27.05.19, 13:30screenshot Youtube - Prezydent.pl

,,Fenomenalna frekwencja''. Prezydent komentuje wybory

Frekwencja w wyborach do PE – fenomenalnie wysoka, pokazuje, że nasza demokracja się ugruntowuje, pokazuje też dojrzałość naszego społeczeństwa – mówił Prezydent, komentując wynik wyborów do Parlamentu Europejskiego.

Dziękuję, że mój apel o to, aby wziąć udział w wyborach do Parlamentu Europejskiego został wysłuchany – podkreślił.

Andrzej Duda podziękował za tę wielką odpowiedzialność, jaką wzięli na siebie ci, którzy poszli wczoraj do wyborów do PE. – To pokazuje dojrzałość naszego społeczeństwa, to pokazuje, że nasza demokracja się rzeczywiście ugruntowuje, że ludzie rozumieją, jaka jest wartość i waga ich głosu – wskazał Prezydent.

Jestem bardzo dumny z moich rodaków, że dali pokaz rozumienia dla demokratycznych procesów – dodał.

Prezydent pogratulował również wszystkim kandydatom, którzy zostali wybrani na europosłów. – Wszystkim im daję bardzo silną legitymację w tej przestrzeni europejskiej. Mogą z dumą wejść do budynków Parlamentu Europejskiego – wskazał.

Prezydent.pl

Komentarze

Max Fiend2019.05.27 14:19
Bardzo dobrze! Czekam na czasy gdy do lokali wyborczych będą się ustawiały kolejki :-D
edi2019.05.27 14:12
BRAWO PiS - Jan Paweł II w encyklice pisze że "system kapitalistyczny się nie sprawdził, tym bardziej nie sprawdził się system komunistyczny - LUDZKOŚĆ MUSI WYPRACOWAĆ NOWY SYSTEM SPOŁECZNY SOLIDARNY" myślę że OBECNIE JESTEŚMY ŚWIADKAMI TWORZENIA TAKIEGO SPRAWIEDLIWEGO SYSTEMU SPOŁECZNEGO W POLSCE, KTÓRY ZAPOCZĄTKOWAŁ P. Jarosław Kaczyński z PRAWEM i SPRAWIEDLIWOŚCIĄ a dzisiaj realizuje ten plan P. Mateusz Morawiecki i Andrzej Duda - I TAKI SYSTEM BĘDZIE WZOREM DLA INNYCH PAŃSTW NA CAŁYM ŚWIECIE
edi2019.05.27 14:10
BRAWO PiS - BRAWO POLSKA - BRAWO POLACY - NA NIC LEWACKIE PODRYGI - POLACY JUŻ NIE POPEŁNIĄ BŁĘDÓW Z PRZESZŁOŚCI - Prawo i Sprawiedliwość WYGRAŁO te i następne wybory TEŻ WYGRA gdyż OPATRZNOŚĆ MA TAKI PLAN - JEZUS JEST PANEM POLSKI a MARYJA KRÓLOWĄ - Polska BĘDZIE URATOWANA ! NIE BĘDZIE W POLSCE ANI GENDER ANI KOMUNY ANI LGBT !!!!!
Polak Ateista Dumny Gej2019.05.27 13:54
Idiota. Frekwencja mniejsza niż 50%, 70% młodych ludzi olało wybory. Poszły w większości dziadki.
PZPR2019.05.27 15:37
BRAWO PiS ! TAK TRZYMAĆ ! Zatkało kakao!
szcze na PiS i rydzyka2019.05.27 13:42
Tak panie pRezydencie! Polska patologia głosująca na PiS myśli że rozdawnictwo będzie trwać wiecznie! obudzą się już w przyszłym roku jak PIS już jawnie ogłosi że trzeba biednym żydom zrekompensować utratę majątków...
ja2019.05.27 13:59
Do tego jeszcze pierdoolnie budżet jak w Grecji. Ja bym nie chciał być w rządzie który wygra następną kadencję. A Jarek się zmęczy i pewnie na emeryturce będzie oglądał rodeo w szlafroczku. (czas jest nieubłagany - przecież już ledwo stoi)
JR2019.05.27 15:19
Już raz to czytałem. Skocz waść uczony z tą patologią i nie ubliżaj ludziom. Skoro powtarzasz te same frazesy i nazywasz wyborców PIS patologią to ja ci odpowiem, że jesteś debilem i chamem.