24.07.19, 11:00fot: TVRepublika

Dorota Kania dla Frondy: Dać się pobić - polityka LGBT i lewicowych środowisk

Tomasz Wandas, Fronda.pl: Co sądzi Pani o tym, co wydarzyło się podczas „Marszu Równości” w Białymstoku? Kto jest ofiarą, a kto sprawcą tego zamieszania? 

Dorota Kania, redaktor naczelny TV Republika: Nie pokuszę się o wskazanie winnych, gdyż w tej chwili jest na to za wcześnie. Dzisiaj mogę jedynie odesłać do komunikatów, które wysyła policja w tej sprawie. Pomijając kwestię „Marszu Równości”, który miał miejsce w Białymstoku, śmiało można powiedzieć o tym, co dzieje się w Polsce od pewnego czasu, właśnie z inicjatywy LGBT. 

To znaczy?

Od pewnego czasu w każdym większym w Polsce, są organizowane marsze środowisk LGBT. Jest to zaplanowana akcja, a ludzie biorący w nich udział jeżdżą od miasta do miasta (stąd w każdym mieście, w którym ma on miejsce można zobaczyć te same twarze) - proszę zwrócić uwagę, że nigdy nie zdarzyło się, by taki marsz został zorganizowany w dwóch miejscach jednocześnie.

Marsze dla Życia czy Orszak Trzech Króli to ogólnopolskie akcje, w których w tym samym czasie uczestniczą Polacy na terenie całego kraju. To jest ta różnica.  

Jaki ma cel ta zaplanowana akcja LGBT?

Celem akcji środowisk LGBT jest wywołanie społecznego poruszenia. Wiadome, że tego typu imprezy, znajdą oddźwięk w społeczeństwie, a im właśnie o to chodzi. W zasadzie cała ich idea, sprowadza się do tego, co powiedział do gejów, lesbijek itp. Janusz Palikot.

Mianowicie?

„Robić Marsze Równości non stop. I dać się pobić” - co oznacza nieustanne prowokowanie po to, by uzyskać odpowiednią reakcję. Absolutnie żadnych wątpliwości nie ma co do tego, że różne lewicowe grupy polityczne, będą tę sprawę podgrzewać, gdyż jest im to na rękę - to jest ich sposób na zdobywanie politycznego kapitału. 

Jak zatem powinniśmy się zachować, by z jednej strony nie dać się sprowokować, a z drugiej nie dopuścić do tego, żeby osiągnęli swoje cele?

Przede wszystkim trzeba zachować spokój, co czasem jest trudne, zwłaszcza, gdy emocje biorą górę, a media sprzyjające „totalnej opozycji” podgrzewają atmosferę. Warto przypomnieć, że dwa tygodnie przed marszem równości w Białymstoku, Gazeta Wyborcza sugerowała wywołanie zamieszek, by walka o prawa osób LGBT była skuteczniejsza. 

Skądś muszą pochodzić inspiracje…

Proszę zwrócić uwagę jak zachowują się ludzie środowiska LGBT, gdy odbywają się pokojowe marsze inspirowane przez wierzących. Wyśmiewają oni różańce, profanują wizerunek Matki Bożej, a katolicy w odpowiedzi na to jeszcze gorliwiej modlą się o wyzwolenie uwikłanych w chorą ideologię LGBT ludzi. Osoby, które pokojowo pokazują swoją niezgodę, nawet mówiąc, że modlą się za te osoby, które idą w marszu LGBT są narażone na kpiny i medialne ataki ze strony tych, którzy popierają Marsze Równości. 

Zdaje się, że tolerancja względem osób homoseksualnych w Polsce rośnie. Czy środowiskom LGBT coraz łatwiej będzie żądać spełniania i innych życzeń, które mają? Jeśli tak jest, to jakie będzie miało to konsekwencje?

Moim zdaniem tolerancja, o której pan mówi była zawsze, nie jest tak, że nagle coś się zmieniło. Polska od wielu lat była krajem tolerancyjnym i tak samo jest teraz. Wiele osób homoseksualnych wcale nie popiera tego co robi LGBT, wiedzą oni, że afiszowanie się ze swoją seksualnością budzi niesmak. Co więcej, okazuje się, że są przeciwni profanacji i temu w jaki sposób odnoszą się do religii katolickiej osoby ze środowiska LGBT. 

Pewnym środowiskom bardzo zależy na rozpętaniu wojny kulturowej, ma ona im posłużyć do marszu przez instytucje po to, żeby później opanować całe społeczeństwo. W Polsce jak narazie wydaje się to niemożliwe, zbyt silna jest pozycja Kościoła katolickiego, zbyt silne są wartości w naszym społeczeństwie.  Dlatego mamy do czynienia z tak silnym atakiem na Kościół oraz na wartości.

Jak się temu przeciwstawić? 

Przede wszystkim nie może być zgody na chore zachowania środowisk LGBT, nie może być zgody na to, by bez zgody rodziców wchodzili oni do polskich szkół. Nie możemy pozwolić na deprawowanie naszych dzieci. Moim zdaniem, jeśli mądrze będziemy prowadzić, wychowywać nasze dzieci, to zalew ideologii LGBT nam nie grozi. 

 

Dziękuję za rozmowę.

Komentarze

Zerr02019.07.26 9:07
Pisowskie i narodowe ścierwa biją, nikt nie życzy sobie, aby naruszano jego nietykalność cielesną. Jeśli ktoś kogoś bije - to ta osoba jest degeneratem i powinna siedzieć, proste. Znaczy no, może i bym chciał się pobawić z jakimś gejem, ale no, zbyt zajęty jestem rzyganiem jadem i gadaniem pierdół na frondzie. :( I do tego jeszcze jakiś podrobiony Zerr0 mi nick zabrał. Kretyn.
rebeliant2019.07.24 20:16
"polityka LGBT i lewicowych środowisk " - sprostuję troch: oczekiwać od innych by dali się bić. To jest polityka lewicowych środowisk.
Klapaucjusz2019.07.24 14:17
Mają czelność nadstawiać drugi policzek, tęczowe łachudry! To nie po katolicku – musimy bronić swoich wartości! Dobrze mówię, pani Kania?
Zerr02019.07.24 14:20
Tęczowe łąchudry nigdy nie nadstawiają drugiego policzka. Łykasz własna propagandę? Do pełna dżenderysto.
Max Fiend2019.07.24 13:01
Toż to jest wyuzdana agresja wobec bijących, tak dać się pobić!!! :-D
Szymon2019.07.24 12:55
To chyba i tak lepsze niż polityka PiS i pseudoprawicy, czyli pobic...
jack2019.07.24 12:51
Nie trzeba ich bić. Obrzucić ich ludzkimi odchodami. Niech idą i śmierdzą.
Foster2019.07.24 21:03
Przecież to jest to samo.
Maria Blaszczyk2019.07.24 23:55
Wszystko wskazuje na to, że homofobi z jakichś przyczyn cierpią na chorobliwą fascynację fekaliami. Casus kijowski wciąż mnie bawi, ile razy o tym pomyślę - zwijam się ze śmiechu. Tylko czemu obrzucać nimi niewinnych ludzi - chcecie się w nich taplać - na zdrowie, ale innych to nie kręci.
edi2019.07.24 12:50
"Żeby dobrze rozumieć genderystów, trzeba rozumieć, że to są neokomuniści. Jako naukowiec piętnaście lat zajmuje się genderyzmem. Przeczytałem mnóstwo ich pozycji i to podsumowuję w ten sposób, że żeby to rozumieć, to trzeba rozumieć, że genderyzm to w dużym stopniu jest mutacja komunizmu. Metody, które stosowali komuniści, stosują genderyści, tylko stosują inny rodzaj przemocy. Przemoc polityczną, medialną, finansową, kulturową. Wydali wojnę kulturową społeczeństwu, podobną do tej, jaką wcześniej wydali komuniści, którą w dużym stopniu na szczęście przegrali"-podkreślił. "Zauważmy ich metody działania. Oni specjalnie prowokują zamieszki, niejako pragną, żeby ktoś w nich rzucił kamieniem, żeby ktoś zastosował przemoc fizyczną po to, żeby powiedzieć, że wszyscy ich przeciwnicy są tacy. To jest dokładnie schemat komunistyczny"-mówił gość Telewizji Republika. "Nie można dać się terroryzować. Trzeba w powiedzieć, że w Polsce mamy wysokie szanse, żeby wygrać tę wojnę. Podobnie w 1920 roku mogło się wydawać, że jesteśmy bez szans wobec Bolszewików"-ocenil ksiądz profesor. Duchowny i filozof wskazał, że dziś może nam się wydawać, że z "neobolszewikami" narzucającymi nam genderyzm, tak jak wcześniej Moskwa komunizm, jesteśmy bez szans. "Ludzie słabszego ducha, czy słabej orientacji mogą myśleć, że nie damy rady. Musimy walczyć, Polska poradziła sobie z bolszewizmem, może poradzić sobie z genderyzmem"-podkreślił ks. Dariusz Oko.
edi2019.07.24 12:41
Zbigniew Ziobro nie ma wątpliwości, że Platforma Obywatelska zbratana ze środowiskiem LGBT szykuje „pełzający zamach na wartości Polaków, a nade wszystko na wolność w obszarze sumienia i wychowania dzieci, które gwarantuje konstytucja”. „Tolerancja ma działać tylko w jedną stronę? Nie toleruje sprzeciwu, gdy są łamane sumienia i naruszane uczucia religijne osób wierzących. To zakłamanie, sprytnie ukrywane pod płaszczykiem wolności i tolerancji. Pachnie wręcz skłonnościami totalitarnymi. Jest praktykowane przy użyciu przymusu ekonomicznego, o czym świadczy przypadek pracownika Ikei. Dlatego trzeba wykorzystać dostępne narzędzia, a więc Kodeks karny i Kodeks pracy. Dlatego zleciłem śledztwo. Nie może być tak, że łamie je dysponująca nawet największym kapitałem zagraniczna korporacja” – tak Prokurator Generalny skomentował sytuację zwolnionego za przekonania pracownika Ikei. Zbigniew Ziobro mówił też na temat wsparcia jakiego środowisku LGBT udzieliła Platforma Obywatelska z Grzegorzem Schetyną na czele. Jego zdaniem, batalia o sumienia toczy się dzisiaj na poziomie dużych miast: Gdańska czy Warszawy. „Na ulicach rządzonej przez PO Warszawy, podczas tzw. parady równości, są obrażane uczucia katolików. Przejawia się nachalnym wpychaniem do szkół w stolicy pseudoedukacji seksualnej dla kilkulatków” – zaznacza. Jego zdaniem tak otwarta i nachalna promocja antywartości ma znamiona chrystianofobii. „To, co wspiera Platforma Obywatelska, to chrystianofobia i nietolerancja. Platforma podsyca pełzający zamach na wartości Polaków, a nade wszystko na wolność w obszarze sumienia i wychowania dzieci, które gwarantuje konstytucja” – przekonuje. Read more: http://www.pch24.pl/zbigniew-ziobro--po-wspiera-chrystianofobie-i-nietolerancje-oraz-podsyca-ideologiczny-zamach,69670,i.html#ixzz5uUGqUeu7
aaa_kotki_dwa2019.07.24 12:18
Czyli chodzą po ulicach z tymi lgbtowskimi gębami i nadstawiają je pod tolerancyjne, katolickie buciory, perfidne pedały te. Ciekawe co by powiedział Jezus.
M.2019.07.24 12:08
20 lipca waszego typu "kato"-PSY zamordowaly Dzialaczke LGBT w S. Petersburgu.
Zerr02019.07.24 14:53
Sekta LGBT to agentura wpływu USA, więc wcale mnie nie dziwi, że w Rosji postąpiono z nią tak, jak tam zwyczajowo postępuje się z osobami uznanymi za wrogich agentów.
M.2019.07.24 15:54
Nie no, naprawde jestes pojePem. Tez jestem agentem USA? Hahahahahaha
Zerr02019.07.24 17:36
A kim ty jesteś przy tej zadźganej? Nikim. Agent wpływu to ktoś znaczący, a ty? mniej niz kropka po eeemmm O takich agent Lenin mówił - pożyteczni idioci.
alcapone2019.07.24 12:06
Dzisiaj w radio rano słucham przegląd prasy. Za wyborczom jest wypowiedź aktywistki która organizowała tą akcję w Białymstoku. Ona mówi tak ( z pamięci ). To było pierwszy raz w Białymstoku, dobrze że zdecydowaliśmy się, jakoś poszło, żadnych profanacji tylko takie tam kochajmy się. Rozumiecie, czasem ktoś mówi jak nawet nie mówi. Dla niej było jasne że jest strategia i taktyka walki, na początek żadnych tam profanacji, trzeba najpierw przyzwyczaić ludzi. Bo dla przykładu w takim gdańsku już przyzwyczajeni, więc … robi się profanacje. Co będzie gdy za lat tak 20 już w Białymstoku będzie się robić profanacje? Co będzie się robić w Gdańsku? Cytat za wiki na temat rządów ludowych w Hiszpanii zanim wkroczył do akcji Franco. "Należy popatrzeć co wyrabiała dolores ibaruri (małe litery zamierzone) i reszta jej bandy. "wprowadzimy taki terror, że radzieccy towarzysze będą się mogli od nas uczyć" - to słowa tej czerwonej zbrodniarki. Komuniści wprowadzili ogromny terror, mordowano bez sądu ludzi uznanych za wrogów ludu - księży, zakonnice, ludzi "zbyt" bogatych, nieraz wystarczyło zbyt eleganckie ubranie. Mordowanie duchowieństwa miało szczególnie wyrafinowaną, poniżającą i okrutną formę - były to "ŚLUBY REPUBLIKAŃSKIE" - księdza i zakonnicę rozbierano do naga, wiązano razem (ciało w ciało) i topiono. Franko zakończył komunistyczny terror i za to należy się mu cześć i szacunek. " --------------- A dodam dla tych dumnych gejów i podobnych, stary jestem ale nie weźmiecie mnie żywcem, będę walczył do końca, bo to walka na śmierć i życie.
alcapone2019.07.24 12:20
Tutaj link do tego bardzo przebiegłego tekstu tej aktywistki LGBT. Niby ofensywa miłości, tylko ja za komuny nauczyłem się czytać między wierszami, to jest wojna, to jest język wojny. http://wyborcza.pl/7,75398,25021511,tutaj-trudno-zmienia-sie-polske-ale-poszedl-sygnal-ze-bialystok.html
edi2019.07.24 12:57
LGBT (GENDER) bazuje na ideologii NEO MARKSISTOWSKIEJ - jest to ciąg dalszy marksizmu-komunizmu-bolszewizmu - Z KTÓRYM POLSKA WALCZY OD 1920 r. IDEOLOGIA NARZUCONA POLSCE SIŁĄ po II Wojnie światowej TAKA IDEOLOGIA MUSI BYĆ ZWALCZANA TAK SAMO JAK NAZIZM I KOMUNIZM, jako WROGA LUDZKOŚCI, POLSCE, RODZINIE i POLSKIEJ KONSTYTUCJI JEST WROGIEM POLSKI i POLAKÓW !
Polak Ateista Dumny Gej2019.07.24 16:07
"A dodam dla tych dumnych gejów i podobnych, stary jestem ale nie weźmiecie mnie żywcem" bicz plis... patykiem bym cię nie tknął
malinka972019.07.24 11:30
Hej, Jestem Karolina mam 21 lat :) Napisz do mnie na https://wyspalasek.pl/malinka97/ jeśli jesteś koneserem kobiecych kształtów, lubisz piękne i inteligentne kobiety to zapraszam Cię do bliższej znajomości z moją osobą :)
Jezus2019.07.24 11:37
co jak co ale grupa docelowa dobrana idealnie. Gratulacje. Zakładam się że turbo-kato-taliby klikają i dają się nabrać i zrobić na hajs, bo to banda imbecyli :) Lovely.
Jezus2019.07.24 11:50
Bo oni nie zdają sobie sprawy że żadna "Karolina" nie istnieje :) Ale ciii! Niech wysyłają smsy
robaczek 2019.07.24 12:32
BA! oni juz doniesli na Karoline do władz!! a wladza sie chwali że ja już aresztowali! uratowali POLSKE!!! ;]
Zerr02019.07.26 9:08
Już biegnę, misiu! Prawdziwie katolicka kobieta dla prawdziwego menszczysny jak jaaaaaa! Ja gud!
KamiLL882019.07.24 11:28
Ciekawe, że tak szybko odzywa się bolszewia! To oczywiste, że LGBT jest narzędziem neokomuny i będzie tak długo potrzebne dopóki nie osiągnie przejęcia władzy. Potem, jako niepotrzebny balast, zostanie odsunięte od wszystkiego. Chodzi o szybkie przejęcie władzy więc trzeba zniszczyć wszystko co przeszkadza temu czyli m.in.: Kościół, rodzinę, patriotyzm, poczucie więzi narodowej, tradycję, tożsamość płciową. Cel muszą zrealizować szybko i wszelkimi środkami, żeby społeczeństwo nie zorientowało się i nie zorganizowało oporu. Jednym z klasycznych sposobów jest PROWOKACJA! Polacy bądźcie czujni i nie zapominajcie o swoich przodkach, którzy oddali swoją wolność i krew za Wiarę i wolność Narodu Polskiego!
oda2019.07.24 12:05
Popieram Pana w 100%!
edi2019.07.24 12:54
LGBT (GENDER) bazuje na ideologii NEO MARKSISTOWSKIEJ - jest to ciąg dalszy marksizmu-komunizmu-bolszewizmu - Z KTÓRYM POLSKA WALCZY OD 1920 r. IDEOLOGIA NARZUCONA POLSCE SIŁĄ po II Wojnie światowej TAKA IDEOLOGIA MUSI BYĆ ZWALCZANA TAK SAMO JAK NAZIZM I KOMUNIZM, jako WROGA LUDZKOŚCI, POLSCE, RODZINIE i POLSKIEJ KONSTYTUCJI JEST WROGIEM POLSKI i POLAKÓW !!!!!!!!
Maria Blaszczyk2019.07.24 23:52
Nie odpowiadam za moich przodków, ale wiem na pewno, że byli oni wśród tych, którzy walczyli z nazistami. Czyli ludźmi, którzy w imię ochrony humbugu nazywanego rasą, narodu (swojego) i tradycji zgotowali światu krwawe łaźnie i z radością mordowali - między innymi - osoby nieheteronormatywne. Wiem natomiast o takich, którzy walczyli z nazistami będąc osobami niewierzącymi. Bo nie każdy Polak musi wyznawać jedynie słuszną religię - jedni wyznają taką, inni siaką, a jeszcze inni - żadnej. A tożsamość płciowa jest wrodzona. Więc nie da się jej zniszczyć. równie dobrze można niszczyć prawo- lub leworęczność.
robaczek 2019.07.24 11:07
RACJA!!! wina ofiary ze ją biją! BABE TEZ MOZNA LAC! czasami sie jej nalezy zeby znala miejsce, prawda? DZIECI TEZ MOZNA CZASAMI LAĆ! wychowawczo! prawda? LGBT tez ta chrzescijanska mlodzirz lała wychowawczo! brawo wy!!! ALEŻ WY JESTESCIE TĘPI LUDZIE!!!!! i czego oczekiwać od takiej masy? ze zobaczy jak sa manipulowani? ze zorientuja sie ze są najwiekszymi frajerami XXI wieku w EUROPIE? zidiocenie narodu w imie czego /wladzy i zemsty jednego czlowieka? FRAJERZY JESTESCIE!!!! tyle kilka tysiecy jest w stanie rozwalic wasze wartosci? COS KURDE SLABE TE WASZE WARTOSCI SLABA TA WASZA WIARA wg was kogos mozna przekonac do homo? bo sami macie takie ciągoty!!!! czujecie sie przkonan troszeczke chyba i;] I to was przeraża!!!!!! hetero nie przekonasz ;] on nie poczuje pociągu ;] ale ten ze sklonnosciami ..... ;] misiaczki......... ;] jak jest ? ;] wy zwyczajne kryptogeje jestescie ;] czujecie ze skoro was przekanali to dzieci tez? tak to nie dziala ;] no ale..... tępy wie swoje;] i to by byla trafna odpowiedz ! kropka. wszystko jasne.
edi2019.07.24 12:53
robaczek - W POLSCE TAK SAMO JAK KOMUNIZMU NIGDY NIE BĘDZIE GENDER - LGBT - możesz już się pakować ruski trollu
M.2019.07.24 12:56
Sam wy**erdalaj. Jak na razie jestes w UE, zatem spiewasz Ode do Radosci albo wypad do Mongolii . Wasz czas sie skoñczy za kilka lat,
polak2019.07.24 14:37
debil i ćwok kawał JUHA z ciebie kut......sie
robaczek 2019.07.24 13:27
edi wytlumacze cos ;] w PL rządzi PIS EU rzadzi PL w UE rzadza liberałowie ( w tym PO) czyli PO rzadzi PIS ;] czyje wartosci wygraja? ;] łapiesz dzadek? ;] taki paradoks jak jestescie w dupke jechani ;] codziennie ;] frajerzy straszni jestescie ;] i dumni jeszcze z tego! ;] taki komentarz na twoja wypowiedz Edziu ;] dzadziusiu edziu ;]
Polak Ateista Dumny Gej2019.07.24 11:06
Następna prawacka idiotka. Tzn, że jak dostanie po ryju na ulicy w ciemnym zaułku tzn, że "dała się pobić"... Zabijani na świecie chrześcijanie "dali się zabić" itd itp wzruszająca "logika" prawactwa :) Tymczasem wyłapują katolickich skuurwieli, którzy pobili 14-letniego uczestnika Gay Pride w Białymstoku https://natemat.pl/279639,aresztowano-sprawce-pobicia-14-latka-w-bialymstoku-podczas-marszu-rownosci Na sobotę zapowiedziany kolejny marsz w odpowiedzi na ataki katoprawackich faszystów
szcze na PiS i rydzyka2019.07.24 11:06
Dla utrzymania władzy będziemy szczuć wszystkich na wszystkich, będziemy łgać w żywe oczy, opluwać i siać nienawiść, a na koniec nazwiemy się ofiarami prześladowań i każemy sobie zbudować pomniki. Tak nam dopomóż: Bóg,kościół oraz rydzyk i media jego!
KamiLL882019.07.24 11:16
dzielnicowy! - niezły z ciebie łajdak. Kto tobie i "dumnemu gejowi" płaci za trollowanie? Obydwaj piszecie jak bolszewia po krótkim kursie marksistowskiej deprawacji.
robaczek 2019.07.24 11:21
kamilu ale oni tylko piszą jak jest to ze daliscie sie zmanipulowac i naszczuc na małą grupke ludzi..... to juz wasza wina kilka tyusiecy zagrozi 40 mln narodowi? cos slabe te wasze wartosci! bardzo slabe!!! ;] to wy jestescie frajerami! wiem ze prawa boli. ale nie mienia to faktu ze to prawda!
edi2019.07.24 12:45
KamiLL88 daj spokój obserwuję tego ruskiego trolla od dawna - TO AGENT WPŁYWU - pisze ZAWSZE żle o Polsce, Katolikach, Kościele - zaprzedany typ piszący po polsku
polak2019.07.24 14:02
dzielnicowy,Polak pedał robaczek to ci sami skurw.....ni piszący od putina to są sowieccy JUHE
Suweren2019.07.24 15:24
Nie sądziłem, że jesteś taki odważny. I nie mów o sobie pedał :) Polak Gej brzmi zdecydowanie lepiej.