25.10.20, 12:57Fot. screenshot - YouTube (Radio Elka), Twitter (Tomasz Lis)

Feministki atakują Kościół. W całej Polsce zakłócają Msze, dewastują kościoły…

Lewicowi ekstremiści protestują wobec czwartkowego orzeczenia Trybunału Konstytucyjnego, który za niezgodne z polską konstytucją uznał przepisy zezwalające na aborcję z przyczyn eugenicznych. Agresja środowisk proaborcyjnych skierowana jest m.in. w Kościół katolicki. Dziś organizacja Strajk Kobiet przeprowadza w całym kraju akcję uderzającą w świątynie katolickie. Kościoły są dewastowane, a Msze św. zakłócane przez aktywistów.

Apel do środowisk lewicowych o przeprowadzanie ataków na kościoły pojawił się wczoraj m.in. na profilu Grupy Stonewall, który podał „plan działania” Strajku Kobiet na najbliższe dni. Dziś mają to być „sabotaże w kościołach”.

- „Czytałyście pana Gądeckiego, biskupa? Jak cieszy się, że w Polsce będzie zakaz aborcji?iecie, jak cieszą się kościelni sadyści? Wiecie, jak jutro katofanatycy będą świętować zwycięstwo nad kobietami? Fakt legalizacji tortur? Popsujmy im humory! Bo cieszą się przedwcześnie! Weź nasz banknot, idź do kościoła i wrzuć na tacę! Nie chcesz wchodzić do środka - przyklej plakat na zewnątrz! Chcesz/ możesz napisać/ powiedzieć/ zrobić coś innego - działaj!I najważniejsze - zrób zdjęcie, napisz post, podziel się z nami i że światem!” – napisano na stronie wydarzenia Strajku Kobiet.

I te sabotaże rzeczywiście od rana odbywają się w całym kraju. W mediach społecznościowych pojawiają się zdjęcia z kolejnych ataków na kościoły. Informacje o „sabotażach” zamieszcza na Facebooku m.in. Ośrodek Monitorowania Chrystianofobii Fidei Defensor.

Lewicowi ekstremiści cieszą się oczywiście poparciem „salonu III RP”. Zdjęcie z zakłócenia Mszy św. w jednym z warszawskich kościołów skomentował Tomasz Lis. Jego zdaniem w zachowaniu aktywistów nie ma nic niewłaściwego.

Uwaga! Nie bądź bierny:

Instytut Ordo Iuris apeluje do wszystkich świadków ataków na kościoły i zakłócania Mszy św. o reakcję. Jeżeli zobaczysz takie zachowanie udokumentuj je, nagrywając telefonem. Następnie zadzwoń na policję, a nagranie razem z informacjami o zajściu przekaż na adres: [email protected].

kak/DoRzeczy.pl, Facebook, Fronda.pl

Komentarze

Uczeń Sorosa2020.10.26 23:05
Ordo Iuris to skrajnie fundamentalistyczna, nienawidząca kobiet organizacja, która w ogóle nie ma prawa istnieć. Jedyne słuszne myślenie, żadnej demokracji, narzucanie innym swojej chorej katolickiej ideologii, to zawsze kończy się tak samo. Morze krwi , łzy, prześladowania, wojny. Przerabialiśmy to już kiedyś w Polsce. Ci ludzie są obłąkani i żadna dyskusja z nimi nie ma sensu, bo to jak grochem o ścianę. Tę chorą, przepełnioną zwierzęcym jadem, nienawistną wobec kobiet organizację należy skasować za pieniactwo, zdradę stanu i podżeganie do wojny domowej. W każdym innym europejskim kraju taki Ku Klux Klan nie miałby racji bytu a u nas są na piedestale i chcą innym życie urządzać, a każdy kto się na to nie zgodzi zostanie wdeptany w ziemię albo skrócony o głowę. To jest chyba jakaś obca agentura, robią z tego kraju oborę, o racji stanu tam w ogóle nie słyszeli.
tm2020.10.28 16:20
Lepiej utnij sobie język, zanim język utnie ci głowę.SAME KŁAMSTWA!
Nie rozumiem2020.10.26 14:47
Darek o co ci chodzi? Chcesz palic koscioly, dlaczego? Czy cos zlego spotkalo cie w kosciele? A czy wiesz, ze koscioly, to skarbnica kultury? Spal ksciol Mariacki, katedre Wawelska. Najlepiej zrobisz jak sie nawrocisz, bo bedziesz sie palil. Niech ci Pan Bog przywroci rozum.
jULIA2020.10.26 13:52
nIe wiedziałam że facet moze być feministką XD dobre fronda wnoszę o zamknięcie tej strony z powodu pzrekazywania nie prawdziwych informacji i manipulowania nimi na swoją korzyść
Zimne oko2020.10.26 11:46
Mam dla takich gnoi, co to tak się rwą do mordowania bezbronnych, nienarodzonych dzieci specjalną dedykację: ,,Nadejdzie wkrótce taki dzień, Że zginą wszyscy śmiercią szczura. Nie topór, nie katowski pień Lecz jęk i zaśpiew sznura. Nie znajdziesz bowiem w świecie kul, Co pomszczą ich okrutne zbrodnie. Nieważne, który z nich co czuł Nie może umrzeć godnie. Dla woja jest kamienny mur, Szlachetnym miecza błysk i lśnienie. Dla łotrów zaś napięty sznur! Dla łotrów poniżenie!"
opty2020.10.26 11:01
Jednak aborcja na lewicy winna być mniej "spaprana".....
Anna2020.10.26 10:48
To reakcja normalnych ludzi (a nie lewackich bojówek) na nieludzkie prawo narzucane przez religijnych fundamentalistów i polityków szukających ich poparcia. Do serc można trafić miłością, a nie zakazami.
T.2020.10.26 10:37
Cóż.. nie popieram wyroku TK, ale po co dewastować kościoły i zakłócać msze? Przecież KK w Polsce niema władzy ustawodawczej, ani też nie stanowi żadnego prawa, a że się wypowiada w taki czy inny sposób- ma do tego prawo jest demokracja, tak samo jak prawo mają Ci co chcą protestować. Proszę iść i protestować pod sądy czy biura poselskie.
zdziwienie2020.10.26 10:19
Zdziwienie budzi brak reakcji policji jak się z nimi cackają. To w Poznaniu wyprowadzali Księdza z Kościoła i to w trakcie Mszy za brak maseczki nie chciał sie wylegitymowac a tutaj reakcja albo spózniona albo żadna. Oni powinny natychmiast wyprowadzić te rozkrzyczane dziewuchy i zabrać na komisariat a tam każdej pałką przetrzepać tyłek az się nie uspokoi.
helena2020.10.26 10:19
Co na to OTUA ?
Wise2020.10.26 9:17
Od lat kościół wtrącał się w politykę, więc niech się teraz nie dziwi, że jest uznawany za współwinny.
Darek2020.10.26 9:12
Dziwię się, że te kościoły nie płoną, kościół oświeca tylko wtedy gdy płonie.
Krzysiek2020.10.26 9:07
Bardzo dobrze!! Kościół katolicki w Polsce od zawsze działał w podcieniach. Niby nic nie robimy a jednak po cichu jesteśmy głównym adwokatem diabła... Ciemnogród, zaścianek, średniowiecze w Polsce nastało i kościół również musi odczuć gniew społeczeństa...
opty2020.10.26 8:10
"Strajk Kobiet", "Margoty", "pederaści", "lesbijki"przez atak na KK POkazują, że nie inaczej, lecz są "POpapraną" aborcją.....
ciekawy2020.10.26 8:00
Trzeba to wszystko filmować i rejestrować. Jeszcze nie raz się to przyda w walce z ta lewicowo liberalną hołotą. Zachowują się jak stada zdziczałych i ogłupiałych małp , które niszczą wszystko, co znajdą na swojej drodze.
Zimne oko2020.10.26 7:39
. Mam dla takich gnoi, co to tak się rwą do mordowania bezbronnych, nienarodzonych dzieci specjalną dedykację: ,,Nadejdzie wkrótce taki dzień, Że zginą wszyscy śmiercią szczura. Nie topór, nie katowski pień Lecz jęk i zaśpiew sznura. Nie znajdziesz bowiem w świecie kul, Co pomszczą ich okrutne zbrodnie. Nieważne, który z nich co czuł Nie może umrzeć godnie. Dla woja jest kamienny mur, Szlachetnym miecza błysk i lśnienie. Dla łotrów zaś napięty sznur! Dla łotrów poniżenie!"
Apateista2020.10.26 8:15
A to z kolei przykład typowej katolickiej schizofrenii. Zabijać w imię miłości do Boga.
brudne stringi PRECZ z Polski!2020.10.26 7:36
Wychowane bezstresowo małolaty, POdjarane przez "edukatorów" i lewackich nauczycieli, latają z tekturowymi bazgrołami, domagając się dla siebie i swoich matek prawa do aborcji i eutanazji ! TFU!
Anonim2020.10.26 7:53
A gdzie matki i ojcowie? Wiedzą co robią ich humbejwini? Potem rodzice będą zbierać owoce takiego wychowania bezstresowego.
Maria Błaszczyk2020.10.26 19:06
Są tam z nimi. Dumni, że wychowali ich na rozsądnych ludzi. Aha, a bezstresowe wychowanie nie istnieje. To jest humbug, wymyślony przez tych, którzy uważają, że dzieci wolno maltretować.
ALICJA2020.10.26 7:31
WSZYSCY KTÓRZY NAWOŁUJĄ DO ABORCJI SĄ FASZYSTAMI BO NIKT INNY TYLKO WŁAŚNIE FASZYŚCI MORDOWALI DZIECI W ŁONACH MATEK I PRZEPROWADZALI DOŚWIADCZENIA NA NIENARODZONYCH DZIECIACH!!!!!!!!! TE PSEUDO FEMINISTKI TO NIC INNEGO JAK FASZYSTKI I BOJÓWKI TERRORYSTYCZNE LGBT, NEONAZISTÓW, KOMUNISTÓW, TOTALNEJ OPOZYCJI, ŻYDÓW I MASONÓW!!!!
Dam2020.10.26 7:36
Z tym, że zarówno Mussolini jak i gen. Franco byli przeciwnikami aborcji (Hitler też zabronił aborcji dla tych, których uważał za ludzi, wobec "podludzi" była dostępna). Dedukuj się, zanim zaczniesz się wypowiadać.
Anonim2020.10.26 9:03
Wszyscy faszyści całkowity zakaz aborcji wprowadzili jako jedno z pierwszych zmian zaraz po przejęciu władzy. Całkowity zakaz aborcji w swoich krajach wprowadzili też Adolf Hitler w III Rzeszy i Józef Stalin w ZSRR - uznanie że ciało kobiety jest własnością państwa i to państwo ma do niego wyłączne prawo to typowa cecha reżimów totalitarnych, faszystowskich, nazistowskich, katolickich i komunistycznych.
ALICJA2020.10.26 7:07
TO NIE KOBIETY TYLKO BOJÓWKI TERRORYSTYCZNE NEOMARKSISTÓW, LGBT, TOTALNEJ OPOZYCJI, ŻYDÓW, KOMUNISTÓW I MASONÓW!!!
Anonim2020.10.26 6:45
Co zaś do życia, to doskonale wiemy kiedy się zaczyna i kiedy się kończy, organizacja "Budzik" o tym świadczy, ale nie potrafimy życia bronić. Jeżeli wiemy, że szczepionki zawierają elementy abortowanych dzieci, podobnie rośliny GMO, to na jakiej zasadzie tolerujemy ludzi i firmy, które takie produkty oferują?! Gościmy na salonach i rozpieszczamy. Co na to jakże zazwyczaj aktywne organizacje żydowskie, to Niemcy popełnili zbrodnię, czy też byli po prostu pionierami postępu?!
Anonim2020.10.26 6:37
Prezentują się jako "przyjaciółki kobiet", równocześnie sprowadzając je do ich narządów. Niestety pozwolenie na oddanie kultury w ręce neomarksistów było.
Redo2020.10.26 6:09
To nie są żadne feministki, to stałe klientki klinik aborcyjnych i prywatnych gabinetów ginekologicznych. Wiele z nich ma stałe zniżki na kolejny zabieg. Załóżcie sobie spirale ściery, to nie będziecie miec problemu.
MT(*)2020.10.26 3:35
Trwający pokaz ordynarnego łamania prawa w przestrzeni publicznej przez lewacko - tęczowe hordy potomków komunistów to doskonały powód do natychmiastowego przyśpieszenia procesu oczyszczenia Polski z pozostałych wpływów odradzającej się komuny, obecnie tęczowej neo - komuny. Koniecznie należy przyśpieszyć proces ostatecznych zmian w sądownictwie. Niezwłocznie rozpocząć reformę systemu oświaty i szkolnictwa wyższego - definitywnie wyeliminować jakiekolwiek wpływy ideologii lewacko - tęczowej na wychowanie dzieci od przedszkola począwszy, przepisem karnym wyeliminować ich wulgarną seksualizację, spenalizować działanie tęczowych propagandzistów. Spowodować działaniami natury prawnej eliminację wszelkiej ideologii z murów uczelni publicznych. W tym celu rozwiązywać zideologizowane wydziały uczelni a ideologicznych propagandzistów udających naukowców po prostu zwalniać z etatów na uczelniach publicznych. Natychmiast rozpocząć proces legislacyjny dekoncentracji i demonopolizacji mediów opanowanych niemal w stu procentach przez kapitał zachodni, szczególnie niemiecki. Podnieść kary za działania przeciwko wolności wyznania, profanacjom i urazie uczuć religijnych. W szerszym stopniu stosować wobec sprawców obowiązkowe prace społeczne, zwłaszcza w miejscach gdzie doszło do takich profanacji i dewastacji. Tęczowo - lewacką neo - komunę pozbawić źródeł jakiegokolwiek wsparcia z państwowego i samorządowego budżetu. Zdelegalizować organizację pro - komunistyczne skrywające faktyczne cele ideologiczne pod fałszywym szyldem. Te zmiany należy rozpocząć i przeprowadzić natychmiast. To oszalałemu z nienawiści do Polski tęczowemu lewactwu należy narzucić tempo wydarzeń politycznych, po to, by nie miał czasu zajmować się nawet sobą. Wszystko to należy zrobić bezwzględnie i bez oglądania się na ryk zdziczałego lewactwa Europy zachodniej. Ta chora Europa już wchodzi w fazę kryzysów, z których rządzący nią lewacy na pewno nie znajdą wyjścia.
Apateista2020.10.26 8:07
Autor tej manifestacji chyba nie zdaje sobie sprawy, że w swoim przekazie jest ona bardzo podobna do wielu deklaracji totalitarnych ideologii. Redukcja światopoglądowa do "jedynie słusznej" ideologii katolickiej brzmi jak majaczenia chorego z nienawiści człowieka. Dobrze! Załóżmy że postulaty autora zostaną zrealizowane. Co wtedy? Jakie będą rezultaty? Polecam film "Podręczna" Czy takiego świata oczekuje autor dla siebie? Zakłamanego, jednowymiarowego, zapełnionego zastraszonymi ludźmi, pełnego cierpienia i nienawiści. To jest po prostu niewykonalne. Wiemy z historii, że próby tworzenia takiego świata już były, Za każdym razem kończyło się to ludobójstwem. Czy autor marzy o nabitym pistolecie i stojących przed nim pod ścianą, rzędzie niewinnych ludzi, do których z satysfakcją chciałby strzelać?
...2020.10.26 8:28
Stwórz sobie państwo, w którym będziesz mógł spokojnie żyć z takimi jak ty debilami o średniowiecznych i faszystowskich pogladach, a tymczasem wypie.da.laj bo żyjesz w kraju, w którym jest demokracja i wolnośc przekonań.
Anonim2020.10.26 2:53
Puścić z dymem te klesze burdele!
Fiss2020.10.26 6:13
Mam lepsze rozwiązanie, jest was mało czerwona hołoto. Możemy zaostrzyć pale i was nabijać. Potem pójść pod adres każdego z was i puścić wam domowe burdele z dymem. Tego oczekujcie, bo was wyłapiemy jak bezpańskie psy.
Apateista2020.10.26 8:12
I to przykład typowego antyaborcjonisty katolika. Zabić każdego, kto ma inne zdanie niż ja. Problem w tym, że nie ma identycznych ludzi. kazdy na swój sposób postrzega rzeczywistość. Mamy wszyscy się pozabijać, bo niektórym wydaje się, że istnieje jakiś Bóg. Czy to ten Bóg każe wam zabijać w jego imię? Z imieniem Jezus na ustach będziesz dźgał nożem innych? gratuluje Kościołowi takich wychowanków!
"Anonim" a jak w metryce pochodzenia??2020.10.26 6:35
twoi przodkowie - mame, tate itp - przychodzili do tych jak nazywasz "kleszych burdeli" po chrześcijańskie metryki chrztu i to ich uratowało od PUSZCZENIA z DYMEM !!
Anonim2020.10.26 0:49
"Rządzącym fundamentalistom podpowiadam jeszcze, że w ramach zemsty na papieżu i maskowania patologii słabego państwa polskiego w czasie zarazy powinni z rozpędu zakazać wszelkich aktów homoseksualnych, rozwodów, antykoncepcji oraz bezdzietnych małżeństw."
karol2020.10.26 0:48
Śmiechu warte ,że niby "rewolucja , wielki zryw narodu" itd , małoletnie podjudzone siusiumajtki -jak tatuś z mamusią nie dadzą pieniążków ,przestaną prać i karmić to się skończy to latanie po mieście bo nie będzie za co i w czym.
"Jarosławie Kaczyński!2020.10.26 0:17
Jedyna c***a którą możesz zarządzać nazywa się A****** D***"
sodomici na Madagaskar!!2020.10.26 6:11
ech wy zboki! boicie się Kaczyńskiego! oj boicie! i słusznie, macie się bać!
Raz sierpem raz młotem2020.10.26 6:16
Ty lewacka mendo możesz Panu Kaczyńskiemu garba nadstawiać, jak będzie chciał na koniu pojeździć.
...2020.10.26 8:31
On na koniu? Chyba twoim błaźnie.
Anna B2020.10.26 0:10
NIe tylko Feministki wychodzą na ulicą ale zwyczajne kobiety, matki, żony, którą mówia głośno nie. Nie wszystkie są wulgarne i agresywne, jak to jest pokazywne w prawicowych mediach....ale to niech Pisowski rząd i Pisowski Trybunał Konstytucyjny weźmie odpowiedzialność za burzę, którą wywołali w środku pandemii. Czy to naprawdę było piorytetem w obecnej sytuacji?!! Zrobili to specjanie. Przecież dobrze wiedzieli co sie stanie
Maria Błaszczyk2020.10.26 0:22
Chyba na tym polega plan. Wprowadzają kompletnie obłędne sadystyczne prawo wiedząc, że ludzie wyjdą na ulice. A gdy za ponad tydzień - patrzę na krzywą, na rosnący wykładnik niemal z dnia na dzień - liczba zakażeń przekroczy pół miliona okaże się, że to nasza wina. Nie rządu, który nawet centrów koordynacyjnych nie zorganizował, nie pozatrudniał ludzi w szpitalach, nie zaplanował płynnego przejścia na edukację zdalną zapewniając sprzęt dzieciom z wrażliwszych środowisk itd. Okaże się z pewnością, że jest to nasza wina. A co do wulgarności - nigdy w życiu nie byłam wulgarna, ale zaczynam myśleć, że to był błąd. I może gdybyśmy byli bardziej wyraziści, a nie stawiali na twarde dane i racjonalne argumenty, to byśmy się nie znaleźli w tej sytuacji.
Anonim2020.10.26 1:59
W tej chwili liczba potwierdzonych osób chorych podwaja się co osiem dni.
najgorszy widok,to wulgarna Maria Błaszczyk2020.10.26 6:06
jedynym błędem jest to, że twoja rodzicielka ciebie nie wyskrobała !
DDD2020.10.26 6:22
Maria Błaszczyk zamieszkała od dwudziestu paru lat w Małej Sycylii, co może innego reprezentować sobą taki tłuk ?
Maria Błaszczyk2020.10.26 19:08
Wiesz, jak rozumiem fantazje, choć nie wiem, po co się nimi dzielić. Ale już wymyślanie od ilu lat i gdzie mieszkam... Czemu to ma służyć?
Maria Błaszczyk2020.10.26 19:04
Moja rodzicielka miała wybór. O ile mi wiadomo, jest z niego zadowolona. A gdzieś Ty mnie widział, że takiej traumy doświadczyłeś?
katolik2020.10.25 23:25
Tak się rodzi Wielki Wkurw Narodowy. Różne grupy, mające różne światopoglądy i różne interesy zjednoczą się pod hasłem walki z opresyjnym reżimem. Milczącą większość, która zawsze sprzyjała rządowi, zamieni sie w obojętną mniejszość. Tak zawsze kończy się arogancja władzy i uporczywe nękanie Suwerena zakazami, nakazami i mandatami.
Teresa2020.10.25 22:51
Diabeł wyje z wściekłości po ogłoszeniu wyroku Trybunału Konstytucyjnego, że zabijanie chorych dzieci jest sprzeczne z polską Konstytucją. Dziś ci, którzy kilka miesięcy temu bronili Konstytucji i wyroków Trybunału jak niepodległości zachowują się jak przysłowiowy Kali i wychodzą z wściekłością na ulice , aby wykrzyczeć swą nienawiść do wyroku Trybunału... Trwa starcie cywilizacji śmierci z cywilizacją Życia. Albo jesteś za zabijaniem albo za Życiem. Innego wyboru nie ma !!
Anonim2020.10.25 22:55
ALE ICH JEST TYLKO GARSTKA, CHOĆ FAKT, BARDZO GŁOŚNA BO CHAMSKA
Maria Błaszczyk2020.10.25 23:21
Garsteńka normalnie. Sama Warszawa to kilkadziesiąt tysięcy ludzi: https://images.app.goo.gl/CV5jZk1jEREVPvxB9 W Katowicach było ok 7 tys. ludzi, Poznań 6 tys., Gdańsk 12 tys., a duża demonstracja była też w Gdyni, Kraków 2,5 tys... Tłumy też w Berlinie, Londynie, Manchesterze, Amsterdamie... A że chamska - no cóż, jak banda sadystycznych zboków nie potrafi trzymać brudnych łap przy sobie i zajmuje się cudzymi macicami, to po 27 latach grzecznego proszenia szlag nas trafił.
Anonim2020.10.26 0:27
Szlak to was trafia od dawna ,bo od zawsze jesteści wulgarne.
Maria Błaszczyk2020.10.26 19:45
Co najwyżej szlak przecieramy. Ku normalności, gdzie ciała kobiet i dzieci należą do nich, a nie do tłustych chciwych prymitywnych gnojów, co pozwalają gwałcić dzieci, bo przecież to się dzieje w sąsiedniej diecezji. Ewentualnie jesteśmy na szlak bojowym – walcząc o kraj dla wszystkich Obywatelek i Obywateli. A „od zawsze” tzn. od kiedy? Od 1993 roku, gdy na jaw wyszło, że pan Glemp łgał mówiąc, że z katechezą w szkole to wcale nie chodzi o kasę i gdy spuszczano w toalecie 1,7 mln podpisów pod wnioskiem, by macice pozostały w gestii swoich właścicielek? Czy może od 1997, gdy pod osłoną nocy, jak złodzieje, panowie posłowie wieszali krucyfiks w polskim Sejmie, tym, gdzie się tworzy prawo podobno dla wszystkich, wyrażając tym nieskończoną pogardę dla obywatelek i obywateli innych wyznań lub bezwyznaniowych? Czy może od momentu, gdy Kościół okradł państwo – czyli nas wszystkich – na grube imliardy z pomocą komisji majątkowej, faszując operaty albo biorąc odszkodowanie 2 razy za tę samą nieruchomość? A może od momentu, gdy pan Michalik oskarżył małą ofiarę zboka o „wciągnięcie go w grzech”? Czy gdy pan Jędraszewski – wierny uczeń Goebbelsa, bądź co bądź, domagał się toelrancji i miłosierdzia dla pedofilów w sutannach? Czy od zeszłego tygodnia może, gdy pan Dziwisz łgał u red. Kraśki o Delgado i tłumaczył, że nie wtrącał się w sprawę gwałcenia dzieci, bo to było w innej diecezji – skądinąd jemu, jako metropolicie, podległej, więc nie dość że jest to nieludzkie, to jeszcze jest kolejnym łgarstwem. No więc chyba nie. Chyba próbowaliśmy Wam tłumaczyć. Że kobiety to ludzie. Że dzieciom szkodzi, jak się je gwałci. Że kraść i kłamać to jest brzydko. No ale grzecznie nie zrozumieliście – więc teraz jest już trochę mniej grzecznie.
Maria Błaszczyk stara komunistka2020.10.26 6:25
Jesteś babo po 70-tce i nadal masz we łbie fekalia. całe życie byłaś czerwona i taka umrzesz.
Maria Błaszczyk2020.10.26 19:25
Przedziwne masz fantazje...
Cool2020.10.26 7:13
Niemcy też mieli uzasadnienie swojej agresj ..... ludobójstwo uzasadnili ekaonomicznie i naukowo ... Niczym sie nie od nich nie różnicie!
Maria Błaszczyk2020.10.26 19:57
No nie, właśnie się różnimy. W wielu punktach, również tym, o który dyskutujemy. Oni zakazali aborcji, my temu jesteśmy przeciwni.
Demonstracja 100 osób wg TVP Info2020.10.26 0:25
Ostatni piątek, piąteczek, piątunio w W-wie: https://i.imgur.com/7f8iYKK.jpg
XXX2020.10.25 22:46
Brawo Kochane niech kościół przestanie się wtrącać do polityki
to jest nasza największa broń!2020.10.25 22:32
Apel organizatorów Różańca do Granic. Podajcie dalej https://www.youtube.com/watch?v=bs1nGAbMKR0
🏳️‍🌈Polak Ateista Dumny Gej🏳️‍🌈2020.10.25 22:28
@AndrzejDuda - spacerowicze w Krakowie prosili, by przekazać pozdrowienia. Proszę je przyjąć https://twitter.com/michal_maks/status/1320425909099417600
Grizzly2020.10.25 22:27
Wyłapać te k. bolszewickie i wypier. za Ural - tam skąd przyszli!
Maria Błaszczyk2020.10.25 22:52
Te wszystkie kobiety??? Zza Uralu przyszły? Niesamowite... Ale moze zaczniemy najpierw od tych tłustych zboków, co przyszły z Watykanu i zajmują się cudzymi macicami? Ja wiem, że był taki "kompromis" - Wy pakujecie nam - kobietom, ale i dzieciom, tym znacznie dosłowniej, łapy w majtki, a my grzecznie milczymy. No ale tym razem przesadziliście z sadyzmem. Nowy pomysł na kompromis brzmi tak - wy się odwalicie od cudzych tyłków, zarówno kobiet, jak i dzieci, również tych gwałconych w innej diecezji - a my zostawimy wasze świątynie w spokoju. Co Wy na to?
Grizzly2020.10.25 23:42
My na to: wypier... za Ural - tam ojczyzna twoich przodków!
Maria Błaszczyk2020.10.26 0:03
Jak i Twoich... Pamietasz ze szkoły, migracje 40 tys. lat temu i kolejne? Te ludy stepowe, trawiące mleko, latające po całej Europie?
Grizzly2020.10.26 8:00
Słabo pamiętasz szkołę, może bardziej zebrania Komsomołu ( ZMS-u), pomyliło ci się 40 tys. lat z 60 - 70 latami i sowieckimi "migracjami" na czołgach! O takich twoich przodkach pisałem! Zaś 40 tys. lat temu to raczej żadnych migracji w tej części Europy nie było bo trwało właśnie zlodowacenie bałtyckie a większość jej terytorium i północ Azji stanowiła tundra przepleciona z pustyniami subpolarnymi, nie miał kto i po co migrować. Migracje ludności w środkowej i północnej Eurazji rozpoczęły się jakieś 10 - 12 tys. lat temu.
Maria Błaszczyk2020.10.26 19:55
Moi obaj dziadkowie brali udział w Powstaniu Warszawskim. Jedna prababcia zresztą też. Nie mogli więc na żadnych czołgach przyjechać. A ludzie naszego gatunku w Europie pojawili się 40 tys. lat temu, mniej więcej. A my wywodzimy się od ludów przybyłych tu w różnych momentach. Tych sprzed 40-45 tys. lat również.
Polak2020.10.26 8:10
Słusznie, niech pisowska mafia wyp**rdala z Polski.
Anonim2020.10.25 22:16
Czy zwolennicy prawa do aborcji chcą zmuszać kogoś do czegoś ? Nie, to katolicccy fundamentaliści chcą zmuszać innych do swoich widzimisi. To jest terror.
Anonim2020.10.26 0:30
Mordowanie niewinnych dzieci to nie terror?
.I.2020.10.25 22:07
Jestem gotowy do wojny! Aborcjoniści wyp.erdalać! Polski nie zdobędziecie! Quis ut Deus?
Anonim2020.10.25 22:17
podaj swój adres cwaniaczku
.I.2020.10.25 22:38
żorska 76a, Racibórz.Czekam!
violencja2020.10.25 22:56
Szacun .I.
babajaga2020.10.26 8:14
śmieciu nie ma takiego adresu. zesrałeś się w gacie zanim wystarowałeś.
🏳️‍🌈Polak Ateista Dumny Gej🏳️‍🌈2020.10.25 22:20
domagasz się w ryja katofaszystowski śmieciu? tylko uważaj, bo nie będzie to mój słodki penis
.I.2020.10.25 22:39
No czekam, adres już podałem, obsrana parówo!
Znowu się przeprowadziłeś?2020.10.26 0:22
I znowu ci to sprzedali?
.I.2020.10.25 22:41
Będzie kule w jaja, nie pozwolę na zachodni scenariusz!
.I.2020.10.25 22:44
Będzie scenariusz "Army of God".Kula w łeb i koniec mordercy "lekarza"
vq2020.10.25 22:02
Aborcja to morderstwo, nie wyobrażam sobie przerażenia tych ludzi gdy staną przed Chrystusem na Sądzie. Musimy podwoić za nich modlitwy!
Maria Błaszczyk2020.10.25 22:56
Ale Ty wiesz, że większość ludzi na tym świecie nie wierzy w stawanie przed Chrystusem na sądzie? A jeszcze mniej uważa aborcję za morderstwo?
covidiota2020.10.25 23:05
A kogo to interesuje co myśli tzw.większość na świecie???Każde kolano ugnie się przed Tronem Bożym, każde!Twoje też;)I każdy język powie "Chrystus jest Panem".Każdy język!Ci, co go znieważali lub mówili jego imię na daremno.
Maria Błaszczyk2020.10.25 23:52
Albo i nie. To się zobaczy. Może jednak będą te hurysy, chociaż mnie sie do niczego nie przydadzą. Więc liczę jednak na to, że rację mają pastafarianie, chociaż nie pijam piwa...
Anonim2020.10.26 0:32
A co to przeszkada w modlitwie za tych co nie wierzą ,to ,że nie wierzą to nie znaczy ,że Boga nie ma .
fuj!2020.10.25 21:59
patrząc na ryje tych całych "feministek" człowiek zaczyna się zastanawiać czy nie popierać aborcji bo jest to chyba jakaś pomyłka natury
jestem za!2020.10.26 6:50
popieram, bo aż strach na samą myśl, że takie POMYŁKI NATURY jak "feministki" mogły by się rozmnażać! brrrr......
_eye2020.10.25 21:59
#rewolucja Rolnicy, górnicy, dawać z kobietami o wolność!
Anonim2020.10.26 0:35
Rolnicy i górnicy nie są mordercami ,walczą o co innego. Raczej z tymi babami się nie dogadają ,bo im bardziej szkoda świni niż własnego dziecka.
joko2020.10.25 21:59
W jednym rzędzie z Urbanem komunistami co za bezmózgi .
Rick Sanchez2020.10.25 21:56
ordo iuris powinno zostać zdelegalizowane
anonim2020.10.25 21:55
Trybunał w Strasburgu: można nazywać aborcję morderstwem, ale nie można przestępstwem
pani_libusza2020.10.25 21:43
Polki jestem z was taka dumna!
an_ma_o2020.10.25 21:40
kaczor ocenil ze ludzie nie wyjda na ulice bo covid ale ludzie w Polsce sa herioczni nie wszyscy sa takimi tchorzami jak ty dziadu.....inna rzecz ze kaczor odkupuje swoje winy ...w koncu nie kazdy zabil swojego brata dla chorej ambicji ladowania w krzakach
lewacka swołocz wywołuje odruch wymiotny2020.10.25 21:36
Przede wszystkim to zgodnie z ich logiką w ramach "prawa wyboru" należałoby dać też prawo likwidowania lewaków, margotów i innych mętów społecznych.
babajaga2020.10.26 8:18
oraz klechy i katolibów. Klamki mam wyczyszczone. czekam.
1asz2020.10.25 21:30
"Wypier*alać", "Je*ać kler","Je*ać PiS" ... Kobietki kochane ... jestem z Wami..!!
Analityk2020.10.25 21:30
Polecam przeczytać. Polska wschodzi w fazę C. Europa zachodnia to już faza D. https://ciekawe.org/2015/01/24/dokad-zmierza-ludzkosc-eksperyment-calhouna/
elpapiotr2020.10.25 21:26
Na naszych oczach postępuje upadek Kościoła katolickiego. Niech mu ziemia lekką będzie. Tylko do czego to doszło - żeby policja broniła kościołów przed katolikami, to się w głowie (do tej pory) nie mieści. Biszkopty wojowali, to teraz zbierają żniwo. Nareszcie!
STOP faszystowskim ruchom terrorystycznym!2020.10.25 21:25
Ruchy FEMINISTYCZNE są faszystowską, silną międzynarodową organizacją terrorystyczną i ma oblicze pełne nienawiści, przemocy, terroru i najgorszych totalitarnych okropieństw z przeszłości i obecnie rośnie w siłę dzięki finansującej faszyzm, międzynarodowej siatce organizacji wzniecających i szerzących nienawiść między ludźmi.
Konfederata2020.10.25 21:24
A w rasuju niet tako idiotek. Szkodu. Dal by putinu pomordowac i pogwaltit muzulmanom w rasiju. Mnoga muzulmanow w Moskwu.
iks2020.10.25 21:22
Każdy, kto chodzi do kościoła, daje na tacę, posyła dziecko na religię szkolną i do komunii jest współodpowiedzialny za budowę opresyjnego dla obywateli państwa wyznaniowego w Polsce. Czas skończyć z hipokryzją, że to nie wierni, ale kościół instytucjonalny. To właśnie wspólnota wiernych odpowiada za wszystkie niegodziwości tej instytucji, bo ją legitymizuje i wspiera, w tym finansowo.
Kinol2020.10.25 21:25
No i co. Wylizać chcesz jaja?
>.>.>2020.10.25 21:22
Bez przesady nie siejcie zametu i strachu troszeczkę ich tam wyszło a wy robicie zaraz ze strachu!!Jak przekrocza miarke w zachowaniu to oberwa tak ze odechce im sie robic gnój.A Koscioły bedą pod obserwacja ludzi młodych i gniewnych nieznoszących terroru komunistycznego zwanych dla niepoznaki "elbiegetowcami"
Szyderca2020.10.25 21:16
Proponuje aby w ramach równowagi mężczyźni dostali prawo uśpienia wściekłych lewackich żon. Moralnie tak samo ohydne ale dla społeczeństwa lepsze niż aborcja.
Prawda2020.10.25 21:13
Piekło zostało otwarte i wszystkie demony wyszły z niego. Krążą po naszej Ojczyźnie ... kogo by tu pożreć....wiedząc że mają już mało czasu....!!! Wzywajmy na ratunek Boga Ojca. On wie co ma zrobić.
🏳️‍🌈Polak Ateista Dumny Gej🏳️‍🌈2020.10.25 21:08
To dopiero początek i przedsmak tego co zgotujemy katofaszystom za ataki na Kobiety, LGBT, Prawa Człowieka. Szykujcie się PiSdy na piekło nadchodzi wasz KONIEC!
Ulises2020.10.25 21:24
A ty co tu nie strasz nie strasz bo się zesrasz Jak wam narodowcy dokopia to sie skarzycie i płaczecie
GoldenBrown2020.10.25 21:44
Te kryptogeje nie potrafiący poradzić sobie z własną seksualnością ?
violencja2020.10.25 23:00
Pedały walczą o kobiety?Pedały nie lubią kobiet, oni lubią odbyt i fekalia.Nie jesteś Polakiem.
Zimne oko2020.10.25 21:05
. Mam dla takich gnoi, co to tak się rwą do mordowania bezbronnych, nienarodzonych dzieci specjalną dedykację: ,,Nadejdzie wkrótce taki dzień, Że zginą wszyscy śmiercią szczura. Nie topór, nie katowski pień Lecz jęk i zaśpiew sznura. Nie znajdziesz bowiem w świecie kul, Co pomszczą ich okrutne zbrodnie. Nieważne, który z nich co czuł Nie może umrzeć godnie. Dla woja jest kamienny mur, Szlachetnym miecza błysk i lśnienie. Dla łotrów zaś napięty sznur! Dla łotrów poniżenie!"
Zimny lech.2020.10.25 20:52
Gdyby ministrancji zachodzili w ciążę aborcja byłaby sakramentem.
pomodlę się za ciebie2020.10.25 21:05
Zdrowaś Maryjo, łaski pełna, Pan z Tobą. Błogosławionaś Ty między niewiastami i błogosławiony owoc żywota Twojego, Jezus. Święta Maryjo, Matko Boża, módl się za nami grzesznymi, teraz i w godzinę śmierci naszej. Amen
Zimny lech.2020.10.25 21:09
Za mnie nie muszisz. Pomódl się za lekarzy, rolników, kobiety, mniejszość lgbt, która jest terroryzoowana przez własny naród, czyli bliźnich !
Topek2020.10.25 21:11
Pomódl się za takich lekarzy jak Hazan i polityków jak Kaczyński którzy zmuszają kobiety by rodziły dzieci z mózgiem na wierzchu które następnie umierają w męczarniach przez kilka tygodni
Anonim2020.10.26 0:37
A ty bez mózgu tyle lat żyjesz .
Po 11 ....2020.10.25 20:38
Bierzmy przykład z Niemców, otoczyć i łapanka i ... do pieca!
Alojzy Cedzidło2020.10.25 20:16
W większości w tych komentarzach przebija nienawiść do kościoła Marzy im się jego zniszczenie Skrobanki to tylko narzędzie w tej " pracy " Gdyby to i mnie nie dotyczyło , strzelił bym paciorek w intencji spełnienia ich " marzeń" Bylo by co oglądać Zwłaszcza ich " ataki " na meczety.
Jarek2020.10.25 20:00
Sam bym był przeciw tym protestom, gdyby chodziło tylko o zespół Downa. Ale, to nie tylko chodzi o zespół Downa, ale np: 1) https://pl.wikipedia.org/wiki/Bezmózgowie 2) https://pl.wikipedia.org/wiki/Cyklopia Są bardziej drastyczne. Jak myślicie, ile taka kobieta będzie się leczyć psychicznie?
doradca2020.10.25 19:52
Policjo, odizolujcie od społeczeństwa te lewackie, nikomu niepotrzebne gów.a. To są śmiecie i ich miejsce w Polsce jest na śmietniku
Po 11 ....2020.10.25 19:58
To łatwe zadanie. Wystarczy otoczyć kordonem grupkę pisowców i kilku biskupów.
Psychiatra2020.10.25 20:36
Po 11 ... Zapraszam niezwłocznie na wizytę.
Po 11 ...2020.10.25 21:32
Nie zrozumiałeś. Nie chodzi o to, że pis to lewackie gówwna. Chodzi o proporcje:) A do psychiatry chętnie wpadnę. Zawsze miło pogadać z kimś mądrym.
verizanus2020.10.25 19:46
Ciekawe jakie będą kary dla tych wandali pełnych nienawiści i mowy nienawiści? ;)
Po 11 ...2020.10.25 19:59
Po prostu stracą władzę i staną przed trybunałami.
verizanus2020.10.25 21:29
Przecież wandale co demolują kościoły n stracili władzę w Polsce i innych tzw demoludach już jakiś czas temu.... a trybunału się nie doczekali...mówię o dzisiejszych wandalach co demolują kościoły.
piekło szaleje2020.10.25 19:39
Jesteście obrzydliwi, mordercy dzieci, dzikusy bez kultury, bezmózgi. OBRZYDLIWOŚĆ tfu
PiS Brawo!2020.10.25 19:14
Naplułem dziś na protestująca morderczynię. Szykowałem pięści ale ona i jej koleżanka i chłopak zwyczajnie uciekli. Komu potrzebni są tacy obywatele?
infor2020.10.25 19:53
Oni są nikomu niepotrzebni - to tylko ludzkie śmiecie
Babis2020.10.25 19:58
Z pięściami na dziewczynę- gratuluję odwagi!
Cool2020.10.25 20:12
Chyba chciały równouprawnienia, tak sobie myślę ... A może tylko wyglądały jak dziewczyny,? ... teraz to nic nie wiadomo(?);-/
wiedzminizm2020.10.26 19:49
brawo! prawdziwy z ciebie katolik. a nawet wyklęty bohater!
Polak Dumny nie gej2020.10.25 19:11
Dobrze, że protestują w covidzie. Pozdychają same i nikogo nie zabija.
krwawe łapy aborcjonistek,PRECZ od Kościoła!2020.10.25 18:59
"Jeśli przyjdą zniszczyć Naród, zaczną od Kościoła" - Kard.Stefan Wyszyński
Księża katoliccy gwałcą ministrantów2020.10.25 18:59
PiS i kler katolicki to plugawe robactwo, które wzbudza wstręt i obrzydzenie!!!!!!
verizanus2020.10.25 19:48
No i po co tamowa nienawiści i powielanie fałszywych stereotypów ;)
zdumiony2020.10.25 19:54
O co ci chodzi - ty głupawe lewackie gów.o?
Izydor2020.10.25 18:56
A co sukienkowi k.u.t.a.s.i.a.r.z.e, myśleliście że będziecie ładować swoje brudne łapy w nasze życie i wszyscy położą uszy po sobie? Miarka się przebrała. W.y.p.i.e.r.d.a.l.a.ć
Japa T2020.10.25 19:51
To co , będziecie skrobać bez wytchnienia jak kościól padnie ?. Kościół padnie przybędzie Allach . Wtedy wy "wybędziecie " Albo zmuszą was do bicia czołem o beton. Bo wtedy wasza odwaga zniknie bez śladu. Skrobanki w waszym świecie znikną , bo zrobią z was eunuchów w haremach. Będzieci patrzeć jak wasze córki w harermie doza obraca na waszych oczach . O tym marzycie ?
Izydor2020.10.25 20:28
Japciu, ile razy trzeba Ci przypominać? Jak chcesz z kimś rozmawiać musisz zęby przynajmniej raz dziennie umyć.
Japa2020.10.25 21:50
Myślisz " Izydorku " ,że to z moich protez tak cuchnie .A ja radzę zapanuj nad swoją rurą " wydechową " Albo przestań chodzić nad Wisłę
infor2020.10.25 19:56
Prędzej was - lewackie gów.a - wyeliminujemy z Polski niż księży. Wy - lewackie gów.a - jesteście NIKOMU w Polsce niepotrzebni. Pamiętajcie o tym
Izydor2020.10.25 20:26
Województwa które głosowały przeciw Adriankowi odpowiadają za 70% PKB krainy polaczkowatej. Także przymknij mordę prawacki smieciu bo my was utrzymujemy.
Anonim2020.10.26 0:40
Czy wy nie znacie innych słów ,bardziej kulturalnych ,tylko bluzgać umiecie ,bo plugawe te wasze życie.
sysiler2020.10.25 18:55
Trzeba strząsnąć katoprawacką zarazę ze zdrowego polskiego drzewa.
Japa2020.10.25 19:39
To wasze " drzewo " tyle ma z Polska co wilk z gwiazdami . Dawno już kornik drukarz go opuścił . Barachło
🏳️‍🌈Polak Ateista Dumny Gej🏳️‍🌈2020.10.25 18:40
Również byłem dziś odwiedzić świątynię wroga, miejsce propagandy nienawiści katofaszystów. Udałem, że idę po opłatek, a gdy klecha mi wręczył rzuciłem na ziemię zdeptałem i krzyknąłem WYP.IERDALAĆ. Mina kleszego skurczybyka - bezcenna! To był wzrok przestraszonego barana w obliczu Boga, który wymierza mu karę na sądzie ostatecznym. Boją się klesze skvrwysyny wiedzą, że mają za uszami spokoju nie zaznają!
***2020.10.25 19:41
A leki zażyłeś...kanalio!
violencja2020.10.25 23:09
Fantazje , ech te fantazje pedale.Zdrowie osób zboczonych https://pl.wikipedia.org/wiki/Zdrowie_os%C3%B3b_LGBT I zwieracze siadają , należy nabyć pampersy , aby coś tam na podłogę...z kiszki odbytniczej nie wypełzo na podłogę. Przestań obrażać!Przestań obrażać chamie naszego Boga!!!!! I fronda takie coś akceptuje, gratulacje.
UWAGA!2020.10.25 18:32
Uwaga! Nie dajmy ulicy manipulować treścią wyroku TK. Fakty są takie: Wyrok: - NIE dotyczył zakazu aborcji w wypadku GWAŁTU - NIE dot.zakazu aborcji w razie ZAGROŻENIA ŻYCIA MATKI - NIE zakazuje BADAŃ PRENATALNYCH - Wejdzie w życie dopiero PO jego publikacji — czytamy we wpisie sędzi Trybunału Konstytucyjnego.
Styki2020.10.25 18:30
Moze to juz ta iskra , ktora wyjdzie z Polski i ma przygotowac swiat na Paruzje?
zbyszek2020.10.25 18:18
Wreszcie się coś ruszyło w tym kraju.
Anonim2020.10.25 18:33
też się cieszę z wyroku TK zakazującego mordowania nienarodzonych
Foster2020.10.25 18:12
.....i co na to mgr Przyłębska ?. warto było ? prof. Kireres przewidywał takie skutki,ale pani czuła się zobowiązana.
Anonim2020.10.25 18:35
Kieres tańczy pod papiery które na niego mają Urban i inni spadkobiercy komuny
pepa2020.10.25 18:10
jakie tam kobiety przywodca stara baba ktora nie nadaje sie do niczego a reszta to chyba te kobiety kolezanki Margot
KT2020.10.25 18:03
Trzeba było nie ruszać wielkiego konia
JM2020.10.25 18:01
Do jakich haniebnych czynów te k.......y się dopuszczają? Musi być zdecydowana reakcja policji. Te szmaty muszą być wyeliminowane z życia w społeczeństwie. Uczestnicy nabożeństw powinni wziąć sprawy w swoje ręce. Lać aż zes......ją się w majtki.
Anonim2020.10.25 17:48
Brawo!!!! Pięknie!!!! Sami młodzi ludzie, do których należy przyszłość tego kraju! Razem naprawimy ten kraj! Czas PiS👎Dzielcow i kosciola katolickiego przemija. Hołota starych emerytów-katoli i ONR w większości składającego się z samotnych i bezdzietnych mężczyzn nie zatrzyma rewolucji!!!
Też anonim2020.10.25 18:02
A co ze starą czerwoną ruską hołotą Oni nieprzemijalni jak lenin A obecne kurw- i złodzieje z po-mrocznej sld-kgb
skuter2020.10.25 17:36
Aż trudno uwierzyć jaki nastąpił odsetek spedalenia społeczeństwa
spedalenia?!2020.10.25 17:51
Spedalenie to chłop w złotej sukience, spedalenie to postawa klęcząca! Polacy nareszcie się budzą, pora kopnąć tę żydowską sektę w tyłek i pogonić na Bliski Wschód gdzie jej miejsce!!
Beno2020.10.25 17:36
Ludzie raczej nie mają w kościele telefonów komórkowych. W sumie, by komuś udowodnić winę wystarczą świadkowie zajścia, a tych jest mnóstwo. Karać wysokimi karami finansowymi, a pieniądze przeznaczać na odnowę zbeszczeszczonych napisami i na kosztowne akcje policji. Podatnicy i wierni nie będą płacić za ich chuligańskie wybryki
olo2020.10.25 17:55
Racja! My katolicy musimy mieć wroga, jak Jezus który przegonił kupców. Bez wojny i wroga tracimy wiarę w Chrystusa. Poczytaj nasze katolickie komentarze pod wiadomościami o Tusku, LGBT, nauczycielach, Unie Europejskiej, masonach , lekarzach,Trzaskowskim ,Owsiaku czy "artystach" którzy nie popierają PiS i teraz o kobietach. Cieszymy sie że dołączasz do prawdziwych katolików.
koniecznie2020.10.25 17:32
Trzeba się przyglądnąć kto ich finansuje. Czy aby pieniądze nie pochodzą z budżetu Miasta Warszawy i innych Miast gdzie rządzi PO.Inaczej się tego nie ukróci. Ktoś ich szkoli i daje na to pieniądze na te róznego rodzaju akty wandalizmu w Kosciołach.Dotacje pewnie przychodzą też z zagranicy. Tym też sie powinny zająć odpowiednie instytucje. Jak nie będą mieli pieniędzy na działaność to im się odechce rozrabiać. Powinno się to dokładnie prześwietlic z czego się utrzymują.
Maria Błaszczyk2020.10.25 17:47
No tak... Wejście do kościoła z kawałkiem tektury wymaga długotrwałego, kosztownego szkolenia. I wielkiej kupy pieniędzy, od tych złych imperialistów. A bycie pobitą i zrzuconą przez faszoli ze schodów to w ogóle studia na poziomie postdoc i sa Soros płakał, gdy wypisywał czek. Jakby nie to, że cierpią żywi ludzie, to Wasza głupota byłaby rozczulająca.
do Maria Błaszczyk2020.10.25 19:01
To nie chodzi o tekturę tylko jak się organizują skąd biorą pieniądze bo widać , że mają za dużo wolnego czasu a za coś trzeba żyć. Czy rodzice o tym wiedzą jak jeszcze chodzą do szkoły?
Maria Błaszczyk2020.10.25 23:07
Ja Ci to wyjaśnię. Wyrok i uzasadnienie pani mgr Przyłębska zaczęła ogłaszać dokładnie o godz. 15.30 w piątek. Większość ludzi kończy pracę nieco później, młodzież szkolna i akademicka może być już wtedy wolna. I przez kolejne dwa dni - sobotę i niedzielę - zdecydowana większość ludzi nie pracuje. A organizujemy się przez media społecznościowe, one są "darmowe", w pewnym sensie. I pewnie rodzice wiedzą. Babcie i dziadkowie też wiedzą. I są dumni. O czym świadczy mocna i widoczna reprezentacja Polskich Babć na tych protestach.
***2020.10.25 19:51
Kto jak kto, ale ty powinnaś wiedzieć, co trzeba mieć w głowie,żeby wejść do katolickiego kościoła z napisem "Módlmy się za prawo do aborcji". Ten napis wystarczy, żeby już wszystko o was (aborcjonistach) wiedzieć.
Maria Błaszczyk2020.10.26 0:11
Bo jak ta organizacja pakuje penisy w dzieci - wiem, nie każdy ksiądz jest pedofilem, większość nie jest, chodzi mi o wspieranie tego procederu przez szefostwo - oraz łapy w majtki kobiet, które jej o zdanie nie pytają - to jest OK, ale jak ktoś wejdzie nieproszony do budynku - to olaboga, wszystko o nas wiadomo. Zajmijcie się sobą, zostawcie resztę świata - a reszta świata zapomni o was. Serio, każda z nas wolałaby jak dama spędzić niedzielę na przyjemnych aktywnościach na świeżym powietrzu, pouczających lekturach, wykwintnym obiadku i kulturalnej dyskusji z jakimś ciekawym rozmówcą. Ale ta homofobiczna, nienawidząca kobiet i dzieci, żyjąca z wtykania łap gdzie nie trzeba korporacja, przekroczyła kolejną granicę. I tym razem przesadziła. Nie pozostało nam nic innego, niż zrobić z tym porządek.
xyz1232020.10.25 17:55
przedawkowałeś kolego TVP, to POLACY tym razem się wku***li na partię rządzącą za słabe działania w sprawie pandemii => otwarcie szkół bez obowiązku maseczek 10 dni po otwarciu mamy nagły wzrost zachorowań nooo nieeemooożliiiiweee... Za grzebanie przy ustawie aborcyjnej oberwie się zarówno PiS jak i KK!! Koniec z tym!!
Anonim2020.10.25 17:31
mam sukofobie
Glaudiusman2020.10.25 17:30
Nie może być żadnego pobłażania dla bluźnierców i zboczeńców. Precz z plugawym lewactwem jadącym autostradą do ognistego piekła.
Maria Błaszczyk2020.10.26 2:00
O bluźniercach nic nie wiem, jest to pojęcie religijne, a ja religijna nie jestem, ale z tymi zboczeńcami to świetny plan. Szlag człowieka trafia, jak słyszy tego gnoja Dziwisza mówiącego o tym, że skoro dzieci gwałcono w innej diecezji - której, swoją drogą, był metropolitą - to "trudno mu się było mieszać". Czas skończyć z tym przyzwoleniem na zboczenia.
Platov-Meyer2020.10.25 17:25
2in1
Mejer2020.10.25 17:16
Lubie gdy diabeł wyje w tych swoich tęczowych pachołkach :)
Maciej Płatov2020.10.25 17:13
"Jestem Polakiem", tak jak jestem z "Katowic", tak jak jestem z "Cieszyna", ale jestem wszędzie. Jestem w "Do Rzeczy", jestem w "Dzienniku.pl", jestem kürwą żydowską-trollem. Napisz do mnie: [email protected]
Maciej Płatov2020.10.25 17:05
CZWARTEK PRACODAWCY ZWALNIAJĄ Z PRACY.A Zima za pasem.Ale FEMINISTYCZNA DZICZ na HASIOK.
Kto2020.10.25 16:54
sieje wiatr, ten zbiera burzę.
Anonim2020.10.25 17:03
Kto morduje nienarodzonych musi się liczyć z odpowiedzią: http://www.krajski.com.pl/mysl2.htm
Panie Ziobro2020.10.25 17:31
Uważacie, że kobieta powinna nosić płód bez mózgu?
***2020.10.25 19:55
...i dlatego że nie chce nosić to może zabić?
moher z Krakowa2020.10.25 16:52
Będę leżała krzyżem przed wejściem do kościoła 24/7.
Katecheta2020.10.25 17:22
To jest właściwa postawa. Różaniec do ręki i bronić świątynie!
katolicka deratyzacja Polski2020.10.25 16:49
Prosta laska to najlepsza szczepionka na czerwona zaraze.
gorszy sort2020.10.25 16:49
Macie o to o co walczyliście. Nie trzeba było zadzierać z kobietami. Nikt się nie mieszał do waszych zabobonów i sekciarskiej organizacji do czasu kiedy nie chcieliście narzucać swoich przekonań innym. Będzie jak w Irlandii będziecie na marginesie życia społecznego, tam gdzie wasze miejsce.
Anonim2020.10.25 17:02
Jeżeli będzie jak w Irlandii... - legalna aborcja na życzenie to będzie jak w USA: Akcje bezpośrednie przeciw przemysłowi śmierci: https://en.wikipedia.org/wiki/Anti-abortion_violence Andrzej Solak – Armia Boga – ruch antyaborcyjny w USA http://www.krajski.com.pl/mysl2.htm Szczególnie wart polecenia jest tekst Erica Rudolpha, więzionego bojownika pro-life gdyż napisany jest w nastawieniu egzystencjalnym, ukazuje siłę wyboru, osobistej odpowiedzialności, zerwania z konformizmem i wejścia na drogę konfrontacji z tyranią Systemu. Eric Rudolph – Wciąż tu jestem http://bdp.xportal.pl/publicystyka/eric-rudolph-wciaz-tu-jestem/
Maria Błaszczyk2020.10.25 17:39
Eric Rudolph siedzi za terroryzm. Konkretnie za zabicie trzech osób i ranienie 150 innych. Kocham obrońców życia, są pełni sprzeczności...
***2020.10.25 19:58
Siedzi bo zabił. Wy chcecie zabijać bezkarnie i dlatego te krzyki.
Cool2020.10.26 7:16
Wy reż jesteście terrorystami i mordercami!
ASTOM2020.10.25 16:47
W setną rocznicę pogonienia bolszewika czas na poprawkę bo hydrze łeb odrasta!
Anonim2020.10.25 17:15
Tu się zgadzam, wywalić Watykańskiego okupanta.
ASTOM2020.10.25 20:19
To 100 lat temu Watykan pogoniliśmy?
🐟2020.10.25 16:46
Wystarczy wpisać w wyszukiwarkę np. aborcja Słowacja…
ASTOM2020.10.25 16:45
Żeby komuchom wybić rewolucję z tęczowo-czerwonych łbów najwyższa pora na bolki i lolki.
Jarek2020.10.25 16:42
Kto sieje wiatr, ten zbiera burzę. Znów nie docenili siły i determinacji kobiet. Nie na darmo jest przysłowie: "Gdzie diabeł nie może, tam ..." Bóg dał ludziom wolną wolę.
moher z Krakowa2020.10.25 16:41
Każda parafia powinna mieć swoją straż obywatelską aby agresywną swołocz lewacką powstrzymać siłą !
Marek2020.10.25 16:38
Suweren się budzi.
***2020.10.25 20:02
...taaak?....a czyj suweren...diabła???
man.of.Stagira2020.10.25 16:30
A gdzie Szcze Guevara z Ratusza? Nie na wiecu?! Ukrywa się?..
Anonim2020.10.25 16:28
Siostra Małgorzata Chmielewska: "Orzeczenie Trybunału nie jest troską, jest chwytem politycznym. Do heroizmu nie można zmuszać. Walkę o życie trzeba zacząć od wsparcia tych, którzy ciężar takiego trudnego życia mają nieść"
Jachu Rybojad2020.10.25 16:24
Zasiali wiatr. Zbierają burzę.
Mała 162020.10.25 16:21
Pisałem wcześniej. Inwestować w monitoring. Nagrywać i do Policji. I odnowienie kilkunastu elewacji kościołów za pieniądze lewaków mamy...
Anonim2020.10.25 16:29
Jesteś jak Pawlik Morozow.
stop lewactwu !2020.10.25 16:36
Spadaj dewiancie !
Anonim2020.10.25 16:18
Prać demonstrantów jak na Białorusi. Za co wam policjantom płacimy?
Jahu🐟2020.10.25 16:15
demony i opętańcy wypełzli z piekła bo godzina sądu się zbliża.
Anton Macierak2020.10.25 16:23
Tyś katolik czy starozakonny?
Wystarczy stosować prawo2020.10.25 16:15
Jeśli organizacja wzywa to łamania prawa i przemocy, a na skutek ich apeli wzrasta liczba przestępstw, to prokurator powinien wydać decyzję o zatrzymaniu kierownictwa organizacji Strajk Kobiet. Sąd na wniosek prokuratury, po rozpatrzeniu powinien: skazać idywidualnie kierownictwo tej organizacji i ich członków zaangażowanych w łamanie prawa. A dodatkowo powinen natychmiast zawiesić tę organizację a potem unieważnić wraz z konfiskatą całego ich majątku. Tak działają państwa prawa. Nie ma żadnej potrzeby wyzywać te panie wyzwiskami. Wystarczy działać w ramach prawa.
Anonim2020.10.25 16:08
Żadna świętość się nie ostoi - jak wojna to wojna. A las barricadas
Anonim2020.10.25 16:14
ty co, z kominternu i domowej wojny hiszpańskiej? gówniarzu ty się własego cienia boisz, jak was nie jest więcej niż 10 osób. Dostaniecie taki wpie...... że ruski rok popamiętacie
ChristusRex!2020.10.25 16:28
Hoho powiedział lewak cytując tytuł hymnu największych przegranych z Hiszpanii XD Hemos pasado! Nie ostanie się żadna klinika aborcyjna http://www.krajski.com.pl/mysl2.htm
Bedzie Irlandia!!!!2020.10.25 15:56
Bedzie Irlandia!!!!!
Anonim2020.10.25 16:12
Nie, będzie Polska - IV RP, wolna od zboczeńców, wariatów i morderców nienarodzonych dzieci. Już za Tuska miała być Irlandia, jedź za nim do eurosojuza będziesz miał prawo do mordu na dziecku do 9 m-ca od poczęcia, morderco.
Feministki?2020.10.25 15:55
zwykłe qurwy
Edward2020.10.25 15:45
Nowackie, Wielgusowe i inne, nakręcają spiralę nienawiści wobec wierzących i Kościoła, realizując hitlerowskie rozporządzenia wobec narodu polskiego. Historia legalizacji mordowania dzieci nienarodzonych w Europie i w Polsce. Ludobójcy Lenin i Hitler jako pierwsi w Europie zalegalizowali aborcję Walczyli o „prawa” Kobiet z których zrobili prostytutki. Pierwszym krajem na świecie, który zalegalizował zabijanie poczętych dzieci, był Związek Radziecki 18 listopada 1920 roku. Ludobójca - komunista Lenin, po zwycięstwie rewolucji bolszewickiej zrealizował swoją wcześniejszą dyrektywę: „domagać się bezwarunkowego zniesienia wszystkich ustaw ścigających sztuczne poronienia” (W. Lenin, Klasa robotnicza a neomaltuzjanizm, w: W. Lenin, Dzieła, Warszawa „Książka i Wiedza” 1950, t.19, s. 321). Drugim przywódcą europejskim, który doprowadził do legalizacji aborcji w swoim kraju był Adolf Hitler. Dążąc do utworzenia czystej, biologicznie mocnej „rasy panów”, doprowadził w 1933 roku, do legalizacji zabijania niemieckich nienarodzonych dzieci, które posiadały lub mogły posiadać wady wrodzone. Należy dodać, że hitlerowscy „ustawodawcy” chronili surowymi sankcjami karnymi życie zdrowych, niemieckich dzieci, dążąc do demograficznego wzrostu „rasy panów”. W skali masowej pierwszymi ofiarami Hitlera nie byli niemieccy komuniści, Żydzi, Polacy czy Romowie, ale niemieckie nienarodzone dzieci z domniemanymi wadami oraz ofiary, wprowadzonej na szeroką skalę przez hitlerowców eutanazji. Po podbiciu narodów słowiańskich niemieccy zbrodniarze opracowali „Planost” – plan wyniszczenia narodów podbitych, w ramach którego okupowanym narodom szeroko zalecali antykoncepcję i legalizację aborcji. Zbrodnicze plany hitlerowców najlepiej charakteryzuje wypowiedź Martina Bormana, szefa kancelarii Hitlera i „sternika” NSDAP: „Obowiązkiem Słowian jest pracować dla nas. Płodność Słowian jest niepożądana. Niech używają prezerwatyw albo robią skrobanki – im więcej, tym lepiej. Oświata jest niebezpieczna” (cyt. za: J. Heydecker, J. Leeb „Trzecia rzesza w świetle Norymbergi – bilans tysiąclecia”, Książka i Wiedza, Warszawa 1979, s. 391).
Wojtek Polak2020.10.25 15:32
z miłośnikami mordowania trzeba walczyć wszystkimi możliwymi środkami. to są zdziczali mordercy czy w końcu rząd i policja przestaną udawać że nie widzą problemu. rząd pajacuje na stadionie narodowym z polowym szpitalem a na Ursynowie jest nie używany szpital północny no ale szpital nie robi takiego wrażenia jak stadion piłkarski na przestraszonym społeczeństwie. idioci w rządzie idioci w śród naukowców idioci w śród lekarzy w śród sędziów w śród policji piękny mamy kraj tylko sami idioci na stanowiskach. więc MY normalni ludzie musimy wziąć sprawy w swoje ręce i zacząć walczyć o normalność o normalną Polskę. a jak wywalczymy normalną Polskę to może uda nam się wywalczyć normalny świat a jeśli Pan Bóg nam dopomoże to wszystko jest możliwe.
Anonim2020.10.25 15:36
powiem ci w sekrecie, że ty taki trochę głupi jesteś
Wojtek Polak2020.10.25 15:46
anonimowo łatwiej być idiotą
xyz1232020.10.25 18:04
dlatego podpisujesz się pseudonimem? Normalna Polska pod rządami KK hahahhahaha :D to zadziałało w dokładnie ZERO krajów na planecie zwanej Ziemia. Już teraz DE odjeżdża PL około x4, pod rządami bliskowschodniej żydowskiej sekty KK zjedzie do rangi kraju 4-tego świata. Ja rozumiem, że teraz jak każdy foliarz zamkniesz się w syndromie oblężonej twierdzy no ale jest jak jest => w DE służba zdrowia nie dostała nawet jeszcze zadyszki, testujemy kilka razy więcej ludzi dziennie, deficyt ~6% PKB co przy kilkunastu latach nadwyżek po kilkanaście/kilkadziesiąt miliardów ojro/rok nie jest żadnym problemem. Ehhh normalne paljaki wy tak rzONdzoNC kiedyś do macierzy czyli matuszki rassyji wrócita...
olo2020.10.25 15:38
Racja! My katolicy musimy mieć wroga, jak Jezus który przegonił kupców. Bez wojny i wroga tracimy wiarę w Chrystusa. Poczytaj nasze katolickie komentarze pod wiadomościami o Tusku, LGBT, nauczycielach, Unie Europejskiej, masonach , lekarzach,Trzaskowskim ,Owsiaku czy "artystach" którzy nie popierają PiS i teraz o kobietach. Cieszymy sie że dołączasz do prawdziwych katolików.
ChristusRex!2020.10.25 15:38
Koniec bierności i pacyfizmu. Aborterzy atakują to powinni otrzymać odpowiedź dla siebie zrozumiałą. W USA wiedzą jak działać. Akcje bezpośrednie przeciw przemysłowi śmierci: https://en.wikipedia.org/wiki/Anti-abortion_violence Andrzej Solak – Armia Boga – ruch antyaborcyjny w USA http://www.krajski.com.pl/mysl2.htm Szczególnie wart polecenia jest tekst Erica Rudolpha, więzionego bojownika pro-life gdyż napisany jest w nastawieniu egzystencjalnym, ukazuje siłę wyboru, osobistej odpowiedzialności, zerwania z konformizmem i wejścia na drogę konfrontacji z tyranią Systemu. Eric Rudolph – Wciąż tu jestem http://bdp.xportal.pl/publicystyka/eric-rudolph-wciaz-tu-jestem/
Anonim2020.10.25 15:31
Atakują Kościół? Wojna? Szkoda. A może ten zapleśniały k*tas Jędraszewski (niby biskup) przeprosi za "zarazę” i wojny nie będzie?
Wojtek Polak2020.10.25 15:35
a jak ty pedałku chcesz na tej wojnie walczyć w rurkach i z rozregulowanymi zwieraczami? a idź ty w rudą doopę buhahahaha!!
Anonim2020.10.25 15:39
Nie wyzywamy na portalu poświęconym,to niegodne katolika.
Wojtek Polak2020.10.25 15:52
a przepraszam już nie pedał tylko gay. gay-wesołek czyli błazen. to teraz się poprawię będę pisał pederasta albo błazen. może być już nie będziesz się obrażał.
Anonim2020.10.25 16:16
Ja się nie obrażam ale obrażasz Boga. Chyba nie tego cię nauczyli rodzice.Z Bogiem.
ChristusRex!2020.10.25 15:31
MAMY PRAWO DO SAMOOBRONY Jeżeli podczas demonstracji pro-life jesteś atakowany, popychany, szarpany przez zwolenników aborcji pryskaj po oczach gazem pieprzowym. Nie pozwólmy by doszło do sytuacji jak np. w Niemczech gdzie w stronę marszy pro-life lecą kamienie i koktajle mołotowa. Bierność rozzuchwala agresorów. co więcej: MAMY OBOWIĄZEK BRONIĆ NAJSŁABSZYCH Tradycja wszystkich kultur świata nakazuje stawać w obronie słabych i tych którym grozi śmierć. Nienarodzone dzieci nie mają jak się obronić musimy robić to my – ludzie sumienia, świadomi tego o co walczymy. I świadomi że walczymy z potężnymi siłami międzynarodowego kapitału – przemysł aborcyjny to olbrzymi biznes to cała gałąź gospodarki przynosząca zarządzającym nią potężnym burżujom olbrzymie zyski. Oni nie cofną się by kontynuować swój zbrodniczy proceder. My też nie możemy MASZ OBOWIĄZEK ATAKOWAĆ W związku z tym mamy obowiązek stosowania ofensywy przy użyciu wszelkich środków by zniszczyć przemysł aborcyjny. Mamy moralny obowiązek użyć siły zarówno przeciwko klinikom aborcyjnym, jak i przeciwstawiać się demonstracjom zwolenników zbrodni z użyciem wszelkich środków, także fizycznych. ŚWIĘTA WOJNA W IMIĘ ŻYCIA!!!
Gregor2020.10.25 15:30
Czyżbym po 40 miał kupować kij bejsbolowy.... Cóż, jak trzeba będzie to trudno, od wojska (6 BPD Kraków) wprawdzie nikomu po pysku nie dałem ale jak mus to mus. Nie chwaląc się - aktywista lgbt z butów leci
Polak2020.10.25 15:20
Skoro sekta katolicka tak prze do mordowania Polek, to nic dziwnego że Polacy odpowiadają na ataki katolickiej sekty.
Anonim2020.10.25 15:34
Z ciebie taki Polak jak ze mnie aktywista lgbt. W Polsce nie ma sekt katolickich, no może z wyjątkiem suspendowanych duchownych którzy występują w TVN i ogłupiają tefauenowskich "katolików". Są za to sekty morderców aborcjonistów, mordujących zarówno kobiety jak i mężczyzn
Anonim2020.10.25 15:43
Jestes aktywistą lgbt bo kk jest lgbt. W kk jest wiecej pedałów niż w SLD
Polak2020.10.25 16:44
A niby czym jest tzw "kościół katolicki" jak nie sektą katolicką, jedną z tysięcy sekt chrześcijańskich? Kłamaniem na swój temat tego nie zmienicie :)
czy wymagam za duzo?2020.10.25 15:16
od wielu lat marzy mi sie tylko normalne panstwo wolne od teczowej i czarnej zarazy... tak jak za rzadow pawlaka
Po 11 ...2020.10.25 15:20
Ja też tak mam. Taka Skandynawia...
czy wymagam za duzo?2020.10.25 15:23
zdecydowanie wole czechy choc dostrzegam pewne plusy u skandynawow
Jedż do Skandynawi2020.10.25 17:16
głupawy palancie
ak2020.10.25 15:15
Pisiory mają w swoich rękach wszystko. I za wszystko odpowiadają. To są ich manifestacje. Ich dewastacje. Ich krzyk. Ich problem. To oni to stworzyli. Mają co chcieli, albo i nie chcieli. A skoro nie potrafią myśleć to niech spadają. Rządzą nami durnie i karły.
ChristusRex!2020.10.25 15:12
NIE SŁOWA LECZ CZYNY!!! BIERZMY PRZYKŁAD: Akcje bezpośrednie przeciw przemysłowi śmierci: https://en.wikipedia.org/wiki/Anti-abortion_violence Andrzej Solak – Armia Boga – ruch antyaborcyjny w USA http://www.krajski.com.pl/mysl2.htm Szczególnie wart polecenia jest tekst Erica Rudolpha, więzionego bojownika pro-life gdyż napisany jest w nastawieniu egzystencjalnym, ukazuje siłę wyboru, osobistej odpowiedzialności, zerwania z konformizmem i wejścia na drogę konfrontacji z tyranią Systemu. Eric Rudolph – Wciąż tu jestem http://bdp.xportal.pl/publicystyka/eric-rudolph-wciaz-tu-jestem/
Agata2020.10.25 15:11
pieklo ujada, szczerzy kly, to jest dopiero mowa nienawisci. mowicie ze klech gwalca dzieci, a kim oni sa jak nie pedalami gwalcacymi chlopcow, chowaja sie w srodowisku w ktorym maja do nich dostep a wy ich tak bronicie . co za hipokryzja, ludzi zamykaja w domu , w ogromnych swiatyniach 5 osob a tu nikt was nie paluje co za perfidia morderczynie bez zasad nie macie z Polakami nic wspolnego swolocz z esesmanska blyskawca
ChristusRex!!!2020.10.25 15:08
DOŚĆ BIERNOŚCI To co niepokoi to uliczna bierność pro-life. W tej sprawie trzeba działać holistycznie łączyć nacisk prawny (dobra robota!) z naciskiem ulicznym. Bronić fizycznie ciężarówek pro-life, robić kontry do marszy aborterek i ich sympatyków. Robić własne graffiti, plakaty, masowo zrywać ich plakaty, transparenty itd. Wiele osób mówi że po ewentualnej zmianie rządu w wyborach, może przechylić się w drugą stronę i będzie skrajna liberalizacja, zezwolenie na mordowanie dzieci na życzenie… Jest to całkiem prawdopodobne – np. jeśli w U$A wygra kandydat demokratów i sypnie kasą oraz będzie ostry nacisk polityczny. To nie znaczy że mamy odpuścić jak chcą tego zdrajcy „kato”liberałowie i różni renegaci. To znaczy że mamy przygotować się na "wojnę" i w niej uczestniczyć. Koniec bezkarności ulicznych bojówek antify i agresywnych feministek. Jest prawo do obrony. Gaz pieprzowy to broń legalna. Jak można dopuszczać by tacy osobnicy bezkarnie atakowali ludzi na pikietach pro-life? Atakowały bezkarnie samochody ze zdjęciami ukazującymi zbrodnię aborcji itd? Po co robić z siebie ofiary??? To jest wojna i trzeba wybrać stronę – i naprawdę większość ludzi o poglądach pro-life nie ma nic przeciwko fizycznej samoobronie na ataki zwolennikom aborcji. Atakują kogoś pro-life to gazem po oczach - skutecznie i legalnie.
olo2020.10.25 15:10
Racja! My katolicy musimy mieć wroga, jak Jezus który przegonił kupców. Bez wojny i wroga tracimy wiarę w Chrystusa. Poczytaj nasze katolickie komentarze pod wiadomościami o Tusku, LGBT, nauczycielach, Unie Europejskiej, masonach , lekarzach,Trzaskowskim ,Owsiaku czy "artystach" którzy nie popierają PiS i teraz o kobietach. Cieszymy sie że dołączasz do prawdziwych katolików.
Katecheta2020.10.25 15:12
Bronić fizycznie, różańcem!
Bianka2020.10.25 15:06
I dlatego przyjdzie i kara i na moją ukochaną Ojczyznę, bo my Polacy odeszliśmy tak daleko od Boga i Jego Praw, że już, jak widać, nie ma powrotu...
skuter2020.10.25 15:05
Zboczone lewactwo niszczy kościoły przerywa mszę To jest prawdziwa mowa nienawiści i żądają prawa wyboru Jakiego prawa do mordowania Nie mają szacunku dla sakrum Więc jak można oczekiwać że będą mieli szacunek dla życia Oni nie szanują nawet samych siebie Już dawno stało się to przed czym ostrzegał JPII A mianowicie Nie czyńcie sobie bożka z sexsu I mamy efekty nieposłuszeństwa
Anonim2020.10.25 15:12
Żadnego seksu. Tylko porno w domu i onanizm ;=)
Bianka2020.10.25 15:04
Problem w tym, że cokolwiek te kobiety zrobią, to i tak nie zmienią faktu, że aborcja to zabicie człowieka, najbardziej niewinnego, bezbronnego...
Po 11 ...2020.10.25 15:08
Płód to nie człowiek. Skąd taki pomysł?
Walencja2020.10.25 17:09
ty tez nie człowiek ty ubecka zaraza
Anonim2020.10.25 15:03
To jest wojna, i jeśli ktoś myśli, że KK jest w tej wojnie postronną ofiarą to jest naiwniakiem.
rebeliant2020.10.25 14:59
Gdy już kościół zostanie zadeptany, to postępowe kopyta korporacji światowych zaczną deptać naukę, na którą tak chętnie się powoływali. Zamienią naukę na nałukę.
Po 11 ...2020.10.25 15:03
Co to za bełkot? Gdzie Nauka ucierpiała w wyniku pogonienia KK???
Ada2020.10.25 14:59
Wyskrobki:))) Bez serca, bez mózgu, bez sumienia.
Po 11 ...2020.10.25 15:04
To o PiS, czy o biskupach?
Straszne2020.10.25 14:58
Brak szacunku do świętości skutkuje brakiem wartości. Trzeba się modlić za to zlewaczone, zmanipulowane bydło.
Po 11 ...2020.10.25 15:02
Tu właśnie chodzi o wartości. A KK to pedalstwo, pedofilia, kłamstwo, poniżanie innych, brak tolerancji, brak szacunku i plucie na kobiety. To są te wartości??? Kobiety walczą o prawdziwe wartości. Amen.
Katecheta2020.10.25 15:09
Jeśli modlitwa to przebłagalna za profanację, za opętanych modlić się nie radzę, chyba że ktoś wie na co się porywa i jest MOCNY duchowo.
jou2020.10.25 14:58
lewica jak zwykle kulą w płot: orzeczenie wydał Trybunał Konstytucyjny, a te głupki atakują kościoły... pogjęte towarzystwo... no comments
Po 11 ...2020.10.25 15:06
Coś w tym jest. Mnie o decyzji TK poinformował telewizor. Chyba wywalę gnoja przez okno.
miki2020.10.25 14:56
Ci ludzie mają wyskrobane nie tylko łona ,ale i mózgi.
Anonim2020.10.25 14:55
To, co stało się w Trybunale Konstytucyjnym, jest nieprawdopodobne. Kaczyński torpeduje całkowicie plany premiera, który wzywał do jedności, spokoju i solidarności społecznej. Wysadzenie w czasie pandemii tzw. kompromisu aborcyjnego to jedna z najgorszych rzeczy, którą mógł zrobić ten obóz.
Patriota2020.10.25 14:53
Największą obrazą człowieka jest obraza uczuć religijnych. Po tym powinna być skarga do papieża i do prokuratora generalnego. Za tym muszą i pójdą czyny.
Topek2020.10.25 14:52
Kościoły w przyszłości będą przekształcone w galerie handlowe albo w piękne restauracje, dlatego lepiej ich nie demolować, bo większość urządzeń i relikwii będzie można wykorzystać do wystroju wnętrz przyszłych restauracji
Topek?2020.10.25 22:53
idiotek
Moly2020.10.25 14:47
Az do wygranej.
W PiS du2020.10.25 14:46
Nie popieram ale rozumiem. Bo to przecież kościół ciągle prowokuje by zlepek komórek bez wykształconego układu nerwowego który nic nie czuje uznać człowiekiem
rebeliant2020.10.25 14:55
Człowiek rośnie od momentu przebicia się plemnika przez komórkę jajową. Zniszczenie tej komórki oznacza zabicie rosnącego człowieka. I to mówi już nie tylko jakiś tam kościół/religia, ale materialistyczne szkiełko i oko. Ty też nadal pozostajesz zlepkiem komórek. Lewicowe urwipołcie to jednak potrafią wyciągać wielce nałukowe tezy, ale wówczas, gdy pomieszają nazwy poszczególnych pojęć.
W PiS du2020.10.25 15:04
To że nazwałeś coś co nie ma mózgu człowiekiem to nie znaczy że nim jest
4562020.10.25 15:25
a dzik jest dzikiem w lonie dziczycy? wszystkie celebrytki ujadaly bronic dzikow i karpii w lonie matek
rebeliant2020.10.25 15:34
Gdy człowiek podejmuje odebrać życie drugiemu, to niech chociaż nazwie to należycie, że "idę poucinać łby swoim wrogom", a nie jakaś tam "aborcja", "jakieś tam zlepki komórek".
zboczenie nie może rządzić2020.10.25 14:46
Manifestować każdy może Ale na profanacje kościołów zgody nie będzie Widać że państwo jest słabe Bo za takie coś powinno się skuć i na dołek
Dziennikarz TVN2020.10.25 14:45
Lewackie Polki powinny mieć prawo jedzenia swoich dzieci - to modne na zachodzie.
Katecheta2020.10.25 14:45
Ja swojej świątyni bym pilnował z różańcem w ręku, miejcie demonów jest w chlewie. Wierzący! pilnujcie swoich świątyń, nie wpuszczajcie tam wieprzy bo was stratują.
Krzysztof2020.10.25 14:43
Kaczyński to geniusz. Tak otumanić ciemny lud (Jack Kurski o wyborcach PiS) tylko on potrafi. Ciemny lud zamiast mówić o bezrobociu, upadku firm, pandemii czy aferach i nieudolności rządu, mówi o LGBT(kilkaset osób), lub aborcji( ok. 400 przypadków rocznie).Dlatego Kaczyński to geniusz polityczny.
Morderca z tekturowym hasełkiem2020.10.25 14:43
AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! AAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!! i wszystko.
opty2020.10.25 14:43
Spaprane aborcje w ofensywie!!!
Anonim2020.10.25 14:40
Zaraz wyślę do Ordo Iuris screeny z komentarzami katolików pod tym artykułem.
Piąte - nie zabijaj !2020.10.25 14:39
Kiedyś któraś z nich zabiła własne dziecko a teraz teraz namawia na to inne młode kobiety, bo wiadomo, jak do piekła to razem, wg nich będzie raźniej. Biada wam które zabiłyście własne dzieci, a nie pojednacie się z Bogiem, który w swym miłosierdziu wam wybaczy, ale z waszym udziałem. Takie postawy jak tych tęczowych i feministek jeszcze bardziej was od Boga oddala. Biada wam, jak nadejdzie kara będziecie wyć ze strachu, bo łez do płaczu wam zabraknie...
Anonim2020.10.25 14:45
A tymczasem 75% katolików popiera zabijanie, bo tylu jest za karą śmierci.
Anonim2020.10.25 15:23
jak najbardziej, KS dla morderców nierokujących poprawy, a mordercami są także aborcjoniści
Anonim2020.10.25 15:27
Oczywiście o naturalnej śmierci nie ma mowy. Papież JPII sie mylił że życie jest od poczęcia do naturalnej śmierci.
Marian2020.10.25 14:38
Palić te czarownice na stosach!
Anonim2020.10.25 14:40
nie jesteśmy protestantami żeby je palić na stosach, módlmy się lepiej za te zatracające się dusze
Anonim2020.10.25 14:47
Katolikiem to ty nie jesteś, bo katolik nigdy by tak nie życzył drugiej osobie. To sprzeczne z Nauką Kościoła Katolickiego. Idź precz Szatanie i nie prowokuj.
Trzeba było nas nie wkoooorwiać2020.10.25 14:37
j.w.
Pibusters2020.10.25 14:35
Katolicy sami prowokują by się za nich zabrać i zniszczyć tę katolicką zarazę
Katolicy padli ze śmiechu.2020.10.25 14:42
Na razie to nas nie drasnęliście i jesteście tylko pajacami z obleśnymi dyktami. Pośmiewisko.
Anonim2020.10.25 15:15
Ale Fronda pisze o ATAKU NA KOŚCIÓŁ ,więc chyba sie boi tych kilku dykt.
Prof. doktor Jan Hertrich-Woleński, cytaty.2020.10.25 14:34
"Kurvva nie naród POZNASZ POLAKA PO CHAMSTWIE GŁUPOCIE I MORDZIE PIJAKA! POLSKIE ANTYWARTOŚCI SĄ GORSZE NIŻ KORONĄ BO NISZCZĄ TEŻ ZDROWIE PSYCHICZNE" - zmarnowałeś swoje zety PRLowski katolu-robolu "kształcąc" takich!
Konfederata2020.10.25 14:34
Ja wiżu tu adnowo trola lewackogo, katoryj piszyt za diesiat ludziej. Ot aktywist.
Soros płaci2020.10.25 14:33
wariatki szaleją. Wariatki z marszu szmat, to są przyszłe, albo byłe morderczynie własnych dzieci
Po 11 ...2020.10.25 14:31
Edykt z Alhambry nie popieram, ale rozumiem.
Anonim2020.10.25 14:29
Zapytajcie jaka pensja dzienna od Sorosa?!
Anonim2020.10.25 14:36
Mit Sorosa jeszcze działa, a co z winą Tuska ;-)
klawisz2020.10.25 14:28
czy znajdzie się ktoś kto by powstrzymał ta hołotę ????
Natalja Siwiec2020.10.25 14:30
Kto jest obecnie tak odważny, żeby powiedzieć najwyższym przedstawicielom Kościoła Katolickiego wprost "WYPIERDLAAĆ"?
Przemysław2020.10.25 14:26
Kiedyś, tak ze 20 lat temu, kilku satanistów próbowało zakłócić mszę w moim kościele parafialnym. Mieli pecha. Zebrało się paru chłopaków z oazy młodzieży i im wytłumaczyli, że nie zachowują się zbyt kulturalnie, wyrzucając ich z kościoła. Trzeba zrobić powtórkę, tylko na większą skalę. Z tą różnicą, że robić obywatelskie zatrzymania (tak ulubione przez koderastów i innych lewaków) i wzywać policję. Nas jest więcej. Przynajmniej w Polsce. Zapamiętajcie to sobie chamy bez żadnych zahamowań.
Natalja Siwiec2020.10.25 14:31
Obecnie byłoby na odwrót, czasy się zmieniły :)
Co KK ma do opinii TK?2020.10.25 14:26
Może inaczej, czy katolik może zasiadać w TK? Katolik? W żadnym wypadku bo cyrograf z Watykanem podpisał! - - - Ateista? Absolutnie nie, bo niby kogo reprezentuje? - - - Mniejszość religija jakaś, żyd, jehowy? Fanatycy, mowy nie ma. - - - Może jakiegoś Murzyna albo Eskimosa? Dość głupia propozycja. - - - Robola fizycznego? Ależ nie, bo to katolik! - - - Lekarza? Zajęci kopertami. - - - Profesora? Mają swoją 𝐃𝐈𝐍𝐓𝐎𝐉𝐑𝐄 w "Polityce", wystarczy. - - - Kogoś z Konfederacji? TK opinie muszą być w jęz. polskim, a nie cyrylicą. - - - - A z PSL-u? Katolik, odpada. - - - - A może Margot, Biedronia, Śmiszka, Lampert? Kolejni fanatycy. - - - - Kogo więc "posadzić" w TK? - - - - NIKOGO! ULICA NIECH RZĄDZI! Robić referenda, np. kto jest za "czy się stoi czy się leży"?
Anonim2020.10.25 14:26
Już wysłałem opis i zdjęcia mojego penisa. Myślę ze Kwaśniewski będzie zadowolony. Oczywiście 10 minutowego adresu meilowego,więc niewiele mu czasu zostało na odpowiedź.
Natalja2020.10.25 14:33
Przepraszam dałam najpierw łapkę w dół bo myślałam, że piszesz o Aleksandrze. Już naprwione.
Prawnik2020.10.25 14:25
Dziecko jest wolną istoto jedynie pod opieką rodziców. Nie wolno decydować za dziecko czy chce żyć czy nie. Jak nie będzie chciało żyć to może popełnić samobójstwo. Sądzę, że tego nie zrobi. Władcy życia i śmierci z SS byli publicznie rozjeżdżani czołgami przez Armię Czerwoną - dla rozsądku protestujących morderców.
Anonim2020.10.25 14:27
Prof. Chazan: "Dziecko nie jest własnością rodziców" Dziecko jest własnością państwa.
Świadomy2020.10.25 14:23
Kościół katolicki oszukuje ludzi wciskając im kit o tym że 'żyje się raz'. Reinkarnacja istnieje. Drodzy katolicy jak mogliście się dać tak oszukać?
1232020.10.25 15:28
zdziwisz sie kiedys
jan2020.10.25 14:21
To pomiot czerwonej hołoty !!!!!!!!!!!!!!
Dziennikarz TVN2020.10.25 14:20
Cywilizacja Europy zachodniej wygra i Polska też będzie mordowana. Mordowanie i eutanazja to nowoczesność i kultura... i będziemy krzyczeć!!! AAAAAAA!!!!!!!!!!!!!!!
Ty - dziennikarz TVN2020.10.25 15:29
Ja - Cindy Crawford
Anonim2020.10.25 14:19
Ignorancja na tych bezmózgów lewackich to najlepsza metoda. W Polsce im ten numer nie przejdzie.
Po 11 ...2020.10.25 14:21
Ignorancja nie ma nic wspólnego z ignorowaniem.... ignorancie jeden.
alamakota2020.10.25 14:22
hehe no ignorancji to wam nie brak :)
Les2020.10.25 14:16
Walic szmaty w mordy,za szwaje rozhustac i wyrzucac do kontenerow na smieci.Qre-stwo nie ma prawa egzystowac.
Po 11 ...2020.10.25 14:20
Jest niedziela. Ksiądz powinien mszę odprawiać, albo spowiadać wiernych, a nie komentować na frondlu ... Z Bogiem.
Anonim2020.10.25 14:21
Racja My katolicy musimy mieć wroga, jak Jezus który przegonił kupców. Bez wojny i wroga tracimy wiarę w Chrystusa. Poczytaj nasze katolickie komentarze pod wiadomościami o Tusku, LGBT, nauczycielach, Unie Europejskiej, masonach , lekarzach,Trzaskowskim ,Owsiaku czy "artystach" którzy nie popierają PiS i teraz o kobietach. Cieszymy sie że dołączasz do prawdziwych katolików.
Po 11 ...2020.10.25 14:16
Rodzice mają prawo do traktowania płodów zgodnie ze swoimi przekonaniami. I tyle w temacie. Katolicy niech sobie rodzą potworki. Ale potworki nie muszą rodzić katolików.
Les2020.10.25 14:17
Co mowisz potworku?
Po 11 ...2020.10.25 14:31
Uchowaj Boże, w życiu nie spłodziłem katolika. Fujj
Bibi2020.10.25 17:19
zabrali ci twoja emeryture esbecką i teraz wylewasz swoje żale na frondzie miód na moje serce jak kwicza esbeki
Anonim2020.10.25 14:19
Nieprawda Prof. Chazan: "Dziecko nie jest własnością rodziców" Dziecko jest własnością państwa.
Obywatel2020.10.25 14:15
Zwierzęta z głupimi hasłami na obskurnych tekturowych transparentach nie powstrzymają ludzi przed człowieczeństwem... Swoja droga świat niech patrzy jak obleśne są transparenty - szkoda, że nie robili ich z europalet.
Europaleta2020.10.25 14:17
Właśnie!!! Powinni coś napisać na mnie, byłoby unijnie!!!
teolog2020.10.25 14:14
A więc - stało się jasne. Ci zwolennicy tolerancji, wolności, demokracji, "multikulti" - odsłonili się. To grupa ludzi anarchistyczno-ateistyczno-rewolucyjne. Przy jakichkolwiek wyborach o tym trzeba pamiętać.
Polak2020.10.25 14:12
Ta komedia to tylko pokaz słabości. Nie można skutecznie w sejmie załatwić mordowania, trzeba warczeć i się ośmieszać.
fdf2020.10.25 14:11
Katotaliban wypowidział wojnę.
Nina2020.10.25 13:59
Ten co stoi z napisem o inkubatorze niech sobie obetnie członka i nie będzie zapładniać kobiety.
Anonim2020.10.25 14:03
Katolikiem to ty na pewno nie jesteś, bo katolik nigdy by tak nie napisał. Samookaleczenie jest niezgodne z Nauką Kościoła Katolickiego i herezja którą głosisz na portalu poświęconym. Spadaj lewacki prowokatorze do Urbana. Z Bogiem
Nina2020.10.25 14:11
Jak sobie katolicy będą pozwalać by komunistyczna hołota, zbrodniarki mordujące dzieci i sataniści przerywali im nabożeństwo, to się rozzuchwalą i zaczną katolików mordować w kościele. Tę szatańską zarazę należy likwidować, a nie przerywać Mszę bo oni się z tego cieszą i im o to chodzi.
Twoje imię2020.10.25 14:11
To pisowski troll i na pewno nie kobieta
Anonim2020.10.25 14:16
Oczywiście że to lewacka prowokacja. Żaden katolik tak by nie kłamał i nie głosił herezji jak "Nina" i to w świętą niedzielę na dodatek.
Nina2020.10.25 14:31
Czy ty wiesz anonimie co znaczy herezja najpierw się z tym słowem zapoznaj, a potem wypowiadaj. Po twoich wpisać widać, że jesteś ateistą, lub satanistą i też byś chciał by Msze się nie odprawiały w Polsce. Katolicy na to nie pozwolą, wszystkie przepowiednie świętych mówią, że dojdzie do wojny religijnej i tę wojnę szatan i jego ludzie przegrają.
Anonim2020.10.25 14:39
Pokarz mi naukę Kościoła która mówi o samokaleczeniu i obcinaniu penisa, prowokatorze lewacki.
Toni2020.10.25 14:15
Anonim czy nie słyszałeś, że Pan Jezus poprzewracał stoły i wypędził handlujących w świątyni. Katolicy też powinni się za tych zbrodniarzy zabrać, a nie pozwalać im na takie czyny. Ja np. chodzę do kościoła z gazem policyjnym i takiego bym nim poczęstował, a nie mu ustępował.
olo2020.10.25 14:22
Racja My katolicy musimy mieć wroga, jak Jezus który przegonił kupców. Bez wojny i wroga tracimy wiarę w Chrystusa. Poczytaj nasze katolickie komentarze pod wiadomościami o Tusku, LGBT, nauczycielach, Unie Europejskiej, masonach , lekarzach,Trzaskowskim Owsiaku czy "artystach" którzy nie popierają PiS i teraz o kobietach. Dołącz do prawdziwych katolików.
PB2020.10.25 13:59
Ci wszyscy którzy robią burdy i zamęt w trakcie Mszy, atakują Kościół Katolicki są na usługach diabła, tylko diabeł może tak reagować. To jego sposób myślenia " Co nie mogę zabijać? Już ja wam pokażę"
Anonim2020.10.25 13:58
Są kary dla wandali.
Ala2020.10.25 13:57
Boże, one będą musiały kiedyś stanąć przed Tobą i zdać relację z tego, co Tobie zrobiły w każdym z tych dzieci, które kazały zabijać. I nigdy nie będą mogły tego naprawić, dlatego módlmy się za nie póki nie jest za późno!
ks. Marek2020.10.25 13:56
Kto zakłóca w ten sposób Mszę Świętą, ten podnosi rękę na samego Najświętszego Boga. Jak kończą się takie przypadki, wiemy aż nadto dobrze z przykładów w Biblii.
AAAtomek2020.10.25 13:58
Grom z jasnego nieba czy meteoryt?
Anonim2020.10.25 14:00
Tak jest.Oczekujmy jutro a nawet dziś kilku tysięcy uschniętych rączek lub zczerniałych języków.To będzie kara Boska
Torchwood2020.10.25 14:03
Skoro ten "najświętszy bóg" jest taki wrażliwy, to niech coś z tym zrobi. A, zaraz, przecież to postać fikcyjna i ma takie same możliwości działania jak Kubuś Puchatek czy Harry Potter - czyli żadne.
Anonim2020.10.25 14:13
I na biblii się kończy klecho, to nie jest bajkowy świat beduinów, to jest rzeczywistość!
kowalski2020.10.25 13:56
Nie dewastować, tylko burzyć. Stop pedophili i gwałtom katoli, takich jak gwałcenie przez bożyszcze zw. bogiem, 14-letniego dziecka zw. maryśką.
no i doczekalicie sie2020.10.25 13:56
kosciol czeka teraz fala apostazji. oj mniej pieniedzy zostanie na tacy...
Teresa2020.10.25 13:56
Trzeba wykręcić ręce takich profanatorkom i wyprowadzić z kościoła wprost na komisariat policji !
Twoje imię2020.10.25 14:14
Pisowski trollu, widać ze to Ty nie ważne jak sie podpiszesz
Toni2020.10.25 14:21
Za to ty jesteś pacynka szatana, lepiej być pisowcem jak to określasz, niż sługą belzebuba, czas szybko minie godzina za godziną ucieka i na takich jak ty piekło czeka.Tu jest chwila, a po śmierci będzie wieczność w mękach, tych co się tak zachowują.
Twoje imię2020.10.25 14:24
Chłopie, Tobie potrzebny psychiatra
wiemy,"Twoje imię" to wypievdek Belzebuba!2020.10.26 6:29
tobie wypievdku Belzebuba już nic i nikt nie pomoże, jedynie czarna otchłań!
M.2020.10.25 13:56
Ale o co chodzi? Przeciez wy, frondo-gnidy robicie to samo podczas Parad Równosci. Akcja rodzi reakcje i nikt nie bedzie wam drugiego policzka nadstawial. Zamknijcie (zd)radzieckie mordy i przestañcie szczekac, to da sie to odwrócic... Z bogiem, szczurki
Po 11 ...2020.10.25 13:56
Tzw. żydo-bolszewizm nie popieram, ale rozumiem.
Toni2020.10.25 13:55
Niech się te zdziry wykastrują to nie będą musiały się skrobać. To się musi skończyć gdzie jest policja i wojsko by te morderczynie, zboczone towarzystwo i satanistów wyłapać i ukarać. Nam katolikom KONSTYTUCJA zapewnia wiarę i sprawowanie mszy świętej w niedzielę. Ta szatańska dzicz musi ponieść. za to karę. Panie Prezydencie i Premierze czas skończyć z tymi szalonymi sługami szatana.
Anonim2020.10.25 13:58
Katolikiem to ty na pewno nie jesteś, bo katolik nigdy by tak nie napisał. Spadaj lewacki prowokatorze do Urbana. Z Bogiem
Torchwood2020.10.25 13:55
Bardzo dobrze, trzeba te wszystkie budynki wyburzyć a prowadzących je darmozjadów żyjących z naiwności innych zamknąć w więzieniach.
Taaaaak2020.10.25 13:50
Dawniej komitety - teraz kościoły. Wsio odno - bo to zamienniki.
Po 11 ...2020.10.25 13:47
Kościół nie rozliczył się z pedofilii. Śmieje się w twarz ofiarom. Spasiony Dziwisz jaja sobie robi i bezczelnie wszystkiego się wypiera. A teraz w środku pandemii katolicka władza wprowadza aborcyjny zamordyzm. Policja was nie obroni. Każda totalitarna władza prędzej czy później upadnie. Wyciągniemy was z kanalizacji, tak jak Libańczycy wyciągnęli al-Kaddafiego.
abc2020.10.25 15:20
Pedaly kryja sie w kosciele bo maja dostep do chlopcow, jeszcze tego nie rozumiecie normalny chlop nie bedzie gwalcil chlopcow oni ida w kaplanstwo bo to jest raj dla nich. pociag do tej samej plci to pedalstwo
Foster2020.10.25 13:42
Całkowity zakaz aborcji i zmuszanie kobiet do rodzenia np. dzieci bez mózgu nie może mieć miejsca w cywilizowanym kraju
Po 11 ...2020.10.25 13:38
Tzw. Holocaust nie popieram, ale rozumiem.
Po 11 ...2020.10.25 13:49
No właśnie. To ciekawe. Jakby Hitler nie zrobił Holocaustu, to czy PiS by zrobił?
Suweren2020.10.25 13:36
Nie popierm, ale rozumiem.
MT(*)2020.10.25 13:35
Trwający pokaz ordynarnego łamania prawa w przestrzeni publicznej przez lewacko - tęczowe hordy potomków komunistów to doskonały powód do natychmiastowego przyśpieszenia procesu oczyszczenia Polski z pozostałych wpływów odradzającej się komuny, obecnie tęczowej neo - komuny. Koniecznie należy przyśpieszyć proces ostatecznych zmian w sądownictwie. Niezwłocznie rozpocząć reformę systemu oświaty i szkolnictwa wyższego - definitywnie wyeliminować jakiekolwiek wpływy ideologii lewacko - tęczowej na wychowanie dzieci od przedszkola począwszy, przepisem karnym wyeliminować ich wulgarną seksualizację, spenalizować działanie tęczowych propagandzistów. Spowodować działaniami natury prawnej eliminację wszelkiej ideologii z murów uczelni publicznych. W tym celu rozwiązywać zideologizowane wydziały uczelni a ideologicznych propagandzistów udających naukowców po prostu zwalniać z etatów na uczelniach publicznych. Natychmiast rozpocząć proces legislacyjny dekoncentracji i demonopolizacji mediów opanowanych niemal w stu procentach przez kapitał zachodni, szczególnie niemiecki. Podnieść kary za działania przeciwko wolności wyznania, profanacjom i urazie uczuć religijnych. W szerszym stopniu stosować wobec sprawców obowiązkowe prace społeczne, zwłaszcza w miejscach gdzie doszło do takich profanacji i dewastacji. Tęczowo - lewacką neo - komunę pozbawić źródeł jakiegokolwiek wsparcia z państwowego i samorządowego budżetu. Zdelegalizować organizację pro - komunistyczne skrywające faktyczne cele ideologiczne pod fałszywym szyldem. Te zmiany należy rozpocząć i przeprowadzić natychmiast. To oszalałemu z nienawiści do Polski tęczowemu lewactwu należy narzucić tempo wydarzeń politycznych, po to, by nie miał czasu zajmować się nawet sobą. Wszystko to należy zrobić bezwzględnie i bez oglądania się na ryk zdziczałego lewactwa Europy zachodniej. Ta chora Europa już wchodzi w fazę kryzysów, z których rządzący nią lewacy na pewno nie znajdą wyjścia.
AAAtomek2020.10.25 13:41
A nie prościej dla was potomków faszyzujących bolszewików jest rozstrzeliwanie swoich przeciwników? Taniej, szybciej i bardziej po rewolucyjnemu? Macie wszystkie atrybuty ku temu? Tylko dajcie wcześniej znać, to wyemigruję wraz z rodziną.
wstawaj2020.10.25 13:54
zesrales sie
Jenny2020.10.25 13:35
Kto sieje wiatr,ten zbiera burze!Brawo!
Anonim2020.10.26 0:44
To działa w dwie strony i te babsztyle zbiorą to co zasiały. Grzmoty będą miały całą wieczność.
tulipan2020.10.25 13:30
Te bohaterki niech wejda do meczetu. Jak tam zrobia zadyme to lby im poleca.
AAAtomek2020.10.25 13:34
A to muzułmanie w Polsce rządzą????? Od kiedy?
PISmark2020.10.25 13:38
A to Konstytucja u nas nie obowiązuje ?
AAAtomek2020.10.25 13:40
Od kiedy PiS przestrzega konstytucji??????
Piotrków Trybunalski2020.10.25 13:27
U nas pognaliśmy dziadostwo aż pogubili buty.
"Jebałem Jezusa w dupę a Maryję w mordę!"2020.10.25 13:27
Prof. doktor Jan Hertrich-Woleński, to moje cytaty, że nieskromnie się przyznam.
Kinol2020.10.25 13:25
Krowy mają więcej kultury niż to bydło.
meg2020.10.25 13:24
U mnie to aborcyjne bydło od 12 hałasuje klaksonami jeżdżąc po największych ulicach w mieście
AAAtomek2020.10.25 13:33
Nie byłem w Kraśniku.
Pibusters2020.10.25 13:23
Nagraj na telefonie i zadzwoń natychmiast po SS albo Gestapo
AAAtomek2020.10.25 13:33
Jaki numer?
Po 11 ...2020.10.25 13:21
Tak, wyganiajcie Polki z kościołów. Donoście na policję. Co jeszcze głupszego zrobicie?