28.08.17, 20:37zdj. Youtube

Gadowski: Islam staje się wspólnotą przestępczą

Dziennikarz śledczy, Witold Gadowski na antenie Telewizji Republika komentował sprawę napadu na małżeństwo polskich turystów w Rimini. Kobieta została zgwałcona przez czterech imigrantów z Afryki Północnej na oczach męża, którego z kolei napastnicy pobili.

To, co dzieje się w Europie, Gadowski nazywa "Gangsta Islam"

"Obserwujemy bezwładność Europy i nie możemy być tylko widzami, bo poszkodowanymi są również nasi rodacy"- podkreślił Gadowski. Jak dodał, reakcja polskich władz na wydarzenia w Rimini jest taka, jaka powinna być, jednak oburzenie to za mało, ponieważ sprawcy powinni zostać ujęci. Jak tłumaczy dziennikarz, nie jest to jednak tak prosta sprawa...

"Są nagrania, ślady biologiczne. Niby prosta sprawa, jednak jeśli sprawa dotyczy imigrantów to komplikuje całokształt"- ocenił. Jak dodał, media zachodnie bardziej skupiają się obecnie na propagandzie, niż na prawdzie. Gadowski wyraził nadzieję, że z czasem to wszystko ulegnie zmianie. 

"Jednak kłamstwo publikowane przez media, wciąż będzie miało miejsce. Ostatnio kręciłem film o plaży Calabria. Tam jest zupełnie bezpiecznie, na plaży są prywatne firmy, które zapewniają bezpieczeństwo. Wszystko co dzieje się w miasteczku jest nadzorowane. Kiedy w pierwszej fali migracji, ludzie zaczęli się zachowywać niestosownie, nagle migranci mieli wypadek samochodowy, od tego czasu brak tam napływu tych ludzi. Oczywiście nie lubię tego typu metod, jednak jak się okazuje to działa"-stwierdził. Jak dodał, nie popierał nigdy mafii, a papież Franciszek potępił je jako pierwszy, choć jak widać, ich metody porządkowe sprawdzają się. 

"Mamy nieustanny napływ, nikt nie pyta o zgodę. Grupy przestępcze organizują tego typu ‘’rejsy’’. Teraz bardzo trudne pytanie: Co z tym zrobić? Strzelać, zatapiać ? Dziś musiałyby mieć miejsce ogromne operacje. Spróbujmy odblokować np. dwie dzielnice Berlina i nagle mamy wojnę!"-zastanawiał się dziennikarz śledczy. 

Witold Gadowski mówił również o zgubnych skutkach poprawności politycznej: "kiedy chcemy pokazać bestialstwo uchodźców, nagle ma miejsce awantura". Jednocześnie zapewnił, że nie zamierza atakować służb policyjnych, ponieważ jest to kwestia polityki. Służby są odpowiednio przygotowane, jeśli jednak użyją zbyt dużej siły, "nagle mają ogromne problemy".

"Dopóki nie zmieni się nastawienie polityczne, dopóty będziemy mieli problemy z bezpieczeństwem w Europie"- ocenił dziennikarz. Jak dodał, Polska nie może już dłużej być bierna wobec "Gangsta Islamu", ponieważ poszkodowanymi są również nasi rodacy.

"Uważam, że powinna powstać grupa specjalna, złożona z oficerów, która będzie działała w każdej sytuacji zagrożenia Polaków w Europie przez ‘’Gangsta Islam’’. Ta grupa musi zacząć funkcjonować i to natychmiast"- powiedział gość Telewizji Republika. Jak dodał, gdyby udało się szybko ująć gwałcicieli z Rimini, państwo polskie powinno wystąpić o ich ekstradycję.

"Islam staje się wspólnotą przestępcza dla zbrodniarzy. Sprawa w Rimini powinna zostać rozegrana modelowo. Przestępcy powinni zostać zatrzymani przez polskie służby i zostać ekstradowani!"- ocenił publicysta. Gadowski odniósł się również do emocjonalnego wpisu zamieszczonego na Twitterze przez wiceministra Patryka Jakiego. 

"Ja bym wolał żeby politycy mieli mniejsze usta, a większe ręce. Jestem zwolennikiem kary śmierci."- zaznaczył. Jak dodał, oczekuje od polskich władz skuteczności w działaniu w sprawie śmierci Magdaleny Żuk, która zginęła w Egipcie w dość dziwnych okolicznościach, oraz polskiego kierowcy, Łukasza Urbana, zabitego przez zamachowca w Berlinie tuż przed Bożym Narodzeniem.

"Jakie są postępy tych spraw?"- pytał Gadowski.

yenn/Telewizja Republika, Fronda.pl