21.07.19, 08:43

Gmyz: Białystok? W Niemczech takie sytuacje są na porządku dziennym...

"Od trzech lat mieszkam w państwie w którym sceny takie jak w Białymstoku są na porządku dziennym. Liczba tzw. PMK czyli przestępstw motywowanych politycznie jest o kilkaset procent wyższa niż w Polsce. Łącznie z morderstwami. Gdzie Żydzi boją się wyjść w kipie na ulice"- pisze korespondent TVP w Niemczech Cezary Gmyz

"W Niemczech okrzyki wyp*****lać i obrzucanie uczestników Marszu Życia zużytymi podpaskami to norma. Jak ktoś nie wierzy zapraszam 21 września. Nie na prowincję ale do samego serca Berlina przed Reichstag. Niemieckie media oczywiście tego nie nagłaśniają"-pisze Gmyz

 

Tysol.pl

Komentarze

Alojzy Cedzidło2019.07.26 20:48
Pan redaktor Gmyz zchował się dość nietypowo jak na Polskę .Podał fakty jak to u Niemca bywa . Aż sie prosi o komentarz ( Jego) do tych nagich niemieckich faktów . A jest co komentować . Dlaczego Niemcy nie chwalą się tymi historiami , Jaka jest ich przyczyna , skoro skutki tajne. To że tam tak ,,walczą " , nie stanowi dowodu na to ,ze i u nas ma być podobnie. Jest co komentować ,zwłaszcza jak widać w czeęści strony pt ,, Dodaj komentarz " ., uczonych ci u nas nie brakuje .jak by powiedział prof , mniemanologii stosowanej Stanislawski.
Mirek2019.07.23 19:35
PRZECZYTAJCIE ZE ZROZUMIENIEM TAM MANIFESTACJA ZA ŻYCIEM JEST OBRZUCANA PODPASKAMI PRZEZ TOWARZYSTWO lgbt. DO TEGO DOSZEDŁ ZACHÓD ZE SWOJĄ TOLERANCJĄ ZBOKÓW !
Szymon2019.07.23 13:08
Gmyz jak zwykle szasta inteligencją. Jasne, w Niemczech jest gorzej, więc nic się nie stało... Dlaczego mamy się porównywać do Niemiec? Może niech Gmyz przejedzie się do Kanady i zobaczy jak tam jest. Tam na porządku dziennym jest tolerancja i szacunek do drugiego człowieka bez względu na jego przekonania religijne, światopogląd czy orientację. A takieataki wściekłych małp jak w Białymstoku praktycznie się nie zdarzają. Może lepiej jednak iść w tę stronę?
GB 2019.07.21 20:26
ciekawy filmik z Berlina https://www.youtube.com/watch?v=Vq7UVlVchI8
twitter:PromocjaPWS2019.07.21 19:26
Proszę zapoznać się z esejem komunisty (ex - Związek Spartakusa) Herberta Marcuse'go z 1965 r. pt. "Tolerancja represywna" - wygłoszony na Brandise University. Przedstawia on wykładnię pojęcia tolerancja we współczesnym znaczeniu, które lansują ośrodki lewicowo-liberalne. Cyt. ze strony historiasztuki.com.pl : "Jego myśl jest prostym rozwinięciem teorii krytycznej. Tradycyjna tolerancja dominującej większości dla mniejszości wymusza tolerancję tych mniejszości dla dominacji większości, a tym samym utrwala status quo, które jest genetycznie wadliwe. Tradycyjna tolerancja jest więc sprzeczna z ideą postępu i nie może być tolerowana. Musi ją zastąpić nowa tolerancja - tolerancja represywna, która toleruje postępową lewicę, ale nie toleruje reakcyjnej prawicy. Postawa konserwatywna jest faszystowską psychopatologią, nie zasługuje więc na tolerancję. Teoria Marcusego jest w ostatecznej perspektywie teoretycznym uzasadnieniem fizycznej eksterminacji prawicy, a przynajmniej jej eliminacji z życia publicznego. W perspektywie bliższej uzasadnia prawo mniejszości do narzucania reguł życia społecznego większości - a więc jest uzasadnieniem rządów totalitarnych i likwidacji demokracji. Problemem technicznym, którego Marcuse nie rozwiązał było znalezienie metody, dzięki której mniejszość mogłaby zmusić większość do posłuszeństwa. Na rozwiązanie tego problemu antykultura potrzebowała dziesięciu lat". Akapit ETAP VI historiasztuki.com.pl/strony/021-00-00-ANTYKULTURA.html
Hanna2019.07.21 19:05
Najwięcej nienawiści jest u ateistów i wszelkich dewiantów. Nie ma ludzi obojętnych wobec Boga jest miłość albo sprzeciw- tak jak szatan i anioł- nie ma ni8c pośredniego.
anonim2019.07.21 19:18
Panie Gmyz, znalazł pan trotyl w rozbitym samolocie-czym walnie przyczynił się pan do dojścia do prawdy,czy tłumacząc polskie z ł o jeszcze gorszym złem oczyści to naszą atmosferę?
Szymon2019.07.23 13:13
Tak właśnie było to widać w Białymstoku :D Z jednej strony parada, która chce uświadomićnaród, że trzeba być tolerancyjnym i szanować innych ludzi bez względu na orientację, a z drugiej bezmózgie małpy z napisami typu "Armia Boga" na koszulkach, które nie mają żadnych granic. Weź się nie ośmieszaj :D
Zerr02019.07.26 15:04
Sekta LGBT nikogo nie chce uświadamiać, tylko chce wymusic, aby aparat państwowy przekazał Sekcie nadzór nad wychowywaniem szkolnych dzieci. To nie jest wyraz szacunku tylko pogardy i rasizmu zmierzającego do przejęcia władzy w kraju.
edi2019.07.21 17:22
NIC NIE ZMIENIA FAKTU ŻE LGBT (GENDER) bazuje na ideologii NEO MARKSISTOWSKIEJ - jest to ciąg dalszy marksizmu-komunizmu-bolszewizmu - Z KTÓRYM POLSKA WALCZY OD 1920 r. IDEOLOGIA NARZUCONA POLSCE SIŁĄ po II Wojnie światowej TAKA IDEOLOGIA MUSI BYĆ ZWALCZANA TAK SAMO JAK NAZIZM I KOMUNIZM, jako WROGA LUDZKOŚCI, POLSCE, RODZINIE i POLSKIEJ KONSTYTUCJI JEST WROGIEM POLSKI i POLAKÓW !!!!!!!!
Luzifer2019.07.21 17:14
co ten alkoholik znowu pieprzy, nic, ale prosze nic nie wierzyc temu osobnikowi. W Berlinie jest skompromitowany, w wielu kregach. Prosze, by ktos tam wyslal kogos innego.
antek.b2019.07.21 16:56
Polska ma wroga wewnętrznego,dzięki władzy nad ciemńą masą[a tej jest większosć] w symbiozie z rządzącymi, z maską miłosierdzia na twarzy paplaninie o miłości bliżniego i z nożem za plecami steruje tym biednym krajem dopóki to się nie zmieni , nie ruszymy z miejsca.ża wszystkim stoi przeklęty kościół a póki co przyszłość rysuje się w czarnych barwach ,niestety
PZPR2019.07.21 15:01
dzielnicowy,komunistyczny kacyku, bez tolerancji dla innych wyznań, czy też poglądów,śmierdzisz czosnkiem.
piotr2019.07.21 14:51
LGBT jezdzi ze swoim cyrkiem po miastach Polski liczac na zadymy. Nie udalo sie w Czestochowie, Gdansku, Warszawie czy Poznaniu to moze w Bialymstoku znajdzie sie normals, ktory nie nadstawi drugiegopoliczka i odwinie. Poniewaz slowne zaczepki oraz transparenty z onstracja w ksztalcie waginy czy parodia mszy byly nieefektywne to obrzucono normalsow jajkami no i paru krewkich mlodziencow nie wytrzymalo. Zaraz na forach pojawily sie jak za dotknieciem rozdzki wrzaski o faszyzmie, holocauscie itp brednie. Na forum Frondy stale produkuja wpisy trole z Olgino i widac jak podgrzewaja atmosfere wyzywajac Polakow i szydzac z katolicyzmu. Nie dajmy sie tej odrazajacej czeredzie sprowokowac. Do admina pytanie dlaczego jeszcze nie zablokowal tych latwych do wyroznienia chuliganow internetowych? Przeciez oni dewastuja debate publiczna!
Normals białostocki zagrozony2019.07.21 20:25
Jeżeli to bydlo to dla ciebie normalsi to nie musisz już nawet nic więcej dodawać.
Atheisten sind dumm. - A. Einstein 2019.07.21 14:09
Jestem w Niemczech od lat, w srodowisku akademickim, ale nie obca mi jest ulica niemiecka. W koncu to tu w Niemczech dziala legalnie NPD nawet jest we wladzach landow i innych lokalnych, jest AfD, to tu dzialaly zbrodniczne bojowki Baader–Meinhof Gang. Przedwojenny Berlin byl symbolem dekadencji takiej, ze nawet homos-nazi mieli tego dosyc. Nic albo niewiele "polskie geje" wiecie o tej ciemnej stronie Niemiec. Moze masz schwula-narzeczonego, moze tutaj na polu zbierasz szparagi bo lubisz patrzec na tylki innych, kto wie.. Faktem jest, ze homoseksualizm byl zawsze powiazany ze zbrodniami.
jan lesiak2019.07.21 14:42
dzięki, tak w Berlinie dojrzewa zło.
Jacuś2019.07.21 11:45
Bóg ,honor i ojczyzna.Katolickie wartości https://www.youtube.com/watch?time_continue=28&v=3XsgpZY57i0
anonim2019.07.21 10:55
"Kontrast między odwagą tych idących a tchórzostwem atakujących, piorunujący. Co jakiś czas zdarza się wyrywniejszy, zza policji, że do niego na solo, i jakoś zawsze jest to facet wielkości szafy, a na solo to by chciał z chłopakiem jak jego połówka. „Chodź no tu” kiwają, a potem „Jesteś tchórzem”, ale przecież nie rzucają się sami na kordon, husarze, na silniejszych, tylko na słabszych, kilku na jednego, na jedną, wtedy chętnie. Czterdziestolatek opuchnięty mięśniami na piętnastolatkę z kokardką we włosach, obrońcy wdów i sierot. Wiemy przecież, że gdyby nie policja, nie skończyłoby się na biciu, pluciu, kopaniu; to miasto miało już swoje pogromy. I też robili je zupełnie zwykli ludzie. M. na początku jest cały roztrzęsiony, nie może do siebie dojść po tym, jak widział tamtego bandziora w czerwonej kominiarce, kopiącego z obrotu dziewczynę – ale idzie mimo to i czuję, ile go to kosztuje, i wiem, że jest o tyleż odważniejszy od tamtych, w koszulkach z żołnierzami wyklętymi i powstańczymi kotwicami, odważnych odwagą stada, które jest pewne bezkarności, kiedy rzuca się na jednego, na jedną." https://wiadomosci.onet.pl/kraj/marsz-rownosci-w-bialymstoku-jacek-dehnel-opisuje-zdarzenia-na-marszu/nhm5gkj
Polak Ateista Dumny Gej2019.07.21 10:47
Tego idiotę Gmyza zjadł już cały internet za te słowa. Prawactwo to stan umysłu, ale jednak ludzie jeszcze potrafią trzeźwo myśleć, nawet prawaki się sprzeciwiły tego typu gmyzowej "argumentacji" :)
polak2019.07.21 11:34
pedale jedż do niemiec i dowiesz się jak ci ""przyjaciele niemcy"--mordę obiją
Stara Reperecka 2019.07.21 10:21
Ten Pan chyba nie trzeźwieje. Co to za idiotyzm ! Argumentacja kretyńska !!! - "jest u nas OK i nie ma o czym mówić bo gdzieś tam jest jeszcze gorzej" - pusta wyjałowiona intelektualnie, zdezynfekowana alkoholem makówka.
Mirek2019.07.23 19:32
PRZECZYTAJ ZE ZROZUMIENIEM TAM MANIFESTACJA ZA ŻYCIEM JEST OBRZUCANA PODPASKAMI PRZEZ TOWARZYSTWO lgbt. DO TEGO DOSZEDŁ ZACHÓD ZE SWOJĄ TOLERANCJĄ ZBOKÓW !
heinrich2019.07.21 10:05
trolle do budy!
Polak Ateista Dumny Gej2019.07.21 9:55
Prokuratura już zapukała do kurii i arcybiszkoptów podjudzających do przestępstw?
dsa2019.07.21 11:04
Dumny z powodu dewiacji swojej ?
anonim2019.07.21 9:48
Przecież to wasi w Białmymstoku rzucali kamieniami, butelkami, kamieniami i petardami w stronę Policjantów i manifestujących. Jeden z waszych troglodytów zasłaniał się nawet dzieckiem w wózku. Powinno mu się odebrać prawa rodzicielskie. Jemu i mamusi, która się na ten "spacerek" zgodziła.
piotr2019.07.21 14:04
LGBTowcy wpierw rzucali jajkami w normalsow. Na "pokojowa" manifestacje przyniesli jajka!? To typowy mechanizm prowokacji - zgoda Truskolaskiego na dwie kontrujace sie manifestacje, pozniej aktywisci zaczynaja rzucac np jajkami, a w odwecie leca kamienie bo normalsi przyszli "nieprzygotowani" na demonstracje.
Zerr02019.07.26 15:00
Dodam, że rzucali nie tyle jajkami, ile starymi śmierdzącymi jajkami. Czyli ktoś po stronie Sekty LGBT przygotowywał sie do tego od miesiąca.
MJ2019.07.21 9:42
A 21.7.19 11:21 usuńcie ten komentarz! link A nie mozna dazyc, aby bylo lepiej niz w Niemczech? Wiekszosc Polakow ze Wschodu nie byla nidgy za granica, ich nie interesuje to, jak jest w Berlinie czy innym Monachium. Tak tak, tylko tępaki z LEWEJ strony Wisły byli za granicami. Tępaki, bo wyniki matur ludzi mieszkających po prawej stronie Wisły są lepsze od światowców mieszkających po LEWEJ stronie. Właśnie tak, tępak czuje się upoważniony do pouczania, bo jest zarozumiały i nie potrafi myśleć. Człowiek prawy potrafi myśleć i u człowieka prawego myślenie jest przed mową. Dal lewaka wyjazd za granicę to wyjazd do lewackich upadających państewek. Dla człowieka prawego wyjazd za granicę to pogłębianie swojej wiedzy wspieranie ducha. Dlatego lewactwo nigdy nie pokona ludzi prawych. Człowiek prawy dąży do tego, żeby żyć najlepiej, jak potrafi a nie małpować np giermański styl, chyba Niemcy są najbardziej znani z braku taktu.
AB2019.07.21 10:09
Pierwsza cecha lewactwa to beznadziejna głupota. Jeżeli dorwą się do władzy, mnóstwo ludzi cierpi z tego powodu, bo to są rządy po prostu złe. Po pewnym czasie ludzie przekonują się, co wybrali i lewactwo ląduje na śmietniku, po czym przepoczwarza się, przemalowuje się i dalej zwodzi ludzi. Niestety, zło i dobro będą walczyć na tej ziemi do końca świata.
A2019.07.21 9:21
A nie mozna dazyc, aby bylo lepiej niz w Niemczech? Wiekszosc Polakow ze Wschodu nie byla nidgy za granica, ich nie interesuje to, jak jest w Berlinie czy innym Monachium.
JONASIK2019.07.21 9:16
Co za głupota mówić, że gdzieś jest gorzej. Jest mnóstwo przykładów krajów, gdzie krew się lała na ulicach, ale czy to znaczy że mamy do tego dążyć i to akceptować? Jest też dużo przykładów na to, co z dyktatorami robił naród. Ale ja nikomu tego nie życzę.
ebe ebe2019.07.21 9:41
W ZSRR zawsze odpowiadano - A U WAS MURZYNÓW BIJĄ.
Cogito ergo sum2019.07.21 9:03
To działalność takich ludzi jak "dzielnicowy" i jego język pogardy wzbudza w ludziach takie emocje i agresję. Poza tym na tych pochodach często obraża się katolików. Kto sieje wiatr zbiera burzę. Kiedyś te paradne parady nie budziły takich emocji. Kiedy zaczęli pchać się do naszych dzieci, to co innego.
szcze na PiS i rydzyka2019.07.21 8:54
Prymitywny, ciemny, zamknięty, nienawistny kraj. Zapewne wynik historii, pańszczyzny zniesionej najpóźniej w Europie i zaborów, wojen. To społeczeństwo potrzebuje psychiatry. Ta katolicka ciemnota i nienawiść to choroba psychiczna. Wynik wychowania w agresji, pogardzie dla prawa, znęcaniu się, nienawiści - a to z kolei wynik naszej porąbanej historii i traum narodowych. Błędne koło przenosi cały ten syf z pokolenia na pokolenie. Potrzebna jest edukacja, programy społeczne - tylko jak to przeprowadzić, kiedy ciemnota gardzi edukacją i inteligencją i wybiera to co z ambony bredzi pedofilny ksiądz lub wierzy politykom którzy rządzą w Polsce!
AB2019.07.21 10:13
Jak prymitywny, ciemny, nienawistny kraj, to co tu jeszcze robisz? Droga wolna. Precz stąd jak najszybciej!!!! Nie kalaj polskiej ziemi.
Urszula2019.07.21 10:41
A ty to jesteś kto? Kto ci dał prawo do decydowania kto może, a kto nie może mieszkać w Polsce. A w ogóle to w jakim regionie mieszkasz? Bo może się okazać, że to ty jesteś osoba non grata.
Ciemny lud2019.07.21 19:59
Sam rób wypad do watykanu. Wtedy i ten kraj będzie normalny, jak ciemnota się stąd wyniesie.
emil2019.07.21 11:27
"Dzielnicowy" jest całkowicie impregnowany na fakty i na prawdę. A zatem jest bardzo niebezpieczny, jest też wrogiem demokracji, bo szacunek dla prawdy i dla faktów jest podstawowym warunkiem demokracji. A tę prawdę w tym przypadku ujawnia Cezary Gmyz, świadek niemieckiej rzeczywistości. Podobne doświadczenia ma moja córka, od kilku miesięcy przebywająca w Niemczech i świetnie znająca język niemiecki. Zresztą o czym tu mówić, skoro nawet legalnie działająca w Niemczech, demokratyczna partia jest systematycznie represjonowana i niszczona. Poza tym w Niemczech jest strach przed ujawnianiem poglądów, a to poddaje w wątpliwość istnienie tam demokracji i państwa prawa. Te wszystkie fakty jednak w ogóle nie obchodzą "dzielnicowego". Mimo tego zgłaszam sprzeciw wykluczaniu go i i wyrzucaniu z Polski. Jeśli chcemy go "neutralizować", to tylko przy pomocy celnej i nośnej narracji. Niestety prawicowa narracja jest często słabiutka, przegadana i nudnawa.
polak2019.07.21 11:32
dzielnicowego matka pracowała pod latarnią ,ojciec pijak przekazał mu swe geny --więc ten skur..................n takie idiotycznie pisze
Palindrom2019.07.21 12:11
Piękny bełkot. Gratuluję brejzy we łbie.
Cool2019.07.21 12:53
Normalnie jakbym czytał ulotkę propagandową od oficera politycznego a nie od zwykłego dzielnicowego! Brawo! brawo! awansujecie towarzyszu!!!
CaminoCanis2019.07.21 18:32
Dlaczego dzielnicowi chodzą wyłącznie parami ??? Bo jeden potrafi tylko czytać, drugi tylko pisać
zona2019.07.23 20:02
brawo dzielnicowy - w punkt i niestety prawdziwie :((((
Alojzy Cedzidło2019.07.26 21:08
No proszą .Pan ,,dzielnicowy " złapał wenę i jedzie jak pendolino Tylko jest kilka felerów w ty, jego pędzie . . Pendolino zaiwania po złym torze .Ino patrze jak praśnie w jakiegoś towarniaka , Ten ,,tor " to temat strony . ,Pendolino go nie zauważył . dalej . Pisze : ,,PRYMITYWNY , CIEMNY , ZAMKNIĘTY , NIENAWISTNY KRAJ .To kim jest ,ten ,,dzielnicowy " Nie Polakiem , bo Polak sam siebie by tak nie szkalował . To kto ? Stary milicjant , ormowiec , esbek co kulturalne scieżki zdrowia więżniom urządzał. ,, Potrzebna jest edukacja " pisze . No co my możeny towarzszu ,,dzielnicowy . Nić . A wy ? wszystko . Wystarczy wygrac wybiory w pażdzierniku . ,,Dzielnicowego " mianować ministrem oświaty . No to tyle . Aaa ,,,Uważaj ,,pendolini " jedziesz ,,lewym torem.