18.07.15, 07:52

Genderowy smok pożera skauting

Szefostwo największej organizacji skautowskiej w Stanach Zjednoczonych zakończyło debatę na temat ograniczeń obowiązujących dotychczas osoby homoseksualne. I od teraz w organizacji Boy Scouts of America osoby homoseksualne będą mogły być przełożonymi i członkami grup skautowskich.

Zarząd organizacji skautowskiej dyskutował na temat, czy „jawni i zadeklarowani homoseksualiści” mogą być przełożonymi i członkami zgrupowań skautowskich.  Zapadła decyzja pozytywna, którą ogłoszono na stronie internetowej BSA. Formalnie ma ona zostać zatwierdzona 27 lipca. Decyzję uzasadnił prezes organizacji, twierdząc, iż stoją za nią „gwałtowne przemiany społeczne” i rosnące wyzwania legislacyjne”.

Kolejna wygrana lobby homoseksualnego w USA. Teraz czekamy na pomysł by np. księża katoliccy zezwolili na to, by osoby z zaburzoną seksualnością miały zagwarantowane miejsce w seminariach. Bo jak równość to równość.

mm/pch24.pl

Komentarze

anonim2015.07.18 10:04
Wystarczy stworzyć nową organizację, np. katolicką, gdzie w statucie zapisze się zakaz przyjmowania zboczeńców czy kogo tam jeszcze, a ta politycznie poprawna rozpłynie się w niebyt. A jakby kto dopatrywał się pogwałcenia "praw człowieka", no i rzecz jasna "dyskryminacji" i chciał wtryniać się w regulamin, trzeba mu przypomnieć, iż loże wolnomularskie regularne statutowo gwałcom niczym najgorsze seksisty "prawa człowieka" kobit, a z kolei loża B'nai B'rith jest zwyczajnie nacjonalistyczna i ksenofobiczna, by nie powiedzieć - rasistowska.
anonim2015.07.18 10:30
Postepowa degeneracja umyslowa.
anonim2015.07.18 16:51
Jak to polscy Katolicy kochaja blizniego swego. A co ma orientacja seksualna do pelnienia jakiejkolwiek funkcji spolecznej czy zawodowej? Oswieccie matke pieciorga,babcie jednego (na razie) zadeklarowana feministke ,zyjaca w szczesliwym 28 letnim zwiazku konkubenckim(z mezczyzna).
anonim2015.07.18 21:48
@gemini45 - na przykład orientacja seksualna pedofilska dyskwalifikuje zboczeńca do pracy w przedszkolu. Zresztą lesbijka i pederasta też nie powinni uczyć i wychowywać młodzieży w szkole, skoro są psychoseksualnie zaburzeni.
anonim2015.07.18 22:26
@gemini //Jak to polscy Katolicy kochaja blizniego swego. A co ma orientacja seksualna do pelnienia jakiejkolwiek funkcji spolecznej czy zawodowej?// To ma że rodzice z miłości do swoich dzieci nie zyczą sobie niebezpieczeństwa deprawacji ich dzieci. Katolicy nie muszą kochać swojego bliźniego do tego stopnia by nadstawiać dupy zboczeńcom.