29.07.19, 16:07Zdj. Szczebrzeszyński, domena publiczna, CC0, Wikimedia Commons

'GW': 'Nie ma wolności bez solidarności'... z LGBT. Czerska solidaryzuje się z 'dyskryminowanymi' grupami społecznymi

"Gazeta Wyborcza" zmieniła swoje hasło. Od soboty w winiecie dziennika zamiast słów "Nam nie jest wszystko jedno" widnieje hasło... "Nie ma wolności bez solidarności". 

Wyborcza wraca do hasła, które po raz pierwszy pojawiło się w jej winiecie przed trzydziestoma laty. Redakcja dziennika chce w ten sposób okazać wsparcie dyskryminowanym grupom społecznym takim jak osoby niepełnosprawne, nauczyciele, pielęgniarki, lekarze, sędziowie i oczywiście... społeczność LGBT+. 

"Musimy być solidarne i solidarni, bo inaczej nikt nie zaprotestuje, kiedy przyjdą po ciebie, po mnie, po nas"– tłumaczy "Gazeta Wyborcza".

"Obserwując marsze narodowców, kopiących dziewczyny po twarzy osiłków z flarami i celtyckimi znakami, wygrażających „lesbom i pedałom”; widząc wiernych Kościoła z „krzyżem na piersi i browningiem w kieszeni” ryczących: "Wyp*****lać!"; słuchając podziękowań przedstawicieli Kościoła za „patriotyczną postawę i obronę wartości katolickich”; widząc bierność prokuratury i policji w ściganiu agresorów - uważamy, że dziś trzeba stanąć po właściwej stronie"-piszą dziennikarze "GW" w ooświadczeniu. Jak zwykle, manipulacja na manipulacji i manipulacją pogania. 

yenn/Wyborcza.pl, Fronda.pl

Komentarze

anonim2019.07.30 0:56
Wykoślawiona jest logika chrześcijan. Gdy ktoś ich prześladuje za otaczanie boską czcią ukrzyżowanego galilejczyka podnoszą lament, natomiast gdy hordy barbarzyńców atakują osoby LGBT starają się nie dostrzegać nienawiści współczesnych parabolan. Przypominam tylko, że religia to kwestia wyboru w przeciwieństwie do orientacji seksualnej. Nikt nie rodzi się chrześcijaninem może więc pora przestać się obnosić ze swoją wiarą? :)
infor2019.07.29 20:50
to czyni tych pismaków z gów.na wybiórczego tylko głupawymi gów..mi w Michnikowym szambie
Jahu2019.07.29 20:32
Obserwując działania GW, które zawsze są antypolskie i antykatolickie, uważam, że mamy wspaniałą wolność ponieważ możemy nie kupować takiej kłamliwej szmaty jak GW. a jeśli, jakimś pechem trafi w nasze ręce to zawsze możemy użyć jako papier podcierający..
Cogito ergo sum2019.07.29 19:34
Bolszewicy także uważali siebie za kwintesencję postępu a skończyli na śmietniku historii jako zbrodniarze, fanatycy i głupcy
Filip 2019.07.29 18:29
Czy Polska już zawsze będzie krajem zacofanych ludzi, bo nietolerancja (np w stosunku do ludzi LGBT ) to brak wolności = zacofanie społeczne. Piszcie sobie co chcecie, jesteście ludźmi ubiegłej epiki, niedługo wyginiecie walcząc lub nie, wiecie postępu nie da się zahamować. Ludzie wam podobni na zachodzie myśleli ża powstrzymają ruchy LGBT, czeka was to samo więc schowajcie się, nie traćcie energii ,oszczśdźcie wstydu całej Polsce i czekajcie na nieuniknione - wasze ułomne starania przejdą do historii jako ułomne.
infor2019.07.29 21:19
niestety w twoim głupawym łbie lewaka jest tak, że akceptacja zboczeń jest objawem postępu. Niestety twoje myślenie pokazuje tylko że - jako człowiek - jesteś prymitywnym zerem i tak powinno się traktować takich jak ty
Cogito ergo sum2019.07.29 16:43
Zaakceptować czynny homoseksualizm, to zgodzić się na grzech czyli zło. Taka solidarność jest cechą więziennej subkultury, w której dążenie do zła spaja ludzi.
Sebastian Lorenc2019.07.29 17:03
Pojęcie grzechu jest czysto religijne, nie wyznacza norm społecznych. Grzechem jest jedzenie mięsa w piątek, ale czy można potępić ateistę, który to mięso je? Grzechem jest seks pozamałżeński, ale nikt nie rzuca kamieniami w ludzi, bo żyją ze sobą bez kościelnego ślubu. Grzechem są stosunki homoseksualne, ale skoro innych grzeszników zostawiamy w spokoju, to zostawmy również ich. Skąd taka ogromna presja i chęć ingerowania w życie intymne innych ludzi?
Cogito ergo sum2019.07.29 17:20
Nie chodzi o ingerencję ale o prawdę, nazwanie rzeczy po imieniu. Grzech niszczy tak samo wierzącego, jak ateistę
Gnostyk2019.07.29 21:12
Niektórzy homoseksualiści uważają, że to co oni robią jest ich prywatnym życiem. Lecz życie seksualne nie jest już prywatną sprawą, ponieważ dotyczy przeżycia narodu. To jest różnica między zawładnięciem świata a samozniszczeniem. Naród z dużą ilością dzieci może zawładnąć światem. Naród czysty rasowo z niewielką ilością dzieci stoi już jedną nogą w grobie, za pięćdziesiąt lub sto lat nie będzie już istniał. Dlatego też wszyscy musimy zrozumieć, że nie możemy tej chorobie pozwolić rozwijać się w Polsce i musimy ją zwalczać… To jest bardzo ważne, abyśmy ich wytępili, nie z zemsty, ale z konieczności życiowej.
Sebastian Lorenc2019.07.29 21:58
Co Ty za bzdury wygadujesz. W ten sposób myśląc wytęp również bezpłodne kobiety, mężczyzn którzy nie mogą mieć dzieci, zakonnice, duchownych. Tylko co to zmieni? Dzieci nie przybędzie tak, czy inaczej. A swoją drogą, po co chcesz zawładnąć światem? Było już kilku w historii świata,którzy chcieli nim zawładnąć, wszyscy kończyli źle.
Gnostyk2019.07.29 22:20
To był cytat z Himmlera! Naprawdę sądzisz, że twierdziłbym coś tak niedorzecznego? Zamieniłem tylko Niemcy na Polskę żeby trudniej było poznać. Chciałem sprawdzić ilu komentujących zgodzi się z Reichsführerem...niestety odnoszę wrażenie, że całkiem sporo ma podobne zdanie. Pozdrawiam Cię serdecznie. Miłego wieczoru.
Sebastian Lorenc2019.07.30 9:15
Wybacz, ale ludzie piszą tu takie bzdury, wysnuwają takie teorie, że nic już mnie nie zdziwi, dodatkowo ostatnio nastała tu jakaś moda podpisywanie się nie swoim nickiem, wiec chyba się wkręciłam. :) pozdrawiam i miłego dnia.
Max Fiend2019.07.29 18:05
Rozwodów też nie akceptujesz? Czy jednak czynnie protestujesz przeciw obowiązującemu prawu?
Cogito ergo sum2019.07.29 19:35
Co by nie powiedzieć, to rozwód jest dramatem miłości, która zakończyła się klęską.
polak2019.07.29 16:43
gw--winna być wydawana w rolkach ,z miękkiego papieru i nie drożej niż 0,99zł ---do tego się nadaje to padziewie
stop tęczowemu nazizmowi2019.07.29 16:39
Lewactwo tak ma. Socjaliści narodowi też przez pewien czas solidaryzowali się z gejami. Ale potem nadeszła noc długich noży i po pederastach z SA przyszli pozbawieni poczucia humoru panowie z SS.
Kieszeń2019.07.29 16:39
Marzę o Polsce w której nie będzie marszów LGBT na ulicy, a ja będę mógł swobodnie powiedzieć w pracy, w rodzinie i wśród znajomych, że nie mam dziewczyny bo mam chłopaka i wszyscy przejdą do porządku dziennego obok tego. Tyle. O niczym innym nie marzę.
andrzejhahn32019.07.29 16:32
Precz z gw i ich lgbt to moralne zero
Ewa 2019.07.29 16:27
A jest możliwa jakakolwiek wolnoć bez solidarności i tolerancji?