02.04.19, 17:06Zdj. Grzegorz Jakubowski, Kancelaria Prezydenta, edytowane

Dziś urodziny Pierwszej Damy. ZOBACZ, co przygotował prezydent!

Pierwsza Dama, Agata Kornhauser-Duda obchodzi dziś 47. urodziny. Twitterowy profil "W Pałacu Prezydenckim" postanowił pokazać wyjątkową niespodziankę, którą prezydent Andrzej Duda przygotował dla żony. 

"Agata Kornhauser-Duda uwielbia słodycze i niespodzianki, a kto zna lepiej żonę niż jej mąż 🙂 Przyłączając się do urodzinowych życzeń od Prezydenta, życzymy Pierwszej Damie wiele radości, energii i niezmiennej satysfakcji z codziennych obowiązków"-czytamy na Twitterze. 

W filmiku widzimy, jak prezydent Andrzej Duda wręcza żonie piękny, kolorowy tort. Pierwsza Dama zdmuchuje świeczki, a później para prezydencka delektuje się tortem. 

yenn/Twitter, Fronda.pl

Komentarze

Czes\\\\\\\\305\\\\\\\\202aw Franciszek2019.04.3 11:08
A co mnie obchodzą zaloty Pierwszego Hipokryty III Rzeczpospolitej?...
man woman albo gender2019.04.2 20:21
Tort? A ile miał kalorii?
kibic2019.04.2 19:47
PAD przygotował wprowadzenie dla niej 50 proc. kosztów uzyskania przychodu. A poza tym żenujaca ustawka.
violencja2019.04.2 19:46
Pierdoły, nic nie ważna wiadomość, nic nie wnosi.
Gabriela2019.04.2 18:40
Radości i szczęśliwości! Świat bez Pani Prezydentowej, to nie byłoby to samo!!!!
Ewa2019.04.2 18:26
WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO DLA PANI PREZYDENTOWEJ !
telemach2019.04.2 18:02
Debil do kwadratu
JR2019.04.2 18:53
Ty zaś do czwartej potęgi. A poza tym cham.
anonim2019.04.2 17:40
Czemu Duda ten patriota! nie wziął sobie za żonę Polki???
KKK2019.04.3 9:51
Bo ją pokochał. Proste.
anonim2019.04.3 20:57
Interesy panie, interesy panie.....
Czytaj to!2019.04.2 17:37
Bez tego świat sobie nie poradzi: https://www.dailymotion.com/video/x74an8b Powszechny i łatwy dostęp do Internetu urządzeniami elektronicznymi takimi jak telefony, tablety, komputery umożliwia wprowadzenie w Państwach Narodowych ustroju demokracji bezpośredniej czyli E-Demokracji. W E-Demokracji każdy obywatel posiadający na swoim urządzeniu aplikację (kod źródłowy) zliczającą oddawane głosy taką samą jak na głównym serwerze (stamtąd również udostępniony do pobrania) sprawuje władzę w Państwie, stanowi o prawach, przepisach i sądach. Bezpieczeństwo i prawdziwość wyników zapewniał by ciągły (online) dostęp do nich oraz możliwość weryfikowania ich przez porównywanie z wynikami na urządzeniach innych użytkowników a także z wynikami specjalnie w tym celu udostępnionymi przez Państwo np. w miejscach użyteczności publicznej. Wprowadzić E-Demokrację może w życie wniesiony do Sejmu projekt obywatelski przedstawiający ogólną zasadę jej funkcjonowania a polegającą na tym że każdy obywatel po zweryfikowaniu się analogowym (papierowym) dowodem tożsamości ze zdjęciem i adresem zamieszkania może wnieść pod głosowanie w formie papierowej wszystko co zechce aby funkcjonowało w przestrzeni publicznej. Uchwały, rozporządzenia, przepisy, wyroki, sądy, opinie. Te przedkładane urzędnikowi były by skanerem wprowadzane do odpowiednio zabezpieczonego serwera pośredniego i internetem do serwera głównego np. przy Parlamencie. Na wprowadzone pomysły i rozwiązania głosować mógłby każdy dorosły obywatel. Pierwszy głos na swoim urządzeniu przenośnym udzielała by osoba wnosząca głosowanie i od razu otrzymała nań potwierdzenie zawierające dane z dowodu osobistego i udzielony głos. A wtedy urzędnik potwierdzał by wnoszącemu głosowanie przyjęcie jego wniosku stemplem urzędowym i osobistą pieczątką z odręcznym podpisem. Po zagłosowaniu serwer pośredni i centralny drukował by takie same potwierdzenie w wersji papierowej do zarchiwizowania. Tym sposobem pozbędziemy się wszelkiej patologi bo zlikwidujemy Rząd Centralny i Samorządowy, Partie, Parlament, Urzędy o tym co w Państwie decydować będziemy my wszyscy poprzez ludzi których tą samą drogą wybierzemy by nas reprezentowali w naszych sprawach i potrzebach i łożąc na nich dobrowolne [po]datki bo będą na nie zasługiwać swoją kompetencją, zdolnościami i wynikami w pracy. Szybkość, prostota i wygoda elektronicznego głosowania sprawia, że można je stosować do sprawowania całej władzy ustawodawczej i sądowej np. przez wybieralnych w e-głosowaniach ławników, oraz częściowo władzy wykonawczej przez wszystkich obywateli Państwa.