26.06.14, 11:19"Skruszyć mury rządu PO-PSL" (fot. Wikipedia)

Górski: Skruszyć mury rządu PO-PSL

Głosowanie nad wotum zaufania do rządu Tusk ma z głowy. (Nie pomógł mój głos, by go odwołać.) Premier osiągnął cel - dalsze dryfowanie gabinetu PO-PSL. Ale jeśli mu się wydaje, że ostatecznie zażegnał kryzys rządowy, to się grubo myli. Ten rząd będzie politycznie umierał długo, w konwulsjach. 

Polacy zasługują na lepszą, uczciwą władzę. Polska czeka na koniec rządu pozorów, rządu bezczelności i pychy, rządu pełzającej katastrofy. Trzeba za wszelką cenę przerwać funkcjonowanie tego rządu zdrady narodowej. 
Widać, że tylko masowe, uliczne protesty mogą go szybciej przewrócić. Polacy obudźcie się, nie pozwólcie się dalej okłamywać i poniewierać! Gdzie jest Narodzie Twoja godność i siła, gdzie poczucie własnej wartości?

Uważam, że w Sejmie trzeba przywołać tradycję rzymską, Marka Porcjusza Katona, który każde wystąpienie w rzymskim Senacie kończył słowami: "A poza tym sądzę, że Kartaginę należy zniszczyć!". Od tej pory każde wystąpienie posłów PiS w Sejmie, niezależnie od podejmowanego tematu, powinno być kończone słowami: "A poza tym sądzę, że rząd PO-PSL musi jak najszybciej upaść!" Słowa te powinny pobrzmiewać jak trąby jerychońskie, które w proch zamieniły mury Jerycha. Trzeba je powtarzać aż do skutecznego obalenia rządu. Deklaruję, że tak będę kończył moje wystąpienia sejmowe.

Artur Górski

Komentarze

anonim2014.06.26 11:24
Koalicja rządząca z socjotechniką rodem z SB to po prostu sprytne szczury w potężnym szambie.
anonim2014.06.26 11:46
Nareszcie wyszydzany przez lata Kaczyński może chodzić dumnie.!!!! Mediom przyjaznym Tuskowi już języki dostają skretu jak bronić mafistów.
anonim2014.06.26 11:51
To już gnicie Tuska. I już PIS skierowało zawiadomienie do prokuratury o tym ze Tusk wiedział o Amber Gold i milczał. Won z rzadami mafi co ludzi okrada. A ile jeszcze wyjdzie takich spraw zobaczymy. Nalezałoby tego co nagrał nagrodzić. Gdyby nie on mafia dalej by okradała.
anonim2014.06.26 12:02
do temida cała prawda, ludzie się budzą i rosną w siłę, oddolnie...
anonim2014.06.26 14:21
@temida "Kaczyński może chodzić dumnie" - dlaczego? Z czego jest dumny, z upadku kogoś innego? To dla Kaczyńskiego może być powód do zadowolenia ale nie dumy. Co do Tuska i Amber Gold, póki co nagrań Tuska chyba nie ma więc...
anonim2014.06.26 14:43
Bury z PSL wygląda i gada jak bury kolejna niedorajda aż mnie krew zalewa jak widzę mordy rządzące naszym krajem wszystkich ich bym za jaja i piz...do góry powiesiła
anonim2014.06.26 16:14
"Polacy zasługują na lepszą, uczciwą władzę." - owszem, i dlatego właśnie zagłosuje na Korwina! Odsuwanie PO od władzy za pomocą PiSu to droga donikąd.
anonim2014.06.26 18:32
@ibra13 Korwin powiedział ze tak. Kaczyński jest realistą wie ze nie można tak z dnia na dzień wprowadzić reformy Wilczka. Trochę trudny czas po tej mafii. Jedno jest pewne obaj panowie nienawidzą komunistów.Jak Korwin trochę ustąpi to myślę Kaczyński jest tak samo odpowiedzialny i cierpliwy ustapi. Ostatni sądarz był 65% chce takiej koalicji.
anonim2014.06.26 18:35
@Szarlej Tam jest dla ciebie artykuł o sprzedaży azotów. Odnieś się do tego artykułu bo tu robisz za głupie i zaprzyjaźnione media bez efektu.
anonim2014.06.26 18:42
Jesteśmy mądrym i walecznym Narodem.Nasi pradziadowie z kosa na sztorc walczyli dzielnie.Bierzmy przykład dziś nie kosy , ale inne mamy możliwości. Nie pozwólmy by obcy dyktowali nam co jest dla nas dobre i słuszne.Nie pozwólmy się poróżnić. Pamiętajmy historie przelana krew!!