31.08.16, 13:00

Gender burdel w szpitalnym łóżku!

Na Szpitalnym Oddziale Ratunkowym w Zakopanem doszło do gorszącej awantury wywołanej przez dwie pijane lesbijki, Polkę i Brytyjkę, które przyjechały do szpitala i zażądały, by położyć je w jednym łóżku. Jedna z kobiet skarżyła się na duszności i bóle głowy, dlatego trafiła na SOR.

"Kobieta leczyła się już wcześniej, prawdopodobnie pomieszała alkohol z lekami. Położono ją na oddziale i podłączono do monitora, który wyświetla dane na temat akcji serca"- poinformował ordynator oddziału, Ali Issa Darwich. Pacjentkę przyjęto na oddział, a po upływie chwili pielęgniarka zauważyła, że na jednym ze szpitalnych łóżek leżą obie "bohaterki", "ostentacyjnie okazując sobie bliskość".Pielęgniarka zwróciła im uwagę, na co zareagowały agresją. Jedna z kobiet kopała, szarpała i gryzła ratownika medycznego. Druga- pacjentka przyjęta na oddział- wstała z łóżka z kablami podpiętymi do monitora, zrzucając urządzenie na podłogę.

Lesbijki całkowicie zniszczyły urządzenie monitorujące akcję serca. Jego wartość to 10 tys. złotych. Obie kobiety były pod wpływem alkoholu, u jednej z nich wykryto ponad 2,3 promila.

Po wytrzeźwieniu kobiety przeprosiły za zajście. Sprawą zajęła się zakopiańska policja.

AJK/Fronda.pl