27.01.22, 09:37Fot. Screenshot YouTube Polskie Radio

Doradca prezydenta RP: Nie mamy informacji o bezpośrednim militarnym zagrożeniu dla Polski

„Jeśli chodzi o bezpieczeństwo Polski - prezydent już o tym mówił - że nie mamy takich informacji, które by wskazywały na bezpośrednie militarne zagrożenie dla Polski” – oświadczył doradca prezydenta RP Paweł Mucha.

„Jestem przekonany, że uczestnicy posiedzenia mają świadomość powagi sytuacji i myślę, że to będzie spotkanie, które będzie służyło podzieleniu się wiedzą, przedstawieniu głównym siłom w parlamencie, także opozycyjnym, jaka jest wiedza państwa polskiego pochodząca ze źródeł jawnych i niejawnych, jakie są możliwe scenariusze i jakie są możliwe rozwiązania” – powiedział Mucha o zapowiedzianym na jutro spotkaniu Rady Bezpieczeństwa Narodowego.

„Nie spodziewam się, że będą jakieś nieodpowiedzialne zachowania” – oznajmił w związku ze spotkaniem RBN na antenie Polskiego Radia 24 doradca prezydenta Andrzeja Dudy.

 

ren/PAP

Komentarze

Donek Berlin2022.01.29 13:28
a to co to za łysy pajac wylazł?
Anonim2022.01.27 10:55
Zważywszy, że Adrian informacje czerpie od Ruchadła Leśnego, to bym się obawiał... 😁😁😁
klaas2022.01.27 10:01
Jeśli Pan Prezydent opiera swoje przekonanie że Rosja zaatakuję Ukrainę a nie Polskę jeśli jest to oparte o inf. Polskich służb to życzę udanego dnia, proszę tylko o zimną kalkulację z jednym z wywiadów jest powiedzenie Putina Ukraińcy to tak naprawdę Rosjanie, to tak dla czego ma napadać na Rosjan i mieć następnych wrogów, a tak jak zaatakuję Polskę to ma załatwionych Rusofobów, Państwa Bałtyckie i z automatu całą Ukrainę i Europę środkową, a Banderowcy zajmą Polskę po Kraków i po krzyku mapy już sprzedają.
....2022.01.27 9:46
jeśli Państwo nie macie informacji, to nie znaczy, że takiego bezpieczeństwa nie ma. Po prostu Tylko nie macie informacji...