21.11.14, 21:04Empik przeprasza, ale nie wycofuje się z kontrowersyjnej reklamy (fot. archiwum)

Empik przeprasza, ale nie wycofuje się z kontrowersyjnej reklamy

Marianowicz cieszy się, że do firmy, prócz deklaracji bojkotu, docierają także głosy wsparcia. Chwali się także, że nie odnotowano, aby ilość negatywnych komentarzy rosła na profilu sklepu.

Ciekawe, czy rzecznik prasowa zdaje sobie sprawę z tego, że społeczność, która na Facebooku zadeklarowała bojkot Empiku liczy już blisko 30 tys. osób.

Na szczęście panią z Empiku stać na odrobię refleksji. „Przykro nam, iż nasza kampania uraziła część osób. Przepraszamy ich i zapewniamy, że ich głosy będą brane pod uwagę przy planowaniu kolejnych kampanii reklamowych i działań marketingowych naszej sieci” - mówi w rozmowie z Onet.pl.

Empik na swoim oficjalnym profilu oświadczył, że firmie jest przykro, iż niektórzy bohaterowie kampanii reklamowej wzbudzili negatywne emocje. Jednocześnie sklep zadeklarował, że nie wycofa się z kampanii, której celem nie było obrażanie czyichś uczuć religijnych.

Jednym słowem, Empik przeprasza, ale nie przeprasza, bo dalej idzie w zaparte. I jeszcze odbija piłeczkę, nazywając krytyków kampanii z Nergalem i Czubaszek, zwolennikami wprowadzenia cenzury.

MaR/Onet.pl

Komentarze

anonim2014.11.21 21:09
nie kupuję w tym moralnym szambie
anonim2014.11.21 21:22
Oj tam:D Jesli ktos mi na swieta wciska reklame, ktora jest szara jak szara codziennosc, nie ma w niej "magi" swiat, a w dodatku jest czlowiek co podarl Pismo Swiete, a przeciez to swieta przede wszystkim chrzescijanskie - to wiadomo ze zakupow tam nie zrobie. : ) Wystarczylo napis EMPIK jakos ozdobic : ) Np pokryc sniezkiem, dodac jakies elementy kojarzace sie ze swietami - choinke, platki sniegu : ) I to by naprawde bardziej zadzialalo, niz widok ateisty:D I to ja tak pisze zyczliwie jako konsument, osoba wierzaca, ktora na pewno nie chce zle dla nikogo, tak samo dla wlascicieli EMPIKA, jak dla Nergala - by jednak wybrali Jezusa i szli z Nim codzien - nie tylko od swieta. Z Bogiem ; )
anonim2014.11.21 21:23
W swoich sercach wybrali Jezusa... nie na pokaz, ale w swoim osobistym zyciu, i codziennych wyborach, by poswiecali swoj czas, na modlitwe. Ja to nieraz nawet jak ide ulica, rozmawiam w sercu z Bogiem : ) I tego zycze kazdemu czlowiekowi : ) Bysmy byli blisko Boga. ; )
anonim2014.11.21 21:36
To już coś i dobrze że właściciele empiku pomału dostrzegają błąd jaki popełnili i pewnie niebawem zrezygnują z tej reklamy z udziałem degeneratów nelgala i czubaczek
anonim2014.11.21 22:34
A pomysłodawcę wyrzucą z roboty :)
anonim2014.11.22 15:40
No pewnie, że nie wzrasta ilość negatywnych komentarzy, ponieważ kazałem się wypisać z bazy klientów.
anonim2014.11.22 18:49
i bardzo dobrze, że nie zrezygnowali z tej reklamy! bo niby z jakiej racji? mamy wolność słowa, także dopóki ta reklama nie jest ani obraźliwa, ani kontrowersyjna to ja nadal swoje zakupy będę robić w empiku.
anonim2014.11.24 11:27
A ja mam bardzo głupie pytanie:) Czy fronda.pl wie, że w ramach reklam na witrynie pojawia się oferta empiku? Bojkot bojkotem, ale kasę trzeba trzepać. Link: http://vlep.pl/xnsj8e.jpg
anonim2014.11.26 11:28
Zakupy w empiku? Nie, dziękuję... http://www.kobietawkosciele.pl/komentarze/zgadzam-sie-z-nergalem.html