29.08.14, 09:27

Dla kogo pracuje Fundacja "Dzieci Niczyje"?

Dla kogo pracuje Fundacja "Dzieci Niczyje"?

Człowiek prostoduszny na pytanie postawione w tytule odpowiedziałby, że dla dzieci. Teksty na stronie FDN pełne są ładnie brzmiących zapewnień o przeciwdziałaniu krzywdzeniu dzieci.

Człowiek bywały w Internecie miałby wątpliwości, widząc, że działaczki FDN biorą udział w imprezach Federy, organizacji której celem jest upowszechnianie aborcji. Trudno pogodzić dobro dzieci z możliwością ich zabijania w okresie prenatalnym.

Człowiek dociekliwy zaczął by się zastanawiać widząc "Dzieci Niczyje" w spisie członków koalicji Social Watch, koordynowanej przez koalicję Karat, której celem jest wprowadzanie w Europie Środkowej i Wschodniej ideologicznych konceptów, rozbijających rodzinę i promujących zabijanie nienarodzonych.

Człowiek wytrwały przeczytałby na stronie FDN atak na inicjatywę „Stop pedofilii" i doszedł by do wniosku, że organizacja, której przeszkadza zakaz zachęcania dzieci poniżej lat 15 do aktywności seksualnej, ma dziwne poglądy na temat krzywdzenia dzieci.

Człowiek otwarty pomyślałby, że celem Fundacji "Dzieci Niczyje" jest wspieranie „dobrych pedofilów", którzy chcą dzieci „edukować seksualnie" po to, żeby sprawić im wiele przyjemności, której pozbawiają ich pruderyjni rodzice i opresyjne społeczeństwo.

Człowiek normalny pomyślałby, że to wyjątkowe draństwo, promować zboczenia, udając obrońcę dzieci. Nie tracę nadziei, że ludzi normalnych jest w Polsce wielu.

Mariusz Dzierżawski/http://www.stopaborcji.pl/

Komentarze

anonim2014.08.29 9:42
"wyimaginowane zagrożenia". "Myślę więc jestem" - powiedział arbiter. I znikł.
anonim2014.08.29 9:43
Czy arbiter Paduranu mógłby się udzielać na forum dla krzykaczy, lewaków, prowokatorów? Tam będzie właściwe miejsce dla takiego arbitera. Nie ma co wsadzać dzioba w nie swoje sprawy i udawać, że się nie rozumie tak zasadniczych poglądów.
anonim2014.08.29 10:10
No proszę @arbiter nawet nazwisko po chamsku przekręca (i to na czyje!?). ADMINISTRACJO!!! KIEDY OCZYŚCICIE PORTAL Z WERBALNYCH DEFEKACJI TEGO TROLLA!!!????
anonim2014.08.29 10:28
Marguar Arbiter jest często banowany i wraca w tempie ekspresowym, czasem już po kilkunastu, czy kilkudziesięciu minutach. Może lepiej po prostu go ignorować, bo jego wpisy kiedyś znikną, a nasze odpowiedzi zostaną i będą tu śmiesznie wyglądać (widzę to po moich postach, we wcześniejszych tematach, skierowanych do nieistniejącego adwersarza).
anonim2014.08.29 10:34
Parszywy pamflet.
anonim2014.08.29 12:59
Niepokojące jest to angażowanie się FDN po jednej stronie ideologicznej.
anonim2014.08.29 13:48
Przeczytałem sobie stanowisko FDN wobec akcji ,,Stop Pedofilii". Kluczowym dla mnie zdaniem jest poniższe: "Fundacja Dzieci Niczyje ma jasny pogląd w sprawie edukacji seksualnej dzieci i młodzieży. Jesteśmy przekonani, iż dostosowana do możliwości rozwojowych edukacja na temat seksualności jest prawem każdego dziecka, a wiedza w tym zakresie pozwala dzieciom lepiej rozumieć świat, a tym samym harmonijnie się rozwijać i unikać zagrożeń związanych z kontaktami seksualnymi." Zdanie jest bardzo zrównoważone, okrągłe i na tym poziomie ogólników, że ciężko się nie zgodzić. I to jest właśnie problem z tym stanowiskiem, nie ma w nim informacji, co FDN rozumie pod "dostosowaniem do możliwości rozwojowych"? Czy to, co WHO, czy jakiś inny model.
anonim2014.08.29 13:50
P.S. Dzierżawski ze swoją działalnością pomaga wielu osobom, również po urodzeniu dzieci i również materialnie. To nie są tylko pikiety z rozszarpanymi płodami.
anonim2014.08.29 14:01
Jesli organizacja faktycznie wspiera pedofilie to jest faszystowska i powinien sie nia zajac prokurat, miejsce winnych jest w wiezieniu.
anonim2014.08.29 15:03
@arbiter tak,to do Ciebie Zastanawiam się kiedy Ty masz czas aktywnie pomagać wszystkim dzieciom,starcom,biednym,głodnym i innym potrzebującym,skoro wisisz na Frondzie dniami i nocami pisząc coraz więcej głupot. Wszystkim wytykasz braki zaangażowania w pomaganie innym,więc ujawnij wreszcie adresy fundacji w których aktywnie się udzielasz i napisz jak godzisz swą szlachetną działalność z całodniowymi pobytami na poświęconym portalu? napisałeś . Wiadomo, najlepiej robić awanturę, zamiast pomagać, prawda?! a ja proszę Cię ,żebyś tą wspaniałą myśl przepisał 500 razy do zeszytu,potem wydrukował i porozwieszał w całym mieszkaniu i wreszcie ruszył tyłek z domu w celu ratowania ludzkości. powodzenia i wrzucaj linki z akcji w których bierzesz udział.
anonim2014.08.29 15:07
@adam.tam wrzuć swoją fotkę,spróbuję Cię równie fachowo zdiagnozować jak Ty p.Dzierżawskiego. ALE TU DUŻO SUPER FACHOWCÓW -KOMENTATORÓW NA FRONDZIE.
anonim2014.08.29 16:08
zdjęcie do artykułu jest genialne i dokładnie obrazuje to czym jest aborcja-zabiciem dziecka,tylko z innej broni.
anonim2014.08.30 0:59
arbiter ja się nie martwię tylko chcialabym,żebyś wniósł do komentarzy jakiś fajny konkret,ideę,pasję a nie samo potępianie innych ludzi. Gdybyś zaangażowal się calym sercem w jakąś szlachetną ideę to przestałbyś tak bardzo okrutnie oceniac innych ludzi(najcześciej dobrych ),bo zobaczyłbyś,iż rzeczy nie są tak proste jak wydaje nam się w trakcie pisania komentarza. Ot ,chociażby zdanie ,że ktoś kogoś zmusza do rodzenia dzieci z bezmózgowiem,to bezduszny przytyk do odmowy zabicia dziecka przez jednego z najszlachetniejszych ludzi jacy pojawili się w przestrzeni publicznej w ostatnich dniach czyli prof.Chazana. I choćbyś zalal wścieklością swoją klawiaturę i wystukiwał na niej najgorsze inwektywy na tego człowieka to nie zmniejszysz jego zaslug ani o milimetr,ani nie zmienisz faktu ,że to Lekarz ratujący życie a nie odbierający życie. Naprawdę.