28.07.19, 20:30(fot. flickr)

Feministki ,,działały jak grupa przestępcza''. Cel: odebranie dzieci ojcom

Feministyczna organizacja Infancia Libre (Wolne Dzieciństwo), powiązana z hiszpańską lewicową partią Podemos działała jak grupa przestępcza. To wynik raportu opublikowanego przez hiszpańską policję. 

Infancia Libre fałszowała dokumenty, by odebrać ojcom prawa do opieki nad dziećmi. Policyjne sprawozdanie zostało opracowane na podstawie kilkudziesięciu wykrytych przypadków.

Jak wynika z policyjnego raportu, aktywistki feministycznej organizacji dopuściły się w ostatnich latach szeregu fałszerstw służących odebraniu ojcom praw do opieki nad dzieckiem. W procederze pomagali im zaprzyjaźnieni lekarze i prawnicy.

Feministki dopuszczały się fałszowania dokumentów o stanie zdrowia psychicznego konkretnych osób, a także preparowały świadectwa dotyczące rzekomych skłonności lub czynów pedofilskich byłych małżonków niektórych aktywistek.

- W trakcie śledztwa stwierdziliśmy, że 22 przypadki związane z działalnością tego stowarzyszenia powinny trafić do prokuratury (…) Organizacja funkcjonowała niczym siatka przestępcza skierowana na odbieranie opieki nad dziećmi ich ojcom - napisała w raporcie policja.

 Infancia Libre  w swoich kampaniach używała hasła “Dzieci nie kłamią. Gwałciciele tak”. Od kwietnia 2019 r. hiszpańska policja zatrzymała cztery członkinie Infancia Libre, w tym przewodniczącą tego stowarzyszenia.

bz/dziennik.pl

Komentarze

Tob2019.07.30 19:58
One of the best movies in the history of cinematography is: "Hansel & Gretel: Witch Hunters" directed by Tommy Wirkola. God Bless You -for all of You guys, who worked on that performance !!! We need to put it into a practice !!!
Antek z Waszecia2019.07.29 18:09
Feministki to kobiety upośledzone niezdolne do macierzyństwa i założenia rodziny duża część z nich ma ukryte wady anatomiczne lub chorą psychikę. taka np.lesbijka to już jest zboczenie płciowe człowieka
Malgozata2019.07.29 13:33
Feministki dzisiejsze to nie te kobiety co walczyly o prawa do glosowania,prywatnego majatku czy decydowania o wlasnych wyborach w kwestii zamazpojcia. Nie - dzisiaj to "kobiety" nienawidzace mezczyzn i robiace wszystko by sie nie zachowywac kobieco i godnie. Robia wszystko byle by bron boze nie trzeba by bylo im przyjac jakiejsc pomocy od mezczyzny w jakiejs kwestii itp,same sobie poradza we wszystkim,same "decyduja o swym brzuchu" i zyciu. Kobieta to nie mezczyzna,a mezczyzna to nie kobieta,tak bylo zawsze i bedzie zawsze. Upodobnianie sie do mezczyzny nie czyni cie mezczyzna ani zachowaniem,ani wygladem(gdzie 90% juz wygladaja jak faceci) .Nienawisc miedzy plciami to efekt "robta co chceta". Czasy ostateczne. Szatan zbiera zniwo a glupi ludzie ida na rzez bo sa tak zaslepieni obietnicami "wolnosci" ze sie calkowicie im poddaja.
rebeliant2019.07.29 20:30
Ja tobie powiem jeszcze inaczej. To do czego zachęca się kobiety zapatrzone w tzw. feminizm jest ścieżką do bicia samej siebie i to nie dlatego, że mają złość do mężczyzn i odpychają wszelkie pozytywne relacje z nimi. Dziś feministki robią to co "sajmon z kolorowym łbem i czerwonych okularach" im powie to one to robią. Nie patrzą na to czy to dobre czy złe dla nich tylko słyszą, że młotkiem w palucha to one to robią. Jak widzisz zarządcy "feminizmu" wiedzą co jest w statystycznej kobiecie słabe i wiedzą jak to ubrać w różowe barwy, aby te chwyciły za to bez obaw. A niestety na słabe strony każdy powinien uważać. Jako atuty stawia się na przedzie mocne strony. Podobnie toczy się to i z mężczyznami - ich słabą stroną jest to, że łatwo ich podburzyć i w trącić do jakichś starć. Kobietom wciśnie się kit, że mają kiepską urodę i już lecą wywalają masę kasy, aby zakryć samą siebie (kompletny absurd, któremu towarzyszy stres i obawa o wstyd). Wydaje mi się, że lekarstwem tu jest właśnie wyrzucenie poszukiwania jakichś femicoachers, machocoachers, idoli, guru, itp. a zastąpienie tego samym sobą, ćwiczenie samego siebie, poznawanie samego siebie i rozwijanie. Odkrycie ewentualnych form na ewentualne relacje z innymi ludźmi i zrealizowanie ich. W tych faszystowskich szeregach wszelkiej maści - w tym szeregach feministek - ludzie giną ze swą oryginalną postacią, sami dla siebie stają się nieznajomymi.
edi2019.07.29 10:12
WOJNA TRWA - w 1683 r. - POLSKA URATOWAŁA EUROPĘ PRZED ZALEWEM ISLAMU - w 1920 r. POLSKA URATOWAŁA EUROPĘ PRZED ZALEWEM BOLSZEWIZMU - w 2019 r. POLSKA URATUJE ŚWIAT PRZED ZALEWEM GENDER, LGBT itp. BÓG HONOR I OJCZYZNA !! JEZUS JEST PANEM POLSKI, MATKA BOŻA KRÓLOWĄ POLSKI - POLACY TO MĄDRY NARÓD - SURSUM CORDA !
Olewam obce firmy2019.07.29 12:47
HABEMUS AD DOMINUM!
anonim2019.07.29 6:14
"Ale jestem bżydki i nikt mnie nie kocha nawet koscielny" To bądź miły, dobry, pogodny, to POlubi Ciebie Każdy wesołek....
ZERRO2019.07.28 23:07
Ale jestem bżydki i nikt mnie nie kocha nawet koscielny
violencja2019.07.28 23:52
0
Tomek 3.202019.07.28 22:15
Faszystowskie zboczone dziwki nawet kosztem własnych dzieci będą wdrażać zboczone projekty.
pat2019.07.28 22:05
To całe lewactwo, obejmujące feministki i wszelkie rodzaje zboczeńców, stanowi największe zagrożenie dla dzieci już od chwili poczęcia.
CIEKAWY2019.07.28 20:53
A nasi kościelnui pedofile to chodzące aniióly
Stanislaw2019.07.29 8:29
Nie buduj zapory dymnej z cudzych grzechów. by zasłonić swoje i swoich ludzi!
Olewam obce firmy2019.07.29 12:43
Ale głupi ciul! Ty nawet pisać nie potrafisz, analfabeto.
man woman albo gender2019.07.28 20:42
#jacieniemoge Odebrać ojcom? Forumowym alimenciarzom na takie dictum musiały uśmiechnąć się mordki.
Olewam obce firmy2019.07.29 12:45
Co to? Niezadowolenie, że policja zdemaskowała przestępczy charakter feminizmu? Jedna z glinianych nóżek światowego bolszewizmu się omsknęła? Jak mnie to cieszy :)))