28.11.14, 16:29Jacek Sasin (fot. archiwum/Wikipedia)

Dzierżawski wzywa do głosowania na Sasina. "To wybór zero-jedynkowy"

Kandydujący w I turze wyborów na urząd prezydenta Warszawy Mariusz Dzierżawski, poparł Jacka Sasina i wezwał do oddania na niego głosu w najbliższą niedzielę.

„Trwa walka cywilizacji: tych, którzy chcą niszczyć rodzinę i tych, którzy chcą ją wspierać. O fotel prezydenta Warszawy ubiega się kandydatka, która pobiera ideologię gender i ulega homoseksualnemu lobby. W niedzielę będziemy mieli wybór zero-jedynkowy. Wzywam wszystkich, którym los rodziny jest bliski, żeby poszli w niedzielę na wybory i zagłosowali na Jacka Sasina” - powiedział Mariusz Dzierżawski.

„Dzisiaj bez wspierania rodziny nie możemy budować dobrego państwa i dobrego społeczeństwa” – podkreślił Jacek Sasin, dziękując Mariuszowi Dzierżawskiemu za poparcie. „Prezydent miasta ma ogromne możliwości wspierania rodziny. Nie tylko w wymiarze wspierania, tradycyjnego modelu rodziny, ale także w praktycznym. Obniżając koszty życia, m.in. podatki, wspiera rodzinę. Teraz rodziny nie są wspierane i borykają się z niedostatkiem. Samorząd, który podwyższa podatki uderza w rodzinę” - powiedział Sasin.

Mariusz Dzierżawski jest politykiem związanym od wielu lat z ruchami pro-life wspierającym wartości rodzinne. Druga tura wyborów na urząd prezydenta miasta stołecznego Warszawy odbędzie się w najbliższą niedzielę, 30 listopada 2014 roku. O urząd walczy dwóch kandydatów: Jacek Sasin, poseł Prawa i Sprawiedliwości oraz obecna prezydent Hanna Gronkiewicz-Waltz z Platformy Obywatelskiej.

MaR

Komentarze

anonim2014.11.28 17:09
Czytanie to nie jest umiejętność wrodzona poeto.
anonim2014.11.28 17:42
@CzęstochowskiPoeta Ja też, ale nie uwierzyłem i przeczytałem drugi raz ;) Widzę, że sformułowanie "ideologia gender" nie ma żadnego konkretnego znaczenia, jest po prostu takim cepem do walenia wszystkich na lewo od PiS-u :)
anonim2014.11.28 18:38
@grzechol jeżeli twoje patrzenie ,jest tak samo bystre jak czytanie to wpatruj się wielokrotnie
anonim2014.11.28 19:08
Częstochowski nie bądź prostytutką.
anonim2014.11.29 4:57
Oj, nasza droga Fronda podupada w rewolucyjnej czujności. Przecież Mariusz Dzierżawski, z racji na poparcie Ruchu Narodowego, jest klakierem Putina! Jego poparcie dla Jacka Sasina musi oznaczać że ten ostatni, pomimo przynależności do Jedynej Słusznej Partii, jest również klakierem Putina! Frondo, to dramatycznie zmienia postać rzeczy! Dla dobra Ojczyzny, trzeba teraz nawoływać do głosowania na Hannę Gronkiewicz-Waltz! No, chyba że teraz, skoro poparł kandydata Jedynej Słusznej Partii, Mariusz Dzierżawski został uznany za jednak-nie-klakiera Putina, albo uznano że w ten sposób odpokutował swoją haniebną przeszłość. No, może tak być. Trudno się połapać w tej całej dialektyce i mądrości etapu... całe szczęście że mamy Frondę, która zawsze mówi nam jak jest.