28.08.13, 10:39Anna Grodzka (fot. Radek Oliwa_Wikipedia)

Grodzka zleciła podsłuchiwanie rozwodzącego się mężczyzny? "To przekracza wszelkie granice, to złamanie prawa"

Prof. Pawłowicz podkreśla w rozmowie z „Rz”, że posłowi nie wolno zaszczuwać ludzi i naciskać na sądy czy prokuratury, wykorzystując pozycję posła. Tak wynika z dokumentów, które przedstawił jej nagrywany mężczyzna. Po pomoc zwrócił się nie tylko do Pawłowicz – swoją historię opisał na portalu Dzielnytata.pl. Z jego relacji wynika, że żona postanowiła się z nim rozwieść, gdyż znalazła sobie nowego partnera. Od miesięcy małżonkowie walczą w sądzie o uznanie winy i przyznanie opieki nad dziećmi.

Pan Dariusz najpierw otrzymał pozew rozwodowy bez orzekania o winie, ale sytuacja diametralnie zmieniła się, kiedy jego sypiącym małżeństwem zainteresowała się posłanka Grodzka oraz Urszula Nowakowska. Grodzka stanęła po stronie żony pana Dariusza. Pisała m.in. do rzecznika praw dziecka z prośbą o interwencję, a także do komendanta policji i prokuratora generalnego.

"W piśmie do komendanta Grodzka wprost napisała, że jej asystentka ma nagranie kłócących się małżonków. To przekracza wszelkie granice, to złamanie prawa. Nikt nie może nagrywać osób bez ich zgody. Tu nagrywa poseł, który powinien zdystansować się do sprawy, a nie czynnie w niej uczestniczyć!" - komentuje prof. Pawłowicz, która o sprawie powiadomiła Sejmową Komisję Etyki Poselskiej. Grodzka zostanie przez nią przesłuchana.

MBW/Rp.p 

Komentarze

anonim2013.08.28 10:43
Czy oprócz zgłoszenia sprawy do komisji etyki poselskiej nie powinna pani Pawłowicz zgłosić sprawę także na policję bądź prokuraturę?
anonim2013.08.28 10:50
Poetą z Częstochowy:to że ma nagranie asystentka,nie oznacza że nie mogło powstać na polecenie Grodzkiej
anonim2013.08.28 10:57
Cóż jeszcze nic nie wiadomo więc zostanę przy domniemaniu niewinności.
anonim2013.08.28 11:01
I właśnie na czyje polecenie powstało to nagranie wyjaśni śledztwo i tyle w tym temacie.
anonim2013.08.28 11:11
Jaka etyka taki Poseł.
anonim2013.08.28 11:20
@Kurt Ka "Pawłowicz to odrażająca,niechlujna i mało kobieca osoba bardzo przypominająca swoim zachowaniem jak i wyglądem Grodzką!" Veto!! Ładniejsze cycki ma prof Pawłowicz!!A niechlujstwo sprawdź organoleptycznie na Grodzkiem!!
anonim2013.08.28 11:21
Agent Grodzki, na podsłuchach to on musi się znać...
anonim2013.08.28 11:24
Może to poseł Grodzka jest tym tajemniczym kochankiem przyszłej byłej żony pana Dariusza?
anonim2013.08.28 11:24
@Fascination A pytałaś ks.prof Oko o transeksualizm i jego światowe statystyki? Cós tam pleciesz trzy po trzy jak Anodiny smoleńscy eksperci!!. Grodzkie gra rolę inspektora Gadżet-a!!
anonim2013.08.28 11:30
Kurt Ka napisał(a): [ usuńcie ten komentarz! ]Sie 28, 2013, 1:11 po południu "Pawłowicz to odrażająca,niechlujna i mało kobieca osoba bardzo przypominająca swoim zachowaniem jak i wyglądem Grodzką!" Według mentalności i stanu umysłu plują usta... Nie powinienem w zasadzie zniżać się do tego poziomu wypowiedzi i odpisywać na tego typu komentarze, ale niech tam... Kurt ka, czas się zbadać. Choroba, którą zarażasz to nazizm. Zestawu, który zapodałeś, nie powstydził by się Himmler w stosunku do żydów. Co do podobieństw między Grodzką a Pawłowicz to percepcję masz płycieńką, dokładnie tak jak naziści.
anonim2013.08.28 12:15
Kurt Ka to odrażająca część garderoby,niechlujna,ani męska ani kobieca ,nie załozy jej na siebie nawet Grodzka.W dodatku nie ma głowy(patrz zdjęcie)więc nie ma też mózgu.Nie kupujcie tej kurtki.
anonim2013.08.28 12:20
@Sebinus "to że ma nagranie asystentka,nie oznacza że nie mogło powstać na polecenie Grodzkiej" Genialne ... Zdanie ZAWSZE prawdziwe ... I w ilu wariantach ... Wystarczy wstawić w miejsce "Grodzkiej" dowolny rzeczownik w odpowiednim przypadku ... np. "spowiednika", "psa sąsiada" (w końcu sposób postrzegania świata przez asystentkę może być ... hm... różny?), "Agenta Tomka" ...
anonim2013.08.28 12:27
Nagrywała czy nie faktem jest ze chce pomoc kobiecie która zostawiła męża i dwójkę dzieci dla bogatego cygana i z zemsty chce odebrać ojcu jego synka który na widok matki dostaje ataku strachu i paniki. Panie Darku jestem z panem i mam nadzieję ze Begowskiemu nie uda się zabrać panu synka tylko dlatego że jego matka ma taki kaprys.i wiem ze synek będzie z panem bo to pan naprawdę go kocha.
anonim2013.08.28 12:51
jaka Grodzka- co najwyżej Grodzki-gość, któremu się zachorowało na głowę!!!
anonim2013.08.28 13:00
Fascination, gdybym nie znał tej sprawy to nie wypowiadałbym się. A tu akurat prawda jest w 100% po stronie ojca. Sprawę rozwiąże sąd i mam nadzieję ze uczciwie.
anonim2013.08.28 13:53
Znów kłopoty z gramatyką. Czy Szanowna Redakcja zatrudni wreszcie jakiegoś polonistę jako korektora? ANNIE GRODZCE, proszę redakcji, a nie "Grodzkiej". Mężczyzna może nosić nazwisko rodzaju żeńskiego, o ile jest ono traktowane i odmieniane jak rzeczownik.
anonim2013.08.28 14:06
Purple: ja nie mam zamiaru bawić się w oskarżyciela,nie mam bladego pojęcia kto założył podsłuch to tylko moje domysły,nie ukrywam że wnerwia mnie widok tego starego komucha który dostał się do sejmu udając kobietę a Palikmiot zrobił z Begowskiego vel Grodzka świętą krowę
anonim2013.08.28 15:35
@Sebinus I chwała Ci za powstrzymanie się od oskarżeń. tylko co to ma wspólnego ze sformułowaniem do którego się "przyczepiłem"? Takie sformułowanie (przytoczone przeze mnie) to "mowa-trawa", na dodatek mająca charakter insynuacji. Że jej/jego nie lubisz - masz prawo. Nawet "zdrowo" byłoby "polować" na "potknięcia" "obiektu nielubienia". Potknięcia. Nie na możliwości insynuowania ... Dlatego się "przypiąłem" ... Może niesłusznie, bo takiej intencji mogłeś nie mieć. Jeśli tak, przepraszam. Tyle tu można przeczytać "faktów wyssanych z palca", że robię się "nadwrażliwy" ...
anonim2013.08.28 17:57
I gdzie tu racja? To są ich prywatne sprawy i niech tak zostanie. Złe uczynki jednej osoby nie usprawiedliwiają złych uczynków drugiej. Gdzie urażona duma i pycha tam źle się dzieje.
anonim2013.08.28 20:10
@blue draco jeszcze trochę i pójdziesz siedzieć za tak wielką odwagę jaką tu zaprezentowałes moj drogi.Jak śmiesz dokonywać takich myślo-zbrodni i w dodatku je bezczelnie prezentować.?Jak śmiesz osobę ze zniszczoną smutną twarzą faceta nazwać mężczyzną?.Od dziś rozkazuję Ci 1000razy napisać na Frondzie, że ten facet to kobieta.Bojówka LGBT bedzie czuwała czy odrobiłeś tę lekcję homo-pokory.Jak nie to...wiesz co? Nie słyszysz jak"nowe"już stuka kopytkami?,przynajmiej zapach siarki już powinienes poczuć.Jesteś niedzisiejszy,niedostosowany,niepostępowy To pisze do Ciebie pate.A teraz biedaku zgaduj jaką mam ulubioną ,wymarzoną płeć?.Nawet jeśli dodam zdjęcie i zuchwale pomyślisz że jestem kobietą(fryzura,makijaż,sukienka,pomalowane paznokcie i inne relikty kobiecości) to może się okazać że bawię się samochodzikami i zołnierzykami.I co stary?procesik w sądzie... pozdrawiam cię zacofany kolego.Bardzo serdecznie!
anonim2013.08.29 5:03
Dwie uwagi. Po pierwsze pan Grodzka Po drugie jak można się odwoływać do etyki kogoś kto jej nie uznaje. Trzeba zgłosić do prokuratury.