22.08.19, 08:26(fot. pixabay)

,,GP'' zapowiada naklejkę, która odstraszy zło! ,,Czy sąd znowu ją zaaresztuje?''

Niedawno "Gazeta Polska" wywołała falę krytyki, dołączając do swojego numeru naklejkę "Strefa wolna od LGBT" (później zmienioną na "Strefa wolna od ideologii LGBT). Tym razem medium Tomasza Sakiewiecza zapowiada kolejną wersję naklejki, "której zło przestraszy się naprawdę". "Czy sąd znowu ją zaaresztuje?" - zastanawia się gazeta.

- Do kolejnego wydania tygodnika "Gazeta Polska", który ukaże się w środę 28 sierpnia, dołączony będzie dodatek w formie naklejki, KTÓREJ ZŁO PRZESTRASZY SIĘ NAPRAWDĘ! Jak naprawdę będzie wyglądać nalepka? To okaże się w dniu ukazania się pisma w kioskach. - czytamy na portalu niezalezna.pl

Powodem ujawnienia treści naklejki dopiero w dniu publikacji nowego numeru jest próba ocenzurowania poprzedniej głośnej naklejki "Gazety Polskiej" - "Strefa Wolna Od Ideologii LGBT".

- Nalepka "Strefa Wolna Od Ideologii LGBT" była znakiem sprzeciwu nie wobec konkretnych osób, ale wobec radykalnie lewicowej ideologii godzącej w rodzinę i wartości, na których od wieków opiera się europejska cywilizacja - tłumaczy niezalezna.pl

Sędzia Agnieszka Derejczyk nakazała wydawcy "Gazety Polskiej" wycofania z dystrybucji dodatku do nr 30 tygodnika "Gazeta Polska" z 24 lipca br. w postaci naklejki. 

- Tym razem cenzury prewencyjnej nie będzie, a czy ZŁO PRZESTRASZY SIĘ NAPRAWDĘ - zobaczymy już wkrótce - dodaje niezalezna.pl

 

bz/niezalezna.pl

Komentarze

SakewyczTryzubaSięChwyta2019.08.22 16:27
Nosiciel medalu ukraińskich specsłużb Sakewycz zapewne zechce wystraszyć Polaków, kolportując naklejkę z tryzubem, na którym jest nabite dziecko urodzone na Wołyniu.
lolek kremowka2019.08.22 10:55
Ale wy bzdury piszecie w Kurierze Wilenskim... Stadnina koni w Janowie - wychwalana pod niebiosa - propaganda dla Polakow na Litwie pelna gerba...
Polak2019.08.22 10:28
To i GP przyłącza się do walki z katolikami?
Torchwood2019.08.22 9:47
Znakomity pomysł z tymi naklejkami. Proponuję, żeby inne gazety zapowiedziały publikację naklejek, które odstraszą fanatycznych katolików.
Moly2019.08.23 0:37
Ja ma inny pomysl. Nie ma co tracic casu i energii na nieformawalnych ludzi ktorzy glownie zywia sie nienawiscia i ekscytuja sie wymyslonym wrogiem. Ja proponuje tworzyc enklawy; oraganizowac sie i robic swoje. Budowac inna Polske oparta na ponadczowych wartosciach i niezbywalnych parwach czlowieka a nie dyktacie KRK. Panstwo gdzie wszyscy razem beda mogli zasiasc przy jednym stole. Odcedzic te elementy; sami sie zanienawidza z kretesem.
Sariel2019.08.22 9:21
[PILNE!] PRZEDWIECZNE, PRZEPOTĘŻNE ZŁO POSKROMIONE -PISOWSKA GAZETA DOŁĄCZYŁA NAKLEJKĘ DO GAZETY
Już nie jestem w Kościele 2019.08.22 9:04
Energylandia. Pracownicy podpisują zobowiązanie do wiary w Boga. Park tłumaczy: "To tylko cytat motywujący" (...) „Polski system prawny zawiera liczne gwarancje dotyczące problematyki związanej z zakazem dyskryminacji ze względu na wyznanie. W pierwszej kolejności należy wskazać na regulacje polskiej Konstytucji” - napisało w ubiegłorocznym raporcie o równym traktowaniu biuro Rzecznika Praw Obywatelskich, powołując się na na art. 32 ustawy zasadniczej (zasada równości w prawie i wobec prawa) oraz art. 53, gwarantujący wolność sumienia i wyznania. Biuro RPO przypomina, że wolność wyznania w Polsce gwarantują także przepisy ustawy z 17 maja 1989 roku o gwarancjach sumienia i wyznania; dyrektywy Unii Europejskiej i wreszcie - Kodeks pracy.
katolik2019.08.22 9:01
Dobry pomysł z tymi naklejkami! Trafne słowo ma moc! Brawo GP na pewno kupię!
Platforma Obłakanców2019.08.22 8:54
A co to za sedzia ta Derejczyk???Tym rzekomo broniacym wolności słowa naklejka przeszkadza
lolek kremowka2019.08.22 8:30
GP - precz z Litwy