04.07.13, 14:04Dziecko w szkole (fot. FreeDigitalPhoto)

Elbanowski dla Fronda.pl o manipulacji Szumilas: Większość rodziców, którzy posłali 6-latki do szkół nie jest z tego zadowolona

Większość rodziców od kilku lat wcale nie posyła 6-latków do szkół. Trudno więc udawać, że jest wszystko w porządku. „Rzeczpospolita” już 12 czerwca pisała o innych badaniach, wykonanych przez jedną z warszawskich uczelni. Wskazywały one na zupełnie coś innego niż to, do czego próbuje przekonać minister Szumilas. Większość rodziców, którzy posłali 6-latki do szkół nie jest z tego zadowolona.

Ta reforma nie ma już żadnych szans na powodzenie, bo została zawetowana przez rodziców. Minister Szumilas zrobiła jednak z tego projektu główny cel swojego urzędowania i pod tym względem po prostu przegrała. Podobnie, jak minister Katarzyna Hall, która wprawdzie miała większą siłę przebicia, ale też się jej nie udało. I ona sama na koniec swojego urzędowania to przyznała! Przestała być ministrem, a reforma nie weszła w życie. Teraz scenariusz będzie taki sam. Pani Szumilas próbuje jeszcze jakoś się bronić, ale już teraz widać, że już jej się nie uda. Choćby ze względu na ilość zebranych przez rodziców podpisów.  

Not. eMBe

O manipulacji minister Szumilas czytaj TUTAJ

Komentarze

anonim2013.07.4 14:19
Szumilas to kłamczucha brzydzę się tej krzywomordy
anonim2013.07.4 14:49
@Ufam Jak cały ten tuskistowski gabinecik. Same tam Radki - zdradki i inne Kopacze, pieczołowicie kopiące ziemię na metr głębokości.
anonim2013.07.4 15:05
w cywilizowanym kraju każdy minister edukacji, który dopuściłby się kłamstwa i oszustwo milionów rodziców podałby się do dymisji. Ale nie w państwo tuskomatołow i obłudników! Tu naczelną dewizą jest czerpanie ze wzorów guru i okłamywanie Narodu, bo Naród to głupki, które nic nie rozumieją. Szumilas nie nadaje się nawet na sprzątaczkę w szkole!
anonim2013.07.4 18:20
@Tom444aga Ale w tym kraju jest inaczej. Pierwszy za kłamstqwa, krętactwa i oczernianie poprzedników za kratki powinien trafić Premier. Może kiedyś będzie normalnie i trafi.