18.01.21, 08:10

Dym Szatana przeniknął do Kościoła… Wstrząsające objawienia Matki Bożej z Trevignano Romano!

Świat uderza dziś w chrześcijaństwo z coraz większą siłą. Podczas gdy wokół nas szaleje wojna ideologiczna, okazuje się jednak, że największe niebezpieczeństwo dla Łodzi Piotrowej może kryć się na jej własnym pokładzie…

Matka Boża z Trevignano Romano wielokrotnie przestrzegała przed zagrożeniami, które niszczą Kościół od środka. W ostrych słowach mówiła o grzechach księży, biskupów i kardynałów, a także o ataku demona i ratunku, jaki wierni znajdą w jej matczynej opiece. O wstrząsających objawieniach dotyczących Kościoła pisze o. Flavio Ubodi OFMCap w książce “Osuszę wasze łzy. Przesłania z Trevignano Romano”.

Anarchia i masoneria

Kościół jest w pełnym kryzysie wiary. W jego obrębie widoczna jest doktrynalna anarchia, która dezorientuje kapłanów i wiernych. Benedykt XVI mówił o „dyktaturze relatywizmu” doktrynalnego i etycznego, która usuwa nienaruszalną prawdę z Objawienia i dogmatu.

W obliczu doktrynalnej anarchii powinniśmy posłuchać św. Pawła, który wzywa do wierności pewnej, solidnej i czystej doktrynie – tej ufundowanej na Jezusie Chrystusie, a nie na przemijających opiniach. Zbawienie leży w trwaniu w nauce i w posłuszeństwie doktrynie, która istniała od zawsze: słuchaniu słowa Bożego i Tradycji.

Posłuszeństwo hierarchii zależy od tego, czy jest ona związana z doktryną katolicką, z wiarą, którą powinna nieustannie wyznawać przed Kościołem. Jest ona strażnikiem i gwarantem doktryny katolickiej. W innym przypadku nie mogłaby dłużej narzucać innym dyscypliny.

Do tego szczyty władzy Kościoła są głęboko przeniknięte masonerią (już na słynnej liście Pecorelliego znalazło się stu dwudziestu jeden prałatów i ludzi Kościoła należących do masonerii, która w wiadomy sposób jest satanistyczna i wroga Kościołowi) oraz szerzącą się niemoralnością, której najokropniejszą formą jest pedofilia i homoseksualizm.

CZYTAJ WIĘCEJ W NAJNOWSZEJ KSIĄŻCE “OSUSZĘ WASZE ŁZY. PRZESŁANIA Z TREVIGNANO ROMANO”

Dym Szatana

Z wielkim realizmem papież Paweł VI mówił: „Dym Szatana przeniknął do Kościoła” (29 czerwca 1972). Kardynał Ratzinger w rozważaniach drogi krzyżowej odprawionej w Koloseum w 2005 roku wołał do świata: „Ile brudu jest w Kościele, i to właśnie wśród tych, którzy poprzez kapłaństwo powinni należeć całkowicie do Niego”.

Matka Boża w Trevignano mówi, że kapłani żyją w wielkim chaosie, który prowadzi ich do zatracenia (29 września 2016). Osoby konsekrowane nie ufają sobie nawzajem. Dziewica Maryja jest poważnie zmartwiona tą sytuacją, zaprasza do zjednoczenia z Chrystusem, jedyną prawdą i życiem (19 listopada 2016), i daje praktyczne wskazówki odnośnie do zachowania. W aktualnym chaosie i rozbieżności nauczań, co Maryja i Jezus sami podkreślają, przesłania nakłaniają do pozostania wiernym Pismu Świętemu i Tradycji Kościoła – to one są autorytetem, któremu należy się posłuszeństwo.

Antychryst w wielkim pałacu

Apostazja w Kościele. Anarchia powoduje nie tylko podziały, ale także apostazję, to znaczy odstępstwo od nauki katolickiej (takiej, jaką od zawsze była, wszędzie i przez wszystkich uznana). „Kiedy kardynałowie milczą i oskarżają swoich współbraci; kiedy biskupi, którzy myśleli, mówili i pisali na sposób katolicki, później mówią coś wprost odwrotnego, z byle powodu; kiedy księża podważają tradycję liturgiczną Kościoła, pojawia się apostazja, odstępstwo od myśli katolickiej” (N. Bux). Niekatolicka myśl w środku katolicyzmu stała się potężną siłą i prowadzi do podważania boskości Jezusa Chrystusa i Jego powszechnej roli zbawczej.

Przesłania w tym zakresie są bardzo jasne: biskupi i kardynałowie w Watykanie oddalają się od prawdy, która prowadzi do Ojca (18 czerwca 2016). „Nie myślcie, że w Watykanie czyni się piękne rzeczy dla ludzkości. To wszystko jest fałszem” (16 września 2016). Jest wiele fałszu, a nieliczni święci księża będą prześladowani, tak jak i Lud Boży. Należy złożyć swoją ufność tylko w tym, o co prosi Matka Boża (17 września 2016). Pojawią się porozumienia podpisane przez Kościół, które nie pochodzą od Boga (1 października 2016). Zostanie wprowadzony protestantyzm. Jednocześnie zakwestionuje się rzeczywistą obecność Chrystusa w Eucharystii oraz dogmat o Niepokalanym Poczęciu (jest to bardzo mocne przesłanie z 17 stycznia 2017 roku).

SPRAWDŹ W KSIĄŻCE “OSUSZĘ WASZE ŁZY. PRZESŁANIA Z TREVIGNANO ROMANO”

Maryja w Trevignano Romano mówi bardzo otwarcie – „żyjemy w czasach apostazji” (3 lutego 2017), „apostazja dostała się już do wnętrza mojego Kościoła” (19 sierpnia 2017). Starcie między dobrem i złem w Kościele nasili się (1lutego 2017), a podziały będą coraz głębsze (18 lutego 2017). „Antychryst już wszedł do wielkiego pałacu” (25 lutego 2017) i prędko się publicznie objawi. Demon postawił nogę w Kościele, „ale ja osłonię go swoim płaszczem” (4 lutego 2017).

Apostazja, niemoralność kapłanów, masoneria, chaos – wszystko to zostało już zapowiedziane przez Matkę Bożą w Fatimie i podczas innych objawień. Niestety teraz przeżywamy spełnienie tych prorockich treści.

TEKST ZOSTAŁ OPRACOWANY NA PODSTAWIE KSIĄŻKI “OSUSZĘ WASZE ŁZY. PRZESŁANIA Z TREVIGNANO ROMANO” O. FLAVIO UBODIEGO, WYDAWNICTWO ESPRIT, KRAKÓW 2021


Komentarze

Ks Tomasz2021.01.30 18:23
Podobno te obiawienia są fałszywe . Bądźcie ostrożni !
violencja2021.01.28 21:51
Tych objawień nie zatwierdził Kościół, chyba, że nam udowodnicie.
rebeliant2021.01.27 16:57
Dalibyście jeszcze dodatkowo promocję książki kucharskiej, która opisuje jak wędzić wędliny w dymie bukowo-olchowym. Ludzie niech noszą schab do kościoła... szkoda dymu.
Ela2021.02.2 4:11
Takie książki to pani magister z TK posiada. Odkrycie kulinarne
KATON STARSZY2021.01.27 14:45
U nas w parafi Jeziórka k. Grójca,ksiądz lata z kolendą jak nakręcony,mimo kilku wypadków śmierci na Cowid-19.Kasa,kasa ponad wszystko!
gleen2021.01.26 15:42
"żyjemy w czasach apostazji" no i nareszcie coś pozytywnego. Księża gwałcą dzieci a matka boska się pojawia i zauważa że ktoś tam dokonał apostazji no naprawdę nie ma większych problemów . A tym głosem matki boskiej jest kler któremu kasa się nie zgadza i tyle w temacie
kaka2021.01.20 13:21
Jak poczytac te komentarze-to wylania sie smutny obraz ludzi-GLUPOTA,PRZEWROTNOSC,CHAMSTWO,BLUZNIERSTWA,ZLOSLIWOSC,MARNOWANIE CZASU,NIEUCTWO-brak pokory i cynizm-LEKCEWAZENIE ZAGROZENIA I NIEZROZUMIENIE--SMUTNE TO Przypominamy ludzi oszolomionych narkotykiem i idacych w przepasc.
tom2021.01.20 10:40
jak to się ma do słów Chrystusa o Kościele, że : -Bramy piekielne go nie przemogą - ??
Palindrom2021.01.21 13:35
"Kościół" w j. polskim ma wiele znaczeń: "Kościół" to i Ciało Chrystusa, Oblubienica Boga, ale i kościół-organizacja oraz kościół-budynek. Naucz się bredzić po cichu, na dobre ci to wyjdzie.
you have a crank2021.01.20 9:38
Ja nie wierzę w matkę Bożą z Trevignano Romano.... Tylko matka Boża Częstochowska jest jedyna i prawdziwa oraz polska.
Palindrom2021.01.21 13:37
…przestań się zastanawiać w kogo wierzysz, a zacznij się zastanawiać komu ufasz i kogo naśladujesz; czasu masz coraz mniej.
Anonim2021.01.19 20:21
WALĄ MNIE WASZE ŚWIETOJEBLIWE DYRDYMAŁY O ZBAWIENIU ZE ŚWIĘTOJEBLIWEGO PORTALU, SKORO TOLERUJECIE TO: Rudolf Franz Höss: 2021.01.19 18:47 "Nic tak się nie pieni jak mydło zrobione na czysto żydowskim tłuszczu"! Mydło jest świetne do mycia doopy! Ale tylko doopy, szczególnie dziury w doopie po srraniu!
Aleks2021.01.19 21:17
Zamknij się ! Nikt cię nie słucha!
Sławek2021.02.1 19:08
Nie tolerujemy Rudolfa Franza Hoessa komendanta obozu Auschwitz Birkenau . Kłamiesz BANDYTO. W obozie tym zginęło 150 tysięcy Polaków 300 tysięcy polskich żydów i 800 tysięcy żydów z całej Europy. To Ty usiłujesz wymazać z pamięci wszystkich Tych których nie można nazwać żydami. Usiłujesz przywłaszczyć coś co nie jest tylko twoje. Pamięć o pomordowanych.
dfsf2021.01.19 17:25
„Antychryst już wszedł do wielkiego pałacu” - aha. To dlatego Franciszek boi się tam zaglądać.
Anonim2021.01.19 19:15
Jak się w Boga nie wierzy i Chrytusa lekceważy, majaki dochodzą do głosu! /stp
Dym Szatana przeniknął do Kościoła2021.01.19 13:35
Wstrząsające objawienia Matki Bożej z Trevignano Romano! Świat uderza dziś w chrześcijaństwo z coraz większą siłą. Podczas gdy wokół nas szaleje wojna ideologiczna, okazuje się jednak, że największe niebezpieczeństwo dla Łodzi Piotrowej może kryć się na jej własnym pokładzie… Matka Boża z Trevignano Romano wielokrotnie przestrzegała przed zagrożeniami, które niszczą Kościół od środka. W ostrych słowach mówiła o grzechach księży, biskupów i kardynałów, a także o ataku demona i ratunku, jaki wierni znajdą w jej matczynej opiece. O wstrząsających objawieniach dotyczących Kościoła pisze o. Flavio Ubodi OFMCap w książce “Osuszę wasze łzy. Przesłania z Trevignano Romano”. Anarchia i masoneria Kościół jest w pełnym kryzysie wiary. W jego obrębie widoczna jest doktrynalna anarchia, która dezorientuje kapłanów i wiernych. Benedykt XVI mówił o „dyktaturze relatywizmu” doktrynalnego i etycznego, która usuwa nienaruszalną prawdę z Objawienia i dogmatu. W obliczu doktrynalnej anarchii powinniśmy posłuchać św. Pawła, który wzywa do wierności pewnej, solidnej i czystej doktrynie – tej ufundowanej na Jezusie Chrystusie, a nie na przemijających opiniach. Zbawienie leży w trwaniu w nauce i w posłuszeństwie doktrynie, która istniała od zawsze: słuchaniu słowa Bożego i Tradycji. Posłuszeństwo hierarchii zależy od tego, czy jest ona związana z doktryną katolicką, z wiarą, którą powinna nieustannie wyznawać przed Kościołem. Jest ona strażnikiem i gwarantem doktryny katolickiej. W innym przypadku nie mogłaby dłużej narzucać innym dyscypliny. Do tego szczyty władzy Kościoła są głęboko przeniknięte masonerią (już na słynnej liście Pecorelliego znalazło się stu dwudziestu jeden prałatów i ludzi Kościoła należących do masonerii, która w wiadomy sposób jest satanistyczna i wroga Kościołowi) oraz szerzącą się niemoralnością, której najokropniejszą formą jest pedofilia i homoseksualizm.
Antychryst w wielkim pałacu c. d.2021.01.19 13:36
Apostazja w Kościele. Anarchia powoduje nie tylko podziały, ale także apostazję, to znaczy odstępstwo od nauki katolickiej (takiej, jaką od zawsze była, wszędzie i przez wszystkich uznana). „Kiedy kardynałowie milczą i oskarżają swoich współbraci; kiedy biskupi, którzy myśleli, mówili i pisali na sposób katolicki, później mówią coś wprost odwrotnego, z byle powodu; kiedy księża podważają tradycję liturgiczną Kościoła, pojawia się apostazja, odstępstwo od myśli katolickiej” (N. Bux). Niekatolicka myśl w środku katolicyzmu stała się potężną siłą i prowadzi do podważania boskości Jezusa Chrystusa i Jego powszechnej roli zbawczej. Przesłania w tym zakresie są bardzo jasne: biskupi i kardynałowie w Watykanie oddalają się od prawdy, która prowadzi do Ojca (18 czerwca 2016). „Nie myślcie, że w Watykanie czyni się piękne rzeczy dla ludzkości. To wszystko jest fałszem” (16 września 2016). Jest wiele fałszu, a nieliczni święci księża będą prześladowani, tak jak i Lud Boży. Należy złożyć swoją ufność tylko w tym, o co prosi Matka Boża (17 września 2016). Pojawią się porozumienia podpisane przez Kościół, które nie pochodzą od Boga (1 października 2016). Zostanie wprowadzony protestantyzm. Jednocześnie zakwestionuje się rzeczywistą obecność Chrystusa w Eucharystii oraz dogmat o Niepokalanym Poczęciu (jest to bardzo mocne przesłanie z 17 stycznia 2017 roku). Maryja w Trevignano Romano mówi bardzo otwarcie – „żyjemy w czasach apostazji” (3 lutego 2017), „apostazja dostała się już do wnętrza mojego Kościoła” (19 sierpnia 2017). Starcie między dobrem i złem w Kościele nasili się (1lutego 2017), a podziały będą coraz głębsze (18 lutego 2017). „Antychryst już wszedł do wielkiego pałacu” (25 lutego 2017) i prędko się publicznie objawi. Demon postawił nogę w Kościele, „ale ja osłonię go swoim płaszczem” (4 lutego 2017). Apostazja, niemoralność kapłanów, masoneria, chaos – wszystko to zostało już zapowiedziane przez Matkę Bożą w Fatimie i podczas innych objawień. Niestety teraz przeżywamy spełnienie tych prorockich treści.
Ks.Marek2021.01.19 7:56
A jak tam z objawieniami w Arabii Saudyjskie ?
Grizzly2021.01.19 9:03
chodzi o złoża ropy?
Grizzly2021.01.19 9:12
Won złodziejska mendo bolszewicka od mojego nicka!
MAMlas2021.01.18 23:20
We Frondzie je wszystko jasne , im wiecej trolowania tym lepsze argumenty za prawda !! Wszendzie przebierancy SB . Kapelan ZOMO nikczemNycz czuwa !!
Anonim2021.01.18 21:56
To Wasza Matka Boska nie ma co robić tylko bluźnić Kościołowi? / stp
Jan2021.01.19 9:57
Ale głupol jesteś....biedny głupol
violencja2021.01.18 21:33
Objawienia z Trevignano nie otrzymały imprimatur Kościoła.....Kolejny raz fronda wysyła wydmuszkę i wprowadza w błąd.
Jan Kropka-Osik2021.01.19 16:06
A, które objawienia je mają???
rebeliant2021.01.18 18:55
Aaa... ja też nieuważny - przecież to chodzi o kasiorkę za śfięłte wypociny.
rebeliant2021.01.18 18:29
"Niekatolicka myśl w środku katolicyzmu stała się potężną siłą i prowadzi do podważania boskości Jezusa Chrystusa i Jego powszechnej roli zbawczej." Główną przyczyną między innymi apostazji w środku kościoła jest zrobienie sobie z krzyża narzędzie dzięki, któremu: sprawca (niekoniecznie pedofil) - spowiedź, wafel, przyśpiewka pumpejska i do nieba, zaś pokrzywdzony - "a że nie przebaczył tak jak ja przebaczyłem" i do piekła. Czyli innymi słowy biskupstwo polega na uprawianiu podwójnego skupu - bandziory płacą i odstawiają śmiechu warte rytuały i mają otwartą furtkę do nieba, a ofiary kajaj się i jeszcze dopłacają, aby być uzdrowionym i na koniec idą do piekła, bo w "przebaczeniu" zapomnieli kropki nad i. Jednocześnie kk odwołuje się do dni judaizmu i pie...przy coś o braciach starszych w wierze, ale sam - podobnie jak wyznawcy judaizmu - nie chce chwytać za bat sprawiedliwości. Oczywiście kłamliwie, gdyż jak widzieliśmy kościółek sam sięga po miecz w postaci policji, gdy chodzi o kradzież skarbony, kradzież miedzianych rynien... a sam pyer...doli o nadstawianiu drugiego polika, gdy chodzi o sprawy znacznie większego kalibru. Taki przykład: niejaki Artur K. bandzior, który się "nawrócił" od uzdrowicielskiej Laski Pańskiej został za dobre sprawowanie wypuszczony... na wolności zamordował byłą partnerkę oraz jej dziecko. Sprawiedliwość po mojemu: pewne czyny świadczą, że poszczególni osobnicy powinni być skazywani na dożywotnią izolację w obozach pracy przymusowej, a mogą być uwolnieni jeżeli pojawią się dowody uniewinniające. To są: handel narkotykami, porwania, pobicia, zabójstwa, gwałty. Ponadto osoba, która w obliczu napaści pobije, ujmie zdrowia lub zabije nie podlega karze wymierzonej przez Sąd. Wypowiedź państwa powinna być jasna: nie bij, nie napadaj, bo gdy poniesiesz tego konsekwencję w przestrzeni cywilnej, to Państwo nie stanie po twojej stronie.
Szekby2021.01.19 9:29
A tak poza tym wszystko z główką w porządku ?
Jan Kropka-Osik2021.01.19 16:08
Mówisz jak maso-sato-sodomita!!! Zero prawdy.
axax2021.01.18 18:14
Aborcja to grzech śmiertelny - a tu nagle okazuje sie że szczepionki na dzieciach abortowanych sa ok, niedawny cyrk i potępianie kobiet - a tu nagle tak się Franciszek boi o siebie , że się mało że zaszczepi to jeszcze nawołuje do szczepienia się . To jedne dzieci można abortować a drugie nie.
Anonim2021.01.18 22:01
Nieprawda, te szczepionki (Phitzera i Modedrnej) nie są z materiału komórkowego. To mRNA namnażane syntetycznie. Warto pamiętać. Za chińskie, rosyjskie i angielskie nie gwarantuję. Angielskie maja korzystać z DNA szympansów. /stp
Anonim2021.01.22 23:05
Wszystkie są .
xyz1232021.01.19 9:20
"na dzieciach abortowanych" loooomaaatkoboskooo wolska ciemnota... Kolego po1 szczepionki mRNA nie maja nic wspolnego z namnazaniem wirusa na komorkach WYPRODUKOWANYCH labolatoryjnie bo to NIE SA wektorowki. Po drugie nie "na dzieciach abortowanych" tylko na komorka.ch produkowanych labolatoryjnie, gdzie komorki te sa kopiowane z JEDNEGO bardzo dawno temu abortowanego plodu. Po trzecie tyle juz wektorowek przyjales katolibku, ze i tak bedzie pieklo :D
Jan Kropka-Osik2021.01.19 16:11
Cóż, może to wam trochę rozjaśni umysł. Jeśli ktoś to publikuje to bierze odpowiedzialność za treść. https://wolna-polska.pl/wiadomosci/lista-szczepionek-i-lekow-zawierajacych-abortowane-czasteczki-i-bez-nich-2020-12
Styki2021.01.18 18:03
Quito 1634 rok Módl się usilnie, wołaj niestrudzenie i płacz nieustannie gorzkimi łzami, w skrytości serca błagając naszego Ojca Niebieskiego, aby z miłości do Eucharystycznego Serca mojego Najświętszego Syna, dla Jego Najdroższej Krwi wylanej z taką hojnością oraz głębokiej goryczy i bólu Jego Męki i śmierci ulitował się nad Swoimi sługami i położył kres tym straszliwym czasom, oraz aby zesłał Kościołowi prałata, który odnowi ducha jego kapłanów. Tego ukochanego syna, którego Mój Boski Syn i Ja otoczymy szczególną miłością i napełnimy wieloma łaskami: pokory serca, poddania się Bożym natchnieniom, siły, aby mógł bronić praw Kościoła. Damy mu czułe i współczujące serce, którym ogarnie jakby drugi Chrystus wielkich i maluczkich, nie gardząc najbardziej nieszczęśliwymi, którzy będą prosić go o światło i radę w ich zwątpieniach i trudnościach. W jego ręce złożone będą wymiary, by wszystko czynione było zgodnie z wagą i miarą, ku chwale Bożej. Przed przybyciem tego prałata i ojca, wiele serc osób poświęconych Bogu w stanie kapłańskim i zakonnym wpadnie w oziębłość (...) Popełnione zostaną wszystkie rodzaje zbrodni pociągając za sobą wszelki rodzaj kary: zaraza, głód, konflikty społeczne wewnętrzne i zewnętrzne, apostazja, to wszystko przyczyni się do zatraty licznych dusz. Aby rozproszyć te czarne chmury, przeszkadzające Kościołowi cieszyć się jasnym dniem wolności, wybuchnie straszliwa wojna, w której popłynie krew swoich i obcych, kapłanów i zakonników. Noc ta będzie straszna do tego stopnia, że ludzie będą myśleć, iż zło zatryumfowało. Wtedy wybije Moja godzina: zdetronizuję pysznego, przeklętego szatana, zetrę go pod moimi stopami i zrzucę w przepaść piekielną. W ten sposób Kościół oraz ten kraj uwolniony zostanie na końcu od jego okrutnej tyranii.
Rtl2021.01.18 17:38
Objawienie we wsi "w czarnej doopie". To trzeba leczyć.
Styki2021.01.18 17:14
Juz ponad 300 lat temu mowila o tym w objawieniach w Quito MB. W Quito MB mowila o tajemniczym pralacie, ktory ma sie pojawic by to uporzadkowac. Kto nim bedzie?
Anonim2021.01.18 16:12
Razi mnie "wyprowadzenie" Najświętszego Sakramentu do bocznych ołtarzy. Im dłużej jestem przy Bogu tym bardziej mnie to boli. W Katedrze Wrocławskiej, do której chodzę na modlitwę - zapytałam księdza gdzie jest Ołtarz z Panem Jezusem? Gdzie jest Tabernakulum? Ksiądz odpowiedział, że nie ma Go. Ale są boczne kaplice - tam można się pomodlić. Zapytałam, czy w takim razie mam czynić znak Krzyża świętego do witraży? Ksiądz wzruszył ramionami.
Kubiak2021.01.18 19:31
Nie bądź taki kościółkowy i bierz przykład z kapłana Melchizedeka, który odprawiał ofiare pod gołym niebem, gdyż tylko to miejsce było godne miana świątyni Boga a nie ludzkie budynki i klatki.
violencja2021.01.18 21:25
W katedrze wrocławskiej rozwiązałam ten problem , chodziłam do Komunii po prawej stronie , tam można było/nie wiem czy dzisiaj też/na klęcząco i przy Tabernakulum.Tam chodż.
Iga. U nas DZIĘKI BOGU, JEST NA ŚRODKU!2021.01.19 21:14
Nasz Kościół jest nowy od 2006r. Mieszkam w woj. mazowieckim. Na razie Tabernakulum było w bocznej nawie, ale gdy wszystko skończyli, przenieśli Tabernakulum do Głównego Ołtarza, gdzie jest piękny wymurowanym Ołtarz Trójcy Świętej .Przed nim pali się "Czerwona Lampka"! Bardzo się cieszymy, przyjmujemy też Komunię Św. na klęcząco , nie mamy problemów.
Jest Fronda? Jest poniedziałeczek?2021.01.18 15:16
Jest jakże zacny LOLcontent!
Dym Szatana przeniknął do Kościoła2021.01.18 14:21
Wstrząsające objawienia Matki Bożej z Trevignano Romano! Świat uderza dziś w chrześcijaństwo z coraz większą siłą. Podczas gdy wokół nas szaleje wojna ideologiczna, okazuje się jednak, że największe niebezpieczeństwo dla Łodzi Piotrowej może kryć się na jej własnym pokładzie… Matka Boża z Trevignano Romano wielokrotnie przestrzegała przed zagrożeniami, które niszczą Kościół od środka. W ostrych słowach mówiła o grzechach księży, biskupów i kardynałów, a także o ataku demona i ratunku, jaki wierni znajdą w jej matczynej opiece. O wstrząsających objawieniach dotyczących Kościoła pisze o. Flavio Ubodi OFMCap w książce “Osuszę wasze łzy. Przesłania z Trevignano Romano”. Anarchia i masoneria Kościół jest w pełnym kryzysie wiary. W jego obrębie widoczna jest doktrynalna anarchia, która dezorientuje kapłanów i wiernych. Benedykt XVI mówił o „dyktaturze relatywizmu” doktrynalnego i etycznego, która usuwa nienaruszalną prawdę z Objawienia i dogmatu. W obliczu doktrynalnej anarchii powinniśmy posłuchać św. Pawła, który wzywa do wierności pewnej, solidnej i czystej doktrynie – tej ufundowanej na Jezusie Chrystusie, a nie na przemijających opiniach. Zbawienie leży w trwaniu w nauce i w posłuszeństwie doktrynie, która istniała od zawsze: słuchaniu słowa Bożego i Tradycji. Posłuszeństwo hierarchii zależy od tego, czy jest ona związana z doktryną katolicką, z wiarą, którą powinna nieustannie wyznawać przed Kościołem. Jest ona strażnikiem i gwarantem doktryny katolickiej. W innym przypadku nie mogłaby dłużej narzucać innym dyscypliny. Do tego szczyty władzy Kościoła są głęboko przeniknięte masonerią (już na słynnej liście Pecorelliego znalazło się stu dwudziestu jeden prałatów i ludzi Kościoła należących do masonerii, która w wiadomy sposób jest satanistyczna i wroga Kościołowi) oraz szerzącą się niemoralnością, której najokropniejszą formą jest pedofilia i homoseksualizm.
Antychryst w wielkim pałacu c. d.2021.01.18 14:22
Apostazja w Kościele. Anarchia powoduje nie tylko podziały, ale także apostazję, to znaczy odstępstwo od nauki katolickiej (takiej, jaką od zawsze była, wszędzie i przez wszystkich uznana). „Kiedy kardynałowie milczą i oskarżają swoich współbraci; kiedy biskupi, którzy myśleli, mówili i pisali na sposób katolicki, później mówią coś wprost odwrotnego, z byle powodu; kiedy księża podważają tradycję liturgiczną Kościoła, pojawia się apostazja, odstępstwo od myśli katolickiej” (N. Bux). Niekatolicka myśl w środku katolicyzmu stała się potężną siłą i prowadzi do podważania boskości Jezusa Chrystusa i Jego powszechnej roli zbawczej. Przesłania w tym zakresie są bardzo jasne: biskupi i kardynałowie w Watykanie oddalają się od prawdy, która prowadzi do Ojca (18 czerwca 2016). „Nie myślcie, że w Watykanie czyni się piękne rzeczy dla ludzkości. To wszystko jest fałszem” (16 września 2016). Jest wiele fałszu, a nieliczni święci księża będą prześladowani, tak jak i Lud Boży. Należy złożyć swoją ufność tylko w tym, o co prosi Matka Boża (17 września 2016). Pojawią się porozumienia podpisane przez Kościół, które nie pochodzą od Boga (1 października 2016). Zostanie wprowadzony protestantyzm. Jednocześnie zakwestionuje się rzeczywistą obecność Chrystusa w Eucharystii oraz dogmat o Niepokalanym Poczęciu (jest to bardzo mocne przesłanie z 17 stycznia 2017 roku). Maryja w Trevignano Romano mówi bardzo otwarcie – „żyjemy w czasach apostazji” (3 lutego 2017), „apostazja dostała się już do wnętrza mojego Kościoła” (19 sierpnia 2017). Starcie między dobrem i złem w Kościele nasili się (1lutego 2017), a podziały będą coraz głębsze (18 lutego 2017). „Antychryst już wszedł do wielkiego pałacu” (25 lutego 2017) i prędko się publicznie objawi. Demon postawił nogę w Kościele, „ale ja osłonię go swoim płaszczem” (4 lutego 2017). Apostazja, niemoralność kapłanów, masoneria, chaos – wszystko to zostało już zapowiedziane przez Matkę Bożą w Fatimie i podczas innych objawień. Niestety teraz przeżywamy spełnienie tych prorockich treści.
***** ***2021.01.18 14:05
Pamiętajcie że ważniejsza od madki boskiej jest madka kaczyńskiego. No i madka kurka. Jak one się objawią to klękajcie narody!
LUK2021.01.18 14:01
I znowu ktoś chce robić kasę. To pisze książkę.
...2021.01.18 13:57
Może coś o tym napiszecie https://www.polityka.pl/tygodnikpolityka/swiat/2098341,1,bo-dziecko-bylo-nieslubne-szokujacy-raport-z-irlandii.read
Dym Szatana przeniknął do Kościoła2021.01.18 13:52
Wstrząsające objawienia Matki Bożej z Trevignano Romano! Świat uderza dziś w chrześcijaństwo z coraz większą siłą. Podczas gdy wokół nas szaleje wojna ideologiczna, okazuje się jednak, że największe niebezpieczeństwo dla Łodzi Piotrowej może kryć się na jej własnym pokładzie… Matka Boża z Trevignano Romano wielokrotnie przestrzegała przed zagrożeniami, które niszczą Kościół od środka. W ostrych słowach mówiła o grzechach księży, biskupów i kardynałów, a także o ataku demona i ratunku, jaki wierni znajdą w jej matczynej opiece. O wstrząsających objawieniach dotyczących Kościoła pisze o. Flavio Ubodi OFMCap w książce “Osuszę wasze łzy. Przesłania z Trevignano Romano”. Anarchia i masoneria Kościół jest w pełnym kryzysie wiary. W jego obrębie widoczna jest doktrynalna anarchia, która dezorientuje kapłanów i wiernych. Benedykt XVI mówił o „dyktaturze relatywizmu” doktrynalnego i etycznego, która usuwa nienaruszalną prawdę z Objawienia i dogmatu. W obliczu doktrynalnej anarchii powinniśmy posłuchać św. Pawła, który wzywa do wierności pewnej, solidnej i czystej doktrynie – tej ufundowanej na Jezusie Chrystusie, a nie na przemijających opiniach. Zbawienie leży w trwaniu w nauce i w posłuszeństwie doktrynie, która istniała od zawsze: słuchaniu słowa Bożego i Tradycji. Posłuszeństwo hierarchii zależy od tego, czy jest ona związana z doktryną katolicką, z wiarą, którą powinna nieustannie wyznawać przed Kościołem. Jest ona strażnikiem i gwarantem doktryny katolickiej. W innym przypadku nie mogłaby dłużej narzucać innym dyscypliny. Do tego szczyty władzy Kościoła są głęboko przeniknięte masonerią (już na słynnej liście Pecorelliego znalazło się stu dwudziestu jeden prałatów i ludzi Kościoła należących do masonerii, która w wiadomy sposób jest satanistyczna i wroga Kościołowi) oraz szerzącą się niemoralnością, której najokropniejszą formą jest pedofilia i homoseksualizm.
Antychryst w wielkim pałacu c. d2021.01.18 13:53
Apostazja w Kościele. Anarchia powoduje nie tylko podziały, ale także apostazję, to znaczy odstępstwo od nauki katolickiej (takiej, jaką od zawsze była, wszędzie i przez wszystkich uznana). „Kiedy kardynałowie milczą i oskarżają swoich współbraci; kiedy biskupi, którzy myśleli, mówili i pisali na sposób katolicki, później mówią coś wprost odwrotnego, z byle powodu; kiedy księża podważają tradycję liturgiczną Kościoła, pojawia się apostazja, odstępstwo od myśli katolickiej” (N. Bux). Niekatolicka myśl w środku katolicyzmu stała się potężną siłą i prowadzi do podważania boskości Jezusa Chrystusa i Jego powszechnej roli zbawczej. Przesłania w tym zakresie są bardzo jasne: biskupi i kardynałowie w Watykanie oddalają się od prawdy, która prowadzi do Ojca (18 czerwca 2016). „Nie myślcie, że w Watykanie czyni się piękne rzeczy dla ludzkości. To wszystko jest fałszem” (16 września 2016). Jest wiele fałszu, a nieliczni święci księża będą prześladowani, tak jak i Lud Boży. Należy złożyć swoją ufność tylko w tym, o co prosi Matka Boża (17 września 2016). Pojawią się porozumienia podpisane przez Kościół, które nie pochodzą od Boga (1 października 2016). Zostanie wprowadzony protestantyzm. Jednocześnie zakwestionuje się rzeczywistą obecność Chrystusa w Eucharystii oraz dogmat o Niepokalanym Poczęciu (jest to bardzo mocne przesłanie z 17 stycznia 2017 roku). Maryja w Trevignano Romano mówi bardzo otwarcie – „żyjemy w czasach apostazji” (3 lutego 2017), „apostazja dostała się już do wnętrza mojego Kościoła” (19 sierpnia 2017). Starcie między dobrem i złem w Kościele nasili się (1lutego 2017), a podziały będą coraz głębsze (18 lutego 2017). „Antychryst już wszedł do wielkiego pałacu” (25 lutego 2017) i prędko się publicznie objawi. Demon postawił nogę w Kościele, „ale ja osłonię go swoim płaszczem” (4 lutego 2017). Apostazja, niemoralność kapłanów, masoneria, chaos – wszystko to zostało już zapowiedziane przez Matkę Bożą w Fatimie i podczas innych objawień. Niestety teraz przeżywamy spełnienie tych prorockich treści.
wicek2021.01.18 10:49
Te rzekome "objawienia" nie są uznane przez kościół. Więcej można sobie przeczytać w linku poniżej. Fronda powinna opierać się na wiarygodnych źródłach i nie siać zamętu. No chyba, że o to Frondzie chodzi.... http://misjonarska.pl/2020/04/25/trevignano-romano-i-inne-fragment-wiekszej-calosci/
Szekby2021.01.18 13:22
Objawienia w Gietrzwałdzie zostały uznane przez kościół po 100 Latach . Po 100 latach. A przesłanie było proste , dobrze udokumentowane i przyniosło można powiedzieć prawie od razu dobre rezultaty. To jak się domagać by Te przesłanie było już uznane gdy dodatkowo jest takie " niekorzystne " dla dysydentów kościoła . Po co pyszczyć - można sprawdzić po ilu latach uznano inne objawienia . A Medjugorie . W La Salette uznano wyjątkowo szybko ale zastań tam Francuza .
Styki2021.01.18 17:18
Do lask wraca wczesniej nie uznane przez KK objawienie w Amsterdamie.
katolik2021.01.18 10:21
Maryja się bardzo martwi. Nawracajcie się grzesznicy, Maryja prosi. Ratujcie swoje dusze!
Po 11 ...2021.01.18 10:30
Luksus? To genialne jest. Nabroiłeś? Złapali cię? No, to mówisz: "Szatan musiał mnie opętać" i automatycznie z oprawcy stajesz się ... ofiarą. Żałujesz za swoją słabość, za zaniedbanie modlitwy, obiecujesz poprawę i ... pozamiatane. To genialne jest :)
Po 11 ...2021.01.18 10:31
To miało trafić pod wpis "Czyli", ten piętro niżej.
Styki2021.01.18 17:22
Brawo ateuszu ! Jezus na krzyzu zbawil takiego bandyte. Rewelacja co?
Czyli2021.01.18 10:13
bardzo dobrze, że omijam ten przybytek szerokim łukiem. A swoją drogą jaki to luksus gdy własne grzechy można zwalić choćby na diabła itd.
Lefebvre2021.01.18 15:02
A można własne grzechy zwalić na kogoś innego? Pierwsze słyszę!. Sam jesteś głupi czy głupiego szukasz?
Grr2021.01.18 16:00
A Ty na kogo "zwalasz" swoje grzechy? Czy może nosisz je cały czas ze sobą?
Józef2021.01.18 10:12
Czyli jak Kaczyński mówi kazania w kościele to jako kto, skoro demon przeniknął do kościoła.
astm.2021.01.18 10:04
Demon postawił nogę w Kościele, „ale ja osłonię go swoim płaszczem” (4 lutego 2017). Czyżby osłonić go przed czym, żeby wierni nie poznali ,że maja do czynienia z demonem. Chyba nastąpiła pomyłka w piśmie przy udziale faktycznie demona.
tretka2021.01.18 10:12
"osłonię go" czyli Kościół...
Natalja Siwiec2021.01.18 10:22
chyba się jeszcze trochę waha
astm.2021.01.18 13:19
Dziękuje zrozumiałem. Wypowiedź moja wcześniejsza jest nieuzasadniona. Przepraszam.
ryszard2021.01.18 10:01
Ale i domy boże budowane są na kształt domów szatana. Wystarczy wpaść do Wilanowa i spojrzeć na Świątynię Opatrzności Bożej wybudowanej na wzór kancelarii III Rzeszy.
ladychapel2021.01.18 10:01
Polski KK i jego członkowie interpretują wszelkie objawienia tak, że wszelki brud i grzech nie dotyczy polskiego podwórka bo z Polski wyjdzie iskra na świat cały więc Polska jest ostoją przwdziwego, czystego, nieskalanego grzechem katolicyzmu
Ewa2021.01.18 9:26
Te objawienia w Trevignano Romano zostały zanegowane przez kościół i zawierają dużo sprzeczności z nauczaniem kościoła. Nie czytajcie tego.
katolik2021.01.18 10:23
Maryja usiłuje przebłagać nasze zbawienie. Nie kwestionuj tego, proszę.
katolik2021.01.18 12:06
Przez jaki 'kosciol'? Moze przez tych, ktorzy neguja wszystkie objawienia - nawet Ewangelie, objawienia fatimskie, Faustyne etc??? ksiedza Gobbiego? Nasz Kosciol - ich nie odrzucil
Anonim2021.01.18 8:28
Medjugorie(dobry Papież Franciszek)?!