09.08.19, 07:50Fot. Pixabay, CC 0

Gej ujawnia brutalną prawdę o LGBT i apeluje do młodzieży [18+]

Youtube - m.rekinek

Komentarze

Andrzej Budzinski2019.08.14 22:20
Chiałbym dołączyć mój głos dotyczący idei LGBT i GENDER. Otóż w ostatnim czasie napisałem książkę, która rozpatruje ten problem: LESBIAN GAY BISEXUAL TRANS. BŁAZNY KRÓLA „Lesbian, gay, bisexual, Trans … błazny króla”, to próba odpowiedzi na definicję naukową homoseksualizmu, według której jest on naturalnym wariantem ludzkich zachowań, polegającym na sentymentalnym i/lub seksualnym przyciąganiu osób tej samej płci”. „Naturalny wariant”. Według tak sformułowanej definicji homoseksualizmu stawiam pytanie: Naturalny wariant, ale według jakiej matury? Tej przed grzechem pierworodnym zgodnej z wolą Bożą? Czy tej po grzechu pierworodnym skażonej przez grzech i manipulację szatana? Odpowiedzi na te pytania znajdują się w Piśmie Świętym, a w szczególności w Księdze Rodzaju w opisie stworzenia, który ukazuje w sposób jasny i niepodważalny prawdę o naturze człowieka, jako mężczyzny i kobiety, i ich seksualność stworzonych na obraz i podobieństwo Boga. Książkę można nabyć https://www.andrzejbudzinski.com/
Wiesiek2019.08.9 15:01
LGBT jest dziełem szatana, który działa wbrew naturze i prawom ustanowionym przez Pana Boga.
Polak Ateista Dumny Gej2019.08.9 11:52
Gej ujawnia brutalną prawdę o prawactwie. Fanatyczne dewotki religijne gorsze od narodowców -----> https://www.tvn24.pl/magazyn-tvn24/wierzacy-gej-czasem-wiekszym-problemem-niz-naziole-sa-pobozni-katolicy,227,3909
Hak Ci w smark2019.08.9 10:48
O ludzie Ten facet dosłownie usprawiedliwia przemoc. To ten typ mentalności, co jak dres pobije geja i się przy tym przewróci to będzie, że gej dwie osoby zranił. A jak policja przyjedzie i zgarnie dresa-agresora to będzie, że prześladują patriotów.
ZERR02019.08.9 10:56
Bzdury. Ludzie o poglądach prawicowych sa po prostu realistami i są szczerzy. Jesli JA wleze do lewackiego squotu i zacznę lewaków i anarchistów wyzywać, to oberwę po ryju - i nie powinienem miec o to pretensji, gdyż chcącemu nie dzieje się krzywda, a mężczyźni maja prawo do pojedynków. Jeśli JA wsadzę paluchy między pas klinowy a koło pasowe to mi paluchy urwie - i nie powinienem miec o to pretensji, gdyż chcącemu nie dzieje się krzywda. Dla wlewackich degeneratów takie stawianie sprawy to 'usprawiedliwianie przemocy'.
Hak Ci w smark2019.08.9 11:32
Nie powinieneś dostać po ryju - od tego jest wolność wypowiedzi by każdy mówił to co myśli. Nie powinno się kłamać i nawoływać do nienawiści - ale od tego powinny być sądy. To jest kwestia mentalności do której trzeba dorosnąć. Jeżeli usprawiedliwiamy jedno złe zachowanie to przekraczamy granicę coraz dalej i dopuszczamy do powstawania totalitaryzmów, gdzie morduje się ludzi w komorach gazowych. Historia już to przerabiała. Nie dziękuje. Zresztą ja widziałam już co Ci "miłośnicy pojedynków" potrafią zrobić z głupią ławką w tramwaju. Szkoda tylko, że do zapłaty miastu za zniszczone mienie jakoś nikomu nieśpieszno. Współczesne wygodne życie nauczyło Cię nie doceniać pewnych rzeczy stąd mądrości rodem z jaskini.
NIUNIA2019.08.9 10:17
1 Kor 6:9-10 Szukanie sprawiedliwości przed trybunałami pogańskimi 6 9 * Czyż nie wiecie, że niesprawiedliwi nie posiądą królestwa Bożego? Nie łudźcie się! Ani rozpustnicy, ani bałwochwalcy, ani cudzołożnicy, ani rozwięźli, ani mężczyźni współżyjący z sobą, 10 ani złodzieje, ani chciwi, ani pijacy, ani oszczercy, ani zdziercy nie odziedziczą królestwa Bożego.
ZERR02019.08.9 9:28
Po prostu Sekta LGBT wraz ze sprzyjającym im po cichu Rządem pobiła ponad 200 osób, z czego ponad 30 wymagało pomocy lekarskiej.
katolik2019.08.9 9:25
Taki elekwetny taki inteigetny taki oczytany wie jak wywoluje sie rewolucje a nie doczytal ze stosunek homoseksualny to najwyzszy sakrament w kosciele szatana (sam stosunek wg wielu egzorcystow moze juz otworyc furtke dla szatana), nie doczytal ze stam skauje sie na wieczne potepienie ze to co robi jest obrzydliwoscia w oczach Boga, nie doczytal co za takie akty Bog zeslal na Sodome i Gomore ? Jesli juz urodzil sie z takimi sklonnosciami to nalezy z nimi walaczyc aby dusze uratowac, a nie publicznie deprawowac chwalac sie ze bedzie mial meza. Ochyda. Jesli urodzilem sie ze sklonnoscia do agresjji to czy mam prawo chodzic po ulicach i walic ludzi po mordzie ? Czy jesli urodzilem sie malo inteligetny czy mam prawo okradac tych co sa inteligetniejsi i lepiej zarabiaja.
Marcin2019.08.9 9:11
Bo siedzi w UK i dlatego nie boi się. Ma pełne prawa wraz ze swoim partnerem
Marcin №2019.08.9 9:26
A... dorwałem Ciebie ;) mój imienniku, pozwolisz ze dodałem sobie po imieniu "№", bowiem nie chciałbym, by nas mylono.... są tu wrogie siły, które tylko weszą, co ja mówię, a nastepnie sobie tylko na swoje tłumaczą ;) Odpowiadam tylko za siebie, i nie chcę być pomawiany za czyjes wypowiedzi... a tłumaczyć się nie lubię, a i nie mam ochoty, dla nikogo ;)
qwerty2019.08.9 9:06
Ale macie fantazję Ho ho. Produkujecie takie fantasmagorie a głupi lud to kupuje.
obserwer2019.08.9 9:02
Często słyszy sie polit-porawną bajkę jako to ideologia tzw. lgbt to "samo zło" a le ludzi z tzw. lgbt juz nie wolno krytykowac bo to ich obraża,deprecjonuje itp.Tymczasem czy każdęj ideologii nie produkują jednak konkretni ludzie a konkretne populacje ją propagują,.pielęgnuja a nawet jak w przypadku dewiacyjnego lgbt chcą narzucić ją innym .I to konkretne osoby i cale środowiska są zdegenerowane,złe,agresywne
Pokręć2019.08.9 8:46
Jednym słowem: "ustawka". Bo tutaj nikomu nie chodzi o homoseksualistów. Tu chodzi o UŻYCIE homoseksualistów i złożenie ich w ofierze jako mięsa armatniego w walce z Kościołem. Celem działalności LGBT nie jest równouprawnienie homoseksualistów, tylko walnięcie w Kościół i wartości konserwatywne. A autor filmu ma po prostu rację. Nie pochwalam jego stylu życia i tego, co robi, bo niszczy własną duszę, ale - jego wybór. Jakkolwiek tragiczny i przerażający dla mnie, ma do niego prawo tak jak ja mam prawo do swojego wyboru.
tĘczowaZaraza2019.08.9 8:46
EWIDENTNIE JAKIŚ FRUSTRAT...
anonim2019.08.9 8:52
Boli prawda ?
TeuczowaZaraza2019.08.9 9:09
W tym bełkocie była tylko prawda tego chłopaka.
anonim2019.08.9 11:11
Była cała prawda i ten chłopak to powiedział.
...........2019.08.9 14:26
Frustrat bo nie mówi to co ty chcesz usłyszeć i nie to co ty myślisz? A może warto trochę zastanowić się nad jego słowami, chyba że to dla ciebie za trudne.
....2019.08.9 8:33
Dziękuję za ten głos, za prawdę. Cała wypowiedź jest super a podsumowanie w 11.18 minucie clou całości.
Marcin №2019.08.9 8:30
Znam człowieka z niejednej wypowiedzi, chocby z jutuba, w wideoprezentacjach Atora, Krzysztofa Wozniaka... facet fajny, ciekawy, i mówiacy z sensem, bez napinki, oraz wielkich słów. Siedzi w Anglii, i nikomu nie wadzi, podobno ;) To o nim, nasz Dumny Gej frondowy, wypowiada się jako o "podstarzałym geju, którego nikt nie chce" ;P Ja mam przyjemnośc znać dwóch gejów, dzieciaki jeszcze, dwudziestolatkowie... i oni by z frondowym gejem, to raczej by się nie dogadali ;) Tez uważają że co niektórzy swoim zachowaniem, robią wręcz krecią robotę dla tej społeczności... pokory trochę, bycie człowiekiem, a i człowiek rekę poda :)
Polak Ateista Dumny Gej2019.08.9 9:05
Typ jest obleśny i sfrustrowany ide o zakład, że to samo stwierdzą twoi "znajomi 20-latkowie geje". Nie udało mu się w życiu, bezskutecznie zarywa młode towary, nie może się pogodzić z procesem starzenia, mści się na społeczności za to, że nikt go nie chce i jest wszędzie odrzucany. Nie wiem co on robi w UK skoro jest tam tak źle i geje mają prawa niech wraca do PiSiego "raju". To taka nasz polska wersja Milo https://pl.wikipedia.org/wiki/Milo_Yiannopoulos Ni to śmieszne ni straszne, raczej godne politowania.
Marcin №2019.08.9 9:39
No widzisz, sam sobie szkodzisz... "zarywanie młodych towarów" o czym to swiadczy, braku wartości, jakimi są wierność, stałośc uczuć... moi znajomi sa parą, masakrycznie długo mimo młodego wieku, ida na studia, i to ciezkie, bo matma( jeden z nich) kochaja podróże... w tym roku Francja, Niemcy, Holandia, ona faktycznie jedzie gandzią ;) Sa wyrozumiali, i sympatyczni, bardzo wrazliwi, oraz separuja sie od wrzaskliwej LGBT Mają do własnej orientacji stosunek bardzo humorystyczny, bez zacietrzewienia... o sobie mawiaja "pedały dwa" dystans, i ciepło... namawiaja na RPA, ale ja za stary, z rodziny może ktos poleci, ale foty bedą zaje**ste :) Wiecej luzu, i nie musisz zawsze tak wyklinać, nawet tych co zle zyczą... nienawiśc rodzi tylko nienawiść, nic z tego nie bedzie, choć wiem jak zycie potrafi dokopać luzik :D
Polak Ateista Dumny Gej2019.08.9 9:54
Twoi znajomi nie są poza LGBT, należa do tej społeczności tak samo jak ja i sfrustrowany gej-homofob z filmu. Ja się nic o wartościach nie wypowiadałem, dorabiasz sobie własną bajkę do moich słów. Natomiast gej z filmu podrywa młode towary, bo nie podobają mu się tacy jak on jednocześnie nie może się pogodzić z tym, że z kolei młodym nie podobają się tacy jak on. Jest to żenujące, ale to jego sprawa, tylko dlaczego mści się z tego powodu na społeczności LGBT i uderza w procesy emancypacyjne? Twoi znajomi pewnie będą chcieli wziąć ślub może będą chcieli mieć dzieci. Gej z filmu jest przeciwnikiem równouprawnienia, on lubi być podnóżkiem katoprawackiego buta.
Marcin №2019.08.9 10:15
Ja sie nie bede z Toba na słowa przekomarzał, za stary jestem na takie numery... kiedyś nawet proponowałem by sie sami wypowiedzieli na temat LGBT na tym forum, prawie mnie smiechem zabili, mówiąc że im to do szczęścia nie potrzebne, mają siebie i nie muszą nikomu niczego udawadniać I maja rację, tu nikt do niczego przekonać nie może, a kazdy jest najmadrzejszy na swiecie... sami genetycy, oraz kosmonauci, od lotów w niezbadane rejony ludzkiego umysłu Jak mawiała moja mama, "rób swoje, a Twoje wybory, zaprowadza Ciebie tam, los się dopełni" ... kazdego z nas ;)
Polak Ateista Dumny Gej2019.08.9 11:49
Twoi znajomi są przede wszystkim parą, a to oznacza, że nie zgadzają się z katoideologią oraz propagandą homofobii forsowanej przez kościół katolicki. Co za tym idzie daleko im do prawackich "wartości" geja z filmu cierpiącego na homofobię zinternalizowaną.
rebeliant2019.08.9 8:20
Przecież to co on ujawnia jest wiadome pośród ludzi, którzy mają wyczucie relacji międzyludzkich. Może i przed niektórymi on ujawnia, ale przed resztą to on przyznaje, przestaje udawać.
Ben2019.08.9 8:11
Niejeden ksiądz homoseksualista ujawnia brutalną prawdę o gejach, hipokrytów nie brak wszędzie.
Intek2019.08.9 10:19
typowy wyborca PO o co wam chodzi?
pat2019.08.9 8:09
Nawet nie słucham, wystarczyło mi zdjęcie. Sodoma i Gomora to przy LGBT pikuś.
anonim2019.08.9 8:16
pat warto posłuchać zachęcam ,to mówi gej przeciwnik marszu ,mówi jak jest ;)
pat2019.08.9 8:41
Wysłuchałem, miałeś rację.
anonim2019.08.9 8:50
Cieszę się,ze posłuchałeś ;)
Dejman2019.10.8 11:45
Pikuś czy nie pikuś to i tak jeden wór.