07.03.13, 11:18

Godson wygrał z homolobby

Dwie organizacje LGBT wnioskowały o ukaranie posła Godsona przez Komisję Etyki Poselskiej za to, że cytował Pismo Święte. Chodziło o wersety poświęcone homoseksualizmowi, który Pismo Święte, jak i chrześcijaństwo uznają za grzech sodomski.

Przed chwilą John Godson na swoim Facebooku umieścił informację: - Komisja odrzuciła niniejszy wniosek -.

Pierwsza runda wygrana z homolobby. Gratulujemy!!!


philo

Fot. Marcin Janowski

Komentarze

anonim2013.03.7 11:22
Gejlesbizm NIE PRZEJDZIE!!! Nigdy promil nie bedzie ponad procentem!!! BHO!!!
anonim2013.03.7 11:37
Chwała Bogu. Teraz czekam na wniosek organizacji gejowskiej na "homofobiczność" Komisji Etyki Poselskiej. Pewnie odrzucenie zostało uzasadnione za pomocą mowy nienawiści. Tu dwa słowa na ten temat: http://tiny.pl/h2v77
anonim2013.03.7 11:38
gratulujemy!!! do pnin4: wierzący i pobożni to nie tylko monopol jendej partii i jednego radia,wszędzie można znaleźć ludzi Boga!gdyby Jezus myślał w ten spsób to by Marii Magdalenie nie podał ręki i z grzesznikami nie jadał. Szansę ma zawsze każdy człowiek-do ostatniej chwili życia-jakiekolwiek poglądy reprezentuje,choćby tonął w najgorszych grzechach. Pan Bóg znajdzie drogę do niego by sie z Nim pojendał przed smiercią. Jedynym warunkiem jest Twoja odpwoiedź- TAK. Jesli ktoś mysli inaczej to albo ma fałszywy obraz Boga Ojca i Jego miłosierdzia i słabą wiarę w Jego mądrość i wszechmoc. Jak to mawia młodzież- no sorrryyyyy...
anonim2013.03.7 11:38
Właśnie tacy polscy Godsonowie są do TEJ walki potrzebni - nie mieszczący się w żadnej szufladce - katolik to nie jest, Polak z krwi i kości też nie, 'pisiorem' też go nazwać nie można bo jest w peło, a na dodatek każdą żmiję jest w stanie usadzić argumentami z rasizmu i braku zachodnioeuropejskiej tolerancji. :-)))
anonim2013.03.7 11:44
Brawo J.A.G. !!!! Łódź jest z Ciebie dumna!
anonim2013.03.7 11:48
Zboczencom mowimy NIE !!!!!
anonim2013.03.7 12:04
pnin4, gdyby Jarek potrafił łączy a nie rozpraszać widzieć w ludziach ich najlepsze a nie najgorsze cechy, gdyby po prostu chciał rozmawiać z ludźmi o tym co najlepsze dla Polski a nie tylko przemawiać uważając że tylko On i jego zakon zna prawdę a ci którzy się z nim nie zgadzają to zdrajcy, sprzedawczyki albo tylko głupcy, gdyby Jarek nie był taki, wtedy PIS byłoby partią która w Polsce rządzi - tyle że prawdopodobnie nie był by Prezesem PIS - i to jest pierwszy cel któremu Jarek poświęca swoją energię. Niestety. Ani Godson, ani Gowin nie byliby szerzej znani w PIS bo musieli by siedzieć cicho i robić co każą władze partii, tak by prezesowi nie przyszło do głowy że któryś z Panów G jest na tyle niezależny by zagrozić władzy Prezesa. W tej kwestii Prezes jest jeszcze bardziej szurnięty niż Donald. Co nie uniemożliwia mi twierdzić że w wielu innych kluczowych kwestiach PIS ma rację i mu kibicuję. Niestety przykład idzie z góry i w moim terenowym PISie postępują tak samo. został się jeden człowiek który cokolwiek może, a wszystkich innych wartościowych ludzi wywalił. Teraz jest rozgoryczony że kiedyś tworzył lokalną koalicję w powiecie a teraz do rady powiatu wszedł z ramienia PIS tylko on i jeszcze ktoś.
anonim2013.03.7 12:10
P.S...na marginesie dodam jeszcze...ja bym nie atakowała homo i nie nazywała ich zboczeńcami,pedałami,nie obrazała,bo wtedy kim ja jestem?... to jest pewnego rodzaju zaburzenie,często brak w dzieciństwie zdrowego męskiego wzorca,kiedyś jednostka chorobowa-którą zaprzestano za takową uznawać w wyniku.. głosowania (nie wnikam czyimi głosami to zostało przeforsowane),to pewien rodzaj zagubienia,niezrozumienia,wewnętrznego cierpienia...spojrzał ktoś kiedyś tak na to?może po Bozemu trzeba podac rękę drugiemu człowiekowi,pomóc,a nie zaraz linczowac.. nalezy piętnować moralne zło-jak najbardziej, ale człowiek może patrzeć na dugiego z góry tylko wtedy,kiedy pomaga mu się podnieść.Tak robił Chrystus!:)
anonim2013.03.7 12:12
Pedalstwu i lesbijstwu mówimy -w Polsce zdecydowanie NIE!!!!
anonim2013.03.7 12:35
Wprowadzą odpowiednie prawo w UE i nie będzie już wygrywał... tak to się robi.
anonim2013.03.7 12:38
To co sie stało jest odpowiedzią na manipulanckie "pytania" (z gotową odpowiedzią): <i>Co wam właściwie przeszkadzają geje?</i> Otóż między innymi przeszkadza nam to, że gejstwo polityczne usiłuje wprowadzić ustrój faszyzujący, gdzie "państwo jest wszystkim", jego definicje wyznaczają standardy "moralne" i zakres dopuszczalnych myśli. Oczywiście w pakiecie mamy również cenzurę.
anonim2013.03.7 14:10
@JanLucjusz Twoimi obroncami sa LGBT oraz Solos żyd wegierski- oszust finansowy ,któremu Komorowski wręczył wysokie odznaczenie państwowe.
anonim2013.03.8 9:06
Powinien oskarżyć ich o rasizm i wykorzystywanie ich liczebnej przewagi nad biednym, samotnym czarnuchem w polskim Sejmie. Potrzymaliby się tak długo za gardła w polityczno-poprawnej głupocie, a my mielibyśmy trochę spokoju. Swoją drogą, tylko patrzeć jak Pismo Święte zostanie objęte postępowym Indeksem Ksiąg Zakazanych.
anonim2013.03.8 10:02
Dwa słowa na ten temat: http://tiny.pl/h2vvh
anonim2013.03.8 10:33
@Pastor P.B. - i o to mi chodziło. Ja na miejscu posła Godsona spróbował bym tego chwytu. Partia rządząca i tak niczego pożytecznego nie robi, więc gdy dwie preferowane przez politpoprawność uciskane grupy jakimi jest mniejszość rasowa i mniejszość seksualna będą sobie trwać w bezradnym klinczu. Jak nie to, wówczas rządziciele odgrzeją sprawę małej Madzi, kościelnych pieniędzy czy cokolwiek innego, co zapewni permanentne igrzyska, skoro chleba się nie da (bo tego starcza tylko dla Nowickiej i prezesów spółek skarbu państwa).