01.09.20, 20:12Fot. Alina Zienowicz, via: Wikipedia (domena publiczna)

Dziś nie zapomnij pomodlić się za tych, którzy polegli broniąc polskich granic!

Obchodząc 81 rocznicę wybuchu II wojny światowej nie można zapomnieć o żołnierzach, którzy polegli w obronie naszej Ojczyzny. Dziś szczególnie prośmy dla nich o łaskę nieba i wieczną nagrodę za ofiarę, jaką ponieśli.

Modlitwa za dusze poległych żołnierzy

Boże Wszechmogący, polecam miłosierdziu Twojemu dusze poległych żołnierzy naszych, którzy oddali swe życie w obronie drogiej Ojczyzny i którzy przelali krew swoją w obronie nie tylko kraju naszego, ale i w obronie Wiary Świętej.

O Boże, niech ich męczeństwo poniesione w obronie Wiary i Ojczyzny uwolni ich dusze od mąk czyśćcowych i wyjedna im wieczną nagrodę w Niebie.

Błagamy Cię o to przez Mękę i Śmierć Zbawiciela Naszego, przez Jego Serce Najświętsze, przez zasługi i przyczynę Jego Niepokalanej Matki oraz świętych Patronów i Patronek Narodu naszego. Amen.

Komentarze

XYZ2020.09.2 10:45
Ciekawe ilu z was wie kto leży w tym grobie?
Anonim2020.09.1 20:33
Wieczny odpoczynek racz dać im Panie.
katolicka kretynizacja polski 🇵🇱2020.09.1 20:27
Słuchajcie póki czas, bo nie będę dwa razy powtarzał! Mam teraz rzadką chwilę przytomności, ale to się zaraz skończy. Otóż wyznam wam, że należę do płci – wg Profesor Magdaleny Środy – nr 198, tzw. důpelcův. Płeć ta, dość rzadka na szczęście, charakteryzuje się tym, że zaspokojenie seksualne osiąga wtedy, gdy wściekle, w amoku bluzga na Kościół, kler i Polskę. Nic na to nie poradzę. Oho, chyba mnie znowu weźmie. No to na razie.
katolicka kretynizacja polski 🇵🇱2020.09.1 20:22
KATOLIK to synonim określeń: złodziej, kłamca, morderca, dureń, pedofil!
TwojaStara2020.09.1 20:21
Niechaj Paczamama ugości ich suto u swego stołu!