem, abyś nie mógł uciec. Czyli ZASZCZEP SIĘ!
hrabia Potocki2021.08.1 16:44
Bardzo dobry kraj do zycia , madrzy ludzie, WYSOKA STOPA ZYCIA brawo DANIA
Skrzypek na dachu2021.08.1 16:32
A żydek "prof. dr" Hertrich-Woleński, ten to ma klawe życie. Cały dzień na wózeczku przed komputerkiem, całą noc przed komputerkiem pisze i pisze żydek "prof. dr" Hertrich-Woleński paszkwil za paszkwilem a kupkę robi w pieluszkę albo do basenika, siusiu wężykiem mu same leci do woreczka z siusiaka. Żydek "prof. dr" Hertrich-Woleński dostaje insulinkę co i rusz, żydek "prof. dr" Hertrich-Woleński ma dializę co i rusz, ale pisać nie przestaje. Żydek "prof. dr" Hertrich-Woleński to ma klawe życie, ale jedzonko gówniane, bo jak mówi przysłowie; czym się odżywiasz tym się stajesz.
Skrzypek na dachu .2021.08.1 17:55
Asio oszuscie wymysl sobie swoj wlasny nick .
katolik2021.08.1 16:27
brawo!
Niedziela dzisiaj "katoliku"2021.08.1 16:34
a w kościele byłeś?
Skrzypek na dachu2021.08.1 16:16
PiS szykuje nastepny Lockdown na Piatek 13ego Sierpnia 2021 aby wprowadzic przymusowe zastrzyki kazdemu , bo Pan Doktor " Chaim Rumkowski " Horban juz wydaje rozkazy wyszczepic nie tylko starych chorych glupich ale juz teraz przymusowo personel medyczny panstwowej sluzby zdrowia i nauczycieli . Latem nie ma zadnej grypy , a ta Plandemia to medialna sciema .
Człek2021.08.1 15:17
Amerykańska agencja CDC podaje, iż 74% ludzi zarażonych w Massachusets to osoby wcześniej zaszczepione oraz to, że około 75% (3/4) osób chorujących na wariant delta to osoby zaszczepione. -------------------------------------------------------------------------------------------------------------- https://humansarefree.com/2021/07/cdc-study-74-of-people-infected-in-massachusetts-covid-outbreak-were-fully-vaccinated.html ------------------------------ https://humansarefree.com/2021/07/cdc-releases-study-showing-3-4-delta-cases-are-among-the-vaccinated.html
Gówno prawda!2021.08.1 16:33
Języka NIE znasz!
do nieuka2021.08.1 16:40
ty nie znasz jezyka !!
You don't speak2021.08.1 16:44
a single word of English!
Człek2021.08.1 19:47
To ciekawe jak niektórzy usilnie zaprzeczają rzeczywistości. A o moją znajomość angielskiego proszę się nie obawiać. W UK kiedyś wzięto mnie za rodowitego Londyńczyka :)
Skrzypek na dachu2021.08.1 20:26
Zgaduje , bo jestes bialy .
Anonim2021.08.1 15:11
https://wiesci24.pl/2020/02/04/ojciec-szefa-gazety-polskiej-sluzyl-moskwie-ujawniamy-akta-ipn/
Ant2021.08.1 15:04
https://www.youtube.com/watch?v=3T8qTrxL0MA
Alekz772021.08.1 14:29
To nie są szczepionki !!! To jest konstrukt genetyczno-molekularno-chemiczny z elementami nanotechnologii lipidowej i komponentą magnetyczną (tlenek grafenu). Czyste GMO. Dopuszczone warunkowo na rok (EMA). Nigdy wcześniej nie stosowana. Nawet bydła się tym nie szczepi. Proszę przeczytać Charakterystykę Produktu Leczniczego ze zrozumieniem. Zakończenie prób klinicznych (III faza) za 2-3 lata. Wszystko przed tą datą jest eksperymentem medycznym, za który nikt nie odpowiada. Konstruowana w oparciu o wirusa , którego już dawno nie ma (Wuhan). Rzekomo skuteczna w 99 %. Ale jest to skuteczność względna (czysty chwyt marketingowy). Prawdziwa skuteczność (bezwzględna ) to 0,9 – 1,3 % (The Lancet). Czemu więc mają służyć te "szczepionki" ? Tego nie wiemy. Ale jedno wiemy na pewno. Na pewno nie służą walce z tzw. Covidem, raczej z ludżmi. Wszyscy członkowie tzw. Rady Medycznej (brak protokołów z obrad) są w konflikcie interesów, w tej czy innej formie biorą forsę od Big Farmy już od wielu lat. Ludzie całkowicie skompromitowani. David Rockefeller: „Najpierw zaszczepimy starych a potem zaszczepimy głupich”.
Człek2021.08.1 15:07
"Szczepionka" nie powstała aby ludzie zwalczyli Covid. To Covid powstał aby ludzie wzięli "szczepionkę".
Anonim2021.08.1 15:45
Facet, kłamiesz aż się kurzy! Weź się czymś ciężkim w łeb pjerdolnij, co?
cccc2021.08.1 16:44
wzajemnie anonim
Skrzypek na dachu2021.08.1 14:21
Plandemia to medialna sciema bo latem zadnej grypy nie ma .
katolicka deratyzacja Polski2021.08.1 14:19
Niech Szwecja bedzie "przykladem" . Nie mieli zadnych lockdownow, maseczek a dzisiaj to NAJBARDZIEJ ZAKAZONY KRAJ w EUROPIE! - - - I "tylko" 65 tys. martwych Swensonow !
Skrzypek na dachu2021.08.1 14:22
Po co glupie klamstwa smarujesz , chyba jestes chory .
jakies konkrety2021.08.1 16:47
bzdury wypisujesz wyssane z palca zeby do wypatrzonej osobowasci pasowalo
NWO2021.08.1 14:11
a zażydzony PIS w Polin planuje zupełnie coś odwrotnego
katolicka deratyzacja Polska2021.08.1 14:20
Konfederacja przez oglupianie,morduje Polakow za ruble i szekle.
Parchy!2021.08.1 14:07
Szczególnie dwa ! ..........Nawet wiem dlaczego. Urwał im się medialny "ryneczek" do srrania i rzygania jadem. Szczególnie zdechlakowi nazwiskiem Lech Keller-Krawczyk. Nie ma co z sobą gudłaj zrobić! ............ W GW, to jedno, że cenzura a żydka rzygowiny tam się niczym od innych nie wyróżniają, nawet od rzygowin "prof. dr" Hertrich-Woleńskiego (psd.: precz_z_komunia, cmok_wawelski). W Do Rzeczy ryneczek Lesiowi się prawie urwał. Podobnie jak "prof. dr" Hertrich-Woleńskiemu i jego AAAgówno z Nilu. Boi się otwierać konto. - - - - - Pozostała im Fronda ku MOJEJ uciesze, yebie ich na prawie wszystkie możliwe sposoby. Oprócz tego fizycznego elementu. Na samą tę myśl, "pawia mam na ustach"!
Jezus żyd Ch.2021.08.1 14:03
yebac pis i pislamistów- bandę życiowych miernot, nieudaczników, sfrustrowanych biedaków. TFU!
wzajemnie2021.08.1 16:55
Yebac niedouczonych narkomanow i pijakow lewackich zebrakow co taczaja sie w blocie i kopuluja jak swine na koncercie Owsika
Ix Ypsilon2021.08.1 13:58
A żydek "prof. dr" Hertrich-Woleński, ten to ma klawe życie. Cały dzień na wózeczku przed komputerkiem, całą noc przed komputerkiem pisze i pisze żydek "prof. dr" Hertrich-Woleński paszkwil za paszkwilem a kupkę robi w pieluszkę albo do basenika, siusiu wężykiem mu same leci do woreczka z siusiaka. Żydek "prof. dr" Hertrich-Woleński dostaje insulinkę co i rusz, żydek "prof. dr" Hertrich-Woleński ma dializę co i rusz, ale pisać nie przestaje. Żydek "prof. dr" Hertrich-Woleński to ma klawe życie, ale jedzonko gówniane, bo jak mówi przysłowie; czym się odżywiasz tym się stajesz.
lisbona2021.08.1 14:12
lecz swoją fobię onanizmem najlepiej oburącz, nie pomoże ale nie będziesz miał jak pisać co ci wyjdzie na dobre
Jezus2021.08.1 13:56
Yebać pis Yebać pis Yebać Pis Yebac pis Yebać pis Yebać pis Yebać Pis Yebac pis Yebać pis Yebać pis Yebać Pis Yebac pis Yebać pis Yebać pis Yebać Pis Yebac pis Yebać pis Yebać pis Yebać Pis Yebac pis Yebać pis Yebać pis Yebać Pis Yebac pis
Anonim2021.08.1 13:56
Dania ma w pelni zaszczepione niemal 100% osob po 60tce, 90% miedzy 50-59, mlodsi 75% jedną dawką...... Polska w grupach ryzyka ma 1,5 raza mniej wiec PIS powtorzy numer z zamykaniem lasow, zmuszajac do szczepien tych co nie trzeba. Ograniczenie transmisji wskutek szczepien wg Izraela wynosi 40%. To jest w czasie gdy nie nastapily jeszcze powazniejsze mutacje. Kazdy szczepi sie dla siebie, ale wg idiotow z PISu mamy szczepic sie dla nieszczepiacych sie pisiorow, co przypomina duszenie ludzi kondomami na glowe. Dania jako pionier roznych rzetelnych analiz nigdy nie zmuszala do masek na dworze. PIS znecal sie nad ludzmi w kazdy mozliwy sposob, w czasie gdy zredukowali w szpitalach 2 miliony pacjentow. Non stop bylo tylko Zostań w domu, Zostań w domu, Zostań w domu - ciekawe jaka ku.. wymyslila to haslo?
Anonim2021.08.1 14:00
𝐖 𝐊𝐎𝐋𝐊𝐎 𝐏𝐈𝐄𝐑𝐑𝐃𝐎𝐋𝐄 𝐓𝐄 𝐒𝐀𝐌𝐄 𝐆𝐋𝐎𝐃𝐍𝐄 𝐊𝐀𝐖𝐀𝐋𝐊𝐈 𝐨 𝐌𝐈𝐓𝐘𝐂𝐙𝐍𝐄𝐉 𝐒𝐙𝐖𝐄𝐂𝐉𝐈 - 𝐃𝐀𝐍𝐈𝐈- - - - 𝐍𝐈𝐆𝐃𝐘 𝐰 𝐃𝐀𝐍𝐈𝐈 - 𝐒𝐙𝐖𝐄𝐂𝐉𝐈 𝐍𝐈𝐄 𝐁𝐘𝐋𝐄𝐌 𝐨 𝐈𝐂𝐇 𝐉𝐄𝐙𝐘𝐊𝐔 𝐍𝐈𝐄 𝐌𝐀𝐌 𝐏𝐎𝐉𝐄𝐂𝐈𝐀 𝐀𝐋𝐄 𝐓𝐎𝐖𝐀𝐑𝐙𝐘𝐒𝐙𝐄 𝐳 𝐊𝐎𝐍𝐅𝐈𝐄𝐃𝐈𝐄𝐑𝐂𝐉𝐈 𝐧𝐚 𝐊𝐑𝐄𝐌𝐋𝐔 𝐓𝐀𝐊 𝐑𝐎𝐙𝐊𝐀𝐙𝐔𝐉𝐀!
drt2021.08.1 14:14
deser z pisgówna nie smakował, że masz takie frustracje koszerny pisowcu
Anonim2021.08.1 14:04
i tak przy okazji pytam sie, jak moze brakowac personelu skoro nie tylko szpitale swiecily pustkami ale nawet bezposrednio likwidowano oddzialy dla wariatow. Niektorzy nawet wiezniow wypuszczali. Psychiatra na psychologii zna sie slabo bo jej nie studiowal, za to jest dobrym lekarzem medycyny. Respiratora nie obsluzy ale reszta to dla niego blahostka do przyswojenia w pare dni. Podobnie jak pediatra, kariolog itd
Jezus2021.08.1 13:55
Yebać pis i pislamistów oraz kaczyńskiego geja.
Ix Ypsilon2021.08.1 13:55
Można? Można. Wikingi dają przykład.
Jezus2021.08.1 13:55
Yebac pis.
Ksiądz2021.08.1 13:55
Yebać pis!
Skrzypek na dachu2021.08.1 13:53
A żydek "prof. dr" Hertrich-Woleński, ten to ma klawe życie. Cały dzień na wózeczku przed komputerkiem, całą noc przed komputerkiem pisze i pisze żydek "prof. dr" Hertrich-Woleński paszkwil za paszkwilem a kupkę robi w pieluszkę albo do basenika, siusiu wężykiem mu same leci do woreczka z siusiaka. Żydek "prof. dr" Hertrich-Woleński dostaje insulinkę co i rusz, żydek "prof. dr" Hertrich-Woleński ma dializę co i rusz, ale pisać nie przestaje. Żydek "prof. dr" Hertrich-Woleński to ma klawe życie, ale jedzonko gówniane, bo jak mówi przysłowie; czym się odżywiasz tym się stajesz.
Skrzypek na dachu2021.08.1 14:17
Asio oszuscie , wymysl sobie swoj wlasny nick .
Agnieszka2021.08.1 13:52
A żydek "prof. dr" Hertrich-Woleński, ten to ma klawe życie. Cały dzień na wózeczku przed komputerkiem, całą noc przed komputerkiem pisze i pisze żydek "prof. dr" Hertrich-Woleński paszkwil za paszkwilem a kupkę robi w pieluszkę albo do basenika, siusiu wężykiem mu same leci do woreczka z siusiaka. Żydek "prof. dr" Hertrich-Woleński dostaje insulinkę co i rusz, żydek "prof. dr" Hertrich-Woleński ma dializę co i rusz, ale pisać nie przestaje. Żydek "prof. dr" Hertrich-Woleński to ma klawe życie, ale jedzonko gówniane, bo jak mówi przysłowie; czym się odżywiasz tym się stajesz.
Agnieszka2021.08.1 14:20
A jakie ty masz imię, że się go wstydzisz i podszywasz pod moje ze swoimi rzygowinami?
Skrzypek na dachu2021.08.1 13:50
Plandemia to medialna sciema , latem zadnej grypy nie ma . Szczepionka gorsza niz zaraza bo to nie jest szczepionka tylko eksperymentalna genetycznie modyfikowana biotrucizna mRNA retrowirusowa nanotoksyna ktora niszczy odpornosc zdrowego czlowieka .
Agnieszka2021.08.1 13:50
Brawo. Będzie gdzie wyjechać z tego PRLu. Myślałam, ze Białoruś zostanie ostatnią ostoją wolności i najlepszego szanowania praw człowieka.
matis892021.08.1 13:26
Pan Jezus w Orędziach Ostrzeżenie przestrzegał przed TRUJĄCYMI szczepieniami i je przepowiedział 17.06.2012 tak samo jak przepowiedział obalenie Benedykta XVI i ustanowienie Fałszywego Proroka ........... ,,Moja droga umiłowana córko, plany masońskich grup przejęcia światowych walut są coraz bliższe ukończenia. Ich nikczemne plany obejmują również nowe globalne szczepienia, które spowodują choroby na całym świecie, wywołujące cierpienia na skalę nie widzianą nigdy wcześniej. Unikajcie takiego nagle ogłoszonego globalnego szczepienia ponieważ będzie was ono ZABIJAĆ.......''
Dzisiaj niedziela, a w kościele byłeś2021.08.1 13:33
PARCHU?