20.01.20, 14:44(fot. pixabay/ryanmcguire)

Przerażające! Gwiazda Dawida i pasiaki na krowach. Tak się bawią ekologiści

Profil "Białe kłamstwa" zwalczający produkcję mleka i produktów mlecznych prowadzony przez aktywistów Vivy opublikował grafikę, na której pasiaki jak z obozu koncentracyjnego i żółte Gwiazdy Dawida noszą krowy. Szokujący obrazek został usunięty z Facebooka i spotkał się z powszechną krytyką.

- W związku z szumem medialnym wokół opublikowanego przez nas w dniu wczorajszym posta, usuniętego przez facebooka jako "mowa nienawiści", przedstawiającego obraz autorstwa Jo Frederiks, pragniemy oświadczyć, iż: - naszym zamiarem nie było obrażanie uczuć kogokolwiek, zarówno Żydów jak i Polaków - piszą aktywiści

 

 

 

 

 

bz/TT/Fb/Tysol.pl

Komentarze

Po prawej Ty po lewej ja2020.02.17 10:07
Tutaj macie video z obozów koncentracyjnych XXI wieku: https://youtu.be/_c7b2Yp6JU4?t=119
Andrzej2020.01.20 18:03
w samym PISie jest pełno ekozjebów,aktualny stan prawny i paranoja dotycząca zwierząt i mięsa to wyłącznie ich wina,to oni uchwalili obecną ustawe o ochronie zwierząt ,najdurniejszą w historii ,Kaczynski ma to gdzieś bo ma kota i do tego sprowadza sie jego wiedza o zwierzętach,winni sa Czabański i spółka.Przez nich ludzie nie mogą swobodnie dysponować swoim mieniem którym są hodowane zwierzęta,ograniczenie prawa własności,ale czego się spodziewac po socjalistach?Prawo do zabicia i wykorzystania do swoich celów zwierzecia którego się jest włascicielem to podstawowe prawo człowieka ,skundlone społeczeństwo juz tego nie widzi
Mokabe2020.01.20 21:41
Za to widzące społeczeństwo doskonale widziało 8 lat patologicznych przestępczych zbrodniczych i antypolskich rządów podłego do granic możliwości lewactwa. To co lewactwo zostawiło po sobie to był stan upadku - sprzedany polski majątek, masa krzywd wobec ludzi i dzieci, podły masowy mord pod Smoleńskiem, służenie Rosji i Niemcom, patologiczne sądy. Ustawa PiSu jest niczym w porównaniu z tym lewackim złem. I co ciekawe - lewactwo dalej działa przeciwko Polsce i krzywdzi ludzi po przez swoją upolitycznioną patologiczną kastę sędziów. Ty widać należysz do tej mniejszej grupy naiwnego przepełnionego złem lewactwa towarzystwa które pomaga lewactwu w niszczeniu naszego kraju?
Andrzej2020.01.20 22:27
piszę baranie że zabijanie swoich zwierzat to swięte prawo człowieka a ty mnie od lewaków tytułujesz ,przeczytałeś to co wystękałes? naprawde jestescie tacy ograniczeni w tym Pisie?
opty2020.01.20 16:52
Krowy w Pasiakach... a ecolodzy jako kapo???
ZERR02020.01.20 16:21
Mniejsza o Żydów, nawet twardy jak stal antysemita musi przyznać, że w obozach zagłady pozabijano ich wielką liczbę. Więc robienie takich porównań jest po prostu szyderstwem z ofiar. Może następnym razem ekoświry pokażą obcinanie głów kaczkom w Katyniu. Wcale bym się nie zdziwił. Trzeba będzie wtedy sięgnąć po tęgiego kija w postaci odpowiednich artykułów i paragrafów.
Pisiory na wybory2020.01.20 18:04
@ZERR0, jak czujesz się obrażony wystąp z pozwem cywilno-prawnym.
Maria Blaszczyk2020.01.20 20:28
A cóż to za argument? Przecież krów zabija się co roku znacznie większą liczbę. Nie podoba mi się ten plakat, póki ofiary tych zbrodni żyją - nie można ich traktować jako porównania, ich doświadczenie powinno być traktowane z najwyższą delikatnością. Ale przecież nie w liczbach problem.
XYZ2020.01.20 21:33
ZERRO wysil się troszeczkę, przeczytaj o intencji artystki.
andrzejhahn32020.01.20 15:19
dlaczego nie napiszecie jak bawia sie koscielne zboki z dziecmi
Ateistyczna Kretynizacja Polski2020.01.20 15:41
Bo nikt tego nie wie, ale ty opisz jak się bawisz z dziećmi, lewacki zboku.
alex2020.01.20 16:03
ale kretyn to napisał
sct2020.01.20 19:51
Kogucie, a co z biegunką??
Mokabe2020.01.20 21:21
Może lepiej spojrzeć co robi lewactwo? Ilu już było pedofilów wśród PO? 4 siedzi. A ilu jeszcze nie? Poza tym demoralizacja dzieci przez LGBT. Ilu to też pedofilów jest wśród gejów i ile pedofilów jest w innych środowiskach: prawników, lekarzy, policji, urzędników a odnosząc się do religii to ilu jest ich wśród ateistów? Plujesz na Kościół będąc ślepym na to co robią antykościelne środowiska,szczególnie LGBT. Wiedz jednak że będziesz rozliczony z tego wszystkiego co czynisz wobec Kościoła - przyjdzie czas śmierci i to co robiłęś zaprowadzi cię w to wieczne miejsce - miejsce kaźni, męki podczas gdy Kościół czyli wierni będą cieszyć się życiem wiecznym bez cierpienia. Wtedy się okaże ile jesteśmy warci.
anonim2020.01.20 21:30
andrzejhahn3 - Chcialbys czytac i przezywac?
robaczek 2.02020.01.20 15:05
ALE AFERA!!!!!!!!! wszędziesa!!!: żydy, ekologisci, weganie, rowerzysci, hipsterzy, komunisci, ateisci, islamisci, niemcy, ruskie, francuzy, unia, demokraci z USA, peło, kodowcy, pedaly, lesbijki, LGBT vi od nowego papieza!!! ;] zapomnialem kogos?? WY MACIE MANIE PRZESLADOWCZA LUDZIE!!!!! daliscie sie tak naszcuc na reszte swiata, a nie widzicie ze to z wami jest problem CHCECIE ZYC JAK NA ZACHODZIE ALE MENTALNOSC WSCHODNIA!!! ;] i jeszcze sie wydzieracie zw wy rusków nie lubicie ;] a ciągniecie PL dokladnie w ten system!!! tre wartosci!!! ten sposób kierowania państwa jak robi to Putin.. tego chcecie? o to chodzi ?? w imie czego ludzie? bo na pewno nie dla dobra PL oj sprobujcie czasami pomyslec bez emocji wpojonych przez polityków. sprobujcie dla POLSKI! na szczescie jedna POLSKA na calym swiecie ostala sie normalna!
ZERR02020.01.20 16:22
Nie ciebie chromolą czego tyłkiem ruchaszz?
sct2020.01.20 19:52
Ateiści, komuniści i gejiści xDD
Yoshka2020.01.20 15:02
Do fundacji to ja za grosz zaufania nie mam, ale plakat bardzo dobry. Szokuje więc się przebije, jednocześnie pozostając estetycznym, przekaz jest prosty i oczywisty, tak sie powinno robić plakaty. Czy każde porównanie ofiar do ofiar holokaustu automatycznie obraża Żydów? Skoro Żydzi to taka wrażliwa, nadzwyczajna kasta ludzi to nie wiem jakim cudem oni w ogóle żyją - z taką wrażliwością bym się bał po ulicach chodzić. Zmieńmy nację i zastanówmy się czy porównanie jest równie szokujące: państwa zachodnie w odniesieniu do Polski stosują neokolonializm - czy to stwierdzenie nie obraża ofiar prawdziwego kolonializmu? Czy może ludy Afryki mniej wycierpiały niż Żydzi? Chyba więcej, a mimo to takie porównania nikogo nie szokują, więc czemu kiedy temat dotyczy Żydów nagle wszystko się zmienia?
Zbych2020.01.20 15:27
Debil
Darek2020.01.20 15:52
A Ty urażony żydzie rozumiem że kamienice chcesz? Bo wasza krzywda zawsze jedyna i największa - znamy te śpiewki.
Maria Blaszczyk2020.01.22 20:49
Myślę, że należy mieć na uwadze cel, w którym się coś - a właściwie cokolwiek - robi. tu celem jest zwrócenie uwagi na chów przemysłowy, który oznacza niewyobrażalne cierpienia dla miliardów czujących istot i ograniczanie tego zjawiska. I pojawia się pytanie, czy wykorzystanie Zagłady jako metafory posłuży temu celowi. Zastanówmy się, czemu niektórzy ludzie tak nienawidzą wegan. Uwaga, zaczynam spekulować, ale w oparciu o doświadczenia analogicznych grup. Po pierwsze niejedzenie tradycyjnych produktów jest postrzegane jako zamach na tradycję, nonkonformizm, obcość - i jako takie budzą lęk, tak samo jak lęk budzą muzułmanie czy geje ze swoją widoczną innością. Osoby lękowe nie funkcjonują dobrze w obecności inności. Po drugie - jakbyśmy nie próbowali zagłuszać wiedzy o tym, skąd się bierze mięso i produkty odzwierzęce, to jednak każdy z nas jakieś pojęcie o tym ma. Oczywiście, tacy co się tym interesują - większe, inni mniejsze, ale każdy wie, czym jest chów przemysłowy w swej istocie. To powoduje dysonans u osób spożywających mięso. A dysonans powoduje negatywne uczucia. Ci, którzy ich nie przeżywają, budzą wrogość. A nie przeżywają ich ci, którzy po prostu zrezygnowali z mięsa i produktów odzwierzecych. Ten obrazek tę wrogość będzie tylko pogłębiał, jak sądzę. Bo oczywiście, mimo wielu podobieństw do Zagłady, da się też znaleźć elementy różniące te dwa zjawiska. To będzie powodowało dalszą polaryzację. Jeżeli chcemy przekonywać ludzi, ze nie należy hodować zwierząt na mięso i dla innych produktów - polaryzacja jest ostatnim, czego nam potrzeba.