19.03.20, 19:55Fot. screenschot: Youtube - GadowskiTV

Gadowski: koronawirus jest bronią biologiczną

Publicysta Witold Gadowski zabrał głos w sprawie działań Unii Europejskiej w związku z pandemią koronawirusa. Jego zdaniem unijni przywódcy oblali egzamin, jakim stał się dla nich globalny kryzys.

-„Oprócz głupich i zgryźliwych wpisów Donalda Tuska to możemy się dowiedzieć niewiele. Dedykuję Państwu taki obrazek, w którym budynek Parlamentu Europejskiego niepokojąco podobny jest do Wieży Babel Bruegel’a. Prawdziwych wodzów poznaje się w czasie wojny, zagrożenia i teraz dopiero politycy, osoby publiczne zdają swój egzamin. Unia Europejska ten egzamin już oblała” – powiedział red. Witold Gadowski w „Komentarzu Tygodnia” zamieszczonym w serwisie YouTube.

W opublikowanym materiale Gadowski wyraża też swoje przekonanie, że koronawirus nie jest wirusem naturalnym, a został stworzony przez człowieka. Dziennikarz twierdzi, że SARS-CoC-2 jest bronią biologiczną.

-„Idę o zakład i to duży, że istnieje serum na tego koronawirusa i serum posiadają ci, którzy go stworzyli. Zawsze tworzy się zjadliwe wirusy i od razu jakieś patogeny dla tych wirusów się tworzy” – mówi publicysta.

 

kak/ Youtube

Komentarze

Jan Radziszewski2020.03.31 13:19
Wielce jest zasmucone Moje Serce i Serce Mojej Matki przez brak wiary, letniość dusz i uleganie lękowi. Dzieci moje od dnia narodzin na tym świecie policzone są dni wasze. I tak jak Ja wyznaczam dzień narodzin waszych, tak i dzień śmierci jest już wyznaczony w dniu waszych narodzin. Kto z was może przedłużyć sobie życie choć o jeden dzień, choćby o godzinę, nawet minuty sobie nie przedłużycie. „ Polska jest miejscem dla Polaków i kochających Polskę, to mówiłem w tych Orędziach. Ci, którzy służą dwóm panom nie mogą kochać Polski bo ktoś kto służy dwóm panom jednego zdradzi. Wiecie o tym, prawda? Kościoły muszą zostać otwarte. Na mszach może być mniej ludzi. Chrystus nigdy nie zalecał aby podawać sobie ręce na mszy, tym bardziej, że niektórzy robią to przesadnie i skupiają się na człowieku zamiast Bogu. Ty rzeczniku, Żydzie Pinkasie nie zalecaj modlenia się w domu bo to nie jest Twoje zadanie. Twoje miejsce nie jest w Polsce a zwłaszcza w polskiej służbie zdrowia. Prezydencie Dudo nie bądź chwiejny. Dawałem Ci Łaski lecz kto nie wykorzystuje Łask ten kończy źle. Możesz być powieszony przez lud Polski. Nie teraz jeszcze lecz gdy będzie w Polsce wielki krach gospodarczy i dziesiątki tysięcy zmarłych na coronawirusa a więcej niż milion chorych to jest to już bardzo prawdopodobne.
Tommy2020.03.31 0:12
Wykoszenie starszej generacji POWODUJE TO, ŻE ZOSTAJĄ MŁODSZE, OD LAT KARMIONE PAPKĄ O GLOBALIŹMIE i RADOŚNIE SAME WKŁADAJĄCE SOBIE NA RĘCE ŁAŃCUCHY NIEWOLNIKÓW. Starsza generacja pamięta i jest źródłem wiedzy o tym jak było i jak można żyć bez tych wszystkich wynalazków, które sporo dają ale i SPORO BIORĄ - od niszczenia zasobów planety i jej środowiska, po totalną inwigilację i zniewolenie. Mądry człowiek czerpie z wiedzy i doświadczenia poprzedników, głupi "wie wszystko najlepiej" i ... popełnia te same albo i nowe błędy.
Tomm2020.03.31 0:11
Wykoszenie starszej generacji POWODUJE TO, ŻE ZOSTAJĄ MŁODSZE, OD LAT KARMIONE PAPKĄ O GLOBALIŹMIE i RADOŚNIE SAME WKŁADAJĄCE SOBIE NA RĘCE ŁAŃCUCHY NIEWOLNIKÓW. Starsza generacja pamięta i jest źródłem wiedzy o tym jak było i jak można żyć bez tych wszystkich wynalazków, które sporo dają ale i SPORO BIORĄ - od niszczenia zasobów planety i jej środowiska, po totalną inwigilację i zniewolenie. Mądry człowiek czerpie z wiedzy i doświadczenia poprzedników, głupi "wie wszystko najlepiej" i ... popełnia te same albo i nowe błędy.
Tomm2020.03.30 23:59
Każdy poważny kryzys na świeci pociąga za sobą skutki finansowe prowadząc do ZAPOŻYCZANIA SIĘ PAŃSTW od GLOBALNEJ FINANSJERY (myslicie że Polska od tak sobie może pieniądze dodrukować ?!?! O naiwności ! To jest POŻYCZKA) prowadząc do tego, że aktywa Państwa a więc ich obywateli tracą na wartości i mogą być TANIO PRZEJMOWANE. Odbywa się to w tle przez "pożyczki" których koszty zostają przerzucone na PRZYSZŁE PRZYCHODY OBYWATELI a więc podatki które zapłacą. W ten sposób zwiększa się obciążenia i tworzy niewolników, którzy do śmierci będą pracować na prawdziwych swoich panów. Tak jest już w USA - ludzi żyją na kredyt do śmierci i jak widać zabierają się za resztę świata. Tacy ludzie, dla władzy ZROBIĄ WSZYSTKO i zabicie dla nich dziesiątków milionów w przeszłości nie było problemem.
ciekawy2020.03.28 11:42
Po co mieliby tworzyć tego wirusa? Jedna z teorii spiskowych głosi, że po to aby się pozbyć starszych osób, którym trzeba płacić emerytury.
sct2020.03.29 20:59
Sama prawda!
cenisz dobre dziennikarstwo?2020.03.20 19:46
https://www.salon24.pl/u/alpejski/1029249,slaba-kondycja-witolda-gadowskiego-a-moze-powracaja-stare-demony
Lucjan2020.03.20 12:05
Ministerstwo Sprawiedliwości rozdaje wódkę i spirytus !Może się redaktorze jeszcz zaĺapiesz !!!!🎃🎃🎃
anonim2020.03.20 11:29
nie wszystkich obowiązuje kwarantanna? Łukasz Szumowski: "Mamy wybór - albo zamknięcie państwa, albo setki zmarłych" skoro tak, to media podały informację, że otworzono połączenia kolejowe Przemyśl - Kijów, a zatem na kolejowy dworzec w ścisłym centrum Przemyśla ściągną obywatele Ukrainy i rozpierzchną się po okolicach dworca choć ich stan zdrowia może budzić uzasadnione wątpliwości. Dlaczego Ukraińców nie konwojuje się na teren Ukrainy tak, jak choćby Estończyków? Kto szykuje mieszkańcom Przemyśla centrum zakażeń koronowirusem? Czy ten logiczny wybór, zamknięcie granicy, albo setki zmarłych, nie dotyczy Podkarpacia, nie dotyczy mieszkańców Przemyśla?
Kazimierz2020.03.20 11:25
https://patents.google.com/patent/US7220852B1/en I wszystko jasne!
Małgorzata2020.03.20 11:16
Panie Witoldzie.... czy brał Pan pod uwagę powiązanie technologii 5G, która jest w Chinach, we Włoszech, w Niemczech, w USA, a gdzie koronawirus zbiera największe żniwo, że potężne promieniowanie elktromagnetyczne powoduje mutacje zwykłych, niegroźnych wirusów, które krąża wśród nas, a wywołują zwykły katar, zapalenie oskrzeli, do wirusów zabójców??? Bo jak wytłumaczyć dosłownie zagładę we Włoszech i tak ogromną zakaźność? może życie w środowisku 5G powoduje tę nie do powstrzymania epidemię . Może wystarczy wyłączyć 5G, a wszystko wróci do normy ? w Chinach epidemia wygasła, tak mówią Chiny. Może oni po prostu wyłączyli sieć 5G, a do czego nigdy sie nie przyznają?
Marek L2020.03.20 10:51
Wiem.... Wiem być może … Czego inni nie wiedzą.... Świat płacze... Korona nie przechodzi, zarażając,wręcz skacze !!! Orzeł biały niczym w locie postrzelony... Świat na kolana powalony … Ile orłów zginać musi ? W czasie kiedy niewidzialna siła dusi... Walczy biel, bieli najczystsza... Z kolan podnosi się i pada. Zawróć, powiedzieć by się chciało.… On swoje,ciągle mu mało... Walczy człowiek, ma na życie plany.... Wirus do tej pory niepokonany... Dumne armie, armijne wytaczają działa... Korona mikroskopijnie mała … Boże zapewne w Tobie ostatnia nadzieja … Zniszcz ogniem Twojego przetrwania... Zniszcz nadzieją wiecznego trwania. Mikroskopijnie schowanego drania ... Matko co, pilnujesz Jasnej Góry.... Opuść wiekowe mury . My do Ciebie przyjść nie możemy... Matko Twojej pomocy, oczekujemy... Światłem matczynym oświeć, tych co szukają w ciemności drogę... Matko, pokaż siłę Twojej matczynej miłości … Pokonaj miarą swej wielkości . Kania Marek  KAnia Marek Lewandowski
koneser2020.03.20 11:06
Cokolwiek grafomańskie, ale z głębi narodowo-katolickiego serca!
adam2020.03.20 9:51
Ten egzemplarz kiedyś wytrzeżwieje..?
kacapie "ź" nie jest "ż"2020.03.22 6:31
Wytrzeźwieje jest poprawnie, ruski trollu.
qwerty2020.03.20 9:35
A jak było nie po waszej mysli (sądy) to darłeś mordę że Unia nie ma prawa wtrącać się w sprawy państw członkowskich. No to teraz się nie wtrąca. Też źle. ale pieniądze na walkę z pandemią wziąć to bez wahania. Obłudnicy bez honoru
TVN242020.03.20 9:11
Szur Gadowski ostro rywalizuje o oglądalność z szurami Krajskim i Braunem.
Albert2020.03.20 9:09
"Gadowski wyraża też swoje przekonanie, że koronawirus nie jest wirusem naturalnym, a został stworzony przez człowieka. Dziennikarz twierdzi, że SARS-CoC-2 jest bronią biologiczną. " Typowy pisdzielec. Pojęcia nie ma, ale wypowiada się z manierą autorytetu. Udowodniono już, że ten wirus ma pochodzenie naturalne.
Foster2020.03.20 8:50
Wszystko możliwe, ale żeby o tym głośno mówić, to trzeba mieć dowody,.
Libori2020.03.20 7:05
REDUKCJA STAREGO SPOLECZENSTWA I ZBUDOWANIE NOWEGO SWIATA PRZEZ SWIATOWE ELITY.CZY IM SIE UDA Z0BACZYMY.
Torchwood2020.03.20 6:58
Idiota. Czy wszystkie szpitale psychiatryczne zostały zamienione na zakaźne, że nie ma gdzie tego gościa, cierpiącego na urojenia prześladowcze, leczyć?
Jaś2020.03.20 13:18
Towariszcz Torchwood, u Was takoje anglijskoje imja, no wsio taki ujezżajtie w Maskwu.
gumowa kaczka2020.03.20 5:55
tak jak gorzoła
EAST2020.03.20 5:04
IDZIE WIOSNA BEDZIE MOZNA WYJSC NA < SZCZAW i MIRABELKI >
EAST2020.03.20 5:02
IDZE WIOSNA BEDZIE MOZNA WYJSC SZCZAW I MIRABELKI
B522020.03.19 23:52
czerwona szarańcza przeniosła Europę do średniowiecza a mówili że ta ideologia przeniesie Europę w 21 wiek
Japa2020.03.20 0:06
I myślisz ,że Polakom (?) oczy otworzysz ?Jak dojdzie do wyborów Prezydenta , zobaczymy . .Chyba ,że znowu kogoś do płotu podrzucą ..... Frasyniuk ma to w planie....
ada2020.03.19 23:19
Ciekaw jestem , co teraz rzad zrobi , jak w kasie zacznie brakowac pieniedzy po latach radosnego rozdawania . Zamiast splacac koszmarny dlug , ktory moze nas teraz zatopic . Rzad z Duda i Morawieckim na czele beztrosko sobie poczynali przez ostatnie piec lat , jak ten , co wygral milion ... i przechustal go w tri miga . Zjazd bedzie niewatpliwie dotkliwy dla kazdego. A jak ten wirus nie skonczy sie szybko , to finansjera swiatowa nas wykonczy na stojaco. i wtedy kochany Duda z Morawieckim zapewne nas wspomoga z "kasy zapomogowo-pozyczkowej ". To pewnie dlatego Duda nie chce ( narazie ) sie zgodzic na odlozenie wyborow do jesieni , bo obawia sie ze najgorsze przed nami , co zapenie wplyneloby negatywnie na jego notowania . ps. Pojac nie moge , jak mozna byc tak nieodpowiedzialnym . Tamci kradli na potege , a ci znowu widza tylko slupki poparcia ... .
Japa2020.03.19 23:57
Pani ,,ada " tak nie wypda . Wybrała Pani trumnę zamiast deficytu Pani to z pokolenia Cimoszewicza i Komorowskiego Ten pierwszy mówł trzeba się było ubezpieczyć a drugi - jak woda przyplymęła to odlynie. I zabrał forsę z ubezpieczenia.
LUKA2020.03.20 11:13
ty się martw o swoje finanse . daleko tobie do kompetencji aktualnego rządu
katolik2020.03.19 23:02
teraz kiedy wszyscy Polacy zjechali do domu, niech pracują dla Polski i w Polsce, otwarte granice nie są warte, aby masoni nas usmiercali
Lucjan2020.03.20 12:08
Przykuć ich do miejsca pracy łańcuchami i poddać lobotomii
katolik2020.03.19 23:00
Stan jest jak po 11 września , jest alarmem na cały swiat dla ludzi, tych kórzy przezyja to co zgotowali masoni. Dlatego trzeba wyjść z unii i zamknąć granice na stałe
katolik2020.03.19 22:48
skończmy z unią i zamknijmy granice Polski na stałe. Unia nie przejmuje się tą wojną wymierzoną w człowieka, współpracują z masonami, aby zmniejszyć populacje ludzi, to oczywiste. Potem , dla niepoznaki daja Polsce kase,a sami pochowal sięi w swoich podziemnych norach
ten drugi2020.03.19 22:47
Najnowsze badania nad budową koronawirusa SARS-CoV-2 rozprawiają się z hipotezą mówiącą, że jest efektem inżynierii genetycznej: "Porównując dostępne dane, dotyczące sekwencji genomu znanych szczepów koronawirusa, możemy zdecydowanie powiedzieć, że nowy koronawirus, nazwany SARS-CoV-2, powstał w wyniku naturalnych procesów selekcji" - stwierdził dr Kristian Andersen, profesor immunologii i mikrobiologii w kalifornijskim Scripps Research Institute, gdzie prowadzono badania. https://zdrowie.gazeta.pl/Zdrowie/7,173954,25803099,koronawirus-nie-powstal-w-laboratorium-jest-naturalnego-pochodzenia.html
B522020.03.20 0:01
wszystkie epidemie jakie pustoszyły Europę pochodzą z Azji chiny wyprowadzają wirusa co 10 lat spytaj czerwoną szarańczę w unii dlaczego całą produkcję przenieśli z europy do Chin i Azji i cz chiny zapłacą odszkodowanie i czy jakiś komisarz unijny pójdzie siedzieć za nie zamknięcie granic europy przed wirusem
trucker2020.03.20 1:52
Wiara czyni cuda prawda ,medioto ?
Apateista2020.03.20 8:35
Czyli mówiąc językiem wierzącego. Stworzył go sam Bóg
AnnA2020.03.20 10:33
Nikt pana nie bierze na poważnie, prosze sobie dac spokój i nakarmić kotki...
BiegunkaProrocza2020.03.19 22:20
Na szczęście wódka, która jest wodnym roztworem etanolu, może pomóc w odkażaniu panie Witku.
trucker2020.03.20 1:50
Tobie pomaga na codzien biedaczku.
tet2020.03.19 22:16
gadowski, ty polski durniu (sa inni?). znow belkoczesz jak pijany polaczek?zamknij polski ryj,swinio polska! do chlewa swojego i milcz, smieciu polski!
trucker2020.03.20 1:53
Nie tetkaj glisto.
MordaPijackaNapuchłaOdSkacowanychBredni2020.03.19 22:08
Ten chlejus zwalił się z barłogu we własne rzygowiny i od tego przetrzeźwiał na tyle, żeby pisowskiej kato-ciemnocie wycharkać coś na modny temat koronawirusa.
Stach2020.03.19 22:16
Albo stracił emeryturę, albo l..wy interes stracił to grzmi.
doradca2020.03.19 22:28
zajmij się czymś innym ty debilny lewacki śmieciu. Im mniej takich - nikomu niepotrzebnych gów..en - jak ty - tym lepiej dla Polski. Wypierda..j więc smieciu z tego forum
emika2020.03.19 23:13
Jak się nie ma argumentów , to włącza się obrażanie , epitety poniżające drugiego człowieka
trucker2020.03.20 1:49
Samokrytyka zawsze mile widziana.
Brutus442020.03.20 2:56
ssij jaja debilu
LUKA2020.03.20 11:12
ty hieno cmentarna - nieudaczniku i prostaku
Jolanta2020.03.19 21:32
Mówię o tym od początku ujawnienia epidemii w Wuhan, w Chinach. BROŃ BIOLOGICZNA! Chiny dystansują USA gospodarczo. Drugie uderzenie w Europę. Jeśli nie można było Europy rozwalić przez "TSUNAMI EMIGRANTÓW", to trzeba w nią uderzyć koronawirusem! Nie trzeba być politykiem i geniuszem, wystarczy trochę pomyśleć i analizować. SHALOM!
Piotrek2020.03.19 21:48
Dokladnie Pani Jolanto - niech Pani mysli - nawet wiecej niz troche - i niech sie Pani wezmie do nauki - wtedy i przemyslenia beda bardziej wartosciowe i w poczytniejszym miejscu bedzie sie Pani mogla nimi dzielic i oswiecac bliznich.
Jude, a jak wy się w "loży Polin" tytułujecie?2020.03.19 21:08
@ NIE BADZ OBOJETNY, Żydzie wyklęty ... Klapafuckyousz tak pisze: - "A teraz … głośno pierdzę, aby zagłuszyć kaszlnięcie." - I kto takich wpuścił do chrześcijańskiej Europy i Polski?! To wszystko od tego koszernego szajsu. Szabes jutro, pamiętaj o rytualnym szajsie. Jude, was machst du denn hier?
Najprawdziwszy Polak Katolik2020.03.19 21:04
Dziękujemy panie gadowski za błyskotliwe wyjaśnienie problemu koronawirusa
Po 11, NIE BĄDŹ OBOJĘTNY2020.03.19 21:00
To tak jakby napadły nas obce wojska, a tu co Unia nas nie broni? No, nie broni bo NIE stworzyliśmy unijnego wojska, bo okopaliśmy się w państwach narodowych. Podobnie jest z opieką zdrowotną. Nie stworzyliśmy jednego, wspólnego systemu opieki zdrowotnej.
ktoś tam2020.03.19 21:43
Co to tam było ze wspólnym stanowiskiem w sprawie sprowadzania gazu z Rosji? Jakieś Nord Stream czy jakoś tak... Albo takie sankcje wobec Rosji też wspólne... zwłaszcza ta pomoc dla tych co tracili na tych sankcjach...
Japa2020.03.19 23:49
,, Po 11 ,...." Pełna racja . Wybraliśmy króla UE . Ja mu mówię Donald , broń, pilnuj Polski . A On mi puka po łbie : ,Japa " patriotyzm to przezytek. I wio do Anielci.
Stani2020.03.20 10:32
To już Maryja nie jest królową?
Tomm2020.03.31 0:04
Tak, tak .... już głupcze PRZYSZŁA ARMIA UE ćwiczyła swoje zadania pod koniec rządów panowania Tuska w Polsce, na poligonie w Drawsku - scenariusze ćwiczeń DOTYCZYŁY ROZPĘDZANIA NIEZADOWOLONEGO "POSPÓLSTWA" PRZECIWNEGO WYSOCE WYKSZTAŁCONYM UCHODŹOM Z POBLISKIEGO OBOZU KTÓRZY KRADNĄ I DOKONUJĄ INNYCH PRZESTĘPSTW W OKOLICZNYCH MIEJSCOWOŚCIACH WOBEC BIERNOŚCI POLICJI ODNOŚNIE TYCH ZDARZEŃ. Scenariusza podkreśla, że policja która nie radziła sobie z protestującymi pod tymże obozem, wezwała na pomoc wojsko. Dodatkowo, scenariusz uwzględniał użycie siły wobec cywilów w tym MATEK Z DZIEĆMI - wojacy mieli psychicznie przywyknąć do tego rodzaju działań. TO BYŁY ZADANIA DLA PRZYSZŁEJ ARMII UE pod wodzą starych, przyjaznych NIEMIEC.
wójt2020.03.19 20:57
tak, wirus ten został stworzony przez SS-manów z bazy na Antarktydzie, we współpracy z UFO z galaktyki Ursa Minor. Kto w to nie wierzy, ten kiep!
JA2020.03.20 12:30
https://patents.google.com/patent/US7220852B1/en
matis892020.03.19 20:56
KOronny wirus jest narzędziem lewackoateistycznej depopulacji o której działacze lewaccy mówią już głośno. Kolejny narzędziem depopulacji będzie globalne trujące szczepienie na celowo wypuszczonego wirusa.
Lennon2020.03.19 20:50
...a alkohol ciężkim narkotykiem.
emika2020.03.19 23:12
Jak się nie ma argumentów , to włącza się obrażanie , epitety hejterskie poniżające drugiego człowieka
Japa2020.03.19 23:43
A czy to takie dziwne ? Jak się jest ,,flanelcią " ( czyt, szmatą ) i ma się polecenie , za odrobinę kasy pluć to sie pluje.
trucker2020.03.20 1:48
Shut up moron.
Brutus442020.03.20 2:52
dymaj sie pedziu
ten drugi2020.03.19 20:30
Dziś znów mnie czeka tankowanie nocą Znów czuje straszny paliwa brak Z nerwów drżę cały i ręce mi sie pocą Gdy sie rozluźni - napełnie sobie bak Nie moge ruszyć normalnie do przodu Ani do tyłu nie wchodzi mi bieg Gdy mnie dopada uczucie głodu Zaczynam trząść się i boli mnie łeb Tankowanie nocą - troche przed północą Tankowanie nocą bez świadków i gwiazd Kto nocą smaruje - ten bak zatankuje Ten sie nagaruje po dach że aż strach Ten tank bar mnie trzyma, ja musze być blisko Jak nałogowiec czekać na ten znak Ten tank bar jest dla mnie jak dla Francuza bistro Bez niego jestem detka czyli flak Znam też ten komfort, gdy wleją mi do pełna Gdy moje gary zaczną wreszcie pić Dwa słowa - nieważna cena Kiedy mi wleją zaczynam wreszcie żyć
Japa2020.03.19 23:38
To ,,Oda do miłości " czy ,,Oda do Witolda " > Tak czy owak , dobre .
JS2020.03.19 20:26
A EU GmbH nie umie sobie poradzić z wirusem i jego skutkami. I za co oni, eurokraci biorą tak oburzająco wysokie pieniądze ? To zwyczajna KORUPCJA ! Biorą pieniądze za lojalność wobec pracodawcy i mają wykonywać robotę jakiej się od nich oczekuje, czyli budowanie jednego super państwa z mózgiem w Berlinie. Jak widać mózg w Brukseli nawalił na całego ale ten korumpujący pieniądzem państwa europejskie pieniądzoholik otrzeźwiał i próbuje jeszcze coś naprawić. Państwa narodowe gdy mają swobodę działania, lepiej potrafią zorganizować swoje życie, niż pod wodzą IV Rzeszy.i jej przymusowych praw. Pozdr.
TS2020.03.19 23:46
niestety, to jest prawda !!! Chcą "Oni" stworzyć IV rzeszę. Tych ped ..łów z Brukseli przepuszczą przez komin.
Martha2020.03.20 7:46
Gdyby ten mózg był faktycznie w Berlinie albo Brukseli, sprawa byłaby o wiele prostsza, ale niestety tak nie jest.
czas na "cryptowaluty" Żydzie2020.03.19 20:21
Katolicka Kretynizacja Polski pisze: - "tak robią ludzie z jajami! " - A ty je masz, jaja? To dlaczego nie masz dzieci? Katolicka Kretynizacja Polski pisze: - "ja pierdyolę" - To dlaczego nie masz dzieci? Katolicka Kretynizacja Polski pisze:-"Klechy nie mogą sobie oficjalnie ruchać.." A ty umiesz? To dlaczego nie masz dzieci? Katolicka Kretynizacja Polski pisze: '...czemu katolicy są takimi głupimi c h u j a m i?' A ty go masz, ch u j a? To dlaczego nie masz dzieci? Przyznaj się "biedroński",że dostajesz erekcji tylko otwierając strony Frondy. Bo jaki inny mógłby być powód?
Darek2020.03.20 3:01
To co piszesz to jest kompletne dno. Człowieku, szanuj innych i siebie samego. Skończ z tym plugawym językiem.👎👎👎
qwerty2020.03.20 9:37
"czas na ...." kim ty jesteś ? Psycholem na przepustce ? Czy jakims skończonym chamem ?
SK2020.03.21 8:52
Nie masz nic mądrego do powiedzenia, to może lepiej zamilcz. Jak widać i słychać masz problem z językiem i poprawną mową. Udaj się do logopedy.
Katolicka Kretynizacja Polski2020.03.19 20:20
Gadowski nie pij tego płynu do dezynfekcji tylko smaruj nim łapska...
doradca2020.03.19 20:43
on ma rację - głupawy śmieciu. A jak masz inne teorie to podaj i nie ośmieszaj się śmieciu
Lewacka Kretynizacja Świata2020.03.20 0:30
lewacki imbecylu nie pij tego płynu do dezynfekcji tylko smaruj nim łapska...
Tomasz2020.03.20 0:42
opuszczaj ten portal i nie wracaj nigdy daj si go - marszobiegiem już idziesz now
Brutus442020.03.20 2:51
zamknij sie cioto
LUKA2020.03.20 11:10
Sam masz gładkie półkule mózgowe. Kretynie i debilu
lilek2020.03.20 21:42
halo tu ziemia
Krzysztof2020.03.21 17:01
Ty baranie,sądzisz według siebie i totalnej zdemoralizowanej hołoty,nazywajacej sie totalna opzycją.
Lewacka Kretynizacja Świata2020.03.27 17:38
Jak wyżej hehehehehehehe
Precz z 🌈 zarazą!2020.03.19 20:13
Pandemia ujawniła totalną impotencje urzędników z Brukseli. Jeśli jeszcze ktoś miał złudzenia, ze Unia coś racjonalnego może zrobić z takiej sytuacji, to chyba mu przeszło. Oczywiście, beneficjenci typu Tuska czy Sikorskiego nadal będą pleść głupoty i pluć na Polskę, ale trudno ich poważnie traktować.
Dam2020.03.19 20:44
Unia robi to co może zrobić. A że państwa nie nadały jej kompetencji do działania w razie epidemii, to jedyne co może zrobić to transfery pieniężne. Reszta jest w kwestii każdego państwa z osobna. Ale kłamać zawsze można, jeżeli to na temat kogoś, kogo nie lubisz, co?
Precz z 🌈 zarazą!2020.03.19 20:48
Tak się dziwnie składa, że faktycznie nie lubię tych, co plują na mój kraj...
Japa2020.03.19 23:32
Ja ich tez nie kocham Tylko dlaczego składa się dziwnie ? Przecież normalny Polak nie moze inaczej .A tak poza tematem ,Ta flaga w nicku , to flaga , czy flak po wiośnie.
Dam2020.03.20 12:50
A spowiadasz się potem z tych kłamstw, czy podobnie jak w Islamie, nie uznajesz tego za grzech?
ktoś tam2020.03.19 21:37
Jak chodzi o pandemię to nie ma kompetencji ale by się wpieprzać w wewnętrzne sprawy danego kraju to kompetencji aż nadto... Ot lewacka logika. Ciekawe chociażby na jakiej zasadzie UE miała kompetencje by sprowadzać na potęgę "biednych murzynków" i jeszcze nakazywać by przyjmować ich "jak leci" czy kto ma na to ochotę czy nie? Podobno nawet łamaliśmy unijne prawo nie chcąc przyjmować owych "uchodźców"... W którym miejscu?
Dam2020.03.20 12:53
Akurat w kwestii praworządności kompetencje ma. Nadał je Lech Kaczyński podpisując Traktat Lizboński. Do niego miej pretensje. A co do przyjmowania "murzynków" to rząd PO chciał przyjąć 7000 które Polska sama by wybrała. rozlokowałoby się ich pojedynczo i nie byłoby grillowania Polski przez lata. Nie byłoby to rozwiązanie idealne, ale znacznie lepsze niz to co zrobił PIS.
Karolina Karolajn2020.03.19 22:22
fajnie ,że piszesz kulturalnie ale to mało logiczne,że "twór"tak potężny jak unia,który wtrąca się we wszystkie dziedziny życia "swoich"państw,łącznie z tymi najintymniejszymi jak seksualizacja dzieci od przedszkoli,jak odbieranie dzieci biologicznym rodzicom itd.,nagle jest bezradna bo nie ma "kompetencji". przecież teoretycznie to najważniejsza funkcja Brukseli w razie wojny,w razie pandemii... teraz wszyscy stajemy w prawdzie...
zdumiony głupotą debila2020.03.19 22:26
ale ty musisz być debilem! Chyba to nie boli, nie???
Japa2020.03.19 23:28
Fajnie Pan pisze panie ,,Dam " Tyle tylko ,że na bazie małej , udawanej czy nie , wiedzy o naszym zbawicielu czyli Unii Europejkiej.. Tam się mieszają gdzie maja swój ( czyli niemiecki intres ) Z wirusem nawalili na całej linii . I jeszcze o tych uwagach kierowanych do ,,Precz ...." Zapytam : ,,za co Pan , panie ,,Dan " kocha Tuska Sikorskiego .No i jak ich to pewno iMillera , Cimoszewicza , Biedronia . No za co?
Alojz2020.03.20 11:43
Gonić to lewactwo z Brukseli to typowe darmozjady i nieudaczniki.